Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint Hordaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint Hordaland
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: søndag 5 mai 2019

H19-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.05
2Kristian RykkjeVaregg Fleridrett13.51+0.46
3Trygve BuanesTIF Viking15.10+2.05
4Bjarte EikangerGneist, IL15.15+2.10
5Rune NygaardIL Gular15.18+2.13
6Per Arne AadlandSamnanger IL15.19+2.14
7Niklas ProforsVaregg Fleridrett15.20+2.15
8Stian RykkjeVaregg Fleridrett15.30+2.25
9Magne KnudsenGneist, IL15.50+2.45
10Kasper ValestrandVaregg Fleridrett16.27+3.22
11Håkon ReikvamIL Gular16.35+3.30
12Ruben DyrhovdenSamnanger IL16.46+3.41
13Kim Andre Kjenes HauglandVaregg Fleridrett17.11+4.06
14Tom Øyvind JohannessenGneist, IL18.28+5.23
15Erik VikaneFana IL19.33+6.28
16Kjetil DammTIF Viking20.16+7.11
17Knut UtneFana IL20.20+7.15
18Geir HeksemFana IL20.24+7.19
19Erik Serck-HanssenTIF Viking21.31+8.26
20Hans-Richard BrattbakkFana IL22.29+9.24
21Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett22.45+9.40

D19-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular16.49
2Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett16.51+0.02
3Nina GogaBergens TF17.22+0.33
4Ingunn Torød BusetGneist, IL18.13+1.24
5Karianne StrømmeVaregg Fleridrett19.19+2.30
6Rannveig NordhagenFana IL19.28+2.39
7Valentina DimitrovaGneist, IL19.55+3.06
8Gro DyrhovdenSamnanger IL20.27+3.38
9Hege FjellbirkelandIL Gular21.17+4.28
10Marianne HeksemFana IL22.05+5.16
11Silje ReistadOs Orienteringsklubb22.09+5.20
12Gro MadslienVaregg Fleridrett23.01+6.12
13Liv OrmbergGneist, IL23.15+6.26
14Gunhild ForlandAskøy OL24.20+7.31
15Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett25.03+8.14
Annhild FetveitFana ILikke startet

H16-18

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birk Bell LysakerFana IL13.29
2Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett14.11+0.42
3Vegard Velle SivertsenBergens TF15.49+2.20
4Jens Øien KlosterFitjar IL16.31+3.02
5Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett16.36+3.07
6Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett16.38+3.09
7Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett17.02+3.33
8Sigve Rygg EikelandBergens TF19.09+5.40
Tage RosenlundVaregg Fleridrettbrutt
Sondre BataldenFana ILikke startet

D16-18

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF13.27
2Kristine Bog VikaneFana IL14.14+0.47
3Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett14.16+0.49
4Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular14.46+1.19
5Mari Strømme LidVaregg Fleridrett15.39+2.12
6Marie Roll-TørnqvistFana IL18.40+5.13
7Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett23.11+9.44

H60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Arve SolliAskøy OL15.24
2Svein LingaIL Gular17.31+2.07
3Bjørn BasbergVaregg Fleridrett19.15+3.51
4Magne RaadalFana IL23.05+7.41
5Axel IngvaldsenTIF Viking24.39+9.15
Per VikaneFana ILdiskvalifisert

D13-15

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anja HoleFørde IL14.23
2Hedda Erica EikangerGneist, IL14.27+0.04
3Judit M. MøllerFana IL19.32+5.09
Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OLdiskvalifisert

H13-15

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Bell LysakerFana IL13.57
2Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett17.51+3.54
3Oskar HeksemFana IL18.09+4.12
4Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett19.28+5.31

D60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit HegdalBergens TF15.45
2Rannveig SolliAskøy OL16.05+0.20
3Turid RognsvågOs Orienteringsklubb16.24+0.39
4Bjørg KocbachBergens TF17.43+1.58
Astri Ese HoleBergens TFikke startet

D/H-10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emil HeksemFana ILdiskvalifisert

D11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett12.58
2Ingrid BrattbakkFana IL17.35+4.37
3Hedda Jansson RønnestadFana IL26.14+13.16
4Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL34.27+21.29

H11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL11.19
2Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett11.38+0.19
3Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett13.11+1.52
4Kristoffer Heldal HersvikFana IL13.47+2.28
5Thord Nystuen SolliAskøy OL28.59+17.40
Håvard Serck-HanssenTIF Vikingikke startet

C-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Sofie EnganVaregg Fleridrett11.45
2May-lill DammTIF Viking17.42+5.57

N-åpen

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Iris Popsueva BuanesTIF Vikingfullført
Sigve Popsuev BuanesTIF Vikingfullført
Frida Ingeborg EikangerGneist, ILfullført
Maria Ormberg EllingsenGneist, ILfullført
Bård HeklandIL Gularfullført
Gard Nystuen SolliAskøy OLfullført
Sigurd Nystuen SolliAskøy OLfullført
Guro SørevikTIF Vikingfullført

A-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett15.53
2Dag Terje RøenSamnanger IL16.13+0.20
3Knut Even HoleFørde IL24.30+8.37
Magnus ErdalSamnanger ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor