Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjoner: Freidig / Malvik IL / Wing OK
Dato: søndag 13 september 2020

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
10Asker Skiklubb 1H 17- (73)2.05.17+9.26
1. Sander Arntzen37.328+0.1837.328+0.18
2. Sondre Ytterbø41.4516+5.101.19.1710+2+5.16+4.58
3. Henrik Fredriksen Aas46.0017+6.152.05.17100+9.26+4.10
49Asker Skiklubb 2H 17- (73)2.40.36+44.45
1. Erling Sommerfeldt42.3837+5.2442.3837+5.24
2. Eivind Tonna54.2951+17.541.37.0742+5+23.06+17.42
3. Tommy Jauhojärvi1.03.2949+23.442.40.3649+7+44.45+21.39

Byåsen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
8Byåsen IL 1D 17- (48)2.05.49+12.27
1. Lene Berg Hanssen39.3923+6.0139.3923+6.01
2. Ragnhild Eide37.272+0.081.17.069-14+5.53-0.08
3. Ingeborg Eide48.4310+8.182.05.498-1+12.27+6.34
21Byåsen IL 2D 17- (48)2.31.45+38.23
1. Emma Arnesen38.0316+4.2538.0316+4.25
2. Mari Støen Gussiås41.2713+4.081.19.3014-2+8.17+3.52
3. Marte Lien Johnsen1.12.1533+31.502.31.4521+7+38.23+30.06
51Byåsen IL 1H 17- (73)2.44.13+48.22
1. Petter Liabakk Eriksen46.4050+9.2646.4050+9.26
2. Terje Maroni48.4333+12.081.35.2339-11+21.22+11.56
3. Erlend Aune1.08.5059+29.052.44.1351+12+48.22+27.00

Bækkelagets SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5Bækkelagets SK 1H 17- (73)1.57.05+1.14
1. Ralph Street37.296+0.1537.296+0.15
2. Simen Hjalmar Wästlund38.375+2.021.16.065-1+2.05+1.50
3. Jo Forseth Indgaard40.592+1.141.57.0550+1.14-0.51
13Bækkelagets SK 1D 17- (48)2.10.20+16.58
1. Kine Gulliksen38.1718+4.3938.1718+4.39
2. Lone Brochmann40.5611+3.371.19.1312-6+8.00+3.21
3. Malin Sandstad51.0713+10.422.10.2013+1+16.58+8.58
19Bækkelagets SK 2H 17- (73)2.12.50+16.59
1. Henry McNulty37.253+0.1137.253+0.11
2. Eirik Svergja Rustad48.2431+11.491.25.4921+18+11.48+11.37
3. Øystein Kvaal Østerbø47.0120+7.162.12.5019-2+16.59+5.11

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Elverum OK 1H 17- (73)brutt
1. Sander Tonjer Fingarsenbruttbrutt
2. Mats Lindaasbruttbrutt
3. Gaute Lindaasbruttbrutt

Fet OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
36Fet OL 1D 17- (48)3.03.08+1.09.46
1. Ragnhild Mathea Helmersen39.3322+5.5539.3322+5.55
2. Åshild Faller Råheim1.15.2240+38.031.54.5540+18+43.42+37.47
3. Heidi Tronbøl1.08.1326+27.483.03.0836-4+1.09.46+26.04

Fossum IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
10Fossum IF 1D 17- (48)2.09.11+15.49
1. Karen Hoel Jomaas38.0417+4.2638.0417+4.26
2. Ragnhild Hjermstad39.407+2.211.17.4410-7+6.31+2.05
3. Victoria Hæstad Bjørnstad51.2714+11.022.09.11100+15.49+9.18
12Fossum IF 1H 17- (73)2.06.14+10.23
1. Emil Ahlbäck40.1314+2.5940.1314+2.59
2. Oskar Størmer40.0212+3.271.20.1511-3+6.14+3.15
3. Erling Hjermstad45.5916+6.142.06.1412+1+10.23+4.09
48Fossum IF 2H 17- (73)2.39.57+44.06
1. Sondre Zahl Hagen50.2855+13.1450.2855+13.14
2. Marius Bakke53.5348+17.181.44.21550+30.20+17.06
3. Eivind Berner Myhre55.3637+15.512.39.5748-7+44.06+13.46
Fossum IF 3H 17- (73)brutt
1. Birk Felland Sætnanbruttbrutt
2. Leif Størmerbruttbrutt
3. bruttbrutt

Fredrikstad SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Fredrikstad SK 1D 17- (48)1.55.17+1.55
1. Marie Olaussen36.2813+2.5036.2813+2.50
2. Kamilla Steiwer38.125+0.531.14.405-8+3.27+0.37
3. Marianne Andersen40.372+0.121.55.172-3+1.55-1.32
13Fredrikstad SK 1H 17- (73)2.06.38+10.47
1. Håvard Wedege41.0521+3.5141.0521+3.51
2. Anton Sjökvist41.4215+5.071.22.4716-5+8.46+4.55
3. Gaute Steiwer43.518+4.062.06.3813-3+10.47+2.01
39Fredrikstad SK 2H 17- (73)2.36.57+41.06
1. Bendik Eliassen39.4512+2.3139.4512+2.31
2. Sivert Poppe53.5850+17.231.33.4337+25+19.42+17.11
3. Sondre Ottesen1.03.1448+23.292.36.5739+2+41.06+21.24

Freidig

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 1H 17- (73)1.55.51
1. Mats Eidsmo37.222+0.0837.222+0.08
2. Vegard Kittilsen36.392+0.041.14.011-1-0.08
3. Håvard Sandstad Eidsmo41.505+2.051.55.51100.00
12Freidig 1D 17- (48)2.10.06+16.44
1. Mari Eidsmo42.3725+8.5942.3725+8.59
2. Mari Angell-Petersen39.558+2.361.22.3217-8+11.19+2.20
3. Hanne Sandstad47.348+7.092.10.0612-5+16.44+5.25
28Freidig 3H 17- (73)2.23.08+27.17
1. Mikkel Holt41.3026+4.1641.3026+4.16
2. Jo Even Kolstad48.4132+12.061.30.1129+3+16.10+11.54
3. Lars Sandstad52.5733+13.122.23.0828-1+27.17+11.07
29Freidig 2H 17- (73)2.24.41+28.50
1. Simen Spets Storhov41.3929+4.2541.3929+4.25
2. Jonas Grønli51.5847+15.231.33.3736+7+19.36+15.11
3. Mattis Holt51.0425+11.192.24.4129-7+28.50+9.14
55Freidig 4H 17- (73)2.47.53+52.02
1. Vetle Grønvik Ekra48.3653+11.2248.3653+11.22
2. Kasper Sæterhaug Knudsen56.4454+20.091.45.2057+4+31.19+19.57
3. Kristian Fredrik Lynum1.02.3347+22.482.47.5355-2+52.02+20.43
Freidig 5H 17- (73)diskvalifisert
1. Lars Owrendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Adrian Opheimdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Mathias Hermstaddiskvalifisertdiskvalifisert

Frol IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
9Frol IL 1H 17- (73)2.02.24+6.33
1. Tobias Alstad37.339+0.1937.339+0.19
2. Sindre Johannessen38.446+2.091.16.176-3+2.16+1.57
3. Isak Bergset46.0718+6.222.02.249+3+6.33+4.17
11Frol IL 1D 17- (48)2.09.20+15.58
1. Eirin Svanøe-Hafstad34.589+1.2034.589+1.20
2. Mari Kilskar Grevskott44.1620+6.571.19.1413+4+8.01+6.41
3. Line Sundsvik50.0612+9.412.09.2011-2+15.58+7.57
16Frol IL 3H 17- (73)2.08.10+12.19
1. Håvard Vassenden40.4820+3.3440.4820+3.34
2. Lars Sandstad Skjeset42.5119+6.161.23.3918-2+9.38+6.04
3. Yngve Skogstad44.3110+4.462.08.1016-2+12.19+2.41
18Frol IL 2H 17- (73)2.10.39+14.48
1. Ulf Forseth Indgaard39.4512+2.3139.4512+2.31
2. Carl Petter Lyngen41.0114+4.261.20.4614+2+6.45+4.14
3. Simon Jakobsson49.5324+10.082.10.3918+4+14.48+8.03
25Frol IL 2D 17- (48)2.37.41+44.19
1. Maren Grande39.1420+5.3639.1420+5.36
2. Camilla Hengebøl59.3635+22.171.38.5032+12+27.37+22.01
3. Guro Torpe58.5121+18.262.37.4125-7+44.19+16.42
46Frol IL 4H 17- (73)2.39.20+43.29
1. Jonas Ressem44.4642+7.3244.4642+7.32
2. Vegard Ressem48.4534+12.101.33.3134-8+19.30+11.58
3. Rolf Alstad1.05.4956+26.042.39.2046+12+43.29+23.59

Ganddal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
9Ganddal IL 1D 17- (48)2.06.30+13.08
1. Janne Tjørhom Aasheim33.412+0.0333.412+0.03
2. Ingrid Lamark40.3210+3.131.14.134+2+3.00+2.57
3. Aud Hognestad Taksdal52.1715+11.522.06.309+5+13.08+10.08
32Ganddal IL 1H 17- (73)2.28.46+32.55
1. Tobias Rødde44.4441+7.3044.4441+7.30
2. Markus Andreas Breivold55.0652+18.311.39.5047+6+25.49+18.19
3. Clemens Sundby Øxnevad48.5623+9.112.28.4632-15+32.55+7.06

Halden SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Halden SK 1H 17- (73)1.55.56+0.05
1. Thomas Natvig Årstad37.284+0.1437.284+0.14
2. Olav Lundanes36.3511.14.032-2+0.02-0.12
3. Magne Dæhli41.536+2.081.55.5620+0.05+0.03
15Halden SK 1D 17- (48)2.16.41+23.19
1. Iliana Ilieva44.0527+10.2744.0527+10.27
2. Bodil Helgerud38.196+1.001.22.2416-11+11.11+0.44
3. Idun Kristine Felde Olaussen54.1718+13.522.16.4115-1+23.19+12.08
15Halden SK 2H 17- (73)2.08.09+12.18
1. Markus Holter41.0822+3.5441.0822+3.54
2. Emil Wingstedt42.3218+5.571.23.4019-3+9.39+5.45
3. Niels Christian Hellerud44.299+4.442.08.0915-4+12.18+2.39
33Halden SK 3H 17- (73)2.28.58+33.07
1. Andreas Johansson46.0445+8.5046.0445+8.50
2. Tore Sandvik50.2944+13.541.36.3340-5+22.32+13.42
3. Mats Haldin52.2530+12.402.28.5833-7+33.07+10.35
37Halden SK 4H 17- (73)2.34.38+38.47
1. Lacho Iliev50.4356+13.2950.4356+13.29
2. Sigurd Saxe Sandvik49.1637+12.411.39.5948-8+25.58+12.29
3. Øyvind Helgerud54.3934+14.542.34.3837-11+38.47+12.49
57Halden SK 5H 17- (73)2.55.22+59.31
1. Jakob Torgersen42.2033+5.0642.2033+5.06
2. Peder Haugaard59.0858+22.331.41.2852+19+27.27+22.21
3. Jonathan Eylertsen1.13.5460+34.092.55.2257+5+59.31+32.04

Heming Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
59Heming Orientering 1H 17- (73)3.04.20+1.08.29
1. Kristian Østermann55.4462+18.3055.4462+18.30
2. August Syrdal Øen1.02.5060+26.151.58.3461-1+44.33+26.03
3. Magnus Eide-Fredriksen1.05.4654+26.013.04.2059-2+1.08.29+23.56
Heming Orientering 2H 17- (73)brutt
1. Lasse Arnesenbruttbrutt
2. Knut Erling Øenbruttbrutt
3. Anders Flågenbruttbrutt

Hemsedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
63Hemsedal IL 1H 17- (73)3.21.21+1.25.30
1. Jakob Mestvedthagen1.05.4164+28.271.05.4164+28.27
2. Sevat Mestvedthagen59.5259+23.172.05.33640+51.32+23.05
3. Ole Hulbak1.15.4862+36.033.21.2163-1+1.25.30+33.58

IL BUL-Tromsø

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
23IL BUL-Tromsø 1D 17- (48)2.37.01+43.39
1. Idunn Strand49.0535+15.2749.0535+15.27
2. Tora Indregard51.3727+14.181.40.4233-2+29.29+14.02
3. Arntraut Götsch56.1920+15.542.37.0123-10+43.39+14.10
24IL BUL-Tromsø 1H 17- (73)2.18.35+22.44
1. Jonatan Graversen40.3419+3.2040.3419+3.20
2. Gjermund Urset46.1123+9.361.26.4522+3+12.44+9.24
3. Hans Urset51.5028+12.052.18.3524+2+22.44+10.00

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
17IL Leik 1H 17- (73)2.08.23+12.32
1. Oskar Andrén37.14137.141
2. Ola Keiserås44.2020+7.451.21.3415+14+7.33+7.33
3. Andreas Sølberg46.4919+7.042.08.2317+2+12.32+4.59

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
56Indre Østfold OK 1H 17- (73)2.54.37+58.46
1. Bjørn Erik Glomsrud51.1557+14.0151.1557+14.01
2. Thomas Bedin1.04.0262+27.271.55.1760+3+41.16+27.15
3. Håkon Gjerde59.2042+19.352.54.3756-4+58.46+17.30

Kongsberg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
17Kongsberg OL 1D 17- (48)2.17.18+23.56
1. Helene Eger40.0524+6.2740.0524+6.27
2. Tale Strand43.3418+6.151.23.3918-6+12.26+5.59
3. Åsne Haavengen53.3916+13.142.17.1817-1+23.56+11.30
42Kongsberg OL 3D 17- (48)3.19.54+1.26.32
1. Konstanse Moholth1.15.5743+42.191.15.5743+42.19
2. Aurora Moholth54.0041+16.412.09.5742-1+58.44+16.25
3. Siri Moholth1.09.5743+29.323.19.54420+1.26.32+27.48
50Kongsberg OL 1H 17- (73)2.44.02+48.11
1. Vetle Drage51.1557+14.0151.1557+14.01
2. Johan Eger50.4045+14.051.41.5553-4+27.54+13.53
3. Atle Nikolai Wøllo1.02.0745+22.222.44.0250-3+48.11+20.17
Kongsberg OL 2D 17- (48)diskvalifisert
1. Selma Høivolddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mathilde Sæter Flessebergdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Mari Øverbydiskvalifisertdiskvalifisert

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
6Konnerud IL 1D 17- (48)2.01.12+7.50
1. Jenny Baklid33.494+0.1133.494+0.11
2. Mille Vasshaug Jægtvik37.304+0.111.11.193-1+0.06-0.05
3. Andrea Ranvik49.5311+9.282.01.126+3+7.50+7.44
26Konnerud IL 2D 17- (48)2.38.49+45.27
1. Anniken Ranvik39.2221+5.4439.2221+5.44
2. Hedda Spangberg48.1125+10.521.27.3322+1+16.20+10.36
3. Tiril Holen1.11.1632+30.512.38.4926+4+45.27+29.07

Kristiansand OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
25Kristiansand OK 1H 17- (73)2.20.28+24.37
1. Brage Takle46.0144+8.4746.0144+8.47
2. Dag Blandkjenn39.3710+3.021.25.3820-24+11.37+2.50
3. David Runde54.5036+15.052.20.2825+5+24.37+13.00
Kristiansand OK 2H 17- (73)brutt
1. Odd Kristian Hagen Myrebruttbrutt
2. Trygve Børte Nomelandbruttbrutt
3. David Rundebruttbrutt

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
39Larvik OK 1D 17- (48)3.03.41+1.10.19
1. Ida Sofie Hjortland49.2838+15.5049.2838+15.50
2. Karianne Hjortland Oddvik1.03.0437+25.451.52.32380+41.19+25.29
3. Julie Hjortland1.11.0931+30.443.03.4139+1+1.10.19+29.00

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
24Lillehammer OK 1D 17- (48)2.37.35+44.13
1. Birgit Dorthea Kleppa Madslien42.3826+9.0042.3826+9.00
2. Martine Skjelsvik44.4921+7.301.27.2721-5+16.14+7.14
3. Kari Svingheim1.10.0830+29.432.37.3524+3+44.13+27.59

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
16Lillomarka OL 1D 17- (48)2.16.42+23.20
1. Netta Bar-Nathan37.5615+4.1837.5615+4.18
2. Karoline Sønsterudbråten58.2134+21.021.36.1728+13+25.04+20.46
3. Andrine Benjaminsen40.2512.16.4216-12+23.20-1.44
42Lillomarka OL 1H 17- (73)2.37.20+41.29
1. Elias Skjolden Sørensen44.4240+7.2844.4240+7.28
2. Mathias Benjaminsen48.5235+12.171.33.3435-5+19.33+12.05
3. Mathias Pedersen Vold1.03.4650+24.012.37.2042+7+41.29+21.56

Mo OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
41Mo OK 1D 17- (48)3.03.18+1.09.56
1. Ida Solli57.2142+23.4357.2142+23.43
2. Doris Stien Kaspersen1.03.2642+26.072.00.4741-1+49.34+25.51
3. Åshild Kolstad1.02.3141+22.063.03.18410+1.09.56+20.22
44Mo OK 1H 17- (73)2.38.41+42.50
1. Lars Solli46.2749+9.1346.2749+9.13
2. Even-Johan Kaspersen57.3455+20.591.44.0154+5+30.00+20.47
3. Magnus Beyer Brattli54.4035+14.552.38.4144-10+42.50+12.50

Namsos OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
32Namsos OK 1D 17- (48)2.51.29+58.07
1. Sunniva Morgan44.3130+10.5344.3130+10.53
2. Rannveig Steinsvik53.5829+16.391.38.29300+27.16+16.23
3. Gunn Mariken Bjerva1.13.0034+32.352.51.2932+2+58.07+30.51

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
65Notodden OL 1H 17- (73)3.24.19+1.28.28
1. Åsmund Slokvik42.2634+5.1242.2634+5.12
2. Rune Engehult1.06.5464+30.191.49.2058+24+35.19+30.07
3. Robert Fredriksen1.34.5964+55.143.24.1965+7+1.28.28+53.09

NTNUI

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4NTNUI 2D 17- (48)1.59.18+5.56
1. Tilla Farnes Hennum34.057+0.2734.057+0.27
2. Aurora Gjølsjø40.5712+3.381.15.026-1+3.49+3.22
3. Ida Lindkvist44.165+3.511.59.184-2+5.56+2.07
5NTNUI 1D 17- (48)2.00.58+7.36
1. Ane Dyrkorn35.3211+1.5435.3211+1.54
2. Anu Tuomisto39.589+2.391.15.307-4+4.17+2.23
3. Ingrid Lundanes45.286+5.032.00.585-2+7.36+3.19
6NTNUI 1H 17- (73)1.57.10+1.19
1. Emil Granqvist37.4511+0.3137.4511+0.31
2. Vegard Jarvis Westergård37.573+1.221.15.424-7+1.41+1.10
3. Audun Heimdal41.284+1.431.57.106+2+1.19-0.22
11NTNUI 3H 17- (73)2.05.19+9.28
1. Ulrik Astrup Arnesen41.3327+4.1941.3327+4.19
2. Hans Petter Mathisen38.457+2.101.20.1812-15+6.17+1.58
3. Vegard Gulbrandsen45.0113+5.162.05.1911-1+9.28+3.11
14NTNUI 5H 17- (73)2.07.54+12.03
1. Aslak Heimdal40.2416+3.1040.2416+3.10
2. Erlend Nilsen Sandnes40.0413+3.291.20.2813-3+6.27+3.17
3. Styrk Hundseid Kamsvåg47.2621+7.412.07.5414+1+12.03+5.36
19NTNUI 5D 17- (48)2.30.19+36.57
1. Karoline Aune51.4639+18.0851.4639+18.08
2. Nina Asheim Birkeland42.4717+5.281.34.3325-14+23.20+5.12
3. Ane Nielsen Solberg55.4619+15.212.30.1919-6+36.57+13.37
20NTNUI 3D 17- (48)2.31.34+38.12
1. Margrethe Wisløff39.1019+5.3239.1019+5.32
2. Karen Oline Kolstad46.0623+8.471.25.16190+14.03+8.31
3. Anine Ahlsand1.06.1825+25.532.31.3420+1+38.12+24.09
20NTNUI 4H 17- (73)2.14.07+18.16
1. Olai Stensland Lillevold41.0822+3.5441.0822+3.54
2. Anders Vestøl48.2330+11.481.29.3123+1+15.30+11.36
3. Rasmus Rørholt Theisen44.3611+4.512.14.0720-3+18.16+2.46
22NTNUI 7D 17- (48)2.34.09+40.47
1. Ingvild Wang49.2037+15.4249.2037+15.42
2. Vilde Årøen Lykke45.0922+7.501.34.2924-13+23.16+7.34
3. Ingrid Okkenhaug59.4022+19.152.34.0922-2+40.47+17.31
26NTNUI 6H 17- (73)2.21.16+25.25
1. Anders Felde Olaussen41.4631+4.3241.4631+4.32
2. Håkon Fruseth Christiansen48.0125+11.261.29.4726-5+15.46+11.14
3. Johan Christie Ørke51.2926+11.442.21.16260+25.25+9.39
27NTNUI 10D 17- (48)2.42.02+48.40
1. Kristin Helland-Hansen44.1429+10.3644.1429+10.36
2. Camilla Öhman52.0028+14.411.36.1426-3+25.01+14.25
3. Emma Stenbacka1.05.4824+25.232.42.0227+1+48.40+23.39
30NTNUI 6D 17- (48)2.48.12+54.50
1. Hanne Vassend48.1432+14.3648.1432+14.36
2. Tora Aasheim Nymark57.3232+20.131.45.4635+3+34.33+19.57
3. Kristin Brekke1.02.2623+22.012.48.1230-5+54.50+20.17
31NTNUI 8H 17- (73)2.27.17+31.26
1. Tobias Kristensen41.4130+4.2741.4130+4.27
2. Jonas Kittelsen49.4939+13.141.31.3031+1+17.29+13.02
3. Martin Borge Heir55.4738+16.022.27.17310+31.26+13.57
33NTNUI 8D 17- (48)2.53.05+59.43
1. Sofia Haglund48.3733+14.5948.3733+14.59
2. Maria Ulseth Sylte49.5526+12.361.38.3231-2+27.19+12.20
3. Ingunn Egeberg Vári1.14.3336+34.082.53.0533+2+59.43+32.24
34NTNUI 11D 17- (48)2.56.00+1.02.38
1. Idunn Haavengen48.5634+15.1848.5634+15.18
2. Lene Therese Myrland57.5733+20.381.46.5336+2+35.40+20.22
3. Tonje Aasheim Nymark1.09.0728+28.422.56.0034-2+1.02.38+26.58
34NTNUI 9H 17- (73)2.29.09+33.18
1. Are Wigaard42.2634+5.1242.2634+5.12
2. Olav Milian Schmitt Gran48.5336+12.181.31.1930-4+17.18+12.06
3. Espen Samuelsen Skiri57.5040+18.052.29.0934+4+33.18+16.00
35NTNUI 10H 17- (73)2.33.58+38.07
1. Halvor Melkild55.0559+17.5155.0559+17.51
2. Mathias Bjugan45.5722+9.221.41.0250-9+27.01+9.10
3. Erik Gustafsson52.5632+13.112.33.5835-15+38.07+11.06
37NTNUI 9D 17- (48)3.03.14+1.09.52
1. Sofie Skyttersæter Iversen48.0231+14.2448.0231+14.24
2. Marthe Svihus1.06.3738+29.181.54.3939+8+43.26+29.02
3. Sunniva Omdal1.08.3527+28.103.03.1437-2+1.09.52+26.26
38NTNUI 11H 17- (73)2.36.55+41.04
1. Erik Olsvik Dengerud48.4854+11.3448.4854+11.34
2. Sander H. Rogndokken49.5440+13.191.38.4243-11+24.41+13.07
3. Håvard Mo Vaadal58.1341+18.282.36.5538-5+41.04+16.23
40NTNUI 7H 17- (73)2.37.06+41.15
1. Marius Pytten55.1460+18.0055.1460+18.00
2. Sigurd Paulsen Vie50.0441+13.291.45.1856-4+31.17+13.17
3. Bjørn Lundanes51.4827+12.032.37.0640-16+41.15+9.58
45NTNUI 12H 17- (73)2.39.18+43.27
1. Jostein Tandberg43.2939+6.1543.2939+6.15
2. Gjermund Tørnqvist Halden50.1643+13.411.33.4538-1+19.44+13.29
3. Ole Jørgen Bogen Arenth1.05.3352+25.482.39.1845+7+43.27+23.43
60NTNUI 13H 17- (73)3.04.55+1.09.04
1. Adrian Opheim55.4061+18.2655.4061+18.26
2. Marius Staff1.06.5263+30.172.02.3262+1+48.31+30.05
3. Øystein Fruseth Christiansen1.02.2346+22.383.04.5560-2+1.09.04+20.33
62NTNUI 15H 17- (73)3.18.53+1.23.02
1. Trygve Heggedal46.1347+8.5946.1347+8.59
2. Sverre Bang Støeng53.5649+17.211.40.0949+2+26.08+17.09
3. Vegard Vaeng Bernhardsen1.38.4465+58.593.18.5362+13+1.23.02+56.54
67NTNUI 17H 17- (73)4.00.01+2.04.10
1. Marius Borge Heir46.3466+9.2046.3466+9.20
2. Andreas Faanes1.54.1367+1.17.382.40.4767+1+1.26.46+1.17.26
3. Vebjørn Tandberg1.19.1467+39.294.00.01670+2.04.10+37.24
NTNUI 4D 17- (48)diskvalifisert
1. Hedda Raadal Bjørlodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Thea Dyrkorndiskvalifisertdiskvalifisert
3. Marie Line Furlanddiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 14H 17- (73)diskvalifisert
1. Jørgen Madsliendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Peter Andreas Gisholtdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Lavran Thorstensendiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 2H 17- (73)diskvalifisert
1. Jørgen Bakliddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Håkon Raadal Bjørlodiskvalifisertdiskvalifisert
3. Eirik Langedal Breivikdiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 16H 17- (73)brutt
1. Markus Kjærner-Sembbruttbrutt
2. Audun Rognerud Bøebruttbrutt
3. bruttbrutt

Nydalens SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 2D 17- (48)1.53.22
1. Oda Scheele33.545+0.1633.545+0.16
2. Siri Ulvestad37.1911.11.131-4-0.16
3. Ragne Wiklund42.093+1.441.53.22100.00
3Nydalens SK 1D 17- (48)1.55.26+2.04
1. Tone Bergerud Lye33.463+0.0833.463+0.08
2. Pia Young Vik37.272+0.081.11.131-2-0.08
3. Anna Ulvensøen44.134+3.481.55.263+2+2.04+2.04
3Nydalens SK 1H 17- (73)1.56.59+1.08
1. Anders Nordberg37.284+0.1437.284+0.14
2. Lukas Liland38.124+1.371.15.403-1+1.39+1.25
3. Jon Aukrust Osmoen41.193+1.341.56.5930+1.08-0.31
7Nydalens SK 2H 17- (73)2.01.15+5.24
1. Alan Cherry37.3510+0.2137.3510+0.21
2. Eirik Kampstrup Hovum38.468+2.111.16.217-3+2.20+1.59
3. Anders Vister44.5412+5.092.01.1570+5.24+3.04
14Nydalens SK 3D 17- (48)2.13.52+20.30
1. Synne Strand35.3110+1.5335.3110+1.53
2. Yngvild Langedal Breivik44.0519+6.461.19.3615+5+8.23+6.30
3. Alva Marika Niklasson54.1617+13.512.13.5214-1+20.30+12.07
21Nydalens SK 4H 17- (73)2.15.08+19.17
1. Sindre Østgulen Deisz41.2925+4.1541.2925+4.15
2. Henrik Eijsink48.1928+11.441.29.4827+2+15.47+11.32
3. Vegard Blomseth Johnsen45.2014+5.352.15.0821-6+19.17+3.30
23Nydalens SK 3H 17- (73)2.15.38+19.47
1. Sverre Turter Sandvold40.2818+3.1440.2818+3.14
2. Kornelius Kriszat-Løvfald42.2317+5.481.22.5117-1+8.50+5.36
3. Gaute Friestad52.4731+13.022.15.3823+6+19.47+10.57
43Nydalens SK 4D 17- (48)3.27.04+1.33.42
1. Ea Lunøe53.5541+20.1753.5541+20.17
2. Elise Wærp Hauge1.30.0244+52.432.23.5743+2+1.12.44+52.27
3. Emilie Westin1.03.0742+22.423.27.04430+1.33.42+20.58
Nydalens SK 5H 17- (73)brutt
1. Kasper Bakken Ulsethbruttbrutt
2. Halvor Tørnquist Haldenbruttbrutt
3. Halvor Tørnqvist Haldenbruttbrutt

OK Skøynar

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
47OK Skøynar 1H 17- (73)2.39.22+43.31
1. Gisle Holberg48.1051+10.5648.1051+10.56
2. Hallvar Hallan51.2346+14.481.39.3345-6+25.32+14.36
3. Håvard Veie59.4943+20.042.39.2247+2+43.31+17.59
53OK Skøynar 2H 17- (73)2.46.22+50.31
1. Trym Nergård Rønning41.3528+4.2141.3528+4.21
2. Simen Hegstad58.0856+21.331.39.4346+18+25.42+21.21
3. Sigurd Hynne1.06.3957+26.542.46.2253+7+50.31+24.49

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
28OL Trollelg 1D 17- (48)2.44.58+51.36
1. Frida Haugskott36.1512+2.3736.1512+2.37
2. Kristin Haugskott42.0414+4.451.18.1911-1+7.06+4.29
3. Marit Schmid1.26.3939+46.142.44.5828+17+51.36+44.30
30OL Trollelg 1H 17- (73)2.24.45+28.54
1. Ove Baardsgaard48.2952+11.1548.2952+11.15
2. Olav Andreas Remmen48.0626+11.311.36.3541-11+22.34+11.19
3. Bård Nonstad48.1022+8.252.24.4530-11+28.54+6.20
52OL Trollelg 2H 17- (73)2.44.26+48.35
1. Hallvard Seim Grøvlen42.3036+5.1642.3036+5.16
2. Roar Skulbørstad56.3053+19.551.39.0044+8+24.59+19.43
3. Thomas Berge Mjølhus1.05.2651+25.412.44.2652+8+48.35+23.36

OL Tønsberg og omegn

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
54OL Tønsberg og omegn 1H 17- (73)2.47.37+51.46
1. Vetle Mathisen46.1347+8.5946.1347+8.59
2. Sondre Evensen1.03.4761+27.121.50.0059+12+35.59+27.00
3. Jakob Hjelseth57.3739+17.522.47.3754-5+51.46+15.47
OL Tønsberg og omegn 2H 17- (73)brutt
1. Lerke Hjelsethbruttbrutt
2. Julie Eikelandbruttbrutt
3. Trond Evensenbruttbrutt

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Oppsal Orientering 1D 17- (48)brutt
1. Ane Sofie Kroghbruttbrutt
2. Tina Kallesonbruttbrutt
3. Amélie Aamodtbruttbrutt

Porsgrunn OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
35Porsgrunn OL 1D 17- (48)2.56.14+1.02.52
1. Une Holtermann33.596+0.2133.596+0.21
2. Kjersti Adéla Westin54.2830+17.091.28.2723+17+17.14+16.53
3. Anine Kjørholt Lie1.27.4740+47.222.56.1435+12+1.02.52+45.38
36Porsgrunn OL 1H 17- (73)2.34.21+38.30
1. Rasmus Mathisen45.0643+7.5245.0643+7.52
2. Tobias Mathisen48.2229+11.471.33.2833-10+19.27+11.35
3. Halvard Kornmo1.00.5344+21.082.34.2136+3+38.30+19.03
64Porsgrunn OL 2H 17- (73)3.21.33+1.25.42
1. Anders L. Rosenvold1.06.0065+28.461.06.0065+28.46
2. Håkon Kornmo58.4357+22.082.04.4363-2+50.42+21.56
3. Alexander Repstad Storemyr1.16.5063+37.053.21.3364+1+1.25.42+35.00

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Raumar Orientering 1H 17- (73)1.57.02+1.11
1. Anders Haga37.317+0.1737.317+0.17
2. Vetle Ruud Bråten39.4611+3.111.17.178+1+3.16+2.59
3. Eskil Kinneberg39.4511.57.024-4+1.11-2.05
66Raumar Orientering 2H 17- (73)3.30.35+1.34.44
1. Gaute Fosstveit1.05.4067+28.261.05.4067+28.26
2. Øistein Fagerli Næss1.09.1066+32.352.14.5066-1+1.00.49+32.23
3. Anders Horvei1.15.4566+36.003.30.35660+1.34.44+33.55

Tynset IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Tynset IF 1H 17- (73)brutt
1. Gaute Kvittum Nytrøenbruttbrutt
2. Jørgen Schjølbergbruttbrutt
3. Asgeir Espelandbruttbrutt

Tyrving IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
7Tyrving IL 1D 17- (48)2.01.28+8.06
1. Ingjerd Myhre33.38133.381
2. Betty Ann Bjerkreim42.2215+5.031.16.008+7+4.47+4.47
3. Marion Aebi45.286+5.032.01.287-1+8.06+3.19
8Tyrving IL 1H 17- (73)2.02.09+6.18
1. Anders Tiltnes40.2517+3.1140.2517+3.11
2. Bjørn Ekeberg38.489+2.131.19.139-8+5.12+2.01
3. Håkon Jarvis Westergård42.567+3.112.02.098-1+6.18+1.06
31Tyrving IL 2D 17- (48)2.49.36+56.14
1. Kristine Fjeldbo44.1328+10.3544.1328+10.35
2. Mina Jørgensen42.4216+5.231.26.5520-8+15.42+5.07
3. Stella Holmboe1.22.4138+42.162.49.3631+11+56.14+40.32
Tyrving IL 2H 17- (73)diskvalifisert
1. Karl Fremstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Lukas Petersondiskvalifisertdiskvalifisert
3. Daniel Roosdiskvalifisertdiskvalifisert

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
58Vang OL 1H 17- (73)2.55.49+59.58
1. Njaal Ellegaard Melby56.0463+18.5056.0463+18.50
2. Even Lindaas45.2021+8.451.41.2451-12+27.23+8.33
3. Øivind Frøisland1.14.2561+34.402.55.4958+7+59.58+32.35

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Varegg Fleridrett 1H 17- (73)diskvalifisert
1. Oskar Røendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jon Erik Doppelhofferdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jørgen Rokne Dahlediskvalifisertdiskvalifisert

Verdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
27Verdal OK 1H 17- (73)2.21.34+25.43
1. Martin Vehus Skjerve41.2224+4.0841.2224+4.08
2. Anton Bjartnes48.1127+11.361.29.33240+15.32+11.24
3. Fredrik Vehus Skjerve52.0129+12.162.21.3427+3+25.43+10.11

Wing OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Wing OK 1H 17- (73)diskvalifisert
1. Asbjørn Magnus Midtbødiskvalifisertdiskvalifisert
2. August Hopstad Nykvistdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Petter Andreas Lonadiskvalifisertdiskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
22Ås-NMBU Orientering 1H 17- (73)2.15.09+19.18
1. Nils Tveite40.2015+3.0640.2015+3.06
2. Jostein Svaland Dale49.2638+12.511.29.4625+10+15.45+12.39
3. Ivar Aukrust Osmoen45.2315+5.382.15.0922-3+19.18+3.33
61Ås-NMBU Orientering 2H 17- (73)3.11.26+1.15.35
1. Linus Olhans46.0946+8.5546.0946+8.55
2. Kristine Ausen1.19.2965+42.542.05.3865+19+51.37+42.42
3. Kaja Winsnes Nordhagen1.05.4855+26.033.11.2661-4+1.15.35+23.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor