Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellom kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom kvalifisering
Arrangørorganisasjoner: Freidig / Malvik IL / Wing OK
Dato: fredag 11 september 2020

Klasser: Visa alla | D 21-E | H 21-E | Ledere | D 21-G | H 21-G | D Heat: 1 | D Heat: 2 | D Heat: 3 | D Heat: 4 | H Heat: 1 | H Heat: 2 | H Heat: 3 | H Heat: 4

Ledere

4 420 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Turid ArnesenByåsen ILikke startet
Jon Iver BakkenNydalens SKikke startet
Vidar BenjaminsenLillomarka OLikke startet
Jack BjørnsenKristiansand OKikke startet
Arnhild U. BråtenVegårshei ILikke startet
Geir BråtenVegårshei ILikke startet
Eskil Sande GullordBækkelagets SKikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Olav Martin IndgaardBækkelagets SKikke startet
Tommy JauhojärviAsker Skiklubbikke startet
Lars Roger LundanesEmblem ILikke startet
Lasse NatvigByåsen ILikke startet
Fritjof SandstadFrol ILikke startet
Leif StørmerFossum IFikke startet
Ole Gunnar SølbergIL Leikikke startet
Ann Karin TjørhomGanddal ILikke startet
Kjell WestinPorsgrunn OLikke startet
Knut Erling ØenHeming Orienteringikke startet
Bjørn BaklidKonnerud ILikke startet
Kristine FjeldboTyrving ILikke startet
Lovise FremstadLarvik OKikke startet
Reidunn HallanFredrikstad SKikke startet
Jeppe HanssonFossum IFikke startet
Thore KornmoPorsgrunn OLikke startet
Fredrik SteiwerFredrikstad SKikke startet

H 21-G

3 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Raúl FerraHalden SK33.399.23

D Heat: 1

2 980 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL24.038.04
2Anu TuomistoNTNUI24.38+0.358.15
3Ane DyrkornNTNUI26.43+2.408.57
4Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering26.52+2.499.00
5Eirin Svanøe-HafstadFrol IL27.21+3.189.10
6Ragnhild HjermstadFossum IF27.23+3.209.11
7Synne StrandNydalens SK28.47+4.449.39
8Emma ArnesenByåsen IL29.10+5.079.47
9Margrethe WisløffNTNUI31.28+7.2510.33
10Jo ShepherdHalden SK31.39+7.3610.37
10Emilie Westli AndersenLøten o-lag31.39+7.3610.37
12Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL33.12+9.0911.08
13Marta UlvensøenEmblem IL33.56+9.5311.23
14Vilde MalmeiNTNUI34.16+10.1311.29
15Karoline AuneNTNUI34.23+10.2011.32
16Marie OlaussenFredrikstad SK34.24+10.2111.32
17Idunn HaavengenNTNUI45.33+21.3015.17
18Marit Melby JacobsenNTNUI46.12+22.0915.30
19Lene Therese MyrlandNTNUI47.53+23.5016.04
20Sofie Skyttersæter IversenNTNUI49.01+24.5816.26
21Heidi JensenNTNUI56.24+32.2118.55
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orienteringikke startet

D Heat: 2

2 850 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL21.437.37
2Marianne AndersenFredrikstad SK22.00+0.177.43
3Ingrid LundanesNTNUI24.01+2.188.25
4Betty Ann BjerkreimTyrving IL25.10+3.278.49
5Evine Westli AndersenLøten o-lag26.14+4.319.12
6Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK26.33+4.509.18
7Karen Oline KolstadNTNUI27.05+5.229.30
8Kristin BrekkeNTNUI27.14+5.319.33
9Arntraut GötschIL BUL-Tromsø27.52+6.099.46
10Marie Line FurlandNTNUI28.45+7.0210.05
11Nina Asheim BirkelandNTNUI29.24+7.4110.18
12Ingrid OkkenhaugNTNUI30.46+9.0310.47
13Jenny PerssonByåsen IL35.00+13.1712.16
14Heidi TronbølFet OL36.29+14.4612.48
15Thea Sildnes BaklidNTNUI36.46+15.0312.54
16Marit Rønning SkoglundNydalens SK37.13+15.3013.03
17Marthe SvihusNTNUI37.15+15.3213.04
18Christiane TrösseVaregg Fleridrett40.28+18.4514.11
19Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL44.27+22.4415.35
20Åshild Faller RåheimFet OL46.17+24.3416.14
21Sunniva OmdalNTNUI49.20+27.3717.18
22Synne FossøyNTNUI56.23+34.4019.47
Kristine AusenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D Heat: 3

2 890 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synnøve BråtenVegårshei IL24.488.34
2Ida LindkvistNTNUI25.03+0.158.40
3Marion AebiTyrving IL25.24+0.368.47
4Tilla Farnes HennumNTNUI26.24+1.369.08
5Siri UlvestadNydalens SK26.53+2.059.18
6Anine AhlsandNTNUI27.11+2.239.24
7Iliana IlievaHalden SK27.27+2.399.29
8Bodil HelgerudHalden SK29.09+4.2110.05
9Aud Hognestad TaksdalGanddal IL29.27+4.3910.11
10Marte Hoff HagenNTNUI31.43+6.5510.58
11Ingvild WangNTNUI32.45+7.5711.19
12Line SølbergIL Leik33.41+8.5311.39
13Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL34.13+9.2511.50
14Malin SandstadBækkelagets SK35.17+10.2912.12
15Pauline Røstum BellingmoNTNUI35.32+10.4412.17
16Ingvil AhlsandNTNUI37.35+12.4713.00
17Rannveig SteinsvikNamsos OK39.52+15.0413.47
18Camilla ÖhmanNTNUI40.36+15.4814.02
19Mari Støen GussiåsByåsen IL42.12+17.2414.36
20Åse BerganNTNUI46.37+21.4916.07
21Emma StenbackaNTNUI47.36+22.4816.28
22Marianne DæhliNydalens SK51.26+26.3817.47

D Heat: 4

2 740 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna UlvensøenNydalens SK22.488.19
2Tone Bergerud LyeNydalens SK23.36+0.488.36
3Ragnhild EideByåsen IL23.48+1.008.41
4Ingjerd MyhreTyrving IL24.04+1.168.47
5Kamilla SteiwerFredrikstad SK24.13+1.258.50
6Lone BrochmannBækkelagets SK25.41+2.539.22
7Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF25.49+3.019.25
8Ane Nielsen SolbergNTNUI26.21+3.339.37
9Åsne Skram TrømborgNTNUI27.18+4.309.57
10Thea DyrkornNTNUI27.24+4.3610.00
11Line SundsvikFrol IL29.20+6.3210.42
12Vilde Årøen LykkeNTNUI29.32+6.4410.46
13Ida HjorthByåsen IL29.37+6.4910.48
14Maria Ulseth SylteNTNUI32.33+9.4511.52
15Doris Stien KaspersenMo OK35.02+12.1412.47
16Ingunn Egeberg VáriNTNUI36.34+13.4613.20
17Emilie WestinNydalens SK37.03+14.1513.31
18Kristin Helland-HansenNTNUI39.17+16.2914.20
19Tonje Aasheim NymarkNTNUI44.18+21.3016.10
20Signe Bredholt JørgensenNTNUI44.29+21.4116.14
Guri SandvoldTynset IFikke startet

H Heat: 1

3 590 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalNTNUI23.366.34
2Jo Forseth IndgaardBækkelagets SK24.24+0.486.47
3Gaute SteiwerFredrikstad SK25.35+1.597.07
4Hans Petter MathisenNTNUI25.41+2.057.09
5Bojan BlumensteinNydalens SK26.11+2.357.17
6Ulrik Astrup ArnesenNTNUI26.31+2.557.23
7Eirik Langedal BreivikNTNUI26.44+3.087.26
8Olai Stensland LillevoldNTNUI26.50+3.147.28
9Håvard WedegeFredrikstad SK27.06+3.307.32
10Henrik EijsinkNydalens SK27.29+3.537.39
11Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK29.02+5.268.05
12Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø29.07+5.318.06
13Anders Felde OlaussenNTNUI29.11+5.358.07
14Mathias BjuganNTNUI30.40+7.048.32
15Emil WingstedtHalden SK30.46+7.108.34
16Øyvind HelgerudHalden SK30.49+7.138.35
17Espen Samuelsen SkiriNTNUI30.59+7.238.37
18Terje MaroniByåsen IL32.05+8.298.56
19Olav Milian Schmitt GranNTNUI32.17+8.418.59
20Erling SommerfeldtAsker Skiklubb33.12+9.369.14
21Tobias KristensenNTNUI36.17+12.4110.06
22Rune NygaardIL Gular36.54+13.1810.16
23Håvard Mo VaadalNTNUI36.58+13.2210.17
24Marius StaffNTNUI46.39+23.0312.59
25Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL46.49+23.1313.02
26Sigurd HynneOK Skøynar59.10+35.3416.28
27Robert FredriksenNotodden OL1.08.43+45.0719.08
28Jan KondulaNTNUI1.20.53+57.1722.31
Trygve HeggedalNTNUIdiskvalifisert
Didrik BredesenLillomarka OLbrutt
Gisle HolbergOK Skøynarikke startet
Morten Jarvis WestergårdTyrving ILikke startet

H Heat: 2

3 500 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav LundanesHalden SK22.426.29
2Vegard GulbrandsenNTNUI22.50+0.086.31
3Jørgen BaklidNTNUI23.02+0.206.34
4Håkon Raadal BjørloNTNUI23.34+0.526.44
5Håvard Sandstad EidsmoFreidig23.43+1.016.46
6Anders NordbergNydalens SK23.49+1.076.48
7Isak BergsetFrol IL24.31+1.497.00
8Simon JakobssonFrol IL24.34+1.527.01
9Sindre JohannessenFrol IL24.40+1.587.02
10Gaute FriestadNydalens SK25.09+2.277.11
11Daniel RoosTyrving IL25.11+2.297.11
12Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK25.15+2.337.12
13Alan CherryNydalens SK25.21+2.397.14
14Mattis HoltFreidig26.36+3.547.36
15Mats HaldinHalden SK27.43+5.017.55
16Marius ØieLøten o-lag28.27+5.458.07
17Erik ThorssonTyrving IL30.05+7.238.35
18Erling HjermstadFossum IF30.08+7.268.36
19Jonas KittelsenNTNUI31.50+9.089.05
20Mathias BenjaminsenLillomarka OL32.53+10.119.23
21Are WigaardNTNUI33.07+10.259.27
22Andreas JohanssonHalden SK34.55+12.139.58
23Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI37.11+14.2910.37
24Sander H. RogndokkenNTNUI37.50+15.0810.48
25Lars SolliMo OK39.10+16.2811.11
26Gjermund Tørnqvist HaldenNTNUI39.12+16.3011.12
27Audun BakkMelhus IL41.06+18.2411.44
28Øystein RappRaumar Orientering43.36+20.5412.27
29Erik Olsvik DengerudNTNUI43.45+21.0312.30
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Øyvind WiggenNTNUIdiskvalifisert
August Asheim BirkelandNTNUIikke startet

H Heat: 3

3 740 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil GranqvistNTNUI22.005.52
2Bjørn EkebergTyrving IL23.25+1.256.15
3Ralph StreetBækkelagets SK23.33+1.336.17
4Magne DæhliHalden SK23.37+1.376.18
4Eskil KinnebergRaumar Orientering23.37+1.376.18
6Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL23.43+1.436.20
6Vegard Jarvis WestergårdNTNUI23.43+1.436.20
8Anders HagaRaumar Orientering23.50+1.506.22
9Thomas Natvig ÅrstadHalden SK24.02+2.026.25
10Ulf Forseth IndgaardFrol IL24.23+2.236.31
11Eirik Kamstrup HovindNydalens SK25.05+3.056.42
12Carl Petter LyngenFrol IL25.30+3.306.49
13Karl FremstadTyrving IL25.35+3.356.50
14Oskar RøenVaregg Fleridrett25.58+3.586.56
15Rasmus Rørholt TheisenNTNUI26.00+4.006.57
16Erlend Nilsen SandnesNTNUI27.19+5.197.18
17Tore SandvikHalden SK27.52+5.527.27
18Bjørn LundanesNTNUI28.05+6.057.30
19Nicolas SimoninBækkelagets SK28.29+6.297.36
20Lukas PetersonTyrving IL28.51+6.517.42
21Jan KocbachFana IL31.20+9.208.22
22Dag Steinar RagvinBø OL31.27+9.278.24
23Jonas RessemFrol IL31.29+9.298.25
24Martin Borge HeirNTNUI31.40+9.408.28
25Haakon IngvaldsenNittedal OL33.31+11.318.57
26Halvor MelkildNTNUI33.44+11.449.01
27Herman Ryen MartinsenNTNUI34.15+12.159.09
28Mathias HermstadFreidig36.09+14.099.39
Lavran ThorstensenNTNUIdiskvalifisert
Marius PyttenNTNUIdiskvalifisert
Martin HosetBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Øyvind HjermstadFossum IFikke startet

H Heat: 4

3 580 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VisterNydalens SK22.246.15
2Jon Aukrust OsmoenNydalens SK23.15+0.516.29
3Henry McNultyBækkelagets SK23.32+1.086.34
4Andreas SølbergIL Leik23.37+1.136.35
4Lukas LilandNydalens SK23.37+1.136.35
6Dag BlandkjennKristiansand OK23.43+1.196.37
7Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering23.53+1.296.40
8Emil AhlbäckFossum IF24.41+2.176.53
9Anders TiltnesTyrving IL25.21+2.577.04
10Styrk Hundseid KamsvågNTNUI25.33+3.097.08
11Oskar AndrénIL Leik25.41+3.177.10
12Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI25.54+3.307.14
13Ivar LundanesTyrving IL26.41+4.177.27
14Ola KeiseråsIL Leik27.33+5.097.41
15Markus HolterHalden SK27.44+5.207.44
16Sindre Østgulen DeiszNydalens SK28.05+5.417.50
17Sverre Turter SandvoldNydalens SK28.19+5.557.54
18Lars OwrenFreidig30.08+7.448.25
19Lacho IlievHalden SK30.19+7.558.28
20Even-Johan KaspersenMo OK31.06+8.428.41
21Vegard RessemFrol IL31.32+9.088.48
22Bjørn Anders FlågenNTNUI32.04+9.408.57
23Adrian OpheimNTNUI33.02+10.389.13
24Erik GustafssonNTNUI33.56+11.329.28
25Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI41.46+19.2211.40
26Jostein TandbergNTNUI44.50+22.2612.31
27Vegard Vaeng BernhardsenNTNUI1.24.37+1.02.1323.38
Håkon KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert
Per Harald Löfgren JohansenBergens TFdiskvalifisert
Brage JørumNTNUIikke startet
Morten JørgensenNTNUIikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor