Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjoner: Freidig / Malvik IL / Wing OK
Dato: torsdag 10 september 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | D 21-G | H 21-G | Ledere

NTNUI

51 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalH 21-E (70)1.27.196.28
5Aurora GjølsjøD 19-20E (23)1.03.33+5.0210.11
5Aslak HeimdalH 19-20E (37)1.19.46+7.537.44
5Vegard Jarvis WestergårdH 21-E (70)1.31.43+4.246.48
6Johan Christie ØrkeH 19-20E (37)1.20.31+8.387.48
6Hedda Raadal BjørloD 19-20E (23)1.03.38+5.0710.11
7Anders VestølH 19-20E (37)1.20.32+8.397.48
8Ida LindkvistD 21-E (42)1.14.45+10.408.55
9Anu TuomistoD 21-E (42)1.14.46+10.418.55
10Sigurd Paulsen VieH 19-20E (37)1.23.28+11.358.05
11Ane DyrkornD 21-E (42)1.16.05+12.009.05
12Sofia HaglundD 19-20E (23)1.12.18+13.4711.35
12Ingrid LundanesD 21-E (42)1.16.07+12.029.05
13Tilla Farnes HennumD 21-E (42)1.18.09+14.049.20
14Tora Aasheim NymarkD 19-20E (23)1.17.07+18.3612.21
21Åsne Skram TrømborgD 21-E (42)1.24.22+20.1710.04
22Thea DyrkornD 21-E (42)1.24.31+20.2610.05
25Ane Nielsen SolbergD 21-E (42)1.28.38+24.3310.35
27Marie Line FurlandD 21-E (42)1.29.13+25.0810.39
29Peter Andreas GisholtH 19-20E (37)1.50.18+38.2510.41
29Ingunn Egeberg VáriD 21-E (42)1.29.57+25.5210.44
30Styrk Hundseid KamsvågH 21-E (70)1.48.24+21.058.02
30Margrethe WisløffD 21-E (42)1.30.14+26.0910.46
31Nina Asheim BirkelandD 21-E (42)1.30.21+26.1610.47
34Anne EikenD 21-E (42)1.33.02+28.5711.06
36Ingrid OkkenhaugD 21-E (42)1.40.11+36.0611.58
37Erlend Nilsen SandnesH 21-E (70)1.53.56+26.378.27
37Marte Hoff HagenD 21-E (42)1.45.06+41.0112.33
38Tonje Aasheim NymarkD 21-E (42)1.45.50+41.4512.38
39Pauline Røstum BellingmoD 21-E (42)1.46.31+42.2612.43
40Marthe SvihusD 21-E (42)1.47.07+43.0212.47
41Sunniva OmdalD 21-E (42)1.55.13+51.0813.45
42Kristin BrekkeD 21-E (42)1.59.13+55.0814.14
43Anders Felde OlaussenH 21-E (70)1.54.55+27.368.31
48Jonas KittelsenH 21-E (70)2.02.16+34.579.04
49Erik GustafssonH 21-E (70)2.03.27+36.089.09
51Bjørn Anders FlågenH 21-E (70)2.06.55+39.369.25
53Olav Milian Schmitt GranH 21-E (70)2.19.36+52.1710.21
54Halvor MelkildH 21-E (70)2.19.52+52.3310.23
56Sander H. RogndokkenH 21-E (70)2.26.27+59.0810.52
58Ole Jørgen Bogen ArenthH 21-E (70)2.29.41+1.02.2211.06
59Håvard Mo VaadalH 21-E (70)2.34.28+1.07.0911.28
60Øystein Fruseth ChristiansenH 21-E (70)2.38.36+1.11.1711.46
61Marius StaffH 21-E (70)2.41.52+1.14.3312.01
64Audun Rognerud BøeH 21-E (70)3.00.32+1.33.1313.24
65Lavran ThorstensenH 21-E (70)3.06.15+1.38.5613.49
Sturla FrydenlundH 21-E (70)diskvalifisert
Are WigaardH 21-E (70)diskvalifisert
Jørgen BaklidH 21-E (70)diskvalifisert
Marius PyttenH 21-E (70)brutt
Sofie Skyttersæter IversenD 21-E (42)brutt
Hannah MalmeiLedereikke startet
Idunn HaavengenD 21-E (42)ikke startet
Karoline AuneD 21-E (42)ikke startet
Rasmus Rørholt TheisenH 21-E (70)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor