Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringreven individuelle klasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringreven individuelle klasser
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 30 september 2018

N-åpen

1 800 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elise AntonsenRingsaker OKfullført
Maren Bleken RudVang OLfullført
Lars FlaskerudOL Toten-Trollfullført
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKfullført
Marie / Ane HjelmstadBækkelagets SKfullført
Sebastian Tangen HolteEidskog OLfullført
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKfullført
Eirin Melgalvis BilstadVang OLfullført
Peder Melgalvis BilstadVang OLfullført
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringfullført
Nils NikolaisenOppsal Orienteringfullført
Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL Orienteringfullført
Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL Orienteringfullført
Eskil Bergseng RindenLøten o-lagfullført
Selma Bergseng RindenLøten o-lagfullført
Tonette RøstelienRingsaker OKfullført
Daniel SkistadGjø-Vard OLfullført
Julie SkjesetVang OLfullført
Mari S. StenbergVang OLfullført
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLfullført

D 11-12N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora HåvenLunderseter IL Orientering41.5423.16

H 11-12N

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Olsen KirkevikHamar OK15.068.23
2Nikolai TesloHadeland OL15.45+0.398.45
3Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL28.57+13.5116.05

3 km åpen

3 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Ivar NikolaisenOppsal Orientering18.426.14
2Sondre Zahl HagenFossum IF22.05+3.237.21
3Sture OttesenIndre Østfold OK24.56+6.148.18
4Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK31.20+12.3810.26
5Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering32.16+13.3410.45
6Stein H. HagenFossum IF33.09+14.2711.03
7Inger SvalandOL Vallset/Stange35.40+16.5811.53
8Celine VistedGjø-Vard OL37.13+18.3112.24
9Lars SkramstadLøten o-lag38.14+19.3212.44
10Gunn Elin RudiHadeland OL39.17+20.3513.05
11Berit HjelmstadBækkelagets SK39.47+21.0513.15
12Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering40.12+21.3013.24
13Arne KongsnesOppsal Orientering41.21+22.3913.47
14Erik SlettumGjø-Vard OL50.07+31.2516.42
15Anne SørumIndre Østfold OK54.41+35.5918.13
16Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering1.09.05+50.2323.01
17Aasmund NordgaardOdal OL - Orientering1.09.11+50.2923.03
18Arne StrandlieGjø-Vard OL1.39.29+1.20.4733.09
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Ann Sofie NybråtenLunderseter IL Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival