Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint stafett
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: søndag 27 september 2020

D/H 17-, etappe 3

43 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL 112.44
2Emil AhlbäckFossum IF 112.51+0.07
3Jon Aukrust OsmoenNydalens SK 112.58+0.14
4Jørgen BaklidNTNUI 113.16+0.32
5Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK 113.20+0.36
6Aslak HeimdalNTNUI 413.23+0.39
7Håvard Sandstad EidsmoFreidig 113.28+0.44
8Lars Young VikNydalens SK 213.33+0.49
9Ulrik Astrup ArnesenNTNUI 213.37+0.53
10Mattis HoltFreidig 213.44+1.00
11Anselm ReichenbachOppsal Orientering 114.00+1.16
12Vegard Jarvis WestergårdNTNUI 314.08+1.24
13Anders VestølNTNUI 614.30+1.46
14Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK 114.51+2.07
15Halvard KornmoPorsgrunn OL 115.02+2.18
16Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø 215.06+2.22
17Tobias RøddeGanddal IL 115.09+2.25
18Ådne SkjærsteinTyrving IL 215.20+2.36
19Henrik EijsinkNydalens SK 315.21+2.37
20Anders Felde OlaussenNTNUI 515.24+2.40
21Ingeborg EideByåsen IL 115.27+2.43
22Vetle DrageKongsberg OL 115.30+2.46
23Marius BakkeFossum IF 215.40+2.56
24Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø 115.59+3.15
25Mathias Pedersen VoldLillomarka OL 116.00+3.16
26Sondre Ruud BråtenNydalens SK 416.05+3.21
27Mark PurkisVaregg Fleridrett 116.08+3.24
28Anders HorveiRaumar Orientering 116.11+3.27
29Sivert Møklegård PihlSturla, IF 216.26+3.42
30Marius ØieLøten o-lag 116.39+3.55
31Peder HaugaardHalden SK 216.50+4.06
32Kristian ØstermannHeming Orientering 117.22+4.38
32Snorre EikelandHaugesund IL Orientering 117.22+4.38
34Alf Kristian HelleHalden SK 117.29+4.45
35Jørgen FrøydLarvik OK 117.36+4.52
36Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb 117.42+4.58
37Mathias BenjaminsenLillomarka OL 217.55+5.11
38Trond GjelstadSandefjord OK 118.11+5.27
39Lasse ArnesenHeming Orientering 219.22+6.38
Marius AurebekkKristiansand OK 1diskvalifisert
Lukas KlausenSturla, IF 1diskvalifisert
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular 1diskvalifisert
Rolf Trygve HaugKongsberg OL 2diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor