Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringreven individuelle klasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringreven individuelle klasser
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 30 september 2018

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Berit Hjelmstad3 km åpen (18)39.47+21.0513.15
Marie / Ane HjelmstadN-åpen (20)fullført

Eidskog OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Sebastian Tangen HolteN-åpen (20)fullført

Fossum IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sondre Zahl Hagen3 km åpen (18)22.05+3.237.21
6Stein H. Hagen3 km åpen (18)33.09+14.2711.03

Gjø-Vard OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ole Petter Visted-HansenH 11-12N (3)28.57+13.5116.05
8Celine Visted3 km åpen (18)37.13+18.3112.24
14Erik Slettum3 km åpen (18)50.07+31.2516.42
18Arne Strandlie3 km åpen (18)1.39.29+1.20.4733.09
Daniel SkistadN-åpen (20)fullført
Ulrikke Visted-HansenN-åpen (20)fullført

Hadeland OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Nikolai TesloH 11-12N (3)15.45+0.398.45
10Gunn Elin Rudi3 km åpen (18)39.17+20.3513.05

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eirik Olsen KirkevikH 11-12N (3)15.068.23

Indre Østfold OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sture Ottesen3 km åpen (18)24.56+6.148.18
15Anne Sørum3 km åpen (18)54.41+35.5918.13

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Magnhild Kleppa MadslienN-åpen (20)fullført

Lunderseter IL Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nora HåvenD 11-12N (1)41.5423.16
Nova Lill Nybråten-GerhardsenN-åpen (20)fullført
Tindra Nybråten-GerhardsenN-åpen (20)fullført
Ann Sofie Nybråten3 km åpen (18)ikke startet

Løten o-lag

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Lars Skramstad3 km åpen (18)38.14+19.3212.44
Eskil Bergseng RindenN-åpen (20)fullført
Selma Bergseng RindenN-åpen (20)fullført

Odal OL - Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Petter Kristoffer Husås3 km åpen (18)1.09.05+50.2323.01
17Aasmund Nordgaard3 km åpen (18)1.09.11+50.2923.03

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Lars FlaskerudN-åpen (20)fullført

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Inger Svaland3 km åpen (18)35.40+16.5811.53

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Per Ivar Nikolaisen3 km åpen (18)18.426.14
13Arne Kongsnes3 km åpen (18)41.21+22.3913.47
Alfred NikolaisenN-åpen (20)fullført
Nils NikolaisenN-åpen (20)fullført

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Hans A. Tingvold3 km åpen (18)32.16+13.3410.45

Ringsaker OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kristin Hasle Haslestad3 km åpen (18)31.20+12.3810.26
Elise AntonsenN-åpen (20)fullført
Torgrim Hasle HaslestadN-åpen (20)fullført
Tonette RøstelienN-åpen (20)fullført
Eyvind Hasle Haslestad3 km åpen (18)ikke startet

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Ingebjørg Felde3 km åpen (18)40.12+21.3013.24

Vang OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Maren Bleken RudN-åpen (20)fullført
Eirin Melgalvis BilstadN-åpen (20)fullført
Peder Melgalvis BilstadN-åpen (20)fullført
Julie SkjesetN-åpen (20)fullført
Mari S. StenbergN-åpen (20)fullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor