Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjoner: Freidig / Malvik IL / Wing OK
Dato: torsdag 10 september 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | D 21-G | H 21-G | Ledere

Ledere

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Gro Sandstad EidsmoFreidigikke startet
Lovise FremstadLarvik OKikke startet
Jeppe HanssonFossum IFikke startet
Jane HelmersenFet OLikke startet
Øyvind HelmersenFet OLikke startet
Julie HjortlandLarvik OKikke startet
Ole Edvard HjortlandLarvik OKikke startet
Christian JomaasFossum IFikke startet
Terje LinløkkenAkershus og Osloikke startet
Per Harald Löfgren JohansenBergens TFikke startet
Hannah MalmeiNTNUIikke startet
Marit Melby JacobsenLardal OLikke startet
Lasse NatvigByåsen ILikke startet
Arve RemmenOL Trollelgikke startet
Arne GrevskottFrol ILikke startet
Knut HallanOK Skøynarikke startet
Kjell PuckIFK Göteborgikke startet
Paul SirumFrol ILikke startet
Mai Britt BjørkSandefjord OKikke startet
Ingrid KvistadKongsberg OLikke startet
Ole Gunnar SølbergIL Leikikke startet
Geir BråtenVegårshei ILikke startet
Knut Erling ØenHeming Orienteringikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Lars Roger LundanesEmblem ILikke startet
Simon JakobssonFrol ILikke startet
Bjørn-Willy ArntzenAsker Skiklubbikke startet
Arnhild U. BråtenVegårshei ILikke startet
Leif StørmerFossum IFikke startet
Anders NordbergNydalens SKikke startet
Kjell WestinPorsgrunn OLikke startet
Jon Iver BakkenNydalens SKikke startet
Terje MaroniByåsen ILikke startet
Ann Karin TjørhomGanddal ILikke startet
Fritjof SandstadFrol ILikke startet
Frode HaugskottOL Trollelgikke startet
Eskil Sande GullordBækkelagets SKikke startet
Geir JacobsenLardal OLikke startet
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsøikke startet
Tore LindaasElverum OKikke startet
Per Ola UlsethNydalens SKikke startet
Olav Martin IndgaardBækkelagets SKikke startet
Øystein MelbyVang OLikke startet
Roar PedersenOppsal Orienteringikke startet
Tommy JauhojärviAsker Skiklubbikke startet
Øivind FrøislandVang OLikke startet
Rune EngehultNotodden OLikke startet
Mona Steffensen HjelsethOL Tønsberg og omegnikke startet
John Olav LundVerdal OKikke startet
Turid ArnesenByåsen ILikke startet
Bjørn BaklidKonnerud ILikke startet
Jack BjørnsenKristiansand OKikke startet
Aslak KinnebergRaumar Orienteringikke startet
Thore KornmoPorsgrunn OLikke startet
Bjørnar LynumFreidigikke startet
Øystein RappRaumar Orienteringikke startet
Vibeke LamarkGanddal ILikke startet
Brage KeiseråsIL Leikikke startet
Raúl FerraHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor