Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprintstafett Hordaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprintstafett Hordaland
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: søndag 5 mai 2019

H15-

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Varegg Fleridrett 230.27
1. Kristian Rykkje16.10116.101
2. Markus Kjærner-Semb14.17130.2710
2Varegg Fleridrett 133.53+3.26
1. Kristine Fjellanger17.064+0.5617.063+0.56
2. Niklas Profors16.472+2.3033.532-1+3.26+2.30
3Samnanger IL 134.33+4.06
1. Per Arne Aadland16.483+0.3816.482+0.38
2. Ruben Dyrhovden17.453+3.2834.333+1+4.06+3.28
4Varegg Fleridrett 637.35+7.08
1. Oskar Madslien Steinhaug18.045+1.5418.044+1.54
2. Kim Andre Kjenes Haugland19.315+5.1437.3540+7.08+5.14
5Varegg Fleridrett 538.54+8.27
1. Magnus Strømme Lid19.087+2.5819.086+2.58
2. Kristoffer Kjenes Haugland19.466+5.2938.545-1+8.27+5.29
6Bergens TF 138.55+8.28
1. Sigve Rygg Eikeland19.046+2.5419.045+2.54
2. Andreas Nysæter19.517+5.3438.556+1+8.28+5.34
7Fana IL 141.50+11.23
1. Knut Utne21.569+5.4621.567+5.46
2. Brage Bell Lysaker19.548+5.3741.5070+11.23+5.37
8Gneist, IL 146.05+15.38
1. Tom Øyvind Johannessen27.1411+11.0427.149+11.04
2. Magne Knudsen18.514+4.3446.058-1+15.38+4.34
9Samnanger IL 253.18+22.51
1. Magnus Erdal26.4110+10.3126.418+10.31
2. Dag Terje Røen26.379+12.2053.189+1+22.51+12.20
Bergens TF 3diskvalifisert
1. Nina Goga20.598+4.49diskvalifisert
2. Helge Nysæterdiskvalifisertdiskvalifisert
Varegg Fleridrett 3diskvalifisert
1. Stian Rykkje16.292+0.19diskvalifisert
2. Erik Bohnediskvalifisertdiskvalifisert
Bergens TF 2ikke startet
1. Knut Heikki Odland Torgersenikke startetikke startet
2. Brage Iversenikke startetikke startet
Fana IL 2ikke startet
1. Sondre Bataldenikke startetikke startet
2. Hans-Richard Brattbakkikke startetikke startet
Fana IL 3ikke startet
1. Birk Bell Lysakerikke startetikke startet
2. Geir Heksemikke startetikke startet
Varegg Fleridrett 4ikke startet
1. Jan Kjærner-Sembikke startetikke startet
2. Helge Tiger Hauglandikke startetikke startet

D15-

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Varegg Fleridrett 135.07
1. Mari Strømme Lid18.323+0.3118.322+0.31
2. Tora Aasheim Nymark16.35135.071-1
2IL Gular 135.08
1. Eli Fjellbirkeland Johannesen18.01118.011
2. Mari Fjellbirkeland Johannesen17.072+0.3235.082+1
3Gneist, IL 143.40+8.33
1. Ingunn Torød Buset18.464+0.4518.463+0.45
2. Liv Ormberg24.543+8.1943.4030+8.33+7.48
Fana IL 1diskvalifisert
1. Kristine Bog Vikane18.222+0.21diskvalifisert
2. Marie Roll-Tørnqvistdiskvalifisertdiskvalifisert
Varegg Fleridrett 2ikke startet
1. Astrid Oline Ervikikke startetikke startet
2. Eirunn Husby Nordstadikke startetikke startet

D/H 11-16

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bergens TF 126.53
1. Ingeborg Rygg Eikeland12.04112.041
2. Vegard Velle Sivertsen14.494+0.5926.5310
2Fana IL 129.28+2.35
1. Kristoffer Heldal Hersvik15.384+3.3415.384+3.34
2. Oskar Heksem13.50129.282-2+2.35
3Fana IL 229.33+2.40
1. Judit M. Møller15.343+3.3015.343+3.30
2. Karoline Strandenes13.592+0.0929.3330+2.40-0.50
4Varegg Fleridrett 330.14+3.21
1. Olve Berge Aarsand16.005+3.5616.005+3.56
2. Bendik Madslien Steinhaug14.143+0.2430.144-1+3.21-0.35
5Varegg Fleridrett 133.57+7.04
1. Jon Erik Doppelhofer Ervik12.062+0.0212.062+0.02
2. Ragna Oline Doppelhofer Ervik21.515+8.0133.575+3+7.04+7.02
6Bergens TF 246.43+19.50
1. Helene Nysæter20.346+8.3020.346+8.30
2. Nikolai Øien26.096+12.1946.4360+19.50+11.20
Varegg Fleridrett 2ikke startet
1. Andreas Strømme Lidikke startetikke startet
2. Dagfinn Gjerstadikke startetikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor