Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-treff NM Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff NM Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 6 januar 2019

Asker Skiklubb

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Toril Fougner WisløffD 40- (4)1.45.56+27.489.32
3Ina MartiniD 17-20 (18)1.13.47+0.026.38
3Bjørn MartiniH 50- (21)1.14.10+3.596.40
5Henrik Fredriksen AasH 17-20 (25)1.25.10+4.595.39
5Ragnhild Øfsthus GravirD 13-14 (18)26.48+2.318.00
6Sara MartiniD 13-14 (18)27.26+3.098.11
7Trygve MyhrH 17-20 (25)1.26.03+5.525.42
7Vegard GulbrandsenH 21- (19)1.37.54+13.375.41
8Anna Øfsthus GravirD 17-20 (18)1.18.33+4.487.04
8Per Clemet WisløffH 17-20 (25)1.28.42+8.315.53
9Astrid YtterbøD 13-14 (18)29.42+5.258.51
9Jakob RastadH 15-16 (27)1.25.40+17.477.43
9Kjetil KjernsmoH 17- Kort (9)1.23.35+25.479.54
13Sondre YtterbøH 17-20 (25)1.45.24+25.136.59
13Mikkel RastadH 13-14 (15)33.38+9.0810.02
14Martha WisløffD 13-14 (18)37.25+13.0811.10
17Simen Aure SkogedalH 15-16 (27)1.47.18+39.259.40
18Felix FinsrudH 17-20 (25)1.54.16+34.057.34
Vilmer NybergH 15-16 (27)diskvalifisert
Sverre WisløffH 40- (10)brutt
Per Anders YtterbøH 50- (21)brutt
Øystein RastadH 40- (10)ikke startet
Gjermund GravirH 50- (21)ikke startet
Synne KjernsmoN-åpen (8)ikke startet

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Kirsten GjermstadD 17- Kort (15)59.41+17.008.27

Botne SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Ingrid MobråthenD 15-16 (26)49.57+12.517.05

Byåsen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Øyvind WiggenH 21- (19)1.30.26+6.095.15
4Torgeir AuneH 40- (10)1.53.38+14.277.32
14Erlend AuneH 15-16 (27)1.37.39+29.468.47
17Øystein WiggenH 50- (21)1.44.52+34.419.26

Elverum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Gaute LindaasB-åpen (21)40.00+13.1511.56
Mats LindaasH 15-16 (27)diskvalifisert

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Audhild Bakken RognstadD 21- (12)1.36.10+4.546.22
16Markus GladH 21- (19)2.02.18+38.017.06

Fet OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sigmund ØlstadH 11-12 (15)16.21+1.276.15
6Mons Sætre LorentsenH 13-14 (15)29.17+4.478.44
6Jørgen LerH 11-12 (15)17.42+2.486.46
12Gaute SkjønhaugH 11-12 (15)21.31+6.378.14
Sivert Høilund DragsethN-åpen (8)fullført

Fossum IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Morten HeirH 50- (21)1.10.12+0.016.19
4Eldri HoloB-åpen (21)34.32+7.4710.18
7Signe HoloD 13-14 (18)28.09+3.528.24
8Ragnhild Blom-HagenD 15-16 (26)47.52+10.466.47
11Birk Felland SætnanH 15-16 (27)1.28.57+21.048.00
12Øystein HoloH 50- (21)1.23.03+12.527.28
13Martin Borge HeirH 21- (19)1.48.22+24.056.18
17Åsne Naadland HoloD 17-20 (18)1.33.34+19.498.25
17Gustav Andresen SkotteH 15-16 (27)1.47.18+39.259.40
19Heidi Kristina SebjørnsenD 15-16 (26)51.44+14.387.20
22Kathinka Zahl HagenD 15-16 (26)57.57+20.518.13
Knut Jostein SætnanH 40- (10)brutt
Torbjørn Blom-hagenH 40- (10)ikke startet

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ane Malene KolstadD 15-16 (26)42.33+5.276.02

Gjø-Vard OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Øyvind LienH 40- (10)1.39.116.34
2Eiril Erlien SolerødD 11-12 (4)27.45+11.1610.37
2Even LienH 13-14 (15)25.00+0.307.27
4Marie KravdalD 13-14 (18)25.29+1.127.36
4Hege SolerødD 50- (14)1.07.07+8.497.57Last ned GPS-spor i gpx-format
6Martin ØhmanH 40- (10)1.56.43+17.327.44
7Kristine KravdalD 17-20 (18)1.17.48+4.037.00
8Even ErlienH 17- Kort (9)1.17.50+20.029.13
11Josef ÖhmanH 11-12 (15)20.30+5.367.51
15Annar Erlien SolerødH 15-16 (27)1.37.44+29.518.48
Eline KravdalN-åpen (8)fullført

Hadeland OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Kathrine SvingheimD 60- (1)49.587.05
4Bjørnar KvåleH 21- (19)1.31.16+6.595.18
7Jo Randar HolmøyB-åpen (21)36.48+10.0310.59
13Hege HeibergB-åpen (21)43.44+16.5913.03
Ove SætraH 21- (19)diskvalifisert
Øyvind WatterdalH 21- (19)diskvalifisert

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Stine Olsen KirkevikD 21- (12)1.38.35+7.196.32
10Eirik Olsen KirkevikH 13-14 (15)31.28+6.589.23

Heming Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Fridtjof ReuschH 15-16 (27)1.20.37+12.447.15
5Lasse ArnesenH 50- (21)1.15.46+5.356.49
8Ulrik Astrup ArnesenH 21- (19)1.38.48+14.315.44
12Kristian ØstermannH 17-20 (25)1.45.23+25.126.59
14Live ØstvoldD 17-20 (18)1.32.13+18.288.18
14Magnus Eide-FredriksenH 17-20 (25)1.46.50+26.397.05
14Harald Eide-FredriksenH 50- (21)1.29.08+18.578.01

IFK Mora OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Laura Csucs-FenyvesiB-åpen (21)35.02+8.1710.27
Björn AlbinssonH 50- (21)brutt

IL BUL-Tromsø

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Idunn StrandD 17-20 (18)ikke startet
Henning StrandH 15-16 (27)ikke startet

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Zsuzsa FeyD 17- Kort (15)43.01+0.206.06

Kongsberg OL

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (15)24.307.18
1Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (15)14.545.42
2Per GustafssonB-åpen (21)29.52+3.078.54
2Jarand GustafssonH 11-12 (15)16.17+1.236.14
3Marte EgerD 11-12 (4)29.34+13.0511.19
3Espen RøsteH 40- (10)1.45.26+6.156.59
3Ola LestebergH 17- Kort (9)59.41+1.537.04
5Ingjerd SommerstadD 17- Kort (15)48.08+5.276.49
6Ann-Karin LestebergB-åpen (21)36.36+9.5110.55
6Åsne HaavengenD 17-20 (18)1.17.29+3.446.58
6Ingrid KvistadD 50- (14)1.08.02+9.448.03
7Jan Olav BerganH 11-12 (15)17.56+3.026.52
7Atle Nikolai WølloH 15-16 (27)1.20.49+12.567.16
7Syver LøkenH 50- (21)1.20.36+10.257.15
9Marlin HaavengenD 17-20 (18)1.19.12+5.277.08
9Kristin EgerD 17- Kort (15)57.43+15.028.11
10Kjersti Tønnessen BergstølD 17-20 (18)1.29.54+16.098.05
10Synne Sommerstad RøsteD 13-14 (18)30.58+6.419.14
10Arne BerganH 15-16 (27)1.26.13+18.207.46
11Helene EgerD 17-20 (18)1.30.03+16.188.06
12Ingvild LangeggenD 17-20 (18)1.30.37+16.528.09
13Halvor LøkenH 15-16 (27)1.33.17+25.248.24
16Johan EgerH 15-16 (27)1.42.55+35.029.16
17Ingrid LestebergD 13-14 (18)1.00.57+36.4018.11
17Ingvild GustafssonD 15-16 (26)51.31+14.257.18
18Andrea VaneboD 17-20 (18)1.56.03+42.1810.27
Erik BerganN-åpen (8)fullført
Eirik LestebergN-åpen (8)fullført
Magnus LestebergN-åpen (8)fullført

Konnerud IL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jørgen BaklidH 17-20 (25)1.20.115.19
2Aslak HeimdalH 17-20 (25)1.23.35+3.245.32
3Styrk Hundseid KamsvågH 17-20 (25)1.23.57+3.465.34
3Amanda Skyttersæter SaugerudD 17- Kort (15)47.04+4.236.40
4Jonatan Herman Lysheden-VogtH 11-12 (15)17.33+2.396.43
5Isa HeggedalD 50- (14)1.07.22+9.047.58
8Hanna SpangbergD 13-14 (18)29.13+4.568.43
9Tove HeimdalD 50- (14)1.19.09+20.519.22
9Tiril HolenD 15-16 (26)48.17+11.116.50
10Kjetil SpangbergB-åpen (21)40.26+13.4112.04
10Audun HeimdalH 21- (19)1.39.23+15.065.46
11Hedda SpangbergD 15-16 (26)48.26+11.206.52
12Johanne StorhaugD 13-14 (18)35.22+11.0510.33
13Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (18)35.32+11.1510.36
13Mille Vasshaug JægtvikD 15-16 (26)49.47+12.417.03
14Ola Gjermstad PettersenH 11-12 (15)23.23+8.298.57
15Elsa Sofie Lysheden-VogtD 13-14 (18)51.34+27.1715.23
15Tiril KihleD 15-16 (26)49.56+12.507.04
Sindre Elias Lysheden-VogtN-åpen (8)fullført
Solfrid MarthiniussenN-åpen (8)fullført
Mette SpangbergD 50- (14)diskvalifisert
Jenny BaklidD 17-20 (18)ikke startet

Lardal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristin Melby JacobsenD 15-16 (26)37.065.15
4Hallvard TjentlandH 15-16 (27)1.20.34+12.417.15
10Jens TjentlandH 40- (10)2.19.44+40.339.16
Marit Melby JacobsenD 21- (12)diskvalifisert

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Ida Sofie HjortlandD 17-20 (18)1.32.12+18.278.18
25Henrik Kaupang LyeH 15-16 (27)2.34.47+1.26.5413.56

Lierbygda OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Synne StrandD 17-20 (18)1.13.456.38
2Maren Jansson HaverstadD 21- (12)1.38.25+7.096.31
2Gunhild HennumD 50- (14)1.03.22+5.047.30
4Kim Farnes HansenH 50- (21)1.15.29+5.186.48
6Tilla Farnes HennumD 21- (12)1.39.43+8.276.37

Lillehammer OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Valborg MadslienD 40- (4)1.18.087.02
3Martine SkjelsvikD 15-16 (26)42.01+4.555.57
4Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15-16 (26)42.02+4.565.57
20Jon Vegard LundeB-åpen (21)1.17.25+50.4023.06
Magnhild Kleppa MadslienN-åpen (8)fullført

Lillomarka OL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mathias BenjaminsenH 17- Kort (9)57.51+0.036.51
4Guro BrændenD 11-12 (4)33.33+17.0412.51
4Eskil BrændenH 13-14 (15)26.57+2.278.02
4Steinar EastwoodH 17- Kort (9)1.03.05+5.177.28
5Torbjørn LundebyH 13-14 (15)28.58+4.288.38
5Bjørn WangensteenH 40- (10)1.54.55+15.447.37
6Ståle SønsterudbråtenH 17- Kort (9)1.11.55+14.078.31
6Netta Bar-NathanD 15-16 (26)43.06+6.006.06
7Nov Bar-NathanH 13-14 (15)29.19+4.498.45
8Boye WangensteenH 11-12 (15)18.30+3.367.05
9Vebjørn Emil BlindheimH 13-14 (15)31.06+6.369.17
10Line SletnerD 17- Kort (15)59.26+16.458.25
10Romualdas KazimieraitisH 50- (21)1.22.34+12.237.26
12Maria Rørvik HaverD 17- Kort (15)1.00.01+17.208.30
13Karoline SønsterudbråtenD 17- Kort (15)1.00.02+17.218.30
14Line Bar-NathanD 17- Kort (15)1.15.30+32.4910.42
15Alfred Holtan SanderudH 11-12 (15)37.37+22.4314.24
15Aase MestadD 17- Kort (15)2.15.50+1.33.0919.16
16Ingrid BlindheimD 17-20 (18)1.32.17+18.328.18
16Jens Johan BrekkeH 17-20 (25)1.52.14+32.037.26
17Eirik Høst FossgardH 17-20 (25)1.53.51+33.407.33
23Mathias Pedersen VoldH 17-20 (25)2.41.29+1.21.1810.42
26Selma Mestad HansenD 15-16 (26)2.15.40+1.38.3419.14
Jonathan WoodhouseH 13-14 (15)diskvalifisert
Terje BlindheimH 50- (21)diskvalifisert
Elias Skjolden SørensenH 17-20 (25)ikke startet
Silas Mestad HansenH 11-12 (15)ikke startet
Rasmus D. EastwoodH 13-14 (15)ikke startet
Ingunn Høst FossgardD 15-16 (26)ikke startet
Emilie Pedersen VoldD 15-16 (26)ikke startet
Oda Marie ColquhounD 17- Kort (15)ikke startet
Magne BrændenH 50- (21)ikke startet
Lars Audun VoldH 50- (21)ikke startet

Løten o-lag

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigurd DæhliH 60- (1)58.136.53
7Evine Westli AndersenD 21- (12)1.43.24+12.086.51
10Emilie Westli AndersenD 21- (12)2.08.58+37.428.33
20June Rogstad BekkevoldD 15-16 (26)53.59+16.537.39
25Henriette BergD 15-16 (26)1.16.53+39.4710.54

Nittedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Lauritz BrunborgH 11-12 (15)20.28+5.347.50
20Arthur BrunborgH 15-16 (27)2.00.43+52.5010.52

Notodden OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rune EngehultB-åpen (21)26.457.59
1Synne SandvenD 13-14 (18)24.177.14
3Kristin SandvenB-åpen (21)32.24+5.399.40
7Emma EngehultD 15-16 (26)47.33+10.276.44
21Snorre SlokvikB-åpen (21)1.19.36+52.5123.45
21Åsmund SlokvikH 17-20 (25)2.04.57+44.468.17

NTNUI

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingvild WangD 17- Kort (15)42.416.03
2Jørgen MadslienH 21- (19)1.24.47+0.304.55
4Marta UlvensøenD 21- (12)1.39.35+8.196.36
4Idunn HaavengenD 17- Kort (15)47.46+5.056.46
5Åsne Skram TrømborgD 21- (12)1.39.40+8.246.36
6Solveig BlindheimD 17- Kort (15)49.25+6.447.00
7Ingvild BrekkeD 17- Kort (15)50.46+8.057.12
8Margrethe WisløffD 21- (12)2.01.11+29.558.02
8Fanni Jauhojärvi MarkussenD 17- Kort (15)51.10+8.297.15
9Anne Willkommen EikenD 21- (12)2.07.00+35.448.25
12Rasmus Rørholt TheisenH 21- (19)1.46.24+22.076.11
14Tarjei HoloH 21- (19)1.51.34+27.176.29
15Håvard Mo VaadalH 21- (19)1.57.04+32.476.48
Lavran ThorstensenH 17-20 (25)diskvalifisert
Anniken Eriksrud KarlsenD 21- (12)diskvalifisert
Olai Stensland LillevoldH 21- (19)brutt
Aksel MadslienH 21- (19)brutt
Anna UlvensøenD 21- (12)ikke startet

Nydalens SK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helene ScheeleD 11-12 (4)16.296.18
1Kasper Bakken UlsethH 15-16 (27)1.07.536.06
1Kari MadslienD 50- (14)58.186.54
2Marie ScheeleD 13-14 (18)24.30+0.137.18
2Teodor Mo HjelsethH 15-16 (27)1.10.09+2.166.19
2Knut LandstadH 40- (10)1.41.15+2.046.43
3Eira Skaarer WiklundD 13-14 (18)25.02+0.457.28
3Anders Håvard LarsenH 15-16 (27)1.20.33+12.407.15
3Anne MadslienD 50- (14)1.07.02+8.447.56
3Maiken Skirstad MoD 40- (4)1.55.45+37.3710.25
4Oda ScheeleD 17-20 (18)1.16.44+2.596.54
6Isak JonssonH 17-20 (25)1.25.13+5.025.39
6Håvard HagaH 21- (19)1.36.37+12.205.37
6Axel AaldeH 15-16 (27)1.20.39+12.467.15
7Knut AaldeH 40- (10)1.59.32+20.217.55
8Anne-Lene Bakken UlsethD 50- (14)1.08.14+9.568.05
8Ole Petter HaugenH 50- (21)1.20.39+10.287.15
9Bojan BlumensteinH 21- (19)1.38.55+14.385.45
9Jon Iver BakkenH 50- (21)1.20.54+10.437.17
10Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17-20 (25)1.36.04+15.536.22
11Mari AarsethD 13-14 (18)32.45+8.289.46
11Gjermund HaldenH 21- (19)1.40.23+16.065.50
12Ingrid SkaarerB-åpen (21)43.34+16.4913.00
12Gaute BerganH 15-16 (27)1.31.34+23.418.14
13Sören JonssonH 50- (21)1.26.42+16.317.48
15Kjetil EspedalH 50- (21)1.35.19+25.088.35
18Inga Skaarer WiklundD 15-16 (26)51.42+14.367.20
19Tobias EspedalH 17-20 (25)1.54.36+34.257.36
21Elias StubberudH 15-16 (27)2.03.48+55.5511.09
24Jonas AarsethH 15-16 (27)2.11.52+1.03.5911.52
Sander H. RogndokkenH 21- (19)diskvalifisert

O'Jura

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Alina NiggliD 15-16 (26)38.41+1.355.29
4Daria NiggliD 40- (4)2.08.29+50.2111.34
6Jurg NiggliH 50- (21)1.19.35+9.247.10

OK Silsand

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sondre LorentsenH 17- Kort (9)57.486.50
5Odd-Ivan LorentsenH 17- Kort (9)1.04.14+6.267.36

OL Toten-Troll

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erlend SlokvikH 50- (21)1.10.116.19
7Marius StaffH 17- Kort (9)1.16.52+19.049.06
9Ole Solli KvikstadH 11-12 (15)18.49+3.557.12
10Vanja StaffD 50- (14)1.24.01+25.439.57
11Sigurd KvammeB-åpen (21)43.32+16.4712.59
12Amund FlaskerudH 13-14 (15)33.35+9.0510.01
16Nils Harald StaffH 50- (21)1.41.13+31.029.07
17Trond FlaskerudB-åpen (21)48.13+21.2814.23
18Lars FlaskerudB-åpen (21)48.20+21.3514.25
20Simen BallangrudH 17-20 (25)2.02.20+42.098.07
Kjersti SmåstuenD 50- (14)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Sindre MathisenH 13-14 (15)32.02+7.329.33
14Maria GrovanD 15-16 (26)49.51+12.457.04
14Lerke HjelsethB-åpen (21)47.14+20.2914.05
15Julie EikelandB-åpen (21)47.18+20.3314.07
16Anny Horge RogneB-åpen (21)47.27+20.4214.09
22Jakob HjelsethH 17-20 (25)2.34.08+1.13.5710.13

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Magnus Svaland DaleH 11-12 (15)17.40+2.466.46

Oppsal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ane Sofie KroghD 17-20 (18)1.13.46+0.016.38
Ingrid Solheim UndebergetD 17-20 (18)diskvalifisert

Porsgrunn OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Tobias MathisenH 15-16 (27)1.23.30+15.377.31
8Magne Wiig MathisenH 40- (10)2.01.43+22.328.04
12Une HoltermannD 15-16 (26)48.33+11.276.53
22Anders L. RosenvoldH 15-16 (27)2.08.27+1.00.3411.34
24Anine Kjørholt LieD 15-16 (26)1.07.17+30.119.32

Ringsaker OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Erik HaugenB-åpen (21)37.42+10.5711.15
13Torgrim Hasle HaslestadH 11-12 (15)23.09+8.158.52
14Eyvind Hasle HaslestadH 13-14 (15)34.12+9.4210.12
21Ingeborg Hasle HaslestadD 15-16 (26)56.42+19.368.02
Kristin Hasle HaslestadD 50- (14)brutt

Sandefjord OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Tone StoklandD 50- (14)1.08.05+9.478.04
8Gabriel GjoneH 13-14 (15)30.50+6.209.12
9Knut Ivar JohansenH 40- (10)2.10.42+31.318.40
10Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (26)48.25+11.196.52
11Trond GjelstadH 50- (21)1.22.40+12.297.26
19Benjamin GjoneH 15-16 (27)1.48.22+40.299.45
19Knut GjoneB-åpen (21)54.24+27.3916.14
23Emilie JohansenD 15-16 (26)1.07.16+30.109.32

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Unn Mette KlopbakkenD 50- (14)1.45.45+47.2712.31

Stokke IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Astrid BrevikD 50- (14)1.34.59+36.4111.15
23Hallgeir BrevikH 15-16 (27)2.09.30+1.01.3711.40

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Geir Holm GundersenH 50- (21)1.46.33+36.229.35

USV TU Dresden

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helmut ConradH 70- (1)1.04.399.10

Vang OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Eskil FrøislandH 17-20 (25)1.25.09+4.585.39
9Njaal Ellegaard MelbyH 17-20 (25)1.32.35+12.246.08
11Even LindaasH 17-20 (25)1.45.20+25.096.59
15Jostein Svaland DaleH 17-20 (25)1.47.36+27.257.08
18Stein Arne NegårdH 50- (21)1.45.44+35.339.31
Maren HenriksenD 13-14 (18)diskvalifisert

Varteig OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Henrik Julian Fontes AarbuH 13-14 (15)25.06+0.367.29
16Julie BrenåsD 13-14 (18)55.10+30.5316.28
20Dag BrenåsH 50- (21)1.53.56+43.4510.15

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lars Hol MoholdtH 21- (19)1.24.174.54
5Øystein Kvaal ØsterbøH 21- (19)1.31.24+7.075.19

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Ingrid Marie Stubban HygenD 17-20 (18)1.32.16+18.318.18
Hans Kristian Stubban HygenH 17-20 (25)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor