Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet langdistanse
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: lørdag 1 august 2020

Klasser: Visa alla | D14 | D15 | D16 | H14 | H15 | H16 | D14-16C | H14-16C | Ledere fra kretsene

D14

3 170 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK30.509.43
2Astrid YtterbøAsker Skiklubb36.43+5.5311.34
3Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK37.35+6.4511.51 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Iselin HøivoldKongsberg OL38.42+7.5212.12
5Hanne Wærp HaugeNydalens SK38.53+8.0312.15
6Nora HalvorsenFreidig39.22+8.3212.25
7Sigrid Schmitt GranHalden SK39.32+8.4212.28
8Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)42.21+11.3113.21
9Vilde Aakre LeistadSkien OK42.32+11.4213.25
10Juni Hagelid NorheimFreidig43.33+12.4313.44
11Marie Wollan BenumByåsen IL43.43+12.5313.47
12Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK43.57+13.0713.51
13Åse Valero KjerkreitHalden SK44.09+13.1913.55
14Synne Skeie PettersonEgersund OK44.21+13.3113.59
15Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø46.36+15.4614.42
16Sofia ØhlckersTyrving IL49.07+18.1715.29
17Annika van RaaijHedrum OL49.14+18.2415.31
18Maren Sofie FremstadLarvik OK49.46+18.5615.41
19Ine Bohnhorst TegdanFreidig50.06+19.1615.48
20Mari KallesonOppsal Orientering50.11+19.2115.49
21Pernille ZagarLarvik OK50.19+19.2915.52
22Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø50.37+19.4715.58
23Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK52.10+21.2016.27
24Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL52.42+21.5216.37
25Pernille Nor-WollØstmarka OK55.36+24.4617.32
26Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering56.02+25.1217.40
27Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)57.45+26.5518.13
28Tonje RykkjeVaregg Fleridrett1.00.06+29.1618.57
29Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL1.01.02+30.1219.15
30Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL1.01.07+30.1719.16
31Mina HobbelstadEiker OL1.04.11+33.2120.14
32Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering1.08.16+37.2621.32
33Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering1.09.47+38.5722.00
34Karoline StrandenesFana IL1.11.36+40.4622.35
35Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK1.11.39+40.4922.36
36Emilie Holtskog-FeremansSkien OK1.14.38+43.4823.32
37Marit SvendgårdOK Skøynar1.16.07+45.1724.00
38Johanne StorhaugKonnerud IL1.18.09+47.1924.39
Hannah Gustad StrømOK Skøynardiskvalifisert
Martine Arntsen HaugØstmarka OKdiskvalifisert
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubbbrutt
Ingrid LestebergKongsberg OLikke startet

D15

4 020 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering38.009.27
2Anna TaksdalGanddal IL39.36+1.369.51
3Marie KravdalGjø-Vard OL41.52+3.5210.24
4Marie ScheeleNydalens SK42.42+4.4210.37
5Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb44.11+6.1110.59
6Mari AarsethNydalens SK45.44+7.4411.22
7Signe HoloFossum IF46.07+8.0711.28
8Maja Mo HjelsethNydalens SK46.23+8.2311.32
9Synne SandvenNotodden OL47.14+9.1411.44
10Anne ØstvoldHeming Orientering47.52+9.5211.54
11Tora KittilsenFreidig49.21+11.2112.16
12Pauline MyklebustIL Koll50.23+12.2312.31
13Maren HenriksenVang OL51.12+13.1212.44
14Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK51.32+13.3212.49
15Ane HustvedtOppsal Orientering52.11+14.1112.58
16Solveig Louise NissenFreidig53.51+15.5113.23
17Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering54.47+16.4713.37
18Guro SchjølbergTynset IF55.17+17.1713.45
19Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL55.40+17.4013.50
20Maria Strømdal WikFreidig56.58+18.5814.10
21Agathe BrathagenLarvik OK57.12+19.1214.13
22Elise ThorsengFossum IF58.01+20.0114.25
23Una KittilsenFreidig58.20+20.2014.30
24Malin Nordgård LeirenByåsen IL1.00.10+22.1014.58
25Cornelia HoleneEmblem IL1.01.07+23.0715.12
26Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)1.01.11+23.1115.13
27Nora Christine HansenAsker Skiklubb1.01.57+23.5715.24
28Sigrid HaugskottOL Trollelg1.03.20+25.2015.45
29Lina Storler SnøfuglFreidig1.03.53+25.5315.53
30Karoline JebsenHeming Orientering1.04.00+26.0015.55
31Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL1.06.35+28.3516.33
32Iril RingheimLarvik OK1.07.26+29.2616.46
33Hedda Erica EikangerGneist, IL1.08.18+30.1816.59
34Elma Sagli GudimIndre Østfold OK1.08.56+30.5617.08
35Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering1.09.20+31.2017.14
36Sigrid HaugeSarpsborg OL1.11.10+33.1017.42
37Sara MartiniAsker Skiklubb1.11.48+33.4817.51
38Åsa BullByåsen IL1.14.04+36.0418.25
39Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)1.18.49+40.4919.36
40Gunde TumelionisFossum IF1.20.58+42.5820.08
41Emilie RehnNordre Follo Orientering1.24.30+46.3021.01
42Martha WisløffAsker Skiklubb1.24.50+46.5021.06
43Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.30.39+52.3922.32
44Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering1.30.54+52.5422.36
45Sigrid LindMo OK1.33.12+55.1223.11
46Julie DrønnesundEmblem IL1.36.36+58.3624.01
47Karine Aarstad TorgersenEgersund OK1.48.18+1.10.1826.56
48Thea Beate PuntervoldEgersund OK1.53.29+1.15.2928.13
49Helene NysæterBergens TF1.59.29+1.21.2929.43
50Judit M. MøllerFana IL2.00.12+1.22.1229.54
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert
Tuva HøyerFossum IFdiskvalifisert
Erika Lind-LarsenOK Mossdiskvalifisert
Ane Kristine EidKongsberg OLdiskvalifisert
Hannah TyvoldByåsen ILdiskvalifisert
Marita AskeFreidigdiskvalifisert

D16

4 940 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vida Helland-HansenTyrving IL47.089.32
2Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF47.38+0.309.38
3Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn49.05+1.579.56
4Ingvild GustafssonKongsberg OL49.27+2.1910.00
5Linnea HolstTyrving IL49.41+2.3310.03
6Inga Skaarer WiklundNydalens SK49.45+2.3710.04
7Mathea Spets StorhovFreidig50.12+3.0410.09
8Mille Baastad BergTyrving IL51.04+3.5610.20
9Kajsa Meyer LarssonTyrving IL51.44+4.3610.28
10Eileen BjanesTyrving IL53.33+6.2510.50
11Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK55.25+8.1711.13
12Klara GraversenIL BUL-Tromsø55.43+8.3511.16
13Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)56.20+9.1211.24
14Marie KvarmeSturla, IF56.24+9.1611.25
15Mina Akiko Horni JohnsenSturla, IF57.27+10.1911.37
16Aurora Wilkens JernbergNydalens SK57.38+10.3011.39
17Henriette BergLøten o-lag57.39+10.3111.40
18Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø57.59+10.5111.44
19Live Raknes SogstadGjø-Vard OL59.46+12.3812.05
20Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering1.00.50+13.4212.18
21Eline Horten JordetVingelen IL1.01.25+14.1712.25
22Andrea sæther VerdeniusVingelen IL1.01.37+14.2912.28
23Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK1.04.47+17.3913.06
24Sigrid NermoenØstmarka OK1.06.16+19.0813.24
25Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)1.06.33+19.2513.28
26Emma Visted-HansenGjø-Vard OL1.06.35+19.2713.28
27Emma DåsnesVang OL1.06.47+19.3913.31
28Frida Hovgaard EisvangOK Moss1.07.14+20.0613.36
29Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering1.08.33+21.2513.52
30Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL1.09.05+21.5713.59
31Anja HoleFørde IL1.09.38+22.3014.05
32 BekkevoldLøten o-lag1.10.48+23.4014.19
33Emma Helene OlsenHalden SK1.10.55+23.4714.21
34Kathinka Zahl HagenFossum IF1.11.40+24.3214.30
35Julie Sophie WoldOK Moss1.13.22+26.1414.51
36Hannah Syrdal ØenHeming Orientering1.13.27+26.1914.52
37Vilde Talgø-KristiansenFreidig1.15.20+28.1215.14
38Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orientering1.15.50+28.4215.21
39Ingeborg HovdejordNotodden OL1.19.33+32.2516.06
40Amalie LøkkebergFredrikstad SK1.22.19+35.1116.39
41Anne FrøislandVang OL1.23.04+35.5616.48
42Sara HetlandHaugesund IL Orientering1.27.22+40.1417.41
43Maria GrovanOL Tønsberg og omegn1.31.32+44.2418.31
44Marte Sofie SkroveRingerike OL1.32.52+45.4418.47
45Gina BrevikØstmarka OK1.34.52+47.4419.12
46Mathea Baglo BjørkengVerdal OK1.40.42+53.3420.23
47Sunniva Alm-KristiansenVang OL1.57.53+1.10.4523.51
48Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb2.08.37+1.21.2926.02
Helene Alsos HöglinHarstad OLdiskvalifisert
Anna Aurora NolteFreidigdiskvalifisert
Amanda AxelsonEiker OLdiskvalifisert
Lillian Elene BooijØstmarka OKdiskvalifisert
Kristine SolbakkenTyrving ILdiskvalifisert
Marie SaugestadNydalens SKdiskvalifisert
Ingunn Høst FossgardLillomarka OLikke startet

H14

3 620 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL33.329.15
2Emil Husebye AamodtFredrikstad SK34.22+0.509.29
3Christoffer ÅnensenOppsal Orientering35.19+1.479.45
4Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)36.18+2.4610.01
5Sondre OlaussenOppsal Orientering36.19+2.4710.01
6Per Noah SommerheinNydalens SK37.04+3.3210.14
7Oskar HeksemFana IL37.54+4.2210.28
8Audun NordbyFredrikstad SK38.33+5.0110.38
9Mathias BirkelundAsker Skiklubb38.42+5.1010.41
10Sigurd HobølOppsal Orientering38.43+5.1110.41
11Alf Petter LynumFreidig39.05+5.3310.47
12Gaute NysæterSkien OK39.23+5.5110.52
13Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL40.38+7.0611.13
14Ola DåsnesVang OL41.22+7.5011.25
15Emil NygårdBirkenes IL41.40+8.0811.30
16Erlend UlsakerHemsedal IL42.22+8.5011.42
17Kristian Ekeberg FliidSkien OK43.02+9.3011.53
18Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering43.13+9.4111.56
19Jens WoldSturla, IF43.49+10.1712.06
20Lukas Jones ArnesenHeming Orientering44.09+10.3712.11
21Hallvard HellevikFreidig44.19+10.4712.14
22August Hellerud SireKonnerud IL44.37+11.0512.19
23Fredrik Fet AndersenKonnerud IL45.46+12.1412.38
24Ludvik Storler SnøfuglFreidig45.54+12.2212.40
25Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)46.26+12.5412.49
26Mons Sætre-LorentzenFet OL46.55+13.2312.57
27Filip Mitchell IversenVerdal OK47.16+13.4413.03
28Mats JohnsenSturla, IF47.48+14.1613.12
29Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK47.54+14.2213.13
30Nov Bar-NathanLillomarka OL49.49+16.1713.45
31Sverre SandvikHalden SK51.45+18.1314.17
32Birk BreimoOK Moss51.48+18.1614.18
33Henrik KaiserSturla, IF52.40+19.0814.32
34Markus HirschBækkelagets SK54.29+20.5715.03
35Erlend Luis OtterleiØstmarka OK54.35+21.0315.04
36Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering57.40+24.0815.55
37Mathias LinløkkenØstmarka OK58.05+24.3316.02
38Mikkel AasnessOdal OL - Orientering59.09+25.3716.20
39Max Skjerpen HusebyNydalens SK59.42+26.1016.29
40Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK59.50+26.1816.31
41Eskil HafskjoldNydalens SK1.01.03+27.3116.51
42Sivert Høilund DragsethFet OL1.01.07+27.3516.52
43Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett1.01.23+27.5116.57
44Amund FlaskerudOL Toten-Troll1.02.21+28.4917.13
45Sebastian RøkebergEiker OL1.02.23+28.5117.13
46Mats LigaardenGjø-Vard OL1.04.46+31.1417.53
47Rasmus MackenzieNydalens SK1.06.09+32.3718.16
48Martin BryggenHalden SK1.06.18+32.4618.18
49Erlend BakkeFossum IF1.11.43+38.1119.48
50Thomas MyhreSkien OK1.14.18+40.4620.31
51Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL1.19.17+45.4521.54
52Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK1.26.29+52.5723.53
53Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett1.33.38+1.00.0625.51
54Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL1.35.03+1.01.3126.15
Ole Andreas VeskeOK Skøynardiskvalifisert
Oskar HopeModum OLdiskvalifisert
Aksel EideBækkelagets SKdiskvalifisert
Mikkel RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Eivind ImrikFredrikstad SKbrutt
Håkon HallanOK Skøynarikke startet
Herman Øen PaulsrudIL Kollikke startet
Linus MjøsundNydalens SKikke startet

H15

4 360 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig36.278.21
2Nils Anders NiklassonNydalens SK36.53+0.268.27
3Gabriel GjoneSandefjord OK38.43+2.168.52
4Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL42.42+6.159.47
5Tristan HalvorsenFreidig43.50+7.2310.03
6Magnus AlstadFrol IL45.22+8.5510.24
7Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL48.01+11.3411.00
8Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)48.13+11.4611.03
9Rasmus BerglundRingerike OL48.15+11.4811.03
10Kevin RommetvedtRaumar Orientering48.16+11.4911.04
11Håkon GrønliFørde IL49.02+12.3511.14
12Vegard Lereim StorliFreidig49.55+13.2811.26
13Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn51.48+15.2111.52
14Gjermund OsdalHarstad OL52.31+16.0412.02
15Tobias Tronbøl LiumIL Koll52.32+16.0512.02
16Johannes Salvesen-LundeIL Koll53.26+16.5912.15
17Anders Næss-UlsethHeming Orientering55.58+19.3112.50
18Aleksander Tanem IversenVerdal OK59.10+22.4313.34
19Rasmus D. EastwoodLillomarka OL59.20+22.5313.36
20Henning ReichenbachOppsal Orientering59.34+23.0713.39
21Håkon BogasonLillomarka OL59.55+23.2813.44
22Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF1.00.17+23.5013.49
23Eivind NæveIL Leik1.01.22+24.5514.04
24Eskil BrændenLillomarka OL1.02.16+25.4914.16
25Andreas SandernesØstmarka OK1.02.56+26.2914.26
26Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL1.03.19+26.5214.31
27Borgar SkjelbredKongsberg OL1.04.18+27.5114.44
28Torbjørn LundebyLillomarka OL1.04.40+28.1314.49
29Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1.05.53+29.2615.06
30Jakob A. GjedeboOppsal Orientering1.06.02+29.3515.08
31Herman Bruchmüller SundtByåsen IL1.09.58+33.3116.02
32Kristoffer Børke SætabergetVang OL1.11.38+35.1116.25
33Håvard EikRaumar Orientering1.12.14+35.4716.34
34Ragnar LandeEidskog OL1.13.47+37.2016.55
35Ådne StordalByåsen IL1.13.48+37.2116.55
36Jonathan WoodhouseLillomarka OL1.14.14+37.4717.01
37Elias AndenæsAsker Skiklubb1.15.49+39.2217.23
38Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn1.17.34+41.0717.47
39Samuel A StokkelandÅlgård Orientering1.19.02+42.3518.07
40Jonas HickenIL Koll1.19.37+43.1018.15
41Alvin Andersen MariboRaumar Orientering1.23.16+46.4919.05
42Jørgen AuneByåsen IL1.28.00+51.3320.11
43Brage EikåsSandefjord OK1.28.52+52.2520.22
44Sander M JensenByåsen IL1.42.11+1.05.4423.26
45Niklas KristensenHarstad OL1.44.23+1.07.5623.56
46Kidus GirmaElverum OK1.56.19+1.19.5226.40
Gjermund Taje SkeieRaumar Orienteringdiskvalifisert
Håvard RønningenØstmarka OKdiskvalifisert
Simen Gløgård StensrudNittedal OLdiskvalifisert
Mathias AxelsonEiker OLdiskvalifisert
Even EnghRaumar Orienteringbrutt
Martin Christoffer BorgIL Kollbrutt

H16

5 320 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred BjørnerødOK Moss40.107.33
2Philip Lehmann RomørenFossum IF43.25+3.158.09
3Christian Fredrik BorgIL Koll44.50+4.408.25
4Ask OlaussenOppsal Orientering45.36+5.268.34
5Lars LienGjø-Vard OL46.30+6.208.44
6Herman Lien BackstrømHalden SK48.41+8.319.09
7Martin Størmer-AntonsenNydalens SK48.47+8.379.10
8Markus RichterSandnes IL (Rogaland)49.30+9.209.18
9Axel AaldeNydalens SK49.36+9.269.19
10Halvor LøkenKongsberg OL49.57+9.479.23
11Sigurd RødnesOppsal Orientering50.26+10.169.28
12Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss50.35+10.259.30
13Eirik Vie StrislandFossum IF51.08+10.589.36
14Emil GrønliFreidig53.24+13.1410.02
15Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK53.41+13.3110.05
16Eirik FrostAlta OL54.20+14.1010.12
17Sondre LadimOK Moss54.23+14.1310.13
18Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL55.44+15.3410.28
19Øyvind LamarkGanddal IL55.48+15.3810.29
20Iver Dalsaune ThunFreidig56.05+15.5510.32
21Ådne Krogstad StendahlFrol IL57.27+17.1710.47
22Brage Bell LysakerFana IL57.43+17.3310.50
23Sindre Vie StrislandFossum IF57.49+17.3910.52
24Henrik Kaupang LyeLarvik OK58.40+18.3011.01
25Marius E. AamodtOppsal Orientering58.50+18.4011.03
26Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.00.00+19.5011.16
27Arne BerganKongsberg OL1.00.48+20.3811.25
28Benjamin GjoneSandefjord OK1.01.32+21.2211.33
29Edvin AakreEgersund OK1.02.11+22.0111.41
30Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.02.45+22.3511.47
31Peder BryggenHalden SK1.05.01+24.5112.13
32Jakob RastadAsker Skiklubb1.07.28+27.1812.40
33Mikael BirkelundAsker Skiklubb1.08.10+28.0012.48
34Børge Nilsen BergFossum IF1.09.08+28.5812.59
35Kristoffer LerliMelhus IL1.12.25+32.1513.36
36Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.12.27+32.1713.37
37Henrik Andreas TømtIL Imås1.14.10+34.0013.56
38Martin KaiserSturla, IF1.15.44+35.3414.14
39Martin Nøkleby MellingRingerike OL1.17.42+37.3214.36
40Sverre HellevikFreidig1.22.50+42.4015.34
41Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)1.24.49+44.3915.56
42Christoffer GzylOK Moss1.25.54+45.4416.08
43Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)1.34.36+54.2617.46
44Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.35.47+55.3718.00
45Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1.35.49+55.3918.00
46Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)1.41.19+1.01.0919.02
47Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1.43.01+1.02.5119.21
48Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.44.09+1.03.5919.34
49Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL1.52.18+1.12.0821.06
50Jakob GilljamØstmarka OK2.00.31+1.20.2122.39
Emil Reinertsen LeroyerFreidigdiskvalifisert
Sigurd BraathenWing OKdiskvalifisert
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Hallvard TjentlandLardal OLdiskvalifisert
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Magne GuttvikWing OKbrutt

D14-16C

2 940 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Blom-HagenFossum IF38.1913.01
2Marielle MichelsenFossum IF43.11+4.5214.41
3Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL44.11+5.5215.01
4Live GrønnevetIL Gular46.56+8.3715.57
5Idun HeklandIL Gular48.27+10.0816.28
6Vilde Haslekås SolheimIF Trauma56.03+17.4419.03
7Ruth Malin DalGrue IL59.55+21.3620.22
8Aurora HaugenVerdal OK1.01.56+23.3721.03
Hedvig Nyberg-HansenFossum IFdiskvalifisert
Ylva KlausenSturla, IFdiskvalifisert
Synne Marie SandviknesBergens TFdiskvalifisert

H14-16C

2 940 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb26.389.03
2Jakob Gagnum TonbyIL Koll29.10+2.329.55
3Isak FagerlandSturla, IF31.27+4.4910.41
4Håvard Rekve LianIL Koll33.36+6.5811.25
5Einar ØstvoldHeming Orientering1.02.27+35.4921.14
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OKdiskvalifisert
Jacob EylertsenHalden SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor