Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint stafett
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: søndag 27 september 2020

D/H 17-, etappe 2

43 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1Audun HeimdalNTNUI 112.43
2Oskar RøenVaregg Fleridrett 112.58+0.15
3Mats EidsmoFreidig 113.05+0.22
4Henry McNultyBækkelagets SK 113.17+0.34
5Niels Christian HellerudHalden SK 113.22+0.39
6Sigurd Paulsen VieNTNUI 213.36+0.53
6Karl FremstadTyrving IL 113.36+0.53
8Oskar StørmerFossum IF 113.43+1.00
9Anders VisterNydalens SK 113.48+1.05
10Markus Kjærner-SembNTNUI 313.49+1.06
11Erling HjermstadFossum IF 213.52+1.09
12Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK 214.05+1.22
13Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL 114.09+1.26
14Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb 114.13+1.30
15Kristoffer JacobsenTyrving IL 214.24+1.41
16Hans UrsetIL BUL-Tromsø 114.26+1.43
17Olai Stensland LillevoldNTNUI 414.34+1.51
17Elias Skjolden SørensenLillomarka OL 114.34+1.51
19Jonas GrønliFreidig 214.38+1.55
20Kasper Bakken UlsethNydalens SK 314.39+1.56
21Mathias BjuganNTNUI 514.44+2.01
22Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering 114.48+2.05
23Andreas G. PoldenNydalens SK 415.01+2.18
24Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering 115.26+2.43
25Johan Kristian UndelandSturla, IF 215.28+2.45
26Petter Liabakk EriksenByåsen IL 115.42+2.59
27Håkon KornmoPorsgrunn OL 115.44+3.01
28Iver RingheimLarvik OK 116.20+3.37
29August Syrdal ØenHeming Orientering 216.22+3.39
30Sigurd Saxe SandvikHalden SK 216.26+3.43
31Johan Christie ØrkeNTNUI 616.28+3.45
32Ludvig RødnesOppsal Orientering 116.46+4.03
33Johan EgerKongsberg OL 116.52+4.09
34Fanny Horn BirkelandLillehammer OK 116.54+4.11
35Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø 217.49+5.06
36Ingrid MobråthenSandefjord OK 117.51+5.08
37Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering 120.03+7.20
38Didrik BredesenLillomarka OL 220.48+8.05
39Harald BergeLøten o-lag 123.10+10.27
Dag BlandkjennKristiansand OK 1diskvalifisert
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF 1diskvalifisert
Scott JuvikIL Gular 1diskvalifisert
Atle Nikolai WølloKongsberg OL 2diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor