Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gromløpet 2019 – Kick off Oslo

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gromløpet 2019 – Kick off Oslo
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: lørdag 23 mars 2019

H 17-

6 600 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olle BoströmIL Tyrving34.58
2Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK36.38+1.40
3Thomas NipenBækkelagets SK38.32+3.34
3Matthew SpeakeBækkelagets SK38.32+3.34
5Jørn SundbyLarvik OK39.51+4.53
6Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering40.09+5.11
7Jonas Madslien BakkenNTNUI40.14+5.16
8Jim Øystein NybråtenIL Tyrving40.22+5.24
9Eirik RustadBækkelagets SK40.24+5.26
10Simen WåstlundBækkelagets SK40.26+5.28
11Torkil Eide SolstadIL Tyrving41.32+6.34
12Anders B. ØksenholtNydalens SK42.17+7.19
13Erling SommerfeldtAsker Skiklubb42.44+7.46
14Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering42.49+7.51
15Ola Marius PedersenOppsal Orientering43.55+8.57
16Mark PurkisNydalens SK44.05+9.07
17Ådne SkjærsteinIL Tyrving44.38+9.40
18Felix BreitschädelBækkelagets SK44.39+9.41
19Andreas G. PoldenNydalens SK44.40+9.42
20Geir HoffIL Tyrving45.04+10.06
21Niklas GustafssonOK Tisaren45.14+10.16
22Kristoffer JacobsenIL Tyrving45.15+10.17
23Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb45.25+10.27
24Thor MellaOppsal Orientering45.45+10.47
25Sander ArntzenAsker Skiklubb45.47+10.49
26Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering46.27+11.29
27Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL47.03+12.05
28Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering47.24+12.26
29Emil StørmerFossum IF48.02+13.04
30Tor Andreas AndersenOppsal Orientering48.42+13.44
31Kenneth SandvoldEiker OL48.55+13.57
32Sveinung SyversenOppsal Orientering49.17+14.19
32Vebjørn Blom-HagenFossum IF49.17+14.19
34Tobias EspedalNydalens SK49.36+14.38
35Felix FinsrudAsker Skiklubb50.01+15.03
36Einar TommelstadNydalens SK50.31+15.33
37Ivar SeierstadIL GeoForm50.36+15.38
38Sondre YtterbøAsker Skiklubb50.57+15.59
39Kristian ØstermannHeming Orientering52.24+17.26
40Kristian RuudBækkelagets SK53.48+18.50
41Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL54.29+19.31
42Audun BerganNydalens SK54.41+19.43
43August Syrdal ØenHeming Orientering56.00+21.02
44Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL56.43+21.45
45Marius BakkeFossum IF57.49+22.51
46Åsmund SlokvikNotodden OL58.08+23.10
47Eirik LarsenSkien OK58.24+23.26
48Espen WigaardOppsal Orientering59.08+24.10
49Gaute FosstveitRaumar Orientering59.09+24.11
50Eivind Berner MyhreFossum IF59.53+24.55
51Peter GisholtFossum IF1.00.24+25.26
52Sondre HaldenIL Tyrving1.03.52+28.54
53Audun JørgensenØstmarka OK1.10.05+35.07
54Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.13.21+38.23
55Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1.20.47+45.49
56Pål SkogedalAsker Skiklubb1.28.57+53.59
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Henrik UpsalÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Haakon IngvaldsenNittedal OLdiskvalifisert
Trond KortnerØstmarka OKdiskvalifisert
Ivar LundanesIL Tyrvinginaktiv
Vegard Brun SagaIL Tyrvinginaktiv
Sigve VågsnesOppsal Orienteringinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor