Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vigreskogen, Gjesteløpere

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vigreskogen, Gjesteløpere
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 10 september 2018

Damer - mellomlang løype

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.03.0418.32
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.06.24+3.2019.31
Unni Byberg MæstadGanddal ILdiskvalifisert
Kristin Furre OweGanddal ILdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL44.099.35
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb45.13+1.049.49
3Ingrid LamarkGanddal IL47.54+3.4510.24
3Anna TaksdalGanddal IL47.54+3.4510.24
5Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb47.57+3.4810.25
6Aud Hognestad TaksdalGanddal IL50.12+6.0310.54
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal ILikke startet

Herrer - mellomlang løype

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend BremnesGanddal IL43.2012.44
2Bjarne GimreGanddal IL45.00+1.4013.14
3Jan Inge LundeGanddal IL52.34+9.1415.27
Aksel DommersnesGanddal ILdiskvalifisert
Knut SkjævelandGanddal ILdiskvalifisert
Harry BreilandÅlgård Orienteringikke startet

Herrer - lang løype

4 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb36.498.00
2Per Olav HaarrGanddal IL37.27+0.388.08
3Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering37.29+0.408.08
4Ole Kristian TaksdalGanddal IL38.29+1.408.21
5Sturla StokkelandÅlgård Orientering40.04+3.158.42
6Tobias RøddeGanddal IL40.12+3.238.44
7Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL48.15+11.2610.29
8Oddvar TaksdalGanddal IL48.33+11.4410.33
9Øyvind LamarkGanddal IL48.40+11.5110.34
10Andreas Nybak UrdalGanddal IL50.07+13.1810.53
11Markus Andreas BreivoldGanddal IL53.39+16.5011.39
12Jørgen BreivoldGanddal IL57.00+20.1112.23
13Ove OalandGanddal IL1.02.59+26.1013.41
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Trond LamarkGanddal ILikke startet
Ulrik OlssonBrattås CKikke startet

Nybegynnerløype

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liven OrstadNOTEAM28.5422.13
Pernille BreivoldGanddal ILdiskvalifisert

Herrer kort

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering37.2714.58
2Peder OrstadGanddal IL59.34+22.0723.49
3Tore RøddeGanddal IL1.14.45+37.1829.54
Arve LundeGanddal ILikke startet

Damer kort

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde OhrGanddal IL37.0214.48
2Maria Nilsson RøddeGanddal IL41.01+3.5916.24
Gry Stangeland LundeGanddal ILikke startet

Herrer lett kort

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius RøddeGanddal IL24.5112.25

Damer lett kort

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering19.059.32
2Norah BreivoldGanddal IL23.37+4.3211.48
3Karen OrstadGanddal IL39.08+20.0319.34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor