Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellom finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom finaler
Arrangørorganisasjoner: Freidig / Malvik IL / Wing OK
Dato: lørdag 12 september 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | H 17-18E | H 19-20E | Ledere | D 21- A-finale | D 21- B-finale | H 21- A-finale | H 21- B-finale | H 21-G

H 17-18E

4 000 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Mikkel HoltFreidig26.05
2Hans UrsetIL BUL-Tromsø27.04+0.59
3Tobias AlstadFrol IL27.41+1.36
4Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK27.54+1.49
5Brage TakleKristiansand OK28.59+2.54
6Sondre YtterbøAsker Skiklubb29.15+3.10
7Martin Vehus SkjerveVerdal OK29.57+3.52
8Marius BakkeFossum IF30.25+4.20
9Cornelius BjørkSandefjord OK30.42+4.37
10Nils TveiteÅs-NMBU Orientering30.50+4.45
11Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering30.54+4.49
12Jørgen SchjølbergTynset IF31.46+5.41
13Sigurd Saxe SandvikHalden SK31.56+5.51
14Åsmund SlokvikNotodden OL32.51+6.46
15Kasper Bakken UlsethNydalens SK33.20+7.15
16Hallvar HallanOK Skøynar33.37+7.32
17Eskil FrischknechtAlta OL34.28+8.23
18Tobias MathisenPorsgrunn OL34.49+8.44
19Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn34.53+8.48
20Sondre Zahl HagenFossum IF35.48+9.43
21Tobias RøddeGanddal IL36.33+10.28
22Ådne SkjærsteinTyrving IL36.38+10.33
23Peder HaugaardHalden SK37.40+11.35
24Atle Nikolai WølloKongsberg OL37.58+11.53
25Sander Tonjer FingarsenElverum OK38.09+12.04
26Gaute FosstveitRaumar Orientering38.26+12.21
27Vegard RanestadHamar OK38.51+12.46
28August Syrdal ØenHeming Orientering39.41+13.36
29Johan EgerKongsberg OL39.42+13.37
30Erlend AuneByåsen IL39.47+13.42
31Halvard KornmoPorsgrunn OL39.51+13.46
32Vetle DrageKongsberg OL40.32+14.27
33Kristian ØstermannHeming Orientering40.42+14.37
34Vebjørn Blom-HagenFossum IF40.48+14.43
35Vetle Grønvik EkraFreidig40.49+14.44
36Markus Andreas BreivoldGanddal IL41.02+14.57
37August Hopstad NykvistWing OK41.41+15.36
38Jakob TorgersenHalden SK42.44+16.39
39Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL43.47+17.42
40Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig45.14+19.09
41Rolf Trygve HaugKongsberg OL46.30+20.25
42Sivert PoppeFredrikstad SK46.53+20.48
43Mats LindaasElverum OK48.05+22.00
44Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett49.27+23.22
45Birk Felland SætnanFossum IF51.32+25.27
46Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF53.18+27.13
47Henning StrandIL BUL-Tromsø54.37+28.32
48Petter Andreas LonaWing OK56.34+30.29
49Gaute LindaasElverum OK57.14+31.09
50Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett57.38+31.33
51Alf Kristian HelleHalden SK1.00.09+34.04
52Jonathan EylertsenHalden SK1.19.55+53.50
Henrik BelboSteinkjer OKdiskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OKdiskvalifisert
Anselm ReichenbachOppsal Orienteringdiskvalifisert
Teodor Mo HjelsethNydalens SKikke startet
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Trygve Børte NomelandKristiansand OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor