Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonVis lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjoner: Freidig / Malvik IL / Wing OK
Dato: søndag 13 september 2020

D 17-

50 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Nydalens SK 21.53.22
2Fredrikstad SK 11.55.17+1.55
3Nydalens SK 11.55.26+2.04
4NTNUI 21.59.18+5.56
5NTNUI 12.00.58+7.36
6Konnerud IL 12.01.12+7.50
7Tyrving IL 12.01.28+8.06
8Byåsen IL 12.05.49+12.27
9Ganddal IL 12.06.30+13.08
10Fossum IF 12.09.11+15.49
11Frol IL 12.09.20+15.58
12Freidig 12.10.06+16.44
13Bækkelagets SK 12.10.20+16.58
14Nydalens SK 32.13.52+20.30
15Halden SK 12.16.41+23.19
16Lillomarka OL 12.16.42+23.20
17Kongsberg OL 12.17.18+23.56
18Bergens TF / Fana IL / IL Gular 2.24.51+31.29
19NTNUI 52.30.19+36.57
20NTNUI 32.31.34+38.12
21Byåsen IL 22.31.45+38.23
22NTNUI 72.34.09+40.47
23IL BUL-Tromsø 12.37.01+43.39
24Lillehammer OK 12.37.35+44.13
25Frol IL 22.37.41+44.19
26Konnerud IL 22.38.49+45.27
27NTNUI 102.42.02+48.40
28OL Trollelg 12.44.58+51.36
29Lillomarka OL / Nydalens SK 52.45.45+52.23
30NTNUI 62.48.12+54.50
31Tyrving IL 22.49.36+56.14
32Namsos OK 12.51.29+58.07
33NTNUI 82.53.05+59.43
34NTNUI 112.56.00+1.02.38
35Porsgrunn OL 12.56.14+1.02.52
36Fet OL 13.03.08+1.09.46
37NTNUI 93.03.14+1.09.52
38Heming Orientering / Tyrving IL 3.03.18+1.09.56
39Larvik OK 13.03.41+1.10.19
40NTNUI / Emblem 123.06.40+1.13.18
41Mo OK 13.03.18+1.09.56
42Kongsberg OL 33.19.54+1.26.32
43Nydalens SK 43.27.04+1.33.42
44Kristiansand OK / Nidarøst OK 14.25.37+2.32.15
Halden SK / Lillomarka OL 2diskvalifisert
Kongsberg OL 2diskvalifisert
Konnerud IL / Sturla, IF 3diskvalifisert
NTNUI 4diskvalifisert
Hadeland OL / Hamar OK / Verdal brutt
Oppsal Orientering 1brutt

H 17-

83 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Freidig 11.55.51
2Halden SK 11.55.56+0.05
3Nydalens SK 11.56.59+1.08
4Raumar Orientering 11.57.02+1.11
5Bækkelagets SK 11.57.05+1.14
6NTNUI 11.57.10+1.19
7Nydalens SK 22.01.15+5.24
8Tyrving IL 12.02.09+6.18
9Frol IL 12.02.24+6.33
10Asker Skiklubb 12.05.17+9.26
11NTNUI 32.05.19+9.28
12Fossum IF 12.06.14+10.23
13Fredrikstad SK 12.06.38+10.47
14NTNUI 52.07.54+12.03
15Halden SK 22.08.09+12.18
16Frol IL 32.08.10+12.19
17IL Leik 12.08.23+12.32
18Frol IL 22.10.39+14.48
19Bækkelagets SK 22.12.50+16.59
20NTNUI 42.14.07+18.16
21Nydalens SK 42.15.08+19.17
22Ås-NMBU Orientering 12.15.09+19.18
23Nydalens SK 32.15.38+19.47
24IL BUL-Tromsø 12.18.35+22.44
25Kristiansand OK 12.20.28+24.37
26NTNUI 62.21.16+25.25
27Verdal OK 12.21.34+25.43
28Freidig 32.23.08+27.17
29Freidig 22.24.41+28.50
30OL Trollelg 12.24.45+28.54
31NTNUI 82.27.17+31.26
32Ganddal IL 12.28.46+32.55
33Halden SK 32.28.58+33.07
34NTNUI 92.29.09+33.18
35NTNUI 102.33.58+38.07
36Porsgrunn OL 12.34.21+38.30
37Halden SK 42.34.38+38.47
38NTNUI 112.36.55+41.04
39Fredrikstad SK 22.36.57+41.06
40NTNUI 72.37.06+41.15
41Kongsberg OL / Sturla, IF 2 22.37.12+41.21
42Lillomarka OL 12.37.20+41.29
43Bergens TF / Tyrving IL 3 32.37.40+41.49
44Mo OK 12.38.41+42.50
45NTNUI 122.39.18+43.27
46Frol IL 42.39.20+43.29
47OK Skøynar 12.39.22+43.31
48Fossum IF 22.39.57+44.06
49Asker Skiklubb 22.40.36+44.45
50Kongsberg OL 12.44.02+48.11
51Byåsen IL 12.44.13+48.22
52OL Trollelg 22.44.26+48.35
53OK Skøynar 22.46.22+50.31
54OL Tønsberg og omegn 12.47.37+51.46
55Freidig 42.47.53+52.02
56Indre Østfold OK 12.54.37+58.46
57Halden SK 52.55.22+59.31
58Vang OL 12.55.49+59.58
59Heming Orientering 13.04.20+1.08.29
60NTNUI 133.04.55+1.09.04
61Ås-NMBU Orientering 23.11.26+1.15.35
62NTNUI 153.18.53+1.23.02
63Hemsedal IL 13.21.21+1.25.30
64Porsgrunn OL 23.21.33+1.25.42
65Notodden OL 13.24.19+1.28.28
66Raumar Orientering 23.30.35+1.34.44
67NTNUI 174.00.01+2.04.10
Freidig 5diskvalifisert
NTNUI 14diskvalifisert
NTNUI 2diskvalifisert
Tyrving IL 2diskvalifisert
Varegg Fleridrett 1diskvalifisert
Wing OK 1diskvalifisert
Alta OL / IL BUL-Tromsø 2brutt
Elverum OK 1brutt
Fossum IF / Lillomarka OL 4brutt
Heming Orientering 2brutt
Kristiansand OK 2brutt
NTNUI 16brutt
Nydalens SK 5brutt
OL Tønsberg og omegn 2brutt
Tynset IF 1brutt
Fossum IF 3brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor