Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint stafett
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: søndag 27 september 2020

D/H 17-, etappe 4

43 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL 112.55
2Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK 113.02+0.07
3Ingrid LundanesNTNUI 213.12+0.17
4Emma ArnesenByåsen IL 113.13+0.18
5Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF 113.16+0.21
6Anu TuomistoNTNUI 113.26+0.31
7Ingjerd MyhreTyrving IL 113.31+0.36
8Lone BrochmannBækkelagets SK 113.52+0.57
9Karen Hoel JomaasFossum IF 213.56+1.01
10Charlotte WatsonVaregg Fleridrett 114.01+1.06
11Aurora GjølsjøNTNUI 314.08+1.13
12Alva Marika NiklassonNydalens SK 214.19+1.24
13Emilie Westli AndersenLøten o-lag 114.27+1.32
14Mari EidsmoFreidig 114.29+1.34
15Pia Young VikNydalens SK 114.40+1.45
16Malene Teresia JebsenHeming Orientering 114.58+2.03
17Oda Isnes TyseHeming Orientering 215.33+2.38
18Hedda SkatvedtRaumar Orientering 115.48+2.53
19Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø 115.56+3.01
20Amélie AamodtOppsal Orientering 115.58+3.03
21Aud Hognestad TaksdalGanddal IL 116.02+3.07
21Yngvild Langedal BreivikNydalens SK 316.02+3.07
23Hanne VassendNTNUI 416.05+3.10
24Mari Angell-PetersenFreidig 216.07+3.12
25Marianne DæhliNydalens SK 416.20+3.25
26Stella HolmboeTyrving IL 216.26+3.31
27Martine SkjelsvikLillehammer OK 116.29+3.34
28Tora IndregardIL BUL-Tromsø 216.33+3.38
29Marte Hoff HagenNTNUI 616.37+3.42
30Tora Aasheim NymarkNTNUI 516.38+3.43
31Tale StrandKongsberg OL 116.52+3.57
32Ingrid Marie HygenLillomarka OL 217.02+4.07
33Anna WikströmHalden SK 217.11+4.16
34Kristina VollHaugesund IL Orientering 117.20+4.25
35Ingeborg KvarmeSturla, IF 217.26+4.31
36Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb 117.42+4.47
37Ida Sofie HjortlandLarvik OK 118.13+5.18
38Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL 119.07+6.12
39Tiri RebårdSandefjord OK 120.49+7.54
Julie ChristiansenKristiansand OK 1diskvalifisert
Malene InstanesSturla, IF 1diskvalifisert
Vibeke ØyeIL Gular 1diskvalifisert
Mari ØverbyKongsberg OL 2diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor