Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjoner: Freidig / Malvik IL / Wing OK
Dato: søndag 13 september 2020

H 17-, etappe 1

83 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1Oskar AndrénIL Leik 137.14
2Mats EidsmoFreidig 137.22+0.08
3Henry McNultyBækkelagets SK 237.25+0.11
4Thomas Natvig ÅrstadHalden SK 137.28+0.14
4Anders NordbergNydalens SK 137.28+0.14
6Ralph StreetBækkelagets SK 137.29+0.15
7Anders HagaRaumar Orientering 137.31+0.17
8Sander ArntzenAsker Skiklubb 137.32+0.18
9Tobias AlstadFrol IL 137.33+0.19
10Alan CherryNydalens SK 237.35+0.21
11Emil GranqvistNTNUI 137.45+0.31
12Ulf Forseth IndgaardFrol IL 239.45+2.31
12Bendik EliassenFredrikstad SK 239.45+2.31
14Emil AhlbäckFossum IF 140.13+2.59
15Nils TveiteÅs-NMBU Orientering 140.20+3.06
16Aslak HeimdalNTNUI 540.24+3.10
17Anders TiltnesTyrving IL 140.25+3.11
18Sverre Turter SandvoldNydalens SK 340.28+3.14
19Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø 140.34+3.20
20Håvard VassendenFrol IL 340.48+3.34
21Håvard WedegeFredrikstad SK 141.05+3.51
22Markus HolterHalden SK 241.08+3.54
22Olai Stensland LillevoldNTNUI 441.08+3.54
24Martin Vehus SkjerveVerdal OK 141.22+4.08
25Sindre Østgulen DeiszNydalens SK 441.29+4.15
26Mikkel HoltFreidig 341.30+4.16
27Ulrik Astrup ArnesenNTNUI 341.33+4.19
28Trym Nergård RønningOK Skøynar 241.35+4.21
29Simen Spets StorhovFreidig 241.39+4.25
30Tobias KristensenNTNUI 841.41+4.27
31Anders Felde OlaussenNTNUI 641.46+4.32
32Per Harald Löfgren JohansenBergens TF / Tyrving IL 3 341.52+4.38
33Jakob TorgersenHalden SK 542.20+5.06
34Are WigaardNTNUI 942.26+5.12
34Åsmund SlokvikNotodden OL 142.26+5.12
36Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg 242.30+5.16
37Erling SommerfeldtAsker Skiklubb 242.38+5.24
38Johan Kristian UndelandKongsberg OL / Sturla, IF 2 242.59+5.45
39Jostein TandbergNTNUI 1243.29+6.15
40Elias Skjolden SørensenLillomarka OL 144.42+7.28
41Tobias RøddeGanddal IL 144.44+7.30
42Jonas RessemFrol IL 444.46+7.32
43Rasmus MathisenPorsgrunn OL 145.06+7.52
44Brage TakleKristiansand OK 146.01+8.47
45Andreas JohanssonHalden SK 346.04+8.50
46Linus OlhansÅs-NMBU Orientering 246.09+8.55
47Trygve HeggedalNTNUI 1546.13+8.59
47Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn 146.13+8.59
49Lars SolliMo OK 146.27+9.13
50Petter Liabakk EriksenByåsen IL 146.40+9.26
51Gisle HolbergOK Skøynar 148.10+10.56
52Ove BaardsgaardOL Trollelg 148.29+11.15
53Vetle Grønvik EkraFreidig 448.36+11.22
54Erik Olsvik DengerudNTNUI 1148.48+11.34
55Sondre Zahl HagenFossum IF 250.28+13.14
56Lacho IlievHalden SK 450.43+13.29
57Vetle DrageKongsberg OL 151.15+14.01
57Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK 151.15+14.01
59Halvor MelkildNTNUI 1055.05+17.51
60Marius PyttenNTNUI 755.14+18.00
61Adrian OpheimNTNUI 1355.40+18.26
62Kristian ØstermannHeming Orientering 155.44+18.30
63Njaal Ellegaard MelbyVang OL 156.04+18.50
64Jakob MestvedthagenHemsedal IL 11.05.41+28.27
65Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL 21.06.00+28.46
66Marius Borge HeirNTNUI 1746.34+9.20
67Gaute FosstveitRaumar Orientering 21.05.40+28.26
Lars OwrenFreidig 5diskvalifisert
Jørgen MadslienNTNUI 14diskvalifisert
Jørgen BaklidNTNUI 2diskvalifisert
Karl FremstadTyrving IL 2diskvalifisert
Oskar RøenVaregg Fleridrett 1diskvalifisert
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK 1diskvalifisert
Eskil FrischknechtAlta OL / IL BUL-Tromsø 2brutt
Sander Tonjer FingarsenElverum OK 1brutt
Stein H. HagenFossum IF / Lillomarka OL 4brutt
Lasse ArnesenHeming Orientering 2brutt
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK 2brutt
Markus Kjærner-SembNTNUI 16brutt
Kasper Bakken UlsethNydalens SK 5brutt
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn 2brutt
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF 1brutt
Birk Felland SætnanFossum IF 3brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor