Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 25 manna test

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 25 manna test
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 18 september 2018

30 min A

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andrei ZhuravlevHalden SK39.58
2Tore SandvikHalden SK40.55+0.57
3Andreas JohanssonHalden SK42.22+2.24
4Niels Christian HellerudHalden SK48.28+8.30
5Thomas Natvig ÅrstadHalden SK50.51+10.53
6Sveinung SyversenOppsal Orientering1.00.29+20.31
Joacim CarlssonHalden SKflyttet
Matthieu PuechHalden SKflyttet
Ida KristianssonHalden SKflyttet
Runa Lien BackstrømHalden SKflyttet

25 min A

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd Saxe SandvikHalden SK35.31
2Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK36.36+1.05
3Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK37.39+2.08
4Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK38.39+3.08
5Heidi StoksethHalden SK38.54+3.23
6Fredrik DelåsHalden SK39.34+4.03
7Sven Arne YtterbølHalden SK39.40+4.09
8Karoline AuneHalden SK40.24+4.53
9Jakob TorgersenHalden SK47.37+12.06
10Guro BryggenHalden SK48.11+12.40
11Alf Kristian HelleHalden SK55.00+19.29
12Bjørn BrækkeHalden SK1.01.18+25.47
13Jonathan EylertsenHalden SK1.18.06+42.35
Emma H. OlsenHalden SKdiskvalifisert
Marie Lien BackstrømHalden SKdiskvalifisert
Randi Brevig AuneHalden SKflyttet
Hedda Raadal BjørloHalden SKflyttet

15 min C

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elias MosebekkHalden SK18.03
2Martin BryggenHalden SK21.25+3.22
3Isak HoltHalden SK21.43+3.40
4Peder BryggenHalden SK22.01+3.58
5Ville Emil WingstedtHalden SK25.04+7.01
6Sylvia DannevigHalden SK25.06+7.03
7Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK29.13+11.10
8Åse Valero KjerkreitHalden SK38.05+20.02
9Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK40.06+22.03
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SKikke startet
Sverre SandvikHalden SKikke startet

Nybegynnere

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Håkon BryggenHalden SK26.17
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK18.33
Jacob EylertsenHalden SK44.47
Sigve Hagen-TafjordHalden SK30.04
Troy Victor StoksethHalden SKfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor