Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjoner: Freidig / Malvik IL / Wing OK
Dato: torsdag 10 september 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | D 21-G | H 21-G | Ledere

D 17-18E

5 150 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pia Young VikNydalens SK44.52
2Oda ScheeleNydalens SK47.43+2.51
3Mari EidsmoFreidig53.34+8.42
4Tina KallesonOppsal Orientering53.55+9.03
5Ingeborg Rygg EikelandBergens TF54.39+9.47
6Åsne HaavengenKongsberg OL56.54+12.02
7Kristine KravdalGjø-Vard OL56.59+12.07
8Frida HaugskottOL Trollelg57.13+12.21
9Kristin Melby JacobsenLardal OL57.19+12.27
10Une HoltermannPorsgrunn OL57.58+13.06
11Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL58.21+13.29
12Marieluise Schmitt GranHalden SK1.00.27+15.35
13Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.01.15+16.23
14Netta Bar-NathanLillomarka OL1.01.25+16.33
15Konstanse MoholthKongsberg OL1.02.44+17.52
16Amélie AamodtOppsal Orientering1.03.45+18.53
17Ragnhild Mathea HelmersenFet OL1.04.24+19.32
18Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK1.05.11+20.19
19Ingrid BlindheimLillomarka OL1.05.46+20.54
20Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL1.06.02+21.10
21Ingrid MobråthenSandefjord OK1.06.05+21.13
22Yngvild Langedal BreivikNydalens SK1.08.29+23.37
23Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.09.40+24.48
24Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.10.58+26.06
25Live ØstvoldHeming Orientering1.11.21+26.29
26Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.11.22+26.30
27Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.11.32+26.40
28Alva Marika NiklassonNydalens SK1.11.40+26.48
29Anna Jacobsen-GaskiBardu IL1.12.20+27.28
30Mari ØverbyKongsberg OL1.13.04+28.12
31Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.14.03+29.11
32Elise Wærp HaugeNydalens SK1.15.13+30.21
33Ingrid LamarkGanddal IL1.15.25+30.33
34Kristine Bog VikaneFana IL1.16.33+31.41
35Ida SolliMo OK1.16.34+31.42
36Oda Isnes TyseEiker OL1.16.53+32.01
37Hedda SpangbergKonnerud IL1.17.35+32.43
38Ine InstanesSturla, IF1.17.45+32.53
39Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.18.18+33.26
40Malene InstanesSturla, IF1.21.39+36.47
41Martine SkjelsvikLillehammer OK1.22.28+37.36
42Stine AuneNidarøst OK1.25.27+40.35
43Ea LunøeNydalens SK1.26.10+41.18
44Emma Bangstad BergersenHamar OK1.28.21+43.29
45Emma EngehultNotodden OL1.35.31+50.39
46Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.46.50+1.01.58
47Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn2.00.19+1.15.27
48Tiril HolenKonnerud IL2.21.52+1.37.00
Julie ChristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
Tiril KihleKonnerud ILdiskvalifisert
Selma HoivoldKongsberg OLdiskvalifisert
Alexandra LinløkkenØstmarka OKbrutt
Malene Teresia JebsenHeming Orienteringbrutt
Ane Malene KolstadFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor