Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjoner: Freidig / Malvik IL / Wing OK
Dato: søndag 13 september 2020

D 17-, etappe 2

50 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1Siri UlvestadNydalens SK 237.19
2Pia Young VikNydalens SK 137.27+0.08
2Ragnhild EideByåsen IL 137.27+0.08
4Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL 137.30+0.11
5Kamilla SteiwerFredrikstad SK 138.12+0.53
6Bodil HelgerudHalden SK 138.19+1.00
7Ragnhild HjermstadFossum IF 139.40+2.21
8Mari Angell-PetersenFreidig 139.55+2.36
9Anu TuomistoNTNUI 139.58+2.39
10Ingrid LamarkGanddal IL 140.32+3.13
11Lone BrochmannBækkelagets SK 140.56+3.37
12Aurora GjølsjøNTNUI 240.57+3.38
13Mari Støen GussiåsByåsen IL 241.27+4.08
14Kristin HaugskottOL Trollelg 142.04+4.45
15Betty Ann BjerkreimTyrving IL 142.22+5.03
16Mina JørgensenTyrving IL 242.42+5.23
17Nina Asheim BirkelandNTNUI 542.47+5.28
18Tale StrandKongsberg OL 143.34+6.15
19Yngvild Langedal BreivikNydalens SK 344.05+6.46
20Mari Kilskar GrevskottFrol IL 144.16+6.57
21Martine SkjelsvikLillehammer OK 144.49+7.30
22Vilde Årøen LykkeNTNUI 745.09+7.50
23Karen Oline KolstadNTNUI 346.06+8.47
24Marianne DæhliLillomarka OL / Nydalens SK 547.22+10.03
25Hedda SpangbergKonnerud IL 248.11+10.52
26Maria Ulseth SylteNTNUI 849.55+12.36
27Tora IndregardIL BUL-Tromsø 151.37+14.18
28Camilla ÖhmanNTNUI 1052.00+14.41
29Rannveig SteinsvikNamsos OK 153.58+16.39
30Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL 154.28+17.09
31Ida Marie FlågenHeming Orientering / Tyrving IL 56.42+19.23
32Tora Aasheim NymarkNTNUI 657.32+20.13
33Lene Therese MyrlandNTNUI 1157.57+20.38
34Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL 158.21+21.02
35Camilla HengebølFrol IL 259.36+22.17
36Kristine Bog VikaneBergens TF / Fana IL / IL Gular 1.01.19+24.00
37Karianne Hjortland OddvikLarvik OK 11.03.04+25.45
38Marthe SvihusNTNUI 91.06.37+29.18
39Heidi JensenNTNUI / Emblem 121.08.09+30.50
40Åshild Faller RåheimFet OL 11.15.22+38.03
41Aurora MoholthKongsberg OL 354.00+16.41
42Doris Stien KaspersenMo OK 11.03.26+26.07
43Stine AuneKristiansand OK / Nidarøst OK 11.17.07+39.48
44Elise Wærp HaugeNydalens SK 41.30.02+52.43
Thea DyrkornNTNUI 4diskvalifisert
Jo ShepherdHalden SK / Lillomarka OL 2diskvalifisert
Malene InstanesKonnerud IL / Sturla, IF 3diskvalifisert
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL 2diskvalifisert
Tina KallesonOppsal Orientering 1brutt
Emma Bangstad BergersenHadeland OL / Hamar OK / Verdal brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor