Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gromløpet 2019 – Kick off Oslo

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gromløpet 2019 – Kick off Oslo
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: lørdag 23 mars 2019

D 11-12

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne Syversen GihleOppsal Orientering33.0013.12
2Alma Rygh HoltenNydalens SK33.02+0.0213.12
3Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering34.09+1.0913.39
4Charlotte HopsnesFossum IF35.26+2.2614.10
5Åse LuråsOppsal Orientering35.37+2.3714.14
6Iben Johansen-BarliOppsal Orientering39.38+6.3815.51
7Henni Hattestad KristensenHeming Orientering44.20+11.2017.44
8Silje Andresen SkotteFossum IF1.08.50+35.5027.32
Caroline SlungaardHeming Orienteringdiskvalifisert

H 11-12

2 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Viktor Meland-TangenBækkelagets SK19.197.43
2Jacob Finstad LandIL Tyrving20.45+1.268.18
3Henrik Elias SebjørnsenFossum IF20.54+1.358.21
4Jørgen LerFet OL23.10+3.519.16
5Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb23.59+4.409.35
6Gaute SkjønhaugFet OL24.15+4.569.42
7Alfred NikolaisenOppsal Orientering29.14+9.5511.41
8Henrik Mikkelsen ForosFossum IF30.49+11.3012.19
9Erlend SommerheinFossum IF31.40+12.2112.40
10Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb43.08+23.4917.15
11Eivind VågsnesOppsal Orientering44.51+25.3217.56
12Alfred Holtan SanderudLillomarka OL45.40+26.2118.16
13Jakob OstherFossum IF50.47+31.2820.18
14Silas Mestad HansenLillomarka OL59.30+40.1123.48
15Sofus Mestad HansenLillomarka OL1.06.12+46.5326.28
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILdiskvalifisert

D 13-14

3 100 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie ScheeleNydalens SK26.288.32
2Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb28.36+2.089.13
3Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering29.30+3.029.30
4Eira Skaarer WiklundNydalens SK30.21+3.539.47
5Astrid YtterbøAsker Skiklubb31.28+5.0010.09
6Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering33.29+7.0110.48
6Anne ØstvoldHeming Orientering33.29+7.0110.48
8Sofia ØhlckersIL Tyrving39.55+13.2712.52
9Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb40.13+13.4512.58
10Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL41.24+14.5613.21
11Mari KallesonOppsal Orientering41.45+15.1713.28
12Pauline MyklebustIL Koll42.50+16.2213.49
13Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering44.09+17.4114.14
14Pernille Nor-WollØstmarka OK45.18+18.5014.36
15Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL45.55+19.2714.48
16Tiril Ebon EspedalNydalens SK47.11+20.4315.13
17Martha WisløffAsker Skiklubb47.25+20.5715.17
18Gunde TumelionisFossum IF50.20+23.5216.14
19Sara MartiniAsker Skiklubb51.15+24.4716.31
20Martine Arntzen HaugØstmarka OK53.32+27.0417.16
21Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb53.59+27.3117.24
22Marthe Graff-WiikSturla, IF56.04+29.3618.05
23Marie Bjordal VegganOppsal Orientering59.59+33.3119.20
24Hanne Wærp HaugeNydalens SK1.00.54+34.2619.38
Ane HustvedtOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 13-14

3 100 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering24.127.48
2Jakob A. GjedeboOppsal Orientering31.02+6.5010.00
3Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL31.32+7.2010.10
4Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK33.26+9.1410.47
5Jonathan WoodhouseLillomarka OL34.23+10.1111.05
6Rasmus D. EastwoodLillomarka OL39.28+15.1612.43
7Erlend OtterleiØstmarka OK39.44+15.3212.49
8Jakob GilljamØstmarka OK42.04+17.5213.34
9Erlend BakkeFossum IF43.04+18.5213.53
10Henning ReichenbachOppsal Orientering44.41+20.2914.24
11Eskil BrændenLillomarka OL48.26+24.1415.37
12Marius Juell LarsenIL Tyrving49.33+25.2115.59
13Sigurd HobølOppsal Orientering50.42+26.3016.21
14Mats JohnsenSturla, IF51.38+27.2616.39
15Gabriel SolemOppsal Orientering52.41+28.2916.59
16Lukas Jones ArnesenHeming Orientering52.49+28.3717.02
17Håvard RønningenØstmarka OK53.41+29.2917.19
18Einar ØstvoldHeming Orientering53.43+29.3117.19
19Mathias LinløkkenØstmarka OK54.24+30.1217.32
20Benjamin Hagen AlfheimIL Tyrving54.37+30.2517.37
21Markus HirschBækkelagets SK1.10.16+46.0422.40
Kidus Abiy GirmaIL Kolldiskvalifisert
Linus MjøsundNydalens SKdiskvalifisert

D 17-

5 200 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri UlvestadNydalens SK32.026.09
2Gunvor Hov HøydalFossum IF36.37+4.357.02
3Mariann UlvestadBækkelagets SK37.05+5.037.07
4Kristine FjeldboIL Tyrving38.10+6.087.20
5Ingrid BergeIL Tyrving40.11+8.097.43
6Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering40.20+8.187.45
7Åsne Naadland HoloFossum IF41.19+9.177.56
8Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK41.30+9.287.58
9Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering42.14+10.128.07
10Louise OramBækkelagets SK42.35+10.338.11
11Line HagmanBækkelagets SK43.29+11.278.21
12Marie LilandNydalens SK43.37+11.358.23
13Elen Skaerve BredesenFrol OL43.50+11.488.25
14Lise Østlid BagstevoldIL Tyrving43.57+11.558.27
15Tina KallesonOppsal Orientering44.17+12.158.30
16Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering44.55+12.538.38
17Kine DirroMåren OK45.03+13.018.39
18Vigdis HobølOppsal Orientering47.02+15.009.02
19Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering47.06+15.049.03
20Silje ArntzenNTNUI47.21+15.199.06
21Marte Madslien BakkenNydalens SK47.40+15.389.10
22Ada WulfsbergNydalens SK47.46+15.449.11
23Agni Fjogstad NielsenIL Tyrving48.37+16.359.20
24Marie Rygh HoltenNydalens SK49.07+17.059.26
25Maya Jones ArnesenHeming Orientering50.15+18.139.39
26Linda EngenRaumar Orientering50.28+18.269.42
27Ingeborg RognstadHadeland OL50.41+18.399.44
28Kristine Eide RappRaumar Orientering52.23+20.2110.04
29Ane KjensethNittedal OL54.09+22.0710.24
30Mariell ArntzenGneist, IL54.15+22.1310.25
31Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering58.17+26.1511.12
32Tonje Rognerud BøeFossum IF58.18+26.1611.12
33Camilla StridsklevIL Tyrving59.11+27.0911.22
34Marita HernandezOL Toten-Troll1.00.52+28.5011.42
35Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering1.03.59+31.5712.18
36Kristin SletnerIL GeoForm1.05.06+33.0412.31
37Julie BakkeFossum IF1.06.39+34.3712.49
38Stine AustadRaumar Orientering1.10.10+38.0813.29
39Ingrid Lund HovdenIL Tyrving1.10.49+38.4713.37
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Silje Borge HoviSkien OKdiskvalifisert
Ea LunøeNydalens SKdiskvalifisert

H 17-

6 600 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olle BoströmIL Tyrving34.585.17
2Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK36.38+1.405.33
3Thomas NipenBækkelagets SK38.32+3.345.50
3Matthew SpeakeBækkelagets SK38.32+3.345.50
5Jørn SundbyLarvik OK39.51+4.536.02
6Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering40.09+5.116.05
7Jonas Madslien BakkenNTNUI40.14+5.166.05
8Jim Øystein NybråtenIL Tyrving40.22+5.246.06
9Eirik RustadBækkelagets SK40.24+5.266.07
10Simen WåstlundBækkelagets SK40.26+5.286.07
11Torkil Eide SolstadIL Tyrving41.32+6.346.17
12Anders B. ØksenholtNydalens SK42.17+7.196.24
13Erling SommerfeldtAsker Skiklubb42.44+7.466.28
14Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering42.49+7.516.29
15Ola Marius PedersenOppsal Orientering43.55+8.576.39
16Mark PurkisNydalens SK44.05+9.076.40
17Ådne SkjærsteinIL Tyrving44.38+9.406.45
18Felix BreitschädelBækkelagets SK44.39+9.416.45
19Andreas G. PoldenNydalens SK44.40+9.426.46
20Geir HoffIL Tyrving45.04+10.066.49
21Niklas GustafssonOK Tisaren45.14+10.166.51
22Kristoffer JacobsenIL Tyrving45.15+10.176.51
23Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb45.25+10.276.52
24Thor MellaOppsal Orientering45.45+10.476.55
25Sander ArntzenAsker Skiklubb45.47+10.496.56
26Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering46.27+11.297.02
27Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL47.03+12.057.07
28Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering47.24+12.267.10
29Emil StørmerFossum IF48.02+13.047.16
30Tor Andreas AndersenOppsal Orientering48.42+13.447.22
31Kenneth SandvoldEiker OL48.55+13.577.24
32Sveinung SyversenOppsal Orientering49.17+14.197.28
32Vebjørn Blom-HagenFossum IF49.17+14.197.28
34Tobias EspedalNydalens SK49.36+14.387.30
35Felix FinsrudAsker Skiklubb50.01+15.037.34
36Einar TommelstadNydalens SK50.31+15.337.39
37Ivar SeierstadIL GeoForm50.36+15.387.40
38Sondre YtterbøAsker Skiklubb50.57+15.597.43
39Kristian ØstermannHeming Orientering52.24+17.267.56
40Kristian RuudBækkelagets SK53.48+18.508.09
41Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL54.29+19.318.15
42Audun BerganNydalens SK54.41+19.438.17
43August Syrdal ØenHeming Orientering56.00+21.028.29
44Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL56.43+21.458.35
45Marius BakkeFossum IF57.49+22.518.45
46Åsmund SlokvikNotodden OL58.08+23.108.48
47Eirik LarsenSkien OK58.24+23.268.50
48Espen WigaardOppsal Orientering59.08+24.108.57
49Gaute FosstveitRaumar Orientering59.09+24.118.57
50Eivind Berner MyhreFossum IF59.53+24.559.04
51Peter GisholtFossum IF1.00.24+25.269.09
52Sondre HaldenIL Tyrving1.03.52+28.549.40
53Audun JørgensenØstmarka OK1.10.05+35.0710.37
54Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.13.21+38.2311.06
55Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1.20.47+45.4912.14
56Pål SkogedalAsker Skiklubb1.28.57+53.5913.28
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Henrik UpsalÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Haakon IngvaldsenNittedal OLdiskvalifisert
Trond KortnerØstmarka OKdiskvalifisert

D 40-

4 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britta FismenFossum IF36.018.00
2Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb41.25+5.249.12
3Milda ØhlckersIL Tyrving43.44+7.439.43
4Katrine Finstad LandIL Tyrving46.55+10.5410.25
5Heidi TronbølFet OL49.08+13.0710.55
6Heidi ØstliRaumar Orientering49.25+13.2410.58
7Katrine BakkeFossum IF50.50+14.4911.17
8Synnøve NybøKonnerud IL50.52+14.5111.18
9Arnhild KroghOppsal Orientering59.35+23.3413.14
10Line Bar-NathanLillomarka OL59.40+23.3913.15
11Aase MestadLillomarka OL1.04.32+28.3114.20
12Silje SyversenOppsal Orientering1.06.46+30.4514.50
13Linda FredhOK Moss1.10.06+34.0515.34
14Anne RusteLillomarka OL1.13.21+37.2016.18
Hanne WoldOK Mossdiskvalifisert

H 40-

5 200 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asgeir MjøsundNydalens SK30.495.55
2Odin TellebøØstmarka OK34.31+3.426.38
3Inge GunnesIL Tyrving35.17+4.286.47
4Harald BakkeFossum IF35.24+4.356.48
5Torbjørn Blom-HagenFossum IF36.01+5.126.55
6Anders StorbratenBækkelagets SK36.08+5.196.56
7Inge LindsethNydalens SK36.10+5.216.57
8Vytautas GrasysFossum IF36.37+5.487.02
9Torstein HoleNydalens SK37.06+6.177.08
10Asgeir LiumFet OL37.10+6.217.08
11Morten MoslandOppsal Orientering41.01+10.127.53
12Tom KristensenLarvik OK41.31+10.427.59
13Audun BjerknesMåren OK41.45+10.568.01
14Tor RingstadHedrum OL44.31+13.428.33
15Håkon Meland-TangenBækkelagets SK44.46+13.578.36
16Jøran KristensenHeming Orientering45.23+14.348.43
17Olav HasaasFossum IF45.50+15.018.48
18Christian ReuschHeming Orientering46.09+15.208.52
19Tommy SkårbøRaumar Orientering46.14+15.258.53
20Vidar GjelstadOppsal Orientering48.26+17.379.18
21Bjørn HaugeNydalens SK48.44+17.559.22
22Torgeir SkjønhaugFet OL50.02+19.139.37
23Helge Grenager SolheimOppsal Orientering50.17+19.289.40
24Morten FismenFossum IF51.10+20.219.50
25Eilert AamodtOppsal Orientering51.39+20.509.55
26Kyrre GranFet OL51.40+20.519.56
27Sverre WisløffAsker Skiklubb53.15+22.2610.14
28Arild NyhaugAsker Skiklubb54.50+24.0110.32
29Fredrik SaugestadNydalens SK56.00+25.1110.46
30Erling HobølOppsal Orientering57.49+27.0011.07
31Atle StrømHedrum OL57.51+27.0211.07
32Assaf Bar-NathanLillomarka OL59.47+28.5811.29
33Haakon DolvenAsker Skiklubb1.02.18+31.2911.58
34Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK1.09.34+38.4513.22
Ståle HeitmannFossum IFdiskvalifisert
Arild AndersenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Kjetil MyklebustOppsal Orienteringdiskvalifisert
Gard LindsethNydalens SKdiskvalifisert

D 50-

4 500 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering40.499.04
2Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK40.50+0.019.04
3Anne DanielsenNydalens SK40.59+0.109.06
4Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK42.27+1.389.26
5Kari MadslienNydalens SK42.45+1.569.30
6Tove StrandMåren OK43.47+2.589.43
7May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering43.57+3.089.46
8Hilda ØfsthusAsker Skiklubb44.07+3.189.48
9Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb44.17+3.289.50
10Kjersti HovFossum IF44.53+4.049.58
11Kjersti Holt HanssenMåren OK46.13+5.2410.16
12Ingeborg ØderudBækkelagets SK46.30+5.4110.20
13Runa SkyttersæterHeming Orientering46.58+6.0910.26
14Kjersti SkantzeIL Tyrving49.16+8.2710.56
15Veslemøy SolbergKonnerud IL50.19+9.3011.10
16Anne DahlNydalens SK50.47+9.5811.17
17Anne Marit BjergaardNydalens SK56.57+16.0812.39
18Aud Ellen BrevikSturla, IF57.02+16.1312.40
19Doris LarssonLillomarka OL57.42+16.5312.49
20Ingrid NermoenØstmarka OK57.57+17.0812.52
21Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering58.32+17.4313.00
22Sharon BroadwellIL GeoForm58.52+18.0313.04
23Magnhild T. MølnvikFossum IF59.26+18.3713.12
24Kathrine LunøeNydalens SK59.46+18.5713.16
25Ida EngenRaumar Orientering1.00.21+19.3213.24
26Aleidis LøkenHeming Orientering1.00.48+19.5913.30
27Lene ColquhounLillomarka OL1.03.24+22.3514.05
28Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.05.07+24.1814.28
29Hanne-Kristin B. KvarmeSturla, IF1.05.53+25.0414.38
30Maria TorgersenBækkelagets SK1.08.52+28.0315.18
31Vibeke HøstLillomarka OL1.12.49+32.0016.10
32Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.17.19+36.3017.10
Anne-Grete AustadRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 50-

5 200 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian VogelsangNydalens SK34.206.36
2Arild AndresenFossum IF37.06+2.467.08
3Steinar LågAsker Skiklubb37.07+2.477.08
4Jon Iver BakkenNydalens SK38.19+3.597.22
5Tommy JauhojärviAsker Skiklubb38.35+4.157.25
6Dagfinn AasFet OL38.39+4.197.25
7Einar LunøeNydalens SK38.59+4.397.29
8Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL39.32+5.127.36
9Ottar WiklundNydalens SK40.00+5.407.41
10Trond LundIL Tyrving40.12+5.527.43
11Eivind HoffIL Tyrving40.33+6.137.47
12Kim Farnes HansenLierbygda OL41.23+7.037.57
13Børge PedersenNydalens SK41.56+7.368.03
14Guttorm EggeIL GeoForm42.26+8.068.09
15Ivar MølnvikFossum IF42.45+8.258.13
15Jan Richard EriksenAsker Skiklubb42.45+8.258.13
17Terje BlindheimLillomarka OL43.00+8.408.16
18Øystein HoloFossum IF43.04+8.448.16
19Petter LøeNotodden OL43.27+9.078.21
20Kimme ArnesenHeming Orientering44.49+10.298.37
21Vemund KongsnesØstmarka OK45.02+10.428.39
22Harald IweIL GeoForm45.26+11.068.44
23Nils BerganNydalens SK45.30+11.108.45
24Håkon JendalFossum IF45.46+11.268.48
24Christian JomaasFossum IF45.46+11.268.48
26Stein H. HagenFossum IF45.47+11.278.48
27Terje MelsomFossum IF46.19+11.598.54
28Øystein RappRaumar Orientering46.23+12.038.55
29Lasse ArnesenHeming Orientering47.07+12.479.03
30Rolf HustvedtOppsal Orientering47.19+12.599.05
31Roger WiikSturla, IF48.07+13.479.15
32Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering48.17+13.579.17
33Asle KvaaseLommedalens IL48.54+14.349.24
34Kjetil EspedalNydalens SK50.09+15.499.38
35Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb50.40+16.209.44
36Anders FlågenHeming Orientering50.47+16.279.45
37Stein MellaOppsal Orientering50.59+16.399.48
38Sven OhrvikKonnerud IL51.04+16.449.49
39Jan Erik AalbergBækkelagets SK51.47+17.279.57
40Per Ola UlsethNydalens SK53.29+19.0910.17
41Tom SlungaardHeming Orientering54.50+20.3010.32
42Håkon BørliFossum IF55.42+21.2210.42
43Olav BakkenØstmarka OK55.48+21.2810.43
44Øyvind HelmersenFet OL55.53+21.3310.44
45Peer StiansenNydalens SK57.47+23.2711.06
46Tormod BøeFossum IF58.58+24.3811.20
47Svein OtterleiØstmarka OK1.00.53+26.3311.42
48John YtternesKolbotn og Skimt OL1.01.46+27.2611.52
49Thomas GrøstadØstmarka OK1.02.01+27.4111.55
50Roger ØstvoldHeming Orientering1.04.53+30.3312.28
51Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering1.05.08+30.4812.31
52Jon Erik KvarmeSturla, IF1.12.20+38.0013.54
53Steinar HansenLillomarka OL1.12.33+38.1313.57
54Erik BorgIL Koll1.13.07+38.4714.03
55Jo Ulltveit-MoeIL Koll1.14.23+40.0314.18
56Snorre FrydenlundSturla, IF1.16.44+42.2414.45
57Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.21.45+47.2515.43
58Arne KongsnesOppsal Orientering1.40.21+1.06.0119.17
Jørn LimiOppsal Orienteringdiskvalifisert
Håvard HalvorsenKonnerud ILdiskvalifisert
Knut Erling ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Øystein KildahlØstmarka OKdiskvalifisert
Jan Tore HenriksenNydalens SKdiskvalifisert

D 60-

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK27.188.48
2Margaret RoseveareOppsal Orientering43.28+16.1014.01
3Reidunn HallanLillomarka OL45.07+17.4914.33
4Toril EineFossum IF56.02+28.4418.04
5Randi NilstadIL Tyrving57.03+29.4518.24

H 60-

4 500 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje Wiig MathisenNydalens SK32.297.13
2Richard Zeiner-GundersenFossum IF37.59+5.308.26
3Ove MartinsenHauketo IF38.07+5.388.28
4Per SchancheAsker Skiklubb39.04+6.358.40
5Knut EngenRaumar Orientering39.10+6.418.42
6Einar JensenNydalens SK39.22+6.538.44
7Martin GranlyLillomarka OL39.27+6.588.46
8Bjørn GrindeOslostudentenes IK40.16+7.478.56
9Ketil BergeVestre Akers SK41.19+8.509.10
10Egil Wickstrand IversenHeming Orientering41.43+9.149.16
10Are EriksenOslostudentenes IK41.43+9.149.16
12Bent GalborgenIndre Østfold OK41.46+9.179.16
13Alf PettersenIL Tyrving43.35+11.069.41
14Bjørn ChristensenØstmarka OK44.00+11.319.46
15Harald HoviSkien OK45.31+13.0210.06
16Jon LahlumIL GeoForm46.01+13.3210.13
17Egil HusethKamp/Vestheim IF50.57+18.2811.19
18Hugo A. ChristensenNotodden OL52.19+19.5011.37
19Per ØhlckersIL Tyrving53.14+20.4511.49
20Kjell HobølØstmarka OK55.59+23.3012.26
21Knut Anders LøkenFossum IF57.04+24.3512.40
22Johan MattssonLillomarka OL1.00.08+27.3913.21
23Jan SveenRaumar Orientering1.04.56+32.2714.25
Don SkantzeIL Tyrvingdiskvalifisert
Einar ThorstensenKamp/Vestheim IFdiskvalifisert

D 70-

3 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF33.0610.40
2Nora UrsinBærum kom.41.30+8.2413.23
3Unni DrageHaugerud IF42.48+9.4213.48
4Aud I SpjelkavikIL Tyrving50.13+17.0716.11
5Unni Dirro BøhlerengenMåren OK58.23+25.1718.50
6Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.01.24+28.1819.48
7Unn EllefsenIL Tyrving1.08.26+35.2022.04
8Sidsel SandelienHeming Orientering1.18.22+45.1625.16 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL1.20.36+47.3026.00

H 70-

3 100 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John Thomas PetersenNittedal OL29.409.34
2Geir TrøanKolbotn og Skimt OL31.07+1.2710.02
3Hasse BergstrømIL Tyrving32.42+3.0210.32
4Jon FærdenKolbotn og Skimt OL33.08+3.2810.41 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Peter KlavenessMåren OK33.51+4.1110.55
6Bjørn SandelienHeming Orientering34.02+4.2210.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Kjell StenstadvoldIL Tyrving34.06+4.2611.00
8Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving34.08+4.2811.00
9Bjørn EgnerHeming Orientering35.44+6.0411.31
10Helge RevhaugRingerike OL35.56+6.1611.35
11Trond WettergreenDriv IL40.21+10.4113.00
12Terje MalmHamar OK40.42+11.0213.07
13Knut Tore SolheimNydalens SK41.16+11.3613.18 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Helge LyeIL Tyrving44.01+14.2114.11
15Sturle HånesIL GeoForm44.49+15.0914.27
16Jon C. FougnerHeming Orientering45.21+15.4114.37
17Roar BjordalOppsal Orientering47.58+18.1815.28
18Øystein MadsenHaugerud IF49.02+19.2215.49
19Nils-Petter WiikDriv IL50.19+20.3916.13
20Oddvar GjelstadSandefjord OK51.28+21.4816.36
21Per HaugenLillomarka OL58.47+29.0718.57
22Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.00.15+30.3519.26
23Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.04.29+34.4920.48
24Sigurd HaugerudIL GeoForm1.41.04+1.11.2432.36
Kåre KnudsenIL GeoFormdiskvalifisert
Jon FanavollKamp/Vestheim IFdiskvalifisert
Steinar RuudKonnerud ILdiskvalifisert

Åpen A

5 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen AubertPrivat37.557.17
2Øyvind GlendrangeNittedal OL40.00+2.057.41
3Håvard BergetOppsal Orientering42.44+4.498.13
4Bent SkatvedtRaumar Orientering44.29+6.348.33
5Malene JebsenHeming Orientering50.14+12.199.39
6Elin KallesonOppsal Orientering59.25+21.3011.25
7Julie BerteigFossum IF1.00.24+22.2911.36
8Matias KlingsholmDagens Næringsliv1.02.54+24.5912.05
9Roger MostuenOppsal Orientering1.06.55+29.0012.52
10Ola NilsenOppsal Orientering1.14.49+36.5414.23
11Andreas GehrmannPrivat1.21.08+43.1315.36
12Andreas FlammigerPrivat1.21.09+43.1415.36
13Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.30.28+52.3317.23
14Siv Susanne JystadØstmarka OK1.51.18+1.13.2321.24

Åpen B

3 100 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigIL GeoForm24.508.00
2Tor LahlumKolbotn og Skimt OL27.09+2.198.45
3Morten KongsbergIL Tyrving32.35+7.4510.30
4Fredrik HøyerFossum IF33.13+8.2310.42
5Signe HoleFossum IF35.59+11.0911.36
6Kristian NæssNydalens SK36.54+12.0411.54
7Bente Kristin HopsnesFossum IF37.36+12.4612.07
8Ram RayamajhiOppsal Orientering37.48+12.5812.11
9Merete RørvikLillomarka OL39.46+14.5612.49
10Ove HildrumLillomarka OL40.20+15.3013.00
11Raymond BerntzenFet OL40.27+15.3713.02
12Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL41.59+17.0913.32
13John Harald JohansenOppsal Orientering43.16+18.2613.57
14Hege WangLillomarka OL43.30+18.4014.01
15Celine Vik OlsenLarvik OK43.48+18.5814.07
16Gunnhild VikhamarLillomarka OL43.50+19.0014.08
17Alexander RødstenHeming Orientering45.00+20.1014.30
18Frida van MegenOppsal Orientering45.18+20.2814.36
19Solveig SikkelandIL Tyrving45.22+20.3214.38
20Heidi Watterdal SyversenKongsberg OL45.55+21.0514.48
21Marianne ArnesenAsker Skiklubb46.51+22.0115.06
22Gunnhild LuråsOppsal Orientering48.52+24.0215.45
23Eldri HoloFossum IF49.36+24.4616.00
24Edward WoodhouseLillomarka OL51.16+26.2616.32
25Andreas JohnsenSturla, IF51.40+26.5016.40
26Ingrid SkaarerNydalens SK51.59+27.0916.46
27Kristin FalkFossum IF52.24+27.3416.54
28Øyvind HaugØstmarka OK53.10+28.2017.09
29Birk ThorstensenOppsal Orientering56.04+31.1418.05
30Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering56.36+31.4618.15
31Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL56.54+32.0418.21
32Jane Karine HelmersenFet OL58.20+33.3018.49
33Vera HalsaaAsker Skiklubb58.29+33.3918.51
34Heidi BjordalOppsal Orientering58.41+33.5118.55
35Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK59.18+34.2819.07
36Ingar WollØstmarka OK1.03.19+38.2920.25
37Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL1.05.51+41.0121.14
38Ingrid LuråsOppsal Orientering1.06.13+41.2321.21
39Inger FinstadRaumar Orientering1.07.13+42.2321.40
40Deimante RazukienePrivat1.09.36+44.4622.27
41Nils IhlenPrivat1.09.40+44.5022.28
42Dalia KazokaityteKoll IL1.09.42+44.5222.29
43Aina GrymyrHaugerud IF1.15.54+51.0424.29
Morten FjellSturla, IFdiskvalifisert

Åpen C

2 500 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per SørbergRaumar Orientering23.579.34
2Beate UndebergetOppsal Orientering25.54+1.5710.21
3Eiven SkramNittedal OL29.00+5.0311.36
4Christine TeigNydalens SK29.21+5.2411.44
5Vinjar Ellef SkramNittedal OL29.32+5.3511.48
6Ole Martin NomelandØstmarka OK31.04+7.0712.25
7Kristoffer NomelandØstmarka OK31.32+7.3512.36
8Ellen Horni - JohnsenSturla, IF31.35+7.3812.38
9Terje ThrondsenNittedal OL32.16+8.1912.54
10Trine Annette NomelandØstmarka OK32.30+8.3313.00
11Ragnhild Blom HagenFossum IF32.40+8.4313.04
12Olaf Blom HagenFossum IF32.51+8.5413.08
13Stian LillegårdLillomarka OL33.22+9.2513.20
14Nora SørbergRaumar Orientering33.56+9.5913.34
15Rasmus MjøsundNydalens SK38.47+14.5015.30
16Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL38.50+14.5315.32
17Beatriz AzagraNydalens SK44.30+20.3317.48
18Tom SletnerIL GeoForm47.10+23.1318.52
19Hanne Mong56.50+32.5322.44
Marius Kurås SkramNittedal OLdiskvalifisert

N-åpen

2 000 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Alfred TeigNydalens SK23.0811.34
Håkon Juell LarsenIL Tyrving44.4222.21
Aurora SpeakeLillomarka OL46.1023.05
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering21.3310.46
Jone Rygh HoltenNydalens SK19.159.37
Jonas Kortner VogtØstmarka OK35.1417.37
Even Kortner VogtØstmarka OK51.0625.33
Linus Mestad HansenLillomarka OL32.1816.09
Herman Finstad LandIL Tyrving32.0916.04
Otto Rygh HoltenNydalens SK35.1417.37
Aksel HoltØstmarka OK33.4116.50
Hilde HoltØstmarka OK33.4316.51
Sebastian HopsnesFossum IF41.4120.50
Tore Berger GjelstadOppsal Orientering35.5917.59
Trym Berger GjelstadOppsal Orientering35.3417.47
Martina VågsnesOppsal Orientering23.1011.35
Sverre Kjenseth GlendrangeNittedal OL28.2614.13
Simen Kjenseth GlendrangeNittedal OL30.3015.15
Isabelle HopsnesFossum IF28.5814.29
Simen ÅnensenOppsal Orientering22.0911.04
Erlend Watterdal SyrstadKongsberg OL44.3922.19
Ada RodemNydalens SK44.3122.15
Johanne Ragvin RystadNydalens SK44.2822.14
Simon RagvinNydalens SK57.1128.35
Esten Valentin NybråtenIL Tyrving21.1010.35
Maria KongsbergIL Tyrving25.2112.40
Andrea KongsbergIL Tyrving25.1712.38
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering33.3716.48
Marie Watterdal SyrstadKongsberg OL26.3713.18
Linde TonjerNydalens SK35.1817.39
Amalie TonjerNydalens SK34.5817.29
Vilde HøyerFossum IF27.5113.55
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK25.1012.35
Jonas HirschBækkelagets SK25.0212.31
Øyvind HaslundOppsal Orientering25.0112.30
Oskar ArnesenOppsal Orientering24.5612.28
Eskil HobølOppsal Orientering25.0612.33
Max Alexander NybråtenIL Tyrving14.137.06
Martin MikkelsenFossum IF27.3113.45
Nils NikolaisenOppsal Orientering19.459.52
Ingeborg RoolandTrøsken IL30.2915.14
Julie Svinland LyckheIL Tyrving29.5114.55
Tiril MyklatunIL Tyrving29.3114.45
Ola MyklatunIL Tyrving32.1316.06
Jakob Svindland LyckheIL Tyrving32.0616.03
Visar Ajullahv1.31.2045.40

D 15-16

4 500 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inga Skaarer WiklundNydalens SK37.548.25
2Mina JohnsenSturla, IF40.24+2.308.58
3Kathinka Zahl HagenFossum IF40.52+2.589.04
4Marie KvarmeSturla, IF40.57+3.039.06
5Ragnhild Mathea HelmersenFet OL41.25+3.319.12
6Janna Sofie TellesbøØstmarka OK41.26+3.329.12
7Marie SaugestadNydalens SK43.28+5.349.39
8Helene Bjørkvold JendalFossum IF47.08+9.1410.28
9Julie Sophie WoldOK Moss47.18+9.2410.30
10Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering47.38+9.4410.35
11Julie BerntzenFet OL48.36+10.4210.48
12Elise Wærp HaugeNydalens SK49.11+11.1710.55
13Selma Tørudbakken JendalFossum IF50.51+12.5711.18
14Frida SolsrudNydalens SK52.00+14.0611.33
15Ingunn Høst FossgardLillomarka OL52.37+14.4311.41
16Sigrid NermoenØstmarka OK53.31+15.3711.53
17Johanne Rognerud BøeFossum IF54.41+16.4712.09
18Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF1.00.11+22.1713.22
19Hannah Syrdal ØenHeming Orientering1.01.43+23.4913.42
20Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1.08.02+30.0815.07
21Matilde Kvaase-WensaasLommedalens IL2.33.18+1.55.2434.04

H 15-16

5 200 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering35.116.45
2Anders Håvard LarsenNydalens SK37.41+2.307.14
3Kasper Bakken UlsethNydalens SK38.54+3.437.28
4Sigurd RødnesOppsal Orientering40.03+4.527.42
5Philip Lehmann RomørenFossum IF41.50+6.398.02
6Marius E. AamodtOppsal Orientering44.43+9.328.35
7Eirik Vie StrislandFossum IF46.43+11.328.59
8Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb48.58+13.479.25
9Rolf Andreas BergNydalens SK49.02+13.519.25
10Sindre Vie StrislandFossum IF50.46+15.359.45
11Elias StubberudNydalens SK51.53+16.429.58
12Gustav Andresen SkotteFossum IF54.02+18.5110.23
13Paul Johan SlungaardHeming Orientering56.21+21.1010.50
14Fridtjof ReuschHeming Orientering57.43+22.3211.05
15Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.15.16+40.0514.28
Kristian Juell LarsenIL Tyrvingdiskvalifisert
Mikael BirkelundAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 17-20 B

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas AasFet OL43.3714.04
2Didrik BredesenLillomarka OL1.38.18+54.4131.42

D 17-20 B

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK45.4314.44
2Celine YtternesKolbotn og Skimt OL46.22+0.3914.57
3Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL52.00+6.1716.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor