Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjoner: Freidig / Malvik IL / Wing OK
Dato: søndag 13 september 2020

H 17-

83 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 11.55.51
Mats Eidsmo37.222+0.0837.222+0.08
Vegard Kittilsen36.392+0.041.14.011-1-0.08
Håvard Sandstad Eidsmo41.505+2.051.55.51100.00
2Halden SK 11.55.56+0.05
Thomas Natvig Årstad37.284+0.1437.284+0.14
Olav Lundanes36.3511.14.032-2+0.02-0.12
Magne Dæhli41.536+2.081.55.5620+0.05+0.03
3Nydalens SK 11.56.59+1.08
Anders Nordberg37.284+0.1437.284+0.14
Lukas Liland38.124+1.371.15.403-1+1.39+1.25
Jon Aukrust Osmoen41.193+1.341.56.5930+1.08-0.31
4Raumar Orientering 11.57.02+1.11
Anders Haga37.317+0.1737.317+0.17
Vetle Ruud Bråten39.4611+3.111.17.178+1+3.16+2.59
Eskil Kinneberg39.4511.57.024-4+1.11-2.05
5Bækkelagets SK 11.57.05+1.14
Ralph Street37.296+0.1537.296+0.15
Simen Hjalmar Wästlund38.375+2.021.16.065-1+2.05+1.50
Jo Forseth Indgaard40.592+1.141.57.0550+1.14-0.51
6NTNUI 11.57.10+1.19
Emil Granqvist37.4511+0.3137.4511+0.31
Vegard Jarvis Westergård37.573+1.221.15.424-7+1.41+1.10
Audun Heimdal41.284+1.431.57.106+2+1.19-0.22
7Nydalens SK 22.01.15+5.24
Alan Cherry37.3510+0.2137.3510+0.21
Eirik Kampstrup Hovum38.468+2.111.16.217-3+2.20+1.59
Anders Vister44.5412+5.092.01.1570+5.24+3.04
8Tyrving IL 12.02.09+6.18
Anders Tiltnes40.2517+3.1140.2517+3.11
Bjørn Ekeberg38.489+2.131.19.139-8+5.12+2.01
Håkon Jarvis Westergård42.567+3.112.02.098-1+6.18+1.06
9Frol IL 12.02.24+6.33
Tobias Alstad37.339+0.1937.339+0.19
Sindre Johannessen38.446+2.091.16.176-3+2.16+1.57
Isak Bergset46.0718+6.222.02.249+3+6.33+4.17
10Asker Skiklubb 12.05.17+9.26
Sander Arntzen37.328+0.1837.328+0.18
Sondre Ytterbø41.4516+5.101.19.1710+2+5.16+4.58
Henrik Fredriksen Aas46.0017+6.152.05.17100+9.26+4.10
11NTNUI 32.05.19+9.28
Ulrik Astrup Arnesen41.3327+4.1941.3327+4.19
Hans Petter Mathisen38.457+2.101.20.1812-15+6.17+1.58
Vegard Gulbrandsen45.0113+5.162.05.1911-1+9.28+3.11
12Fossum IF 12.06.14+10.23
Emil Ahlbäck40.1314+2.5940.1314+2.59
Oskar Størmer40.0212+3.271.20.1511-3+6.14+3.15
Erling Hjermstad45.5916+6.142.06.1412+1+10.23+4.09
13Fredrikstad SK 12.06.38+10.47
Håvard Wedege41.0521+3.5141.0521+3.51
Anton Sjökvist41.4215+5.071.22.4716-5+8.46+4.55
Gaute Steiwer43.518+4.062.06.3813-3+10.47+2.01
14NTNUI 52.07.54+12.03
Aslak Heimdal40.2416+3.1040.2416+3.10
Erlend Nilsen Sandnes40.0413+3.291.20.2813-3+6.27+3.17
Styrk Hundseid Kamsvåg47.2621+7.412.07.5414+1+12.03+5.36
15Halden SK 22.08.09+12.18
Markus Holter41.0822+3.5441.0822+3.54
Emil Wingstedt42.3218+5.571.23.4019-3+9.39+5.45
Niels Christian Hellerud44.299+4.442.08.0915-4+12.18+2.39
16Frol IL 32.08.10+12.19
Håvard Vassenden40.4820+3.3440.4820+3.34
Lars Sandstad Skjeset42.5119+6.161.23.3918-2+9.38+6.04
Yngve Skogstad44.3110+4.462.08.1016-2+12.19+2.41
17IL Leik 12.08.23+12.32
Oskar Andrén37.14137.141
Ola Keiserås44.2020+7.451.21.3415+14+7.33+7.33
Andreas Sølberg46.4919+7.042.08.2317+2+12.32+4.59
18Frol IL 22.10.39+14.48
Ulf Forseth Indgaard39.4512+2.3139.4512+2.31
Carl Petter Lyngen41.0114+4.261.20.4614+2+6.45+4.14
Simon Jakobsson49.5324+10.082.10.3918+4+14.48+8.03
19Bækkelagets SK 22.12.50+16.59
Henry McNulty37.253+0.1137.253+0.11
Eirik Svergja Rustad48.2431+11.491.25.4921+18+11.48+11.37
Øystein Kvaal Østerbø47.0120+7.162.12.5019-2+16.59+5.11
20NTNUI 42.14.07+18.16
Olai Stensland Lillevold41.0822+3.5441.0822+3.54
Anders Vestøl48.2330+11.481.29.3123+1+15.30+11.36
Rasmus Rørholt Theisen44.3611+4.512.14.0720-3+18.16+2.46
21Nydalens SK 42.15.08+19.17
Sindre Østgulen Deisz41.2925+4.1541.2925+4.15
Henrik Eijsink48.1928+11.441.29.4827+2+15.47+11.32
Vegard Blomseth Johnsen45.2014+5.352.15.0821-6+19.17+3.30
22Ås-NMBU Orientering 12.15.09+19.18
Nils Tveite40.2015+3.0640.2015+3.06
Jostein Svaland Dale49.2638+12.511.29.4625+10+15.45+12.39
Ivar Aukrust Osmoen45.2315+5.382.15.0922-3+19.18+3.33
23Nydalens SK 32.15.38+19.47
Sverre Turter Sandvold40.2818+3.1440.2818+3.14
Kornelius Kriszat-Løvfald42.2317+5.481.22.5117-1+8.50+5.36
Gaute Friestad52.4731+13.022.15.3823+6+19.47+10.57
24IL BUL-Tromsø 12.18.35+22.44
Jonatan Graversen40.3419+3.2040.3419+3.20
Gjermund Urset46.1123+9.361.26.4522+3+12.44+9.24
Hans Urset51.5028+12.052.18.3524+2+22.44+10.00
25Kristiansand OK 12.20.28+24.37
Brage Takle46.0144+8.4746.0144+8.47
Dag Blandkjenn39.3710+3.021.25.3820-24+11.37+2.50
David Runde54.5036+15.052.20.2825+5+24.37+13.00
26NTNUI 62.21.16+25.25
Anders Felde Olaussen41.4631+4.3241.4631+4.32
Håkon Fruseth Christiansen48.0125+11.261.29.4726-5+15.46+11.14
Johan Christie Ørke51.2926+11.442.21.16260+25.25+9.39
27Verdal OK 12.21.34+25.43
Martin Vehus Skjerve41.2224+4.0841.2224+4.08
Anton Bjartnes48.1127+11.361.29.33240+15.32+11.24
Fredrik Vehus Skjerve52.0129+12.162.21.3427+3+25.43+10.11
28Freidig 32.23.08+27.17
Mikkel Holt41.3026+4.1641.3026+4.16
Jo Even Kolstad48.4132+12.061.30.1129+3+16.10+11.54
Lars Sandstad52.5733+13.122.23.0828-1+27.17+11.07
29Freidig 22.24.41+28.50
Simen Spets Storhov41.3929+4.2541.3929+4.25
Jonas Grønli51.5847+15.231.33.3736+7+19.36+15.11
Mattis Holt51.0425+11.192.24.4129-7+28.50+9.14
30OL Trollelg 12.24.45+28.54
Ove Baardsgaard48.2952+11.1548.2952+11.15
Olav Andreas Remmen48.0626+11.311.36.3541-11+22.34+11.19
Bård Nonstad48.1022+8.252.24.4530-11+28.54+6.20
31NTNUI 82.27.17+31.26
Tobias Kristensen41.4130+4.2741.4130+4.27
Jonas Kittelsen49.4939+13.141.31.3031+1+17.29+13.02
Martin Borge Heir55.4738+16.022.27.17310+31.26+13.57
32Ganddal IL 12.28.46+32.55
Tobias Rødde44.4441+7.3044.4441+7.30
Markus Andreas Breivold55.0652+18.311.39.5047+6+25.49+18.19
Clemens Sundby Øxnevad48.5623+9.112.28.4632-15+32.55+7.06
33Halden SK 32.28.58+33.07
Andreas Johansson46.0445+8.5046.0445+8.50
Tore Sandvik50.2944+13.541.36.3340-5+22.32+13.42
Mats Haldin52.2530+12.402.28.5833-7+33.07+10.35
34NTNUI 92.29.09+33.18
Are Wigaard42.2634+5.1242.2634+5.12
Olav Milian Schmitt Gran48.5336+12.181.31.1930-4+17.18+12.06
Espen Samuelsen Skiri57.5040+18.052.29.0934+4+33.18+16.00
35NTNUI 102.33.58+38.07
Halvor Melkild55.0559+17.5155.0559+17.51
Mathias Bjugan45.5722+9.221.41.0250-9+27.01+9.10
Erik Gustafsson52.5632+13.112.33.5835-15+38.07+11.06
36Porsgrunn OL 12.34.21+38.30
Rasmus Mathisen45.0643+7.5245.0643+7.52
Tobias Mathisen48.2229+11.471.33.2833-10+19.27+11.35
Halvard Kornmo1.00.5344+21.082.34.2136+3+38.30+19.03
37Halden SK 42.34.38+38.47
Lacho Iliev50.4356+13.2950.4356+13.29
Sigurd Saxe Sandvik49.1637+12.411.39.5948-8+25.58+12.29
Øyvind Helgerud54.3934+14.542.34.3837-11+38.47+12.49
38NTNUI 112.36.55+41.04
Erik Olsvik Dengerud48.4854+11.3448.4854+11.34
Sander H. Rogndokken49.5440+13.191.38.4243-11+24.41+13.07
Håvard Mo Vaadal58.1341+18.282.36.5538-5+41.04+16.23
39Fredrikstad SK 22.36.57+41.06
Bendik Eliassen39.4512+2.3139.4512+2.31
Sivert Poppe53.5850+17.231.33.4337+25+19.42+17.11
Sondre Ottesen1.03.1448+23.292.36.5739+2+41.06+21.24
40NTNUI 72.37.06+41.15
Marius Pytten55.1460+18.0055.1460+18.00
Sigurd Paulsen Vie50.0441+13.291.45.1856-4+31.17+13.17
Bjørn Lundanes51.4827+12.032.37.0640-16+41.15+9.58
41Kongsberg OL / Sturla, IF 2 22.37.12+41.21
Johan Kristian Undeland42.5938+5.4542.5938+5.45
Mathias Skourup Rognebakke46.5324+10.181.29.5228-10+15.51+10.06
Rolf Trygve Haug1.07.2058+27.352.37.1241+13+41.21+25.30
42Lillomarka OL 12.37.20+41.29
Elias Skjolden Sørensen44.4240+7.2844.4240+7.28
Mathias Benjaminsen48.5235+12.171.33.3435-5+19.33+12.05
Mathias Pedersen Vold1.03.4650+24.012.37.2042+7+41.29+21.56
43Bergens TF / Tyrving IL 3 32.37.40+41.49
Per Harald Löfgren Johansen41.5232+4.3841.5232+4.38
Erik Thorsson50.0742+13.321.31.59320+17.58+13.20
Ådne Skjærstein1.05.4153+25.562.37.4043+11+41.49+23.51
44Mo OK 12.38.41+42.50
Lars Solli46.2749+9.1346.2749+9.13
Even-Johan Kaspersen57.3455+20.591.44.0154+5+30.00+20.47
Magnus Beyer Brattli54.4035+14.552.38.4144-10+42.50+12.50
45NTNUI 122.39.18+43.27
Jostein Tandberg43.2939+6.1543.2939+6.15
Gjermund Tørnqvist Halden50.1643+13.411.33.4538-1+19.44+13.29
Ole Jørgen Bogen Arenth1.05.3352+25.482.39.1845+7+43.27+23.43
46Frol IL 42.39.20+43.29
Jonas Ressem44.4642+7.3244.4642+7.32
Vegard Ressem48.4534+12.101.33.3134-8+19.30+11.58
Rolf Alstad1.05.4956+26.042.39.2046+12+43.29+23.59
47OK Skøynar 12.39.22+43.31
Gisle Holberg48.1051+10.5648.1051+10.56
Hallvar Hallan51.2346+14.481.39.3345-6+25.32+14.36
Håvard Veie59.4943+20.042.39.2247+2+43.31+17.59
48Fossum IF 22.39.57+44.06
Sondre Zahl Hagen50.2855+13.1450.2855+13.14
Marius Bakke53.5348+17.181.44.21550+30.20+17.06
Eivind Berner Myhre55.3637+15.512.39.5748-7+44.06+13.46
49Asker Skiklubb 22.40.36+44.45
Erling Sommerfeldt42.3837+5.2442.3837+5.24
Eivind Tonna54.2951+17.541.37.0742+5+23.06+17.42
Tommy Jauhojärvi1.03.2949+23.442.40.3649+7+44.45+21.39
50Kongsberg OL 12.44.02+48.11
Vetle Drage51.1557+14.0151.1557+14.01
Johan Eger50.4045+14.051.41.5553-4+27.54+13.53
Atle Nikolai Wøllo1.02.0745+22.222.44.0250-3+48.11+20.17
51Byåsen IL 12.44.13+48.22
Petter Liabakk Eriksen46.4050+9.2646.4050+9.26
Terje Maroni48.4333+12.081.35.2339-11+21.22+11.56
Erlend Aune1.08.5059+29.052.44.1351+12+48.22+27.00
52OL Trollelg 22.44.26+48.35
Hallvard Seim Grøvlen42.3036+5.1642.3036+5.16
Roar Skulbørstad56.3053+19.551.39.0044+8+24.59+19.43
Thomas Berge Mjølhus1.05.2651+25.412.44.2652+8+48.35+23.36
53OK Skøynar 22.46.22+50.31
Trym Nergård Rønning41.3528+4.2141.3528+4.21
Simen Hegstad58.0856+21.331.39.4346+18+25.42+21.21
Sigurd Hynne1.06.3957+26.542.46.2253+7+50.31+24.49
54OL Tønsberg og omegn 12.47.37+51.46
Vetle Mathisen46.1347+8.5946.1347+8.59
Sondre Evensen1.03.4761+27.121.50.0059+12+35.59+27.00
Jakob Hjelseth57.3739+17.522.47.3754-5+51.46+15.47
55Freidig 42.47.53+52.02
Vetle Grønvik Ekra48.3653+11.2248.3653+11.22
Kasper Sæterhaug Knudsen56.4454+20.091.45.2057+4+31.19+19.57
Kristian Fredrik Lynum1.02.3347+22.482.47.5355-2+52.02+20.43
56Indre Østfold OK 12.54.37+58.46
Bjørn Erik Glomsrud51.1557+14.0151.1557+14.01
Thomas Bedin1.04.0262+27.271.55.1760+3+41.16+27.15
Håkon Gjerde59.2042+19.352.54.3756-4+58.46+17.30
57Halden SK 52.55.22+59.31
Jakob Torgersen42.2033+5.0642.2033+5.06
Peder Haugaard59.0858+22.331.41.2852+19+27.27+22.21
Jonathan Eylertsen1.13.5460+34.092.55.2257+5+59.31+32.04
58Vang OL 12.55.49+59.58
Njaal Ellegaard Melby56.0463+18.5056.0463+18.50
Even Lindaas45.2021+8.451.41.2451-12+27.23+8.33
Øivind Frøisland1.14.2561+34.402.55.4958+7+59.58+32.35
59Heming Orientering 13.04.20+1.08.29
Kristian Østermann55.4462+18.3055.4462+18.30
August Syrdal Øen1.02.5060+26.151.58.3461-1+44.33+26.03
Magnus Eide-Fredriksen1.05.4654+26.013.04.2059-2+1.08.29+23.56
60NTNUI 133.04.55+1.09.04
Adrian Opheim55.4061+18.2655.4061+18.26
Marius Staff1.06.5263+30.172.02.3262+1+48.31+30.05
Øystein Fruseth Christiansen1.02.2346+22.383.04.5560-2+1.09.04+20.33
61Ås-NMBU Orientering 23.11.26+1.15.35
Linus Olhans46.0946+8.5546.0946+8.55
Kristine Ausen1.19.2965+42.542.05.3865+19+51.37+42.42
Kaja Winsnes Nordhagen1.05.4855+26.033.11.2661-4+1.15.35+23.58
62NTNUI 153.18.53+1.23.02
Trygve Heggedal46.1347+8.5946.1347+8.59
Sverre Bang Støeng53.5649+17.211.40.0949+2+26.08+17.09
Vegard Vaeng Bernhardsen1.38.4465+58.593.18.5362+13+1.23.02+56.54
63Hemsedal IL 13.21.21+1.25.30
Jakob Mestvedthagen1.05.4164+28.271.05.4164+28.27
Sevat Mestvedthagen59.5259+23.172.05.33640+51.32+23.05
Ole Hulbak1.15.4862+36.033.21.2163-1+1.25.30+33.58
64Porsgrunn OL 23.21.33+1.25.42
Anders L. Rosenvold1.06.0065+28.461.06.0065+28.46
Håkon Kornmo58.4357+22.082.04.4363-2+50.42+21.56
Alexander Repstad Storemyr1.16.5063+37.053.21.3364+1+1.25.42+35.00
65Notodden OL 13.24.19+1.28.28
Åsmund Slokvik42.2634+5.1242.2634+5.12
Rune Engehult1.06.5464+30.191.49.2058+24+35.19+30.07
Robert Fredriksen1.34.5964+55.143.24.1965+7+1.28.28+53.09
66Raumar Orientering 23.30.35+1.34.44
Gaute Fosstveit1.05.4067+28.261.05.4067+28.26
Øistein Fagerli Næss1.09.1066+32.352.14.5066-1+1.00.49+32.23
Anders Horvei1.15.4566+36.003.30.35660+1.34.44+33.55
67NTNUI 174.00.01+2.04.10
Marius Borge Heir46.3466+9.2046.3466+9.20
Andreas Faanes1.54.1367+1.17.382.40.4767+1+1.26.46+1.17.26
Vebjørn Tandberg1.19.1467+39.294.00.01670+2.04.10+37.24
Freidig 5diskvalifisert
Lars Owrendiskvalifisertdiskvalifisert
Adrian Opheimdiskvalifisertdiskvalifisert
Mathias Hermstaddiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 14diskvalifisert
Jørgen Madsliendiskvalifisertdiskvalifisert
Peter Andreas Gisholtdiskvalifisertdiskvalifisert
Lavran Thorstensendiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 2diskvalifisert
Jørgen Bakliddiskvalifisertdiskvalifisert
Håkon Raadal Bjørlodiskvalifisertdiskvalifisert
Eirik Langedal Breivikdiskvalifisertdiskvalifisert
Tyrving IL 2diskvalifisert
Karl Fremstaddiskvalifisertdiskvalifisert
Lukas Petersondiskvalifisertdiskvalifisert
Daniel Roosdiskvalifisertdiskvalifisert
Varegg Fleridrett 1diskvalifisert
Oskar Røendiskvalifisertdiskvalifisert
Jon Erik Doppelhofferdiskvalifisertdiskvalifisert
Jørgen Rokne Dahlediskvalifisertdiskvalifisert
Wing OK 1diskvalifisert
Asbjørn Magnus Midtbødiskvalifisertdiskvalifisert
August Hopstad Nykvistdiskvalifisertdiskvalifisert
Petter Andreas Lonadiskvalifisertdiskvalifisert
Alta OL / IL BUL-Tromsø 2brutt
Eskil Frischknechtbruttbrutt
Henning Strandbruttbrutt
Håvard Vaeng Bernhardsenbruttbrutt
Elverum OK 1brutt
Sander Tonjer Fingarsenbruttbrutt
Mats Lindaasbruttbrutt
Gaute Lindaasbruttbrutt
Fossum IF / Lillomarka OL 4brutt
Stein H. Hagenbruttbrutt
Didrik Bredesenbruttbrutt
bruttbrutt
Heming Orientering 2brutt
Lasse Arnesenbruttbrutt
Knut Erling Øenbruttbrutt
Anders Flågenbruttbrutt
Kristiansand OK 2brutt
Odd Kristian Hagen Myrebruttbrutt
Trygve Børte Nomelandbruttbrutt
David Rundebruttbrutt
NTNUI 16brutt
Markus Kjærner-Sembbruttbrutt
Audun Rognerud Bøebruttbrutt
bruttbrutt
Nydalens SK 5brutt
Kasper Bakken Ulsethbruttbrutt
Halvor Tørnquist Haldenbruttbrutt
Halvor Tørnqvist Haldenbruttbrutt
OL Tønsberg og omegn 2brutt
Lerke Hjelsethbruttbrutt
Julie Eikelandbruttbrutt
Trond Evensenbruttbrutt
Tynset IF 1brutt
Gaute Kvittum Nytrøenbruttbrutt
Jørgen Schjølbergbruttbrutt
Asgeir Espelandbruttbrutt
Fossum IF 3brutt
Birk Felland Sætnanbruttbrutt
Leif Størmerbruttbrutt
bruttbrutt
Halden SK 6inaktiv
Jonathan Eylertseninaktivinaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv
Nydalens SK 6inaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor