Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellom finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom finaler
Arrangørorganisasjoner: Freidig / Malvik IL / Wing OK
Dato: lørdag 12 september 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | H 17-18E | H 19-20E | Ledere | D 21- A-finale | D 21- B-finale | H 21- A-finale | H 21- B-finale | H 21-G

D 17-18 E

3 200 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK23.507.26
2Une HoltermannPorsgrunn OL24.54+1.047.46
3Netta Bar-NathanLillomarka OL26.15+2.258.12
4Kristin Melby JacobsenLardal OL26.31+2.418.17
5Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb26.35+2.458.18
6Åsne HaavengenKongsberg OL26.43+2.538.20
7Ragnhild Mathea HelmersenFet OL27.02+3.128.26
8Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK27.19+3.298.32
9Oda Isnes TyseEiker OL28.24+4.348.52
10Kristine KravdalGjø-Vard OL28.39+4.498.57
11Frida HaugskottOL Trollelg28.51+5.019.00
12Ingrid BlindheimLillomarka OL28.55+5.059.02
13Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb29.17+5.279.09
14Ingeborg Rygg EikelandBergens TF29.35+5.459.14
15Tina KallesonOppsal Orientering29.40+5.509.16
16Yngvild Langedal BreivikNydalens SK29.44+5.549.17
17Malene InstanesSturla, IF29.58+6.089.21
18Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL30.02+6.129.23
19Alva Marika NiklassonNydalens SK30.05+6.159.24
20Martine SkjelsvikLillehammer OK30.19+6.299.28
21Malene Teresia JebsenHeming Orientering30.23+6.339.29
22Mari EidsmoFreidig30.27+6.379.30
23Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular30.53+7.039.39
24Ea LunøeNydalens SK31.12+7.229.45
25Ida SolliMo OK31.54+8.049.58
26Konstanse MoholthKongsberg OL31.56+8.069.58
27Mari Grøtli SvergjaKvikne IL32.37+8.4710.11
28Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK33.24+9.3410.26
29Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL34.23+10.3310.44
29Alexandra LinløkkenØstmarka OK34.23+10.3310.44
31Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL34.40+10.5010.50
32Oda ScheeleNydalens SK35.00+11.1010.56
33Selma HoivoldKongsberg OL35.17+11.2711.01
34Stella HolmboeTyrving IL35.47+11.5711.10
35Kristine Bog VikaneFana IL36.29+12.3911.24
36Kristin LundanesEmblem IL36.48+12.5811.30
37Stine AuneNidarøst OK36.52+13.0211.31
38Elise Wærp HaugeNydalens SK38.20+14.3011.58
39Emma Bangstad BergersenHamar OK38.25+14.3512.00
40Marieluise Schmitt GranHalden SK38.35+14.4512.03
41Anna Jacobsen-GaskiBardu IL38.55+15.0512.09
42Ida Marie FlågenHeming Orientering39.31+15.4112.20
43Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK41.25+17.3512.56
43Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering41.25+17.3512.56
43Ingrid LamarkGanddal IL41.25+17.3512.56
46Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb42.02+18.1213.08
47Mari ØverbyKongsberg OL43.12+19.2213.30
48Ida Sofie HjortlandLarvik OK44.01+20.1113.45
49Ingrid MobråthenSandefjord OK44.41+20.5113.57
50Hedda SpangbergKonnerud IL45.07+21.1714.05
51Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn46.29+22.3914.31
52Ine InstanesSturla, IF47.37+23.4714.52
53Julie ChristiansenKristiansand OK49.20+25.3015.25
54Tiril KihleKonnerud IL51.04+27.1415.57
55Emma EngehultNotodden OL54.05+30.1516.54
56Tiril HolenKonnerud IL54.22+30.3216.59
Amélie AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ane Malene KolstadFreidigikke startet

D 19-20 E

3 400 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne WiklundNydalens SK25.127.24
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL26.03+0.517.39
3Lene Berg HanssenByåsen IL27.20+2.088.02
4Aurora GjølsjøNTNUI27.49+2.378.10
5Ane Sofie KroghOppsal Orientering28.18+3.068.19
6Jenny BaklidKonnerud IL28.30+3.188.22
7Idunn StrandIL BUL-Tromsø28.58+3.468.31
8Hedda Raadal BjørloNTNUI29.27+4.158.39
9Andrea RanvikKonnerud IL30.01+4.498.49
10Helene EgerKongsberg OL30.02+4.508.50
11Ingrid G. KvålsgardFossum IF30.10+4.588.52
12Hanne VassendNTNUI30.24+5.128.56
13Mina JørgensenTyrving IL30.55+5.439.05
14Marlin HaavengenNTNUI30.59+5.479.06
15Kristine Eide RappRaumar Orientering31.29+6.179.15
16Mari Kilskar GrevskottFrol IL31.55+6.439.23
17Tora Aasheim NymarkNTNUI32.14+7.029.28
18Ingeborg RognstadHadeland OL32.21+7.099.30
19Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK32.28+7.169.32
19Pernille KatlaFossum IF32.28+7.169.32
21Anniken RanvikKonnerud IL33.02+7.509.42
22Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK33.44+8.329.55
23Tora IndregardIL BUL-Tromsø34.12+9.0010.03
24Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular34.59+9.4710.17
25Tale StrandKongsberg OL35.19+10.0710.23
26Ingrid Lund HovdenTyrving IL41.19+16.0712.09
27Ada WulfsbergNydalens SK42.57+17.4512.37
28Oda Marie ColquhounLillomarka OL43.28+18.1612.47
29Hanne Helmine RogstadNidarøst OK54.00+28.4815.52
30Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.06.45+41.3319.37
Karen Hoel JomaasFossum IFdiskvalifisert

H 17-18E

4 000 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mikkel HoltFreidig26.056.31
2Hans UrsetIL BUL-Tromsø27.04+0.596.46
3Tobias AlstadFrol IL27.41+1.366.55
4Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK27.54+1.496.58
5Brage TakleKristiansand OK28.59+2.547.14
6Sondre YtterbøAsker Skiklubb29.15+3.107.18
7Martin Vehus SkjerveVerdal OK29.57+3.527.29
8Marius BakkeFossum IF30.25+4.207.36
9Cornelius BjørkSandefjord OK30.42+4.377.40
10Nils TveiteÅs-NMBU Orientering30.50+4.457.42
11Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering30.54+4.497.43
12Jørgen SchjølbergTynset IF31.46+5.417.56
13Sigurd Saxe SandvikHalden SK31.56+5.517.59
14Åsmund SlokvikNotodden OL32.51+6.468.12
15Kasper Bakken UlsethNydalens SK33.20+7.158.20
16Hallvar HallanOK Skøynar33.37+7.328.24
17Eskil FrischknechtAlta OL34.28+8.238.37
18Tobias MathisenPorsgrunn OL34.49+8.448.42
19Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn34.53+8.488.43
20Sondre Zahl HagenFossum IF35.48+9.438.57
21Tobias RøddeGanddal IL36.33+10.289.08
22Ådne SkjærsteinTyrving IL36.38+10.339.09
23Peder HaugaardHalden SK37.40+11.359.25
24Atle Nikolai WølloKongsberg OL37.58+11.539.29
25Sander Tonjer FingarsenElverum OK38.09+12.049.32
26Gaute FosstveitRaumar Orientering38.26+12.219.36
27Vegard RanestadHamar OK38.51+12.469.42
28August Syrdal ØenHeming Orientering39.41+13.369.55
29Johan EgerKongsberg OL39.42+13.379.55
30Erlend AuneByåsen IL39.47+13.429.56
31Halvard KornmoPorsgrunn OL39.51+13.469.57
32Vetle DrageKongsberg OL40.32+14.2710.08
33Kristian ØstermannHeming Orientering40.42+14.3710.10
34Vebjørn Blom-HagenFossum IF40.48+14.4310.12
35Vetle Grønvik EkraFreidig40.49+14.4410.12
36Markus Andreas BreivoldGanddal IL41.02+14.5710.15
37August Hopstad NykvistWing OK41.41+15.3610.25
38Jakob TorgersenHalden SK42.44+16.3910.41
39Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL43.47+17.4210.56
40Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig45.14+19.0911.18
41Rolf Trygve HaugKongsberg OL46.30+20.2511.37
42Sivert PoppeFredrikstad SK46.53+20.4811.43
43Mats LindaasElverum OK48.05+22.0012.01
44Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett49.27+23.2212.21
45Birk Felland SætnanFossum IF51.32+25.2712.53
46Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF53.18+27.1313.19
47Henning StrandIL BUL-Tromsø54.37+28.3213.39
48Petter Andreas LonaWing OK56.34+30.2914.08
49Gaute LindaasElverum OK57.14+31.0914.18
50Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett57.38+31.3314.24
51Alf Kristian HelleHalden SK1.00.09+34.0415.02
52Jonathan EylertsenHalden SK1.19.55+53.5019.58
Henrik BelboSteinkjer OKdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OKdiskvalifisert
Anselm ReichenbachOppsal Orienteringdiskvalifisert
Teodor Mo HjelsethNydalens SKikke startet
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Trygve Børte NomelandKristiansand OKikke startet

H 19-20E

4 300 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig25.285.55
2Mats EidsmoFreidig26.02+0.346.03
3Niels Christian HellerudHalden SK26.32+1.046.10
4Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb26.57+1.296.16
5Sander ArntzenAsker Skiklubb27.26+1.586.22
6Anders VestølNTNUI28.54+3.266.43
7Marius AurebekkKristiansand OK29.27+3.596.50
8Jonas GrønliFreidig29.59+4.316.58
9Simen Spets StorhovFreidig30.10+4.427.00
10Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK31.31+6.037.19
11Bendik EliassenFredrikstad SK31.48+6.207.23
12Petter Liabakk EriksenByåsen IL33.28+8.007.46
13David RundeKristiansand OK33.39+8.117.49
14Aslak HeimdalNTNUI33.45+8.177.50
15Jo Even KolstadFreidig33.48+8.207.51
16Elias Skjolden SørensenLillomarka OL34.23+8.557.59
17Eirik BlågestadFredrikstad SK34.53+9.258.06
18Even LindaasVang OL35.13+9.458.11
19Sigurd Paulsen VieNTNUI35.38+10.108.17
20Eivind Berner MyhreFossum IF35.49+10.218.19
21Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø36.01+10.338.22
22Mathias Pedersen VoldLillomarka OL36.14+10.468.25
23Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering36.55+11.278.35
24Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL37.20+11.528.40
25Sondre OttesenFredrikstad SK37.59+12.318.50
26Johan Kristian UndelandSturla, IF38.07+12.398.51
27Lars Young VikNydalens SK39.15+13.479.07
28Gaute Kvittum NytrøenTynset IF39.31+14.039.11
29Lars SandstadFreidig39.37+14.099.12
30Rasmus MathisenPorsgrunn OL40.26+14.589.24
31Kristian Fredrik LynumFreidig40.46+15.189.28
32Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering41.17+15.499.36
33Håkon HolstadFreidig43.35+18.0710.08
34Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn46.38+21.1010.50
35Anders HorveiRaumar Orientering54.57+29.2912.46
36Johannes LangaasNidarøst OK1.03.48+38.2014.50
37Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.13.10+47.4217.00
Peter Andreas GisholtNTNUIdiskvalifisert
Njaal Ellegaard MelbyVang OLdiskvalifisert
Johan Christie ØrkeNTNUIdiskvalifisert
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKbrutt
Eskil FrøislandVang OLikke startet
Isak JonssonNydalens SKikke startet

D 21- A-finale

4 700 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne AndersenFredrikstad SK33.527.12
2Andrine BenjaminsenLillomarka OL35.00+1.087.26
3Ingrid LundanesNTNUI35.28+1.367.32
4Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF35.47+1.557.36
5Anu TuomistoNTNUI35.51+1.597.37
5Ingeborg EideByåsen IL35.51+1.597.37
7Ane DyrkornNTNUI37.28+3.367.58
8Ragnhild EideByåsen IL37.55+4.038.04
9Tone Bergerud LyeNydalens SK38.09+4.178.07
10Synnøve BråtenVegårshei IL38.14+4.228.08
11Kamilla SteiwerFredrikstad SK38.25+4.338.10
12Synne StrandNydalens SK38.31+4.398.11
13Marion AebiTyrving IL39.01+5.098.18
14Anna UlvensøenNydalens SK39.15+5.238.21
15Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering39.22+5.308.22
16Ingjerd MyhreTyrving IL40.08+6.168.32
17Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK40.19+6.278.34
18Eirin Svanøe-HafstadFrol IL40.44+6.528.40
19Siri UlvestadNydalens SK41.18+7.268.47
20Tilla Farnes HennumNTNUI41.30+7.388.49
21Ida LindkvistNTNUI41.43+7.518.52
22Bodil HelgerudHalden SK43.16+9.249.12
23Anine AhlsandNTNUI43.21+9.299.13
24Emilie Westli AndersenLøten o-lag43.26+9.349.14
25Betty Ann BjerkreimTyrving IL43.35+9.439.16
26Åsne Skram TrømborgNTNUI43.53+10.019.20
27Aud Hognestad TaksdalGanddal IL43.58+10.069.21
28Margrethe WisløffNTNUI44.33+10.419.28
29Marie Line FurlandNTNUI44.36+10.449.29
30Karen Oline KolstadNTNUI44.46+10.549.31
31Iliana IlievaHalden SK45.04+11.129.35
32Thea DyrkornNTNUI45.25+11.339.39
33Nina Asheim BirkelandNTNUI46.13+12.219.50
34Emma ArnesenByåsen IL46.27+12.359.52
35Ane Nielsen SolbergNTNUI46.55+13.039.58
36Lone BrochmannBækkelagets SK47.25+13.3310.05
37Kristin BrekkeNTNUI47.47+13.5510.10
38Line SundsvikFrol IL49.27+15.3510.31
39Evine Westli AndersenLøten o-lag50.16+16.2410.41
40Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL54.20+20.2811.33
41Vilde Årøen LykkeNTNUI55.29+21.3711.48
42Ingvild WangNTNUI56.40+22.4812.03
43Marte Hoff HagenNTNUI56.56+23.0412.06
44Jo ShepherdHalden SK57.46+23.5412.17
45Arntraut GötschIL BUL-Tromsø58.49+24.5712.30
46Line SølbergIL Leik1.00.17+26.2512.49
47Ingrid OkkenhaugNTNUI1.05.58+32.0614.02
Ragnhild HjermstadFossum IFdiskvalifisert

D 21- B-finale

4 000 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karoline AuneNTNUI38.179.34
2Marta UlvensøenEmblem IL40.30+2.1310.07
3Emilie WestinNydalens SK40.39+2.2210.09
4Pauline Røstum BellingmoNTNUI40.46+2.2910.11
5Christiane TrösseVaregg Fleridrett40.57+2.4010.14
6Ingvil AhlsandNTNUI41.16+2.5910.19
7Ida HjorthByåsen IL42.48+4.3110.42
8Marit Rønning SkoglundNydalens SK43.58+5.4110.59
9Kristin Helland-HansenNTNUI44.11+5.5411.02
10Sunniva OmdalNTNUI45.22+7.0511.20
11Marthe SvihusNTNUI45.56+7.3911.29
12Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL46.43+8.2611.40
13Maria Ulseth SylteNTNUI47.24+9.0711.51
14Sofie Skyttersæter IversenNTNUI47.54+9.3711.58
15Mari Støen GussiåsByåsen IL48.25+10.0812.06
16Åse BerganNTNUI49.15+10.5812.18
17Emma StenbackaNTNUI50.41+12.2412.40
18Jenny PerssonByåsen IL50.48+12.3112.42
19Heidi TronbølFet OL54.50+16.3313.42
20Doris Stien KaspersenMo OK56.49+18.3214.12
21Marianne DæhliNydalens SK57.28+19.1114.22
22Kristine AusenÅs-NMBU Orientering58.54+20.3714.43
23Camilla ÖhmanNTNUI59.30+21.1314.52
24Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL1.06.59+28.4216.44
Malin SandstadBækkelagets SKdiskvalifisert
Lene Therese MyrlandNTNUIikke startet
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Thea Sildnes BaklidNTNUIikke startet
Åshild Faller RåheimFet OLikke startet
Ingunn Egeberg VáriNTNUIikke startet
Marit Melby JacobsenNTNUIikke startet
Vilde MalmeiNTNUIikke startet
Idunn HaavengenNTNUIikke startet
Synne FossøyNTNUIikke startet
Tonje Aasheim NymarkNTNUIikke startet
Rannveig SteinsvikNamsos OKikke startet
Signe Bredholt JørgensenNTNUIikke startet
Heidi JensenNTNUIikke startet
Guri SandvoldTynset IFikke startet
Marie OlaussenFredrikstad SKikke startet

H 21- A-finale

6 200 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard Sandstad EidsmoFreidig36.395.54
2Olav LundanesHalden SK36.57+0.185.57
3Lukas LilandNydalens SK37.02+0.235.58
4Anders NordbergNydalens SK37.26+0.476.02
5Magne DæhliHalden SK37.44+1.056.05
6Audun HeimdalNTNUI38.13+1.346.09
7Eskil KinnebergRaumar Orientering38.17+1.386.10
8Bjørn EkebergTyrving IL38.18+1.396.10
9Jo Forseth IndgaardBækkelagets SK38.44+2.056.14
10Gaute SteiwerFredrikstad SK38.51+2.126.15
11Bojan BlumensteinNydalens SK39.05+2.266.18
12Thomas Natvig ÅrstadHalden SK39.07+2.286.18
13Henry McNultyBækkelagets SK39.18+2.396.20
14Ralph StreetBækkelagets SK39.19+2.406.20
15Ulrik Astrup ArnesenNTNUI39.30+2.516.22
16Andreas SølbergIL Leik40.04+3.256.27
17Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK40.15+3.366.29
18Håkon Raadal BjørloNTNUI40.16+3.376.29
19Eirik Langedal BreivikNTNUI40.17+3.386.29
20Vegard Jarvis WestergårdNTNUI40.26+3.476.31
21Anders VisterNydalens SK40.27+3.486.31
22Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL40.40+4.016.33
23Emil GranqvistNTNUI40.41+4.026.33
24Isak BergsetFrol IL40.47+4.086.34
25Jon Aukrust OsmoenNydalens SK40.48+4.096.34
26Sindre JohannessenFrol IL41.10+4.316.38
27Carl Petter LyngenFrol IL41.22+4.436.40
28Eirik Kamstrup HovindNydalens SK41.49+5.106.44
29Anders TiltnesTyrving IL42.13+5.346.48
30Hans Petter MathisenNTNUI42.15+5.366.48
31Emil AhlbäckFossum IF42.19+5.406.49
32Anders HagaRaumar Orientering42.39+6.006.52
33Gaute FriestadNydalens SK42.44+6.056.53
34Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering42.46+6.076.53
35Oskar AndrénIL Leik42.57+6.186.55
36Jørgen BaklidNTNUI43.16+6.376.58
37Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK43.20+6.416.59
38Daniel RoosTyrving IL43.49+7.107.04
39Håvard WedegeFredrikstad SK43.51+7.127.04
40Olai Stensland LillevoldNTNUI44.33+7.547.11
41Vegard GulbrandsenNTNUI44.46+8.077.13
42Ulf Forseth IndgaardFrol IL44.53+8.147.14
43Styrk Hundseid KamsvågNTNUI45.18+8.397.18
44Simon JakobssonFrol IL45.55+9.167.24
45Henrik EijsinkNydalens SK47.35+10.567.40
46Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø49.34+12.557.59
47Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI49.48+13.098.01
Dag BlandkjennKristiansand OKdiskvalifisert

H 21- B-finale

4 600 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil WingstedtHalden SK30.526.42
2Anders Felde OlaussenNTNUI31.31+0.396.51
3Lukas PetersonTyrving IL32.07+1.156.58
3Oskar RøenVaregg Fleridrett32.07+1.156.58
5Bjørn LundanesNTNUI32.30+1.387.03
6Erling HjermstadFossum IF33.06+2.147.11
7Marius PyttenNTNUI33.55+3.037.22
8Per Harald Löfgren JohansenBergens TF34.19+3.277.27
9Tobias KristensenNTNUI34.20+3.287.27
10Mats HaldinHalden SK34.30+3.387.30
11Andreas JohanssonHalden SK34.36+3.447.31
12Martin Borge HeirNTNUI34.55+4.037.35
13Erik GustafssonNTNUI35.05+4.137.37
14Markus HolterHalden SK35.33+4.417.43
15Olav Milian Schmitt GranNTNUI36.00+5.087.49
16Jonas KittelsenNTNUI36.06+5.147.50
17Terje MaroniByåsen IL36.08+5.167.51
18Erik Olsvik DengerudNTNUI36.15+5.237.52
19Lacho IlievHalden SK36.32+5.407.56
20Lars OwrenFreidig36.39+5.477.58
21Are WigaardNTNUI36.40+5.487.58
22Espen Samuelsen SkiriNTNUI36.47+5.557.59
23Vegard RessemFrol IL37.14+6.228.05
24Gjermund Tørnqvist HaldenNTNUI37.22+6.308.07
25Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering37.29+6.378.08
26Halvor MelkildNTNUI37.51+6.598.13
27Erling SommerfeldtAsker Skiklubb37.52+7.008.13
28Dag Steinar RagvinBø OL38.04+7.128.16
29Ola KeiseråsIL Leik38.42+7.508.24
30Jan KocbachFana IL39.03+8.118.29
31Håvard Mo VaadalNTNUI39.11+8.198.31
32Øyvind HelgerudHalden SK39.39+8.478.37
33Lars SolliMo OK40.01+9.098.41
34Mathias HermstadFreidig40.30+9.388.48
35Tore SandvikHalden SK40.34+9.428.49
36Mattis HoltFreidig40.44+9.528.51
37Sander H. RogndokkenNTNUI41.36+10.449.02
38Didrik BredesenLillomarka OL42.31+11.399.14
39Even-Johan KaspersenMo OK42.36+11.449.15
40Audun BakkMelhus IL42.49+11.579.18
41Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL44.04+13.129.34
42Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI44.38+13.469.42
43Adrian OpheimNTNUI45.40+14.489.55
44Linus OlhansÅs-NMBU Orientering45.44+14.529.56
45Mathias BenjaminsenLillomarka OL48.03+17.1110.26
46Lavran ThorstensenNTNUI51.16+20.2411.08
47Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI54.00+23.0811.44
48Robert FredriksenNotodden OL1.05.23+34.3114.12
Haakon IngvaldsenNittedal OLdiskvalifisert
Herman Ryen MartinsenNTNUIdiskvalifisert
Karl FremstadTyrving ILdiskvalifisert
Jan KondulaNTNUIbrutt
Gisle HolbergOK Skøynarikke startet
Jostein TandbergNTNUIikke startet
Morten Jarvis WestergårdTyrving ILikke startet
Trygve HeggedalNTNUIikke startet
Vegard Vaeng BernhardsenNTNUIikke startet
Brage JørumNTNUIikke startet
Håkon KornmoPorsgrunn OLikke startet
Martin HosetBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Rune NygaardIL Gularikke startet
Marius ØieLøten o-lagikke startet
Morten JørgensenNTNUIikke startet
August Asheim BirkelandNTNUIikke startet
Sverre Turter SandvoldNydalens SKikke startet
Bjørn Anders FlågenNTNUIikke startet
Sigurd HynneOK Skøynarikke startet
Sindre Østgulen DeiszNydalens SKikke startet
Alan CherryNydalens SKikke startet
Øystein RappRaumar Orienteringikke startet
Nicolas SimoninBækkelagets SKikke startet
Erlend Nilsen SandnesNTNUIikke startet
Marius StaffNTNUIikke startet
Ivar LundanesTyrving ILikke startet
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIikke startet
Jonas RessemFrol ILikke startet
Øyvind WiggenNTNUIikke startet
Mathias BjuganNTNUIikke startet
Øyvind HjermstadFossum IFikke startet
Erik ThorssonTyrving ILikke startet

H 21-G

4 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Raúl FerraHalden SK1.44.1922.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor