Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellom finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom finaler
Arrangørorganisasjoner: Freidig / Malvik IL / Wing OK
Dato: lørdag 12 september 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | H 17-18E | H 19-20E | Ledere | D 21- A-finale | D 21- B-finale | H 21- A-finale | H 21- B-finale | H 21-G

H 21- A-finale

6 200 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Sandstad EidsmoFreidig36.39
2Olav LundanesHalden SK36.57+0.18
3Lukas LilandNydalens SK37.02+0.23
4Anders NordbergNydalens SK37.26+0.47
5Magne DæhliHalden SK37.44+1.05
6Audun HeimdalNTNUI38.13+1.34
7Eskil KinnebergRaumar Orientering38.17+1.38
8Bjørn EkebergTyrving IL38.18+1.39
9Jo Forseth IndgaardBækkelagets SK38.44+2.05
10Gaute SteiwerFredrikstad SK38.51+2.12
11Bojan BlumensteinNydalens SK39.05+2.26
12Thomas Natvig ÅrstadHalden SK39.07+2.28
13Henry McNultyBækkelagets SK39.18+2.39
14Ralph StreetBækkelagets SK39.19+2.40
15Ulrik Astrup ArnesenNTNUI39.30+2.51
16Andreas SølbergIL Leik40.04+3.25
17Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK40.15+3.36
18Håkon Raadal BjørloNTNUI40.16+3.37
19Eirik Langedal BreivikNTNUI40.17+3.38
20Vegard Jarvis WestergårdNTNUI40.26+3.47
21Anders VisterNydalens SK40.27+3.48
22Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL40.40+4.01
23Emil GranqvistNTNUI40.41+4.02
24Isak BergsetFrol IL40.47+4.08
25Jon Aukrust OsmoenNydalens SK40.48+4.09
26Sindre JohannessenFrol IL41.10+4.31
27Carl Petter LyngenFrol IL41.22+4.43
28Eirik Kamstrup HovindNydalens SK41.49+5.10
29Anders TiltnesTyrving IL42.13+5.34
30Hans Petter MathisenNTNUI42.15+5.36
31Emil AhlbäckFossum IF42.19+5.40
32Anders HagaRaumar Orientering42.39+6.00
33Gaute FriestadNydalens SK42.44+6.05
34Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering42.46+6.07
35Oskar AndrénIL Leik42.57+6.18
36Jørgen BaklidNTNUI43.16+6.37
37Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK43.20+6.41
38Daniel RoosTyrving IL43.49+7.10
39Håvard WedegeFredrikstad SK43.51+7.12
40Olai Stensland LillevoldNTNUI44.33+7.54
41Vegard GulbrandsenNTNUI44.46+8.07
42Ulf Forseth IndgaardFrol IL44.53+8.14
43Styrk Hundseid KamsvågNTNUI45.18+8.39
44Simon JakobssonFrol IL45.55+9.16
45Henrik EijsinkNydalens SK47.35+10.56
46Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø49.34+12.55
47Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI49.48+13.09
Dag BlandkjennKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor