Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 6
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: onsdag 29 august 2018

Klasser: Visa alla | råtass | 2km | 4km | trimc | c2u

Verdal OK

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anton BjartnesA 4 (14)26.45
1Grete EksethB 2,5 (8)fullført
1Fredrikke Baglo BjørkengC 2 (11)fullført
2Johanne BjuganC 2 (11)13.17
2Filip Mitchell IversenB 2,5 (8)22.43
2Martin Vehus SkjerveA 4 (14)30.23+3.38
3Jon Marius Vaag IversenB 2,5 (8)23.21
3Fredrik Vehus SkjerveA 4 (14)33.10+6.25
3Vinjar Eggen VatneC 2 (11)14.37
4Sivert Gudding BarliC 2 (11)16.27
4Olav Gjedrem LundB 2,5 (8)24.35
4Einar LundA 4 (14)33.57+7.12
5John Sverre BarliC 2 (11)16.29
5Mathea Baglo BjørkengB 2,5 (8)25.13
5Otto BjørkengA 4 (14)37.31+10.46
6William Mitchell IversenC 2 (11)16.58
6Kari MelbyB 2,5 (8)32.54
6Tor Ove HallemA 4 (14)37.41+10.56
7Sverre KristoffersenB 2,5 (8)35.01
7Ovid Baglo BjørkengC 2 (11)18.15
7Ole Morten FrøsethA 4 (14)40.45+14.00
8Iver Gjedrem LundA 4 (14)41.28+14.43
8Guro Laksholm GrindbergC 2 (11)18.49
9Emilie Nubdal FrøsethC 2 (11)25.16
9Inge HafstadA 4 (14)41.33+14.48
10Elias TømmeråsC 2 (11)25.45
10Marius EnesA 4 (14)43.15+16.30
11Karl Arne MelbyeA 4 (14)52.13+25.28
11Johannes SollidC 2 (11)44.07
12Kjell LundsaunetA 4 (14)58.23+31.38
13Gunhild BredesenA 4 (14)1.00.40+33.55
Olav Magne Stormo OppdalRåtass (17)31.55
Wiliam Andre Stormo OpdahlRåtass (17)31.46
Martine Nubdal FrøsethRåtass (17)27.03
Olea lilleløkken BrøndstadRåtass (17)32.18
Helmine Laksholm GrindbergRåtass (17)32.20
Even Ydse SivertsenRåtass (17)42.09
Lars Håkon BjuganRåtass (17)12.33
Siri Ydse SivertsenRåtass (17)48.42
Edvard Konradsen SætherRåtass (17)20.38
Signe BergRåtass (17)33.42
Johannes BergRåtass (17)33.19
Edvard Skoknes WollRåtass (17)27.29
Jakob LandeRåtass (17)28.49
Noah HamlandRåtass (17)21.50
Liam HamlandRåtass (17)23.54
Simon IversenRåtass (17)28.51
Torje Eggen VatneRåtass (17)20.41
Arne OkkenhaugA 4 (14)diskvalifisert
Cathrine ThorhusB 2,5 (8)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor