Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjoner: Freidig / Malvik IL / Wing OK
Dato: torsdag 10 september 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | D 21-G | H 21-G | Ledere

H 19-20E

10 310 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Niels Christian HellerudHalden SK1.11.53
2Sander ArntzenAsker Skiklubb1.13.59+2.06
3Mats EidsmoFreidig1.19.09+7.16
4Vegard KittilsenFreidig1.19.36+7.43
5Aslak HeimdalNTNUI1.19.46+7.53
6Johan Christie ØrkeNTNUI1.20.31+8.38
7Anders VestølNTNUI1.20.32+8.39
8Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.21.47+9.54
9Simen Spets StorhovFreidig1.22.30+10.37
10Sigurd Paulsen VieNTNUI1.23.28+11.35
11Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.24.21+12.28
12Lars Young VikNydalens SK1.24.51+12.58
13Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.26.38+14.45
14Isak JonssonNydalens SK1.28.15+16.22
15Lars SandstadFreidig1.28.27+16.34
16Jonas GrønliFreidig1.30.16+18.23
17Johan Kristian UndelandSturla, IF1.31.05+19.12
18Marius AurebekkKristiansand OK1.34.23+22.30
19Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1.35.09+23.16
20Eivind Berner MyhreFossum IF1.35.17+23.24
21Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK1.36.01+24.08
22Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.37.05+25.12
23Jo Even KolstadFreidig1.38.54+27.01
24Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK1.39.12+27.19
25Petter Liabakk EriksenByåsen IL1.42.42+30.49
26Even LindaasVang OL1.42.58+31.05
27Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø1.45.38+33.45
28Sondre OttesenFredrikstad SK1.49.55+38.02
29Peter Andreas GisholtNTNUI1.50.18+38.25
30Håkon HolstadFreidig1.50.20+38.27
31Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.51.41+39.48
32Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering1.52.44+40.51
33David RundeKristiansand OK1.52.56+41.03
34Anders HorveiRaumar Orientering1.57.30+45.37
35Eirik BlågestadFredrikstad SK2.00.15+48.22
36Mathias Pedersen VoldLillomarka OL2.02.48+50.55
37Kristian Fredrik LynumFreidig2.05.50+53.57
Trym B IslandOL Tønsberg og omegnbrutt
Bendik EliassenFredrikstad SKbrutt
Eskil FrøislandVang OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor