Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: fredag 25 september 2020

Asker Skiklubb

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Henrik Fredriksen AasH 19-20 (33)15.56+0.214.00
7Sander ArntzenH 19-20 (33)16.29+0.544.09
12Felix FinsrudH 17-18 (51)18.02+1.524.32
41Kristian Fredriksen AasH 17-18 (51)23.22+7.125.53
Simen Aure SkogedalH 17-18 (51)diskvalifisert
Jonas MyhrH 17-18 (51)diskvalifisert
Sondre YtterbøH 17-18 (51)diskvalifisert

Bergens TF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ingeborg Rygg EikelandD 17-18 (53)14.58+0.214.36
Per Harald Löfgren JohansenH 21- (38)ikke startet

Byåsen IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenD 19-20 (20)15.064.38
2Ingeborg EideD 21- (31)15.59+1.054.28
10Emma ArnesenD 21- (31)16.54+2.004.44
11Petter Liabakk EriksenH 19-20 (33)17.07+1.324.18
12Ragnhild EideD 21- (31)17.02+2.084.46
23Terje MaroniH 21- (38)18.26+2.274.17
37Erlend AuneH 17-18 (51)21.20+5.105.22

Bækkelagets SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Henry McNultyH 21- (38)15.593.43
9Øystein Kvaal ØsterbøH 21- (38)16.40+0.413.52
14Lone BrochmannD 21- (31)17.11+2.174.48
25Malin SandstadD 21- (31)19.20+4.265.24
Ralph StreetH 21- (38)ikke startet

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Oda Isnes TyseD 17-18 (53)17.31+2.545.23

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Mats LindaasH 17-18 (51)19.21+3.114.52
Sander Tonjer FingarsenH 17-18 (51)ikke startet

Fana IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Kristine Bog VikaneD 17-18 (53)ikke startet
Sondre BataldenH 17-18 (51)ikke startet

Fet OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Ragnhild Mathea HelmersenD 17-18 (53)17.47+3.105.28

Fitjar IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Jens Øien KlosterH 17-18 (51)22.53+6.435.45

Fossum IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Victoria Hæstad BjørnstadD 21- (31)16.18+1.244.33
6Ingrid G. KvålsgardD 19-20 (20)16.14+1.084.59
7Marius BakkeH 17-18 (51)17.23+1.134.22
7Erling HjermstadH 21- (38)16.34+0.353.51
8Emil AhlbäckH 21- (38)16.36+0.373.51
11Pernille KatlaD 19-20 (20)17.23+2.175.20
11Birk Felland SætnanH 17-18 (51)17.55+1.454.30
12Oskar StørmerH 21- (38)16.55+0.563.56
16Eivind Berner MyhreH 19-20 (33)18.10+2.354.34
17Ragnhild HjermstadD 21- (31)17.23+2.294.52
30Sondre Zahl HagenH 17-18 (51)19.36+3.264.56
Karen Hoel JomaasD 19-20 (20)diskvalifisert

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Marianne AndersenD 21- (31)16.04+1.104.30
8Bendik EliassenH 19-20 (33)16.32+0.574.09

Freidig

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Håvard Sandstad EidsmoH 21- (38)16.21+0.223.48
4Mats EidsmoH 19-20 (33)15.55+0.204.00
6Mikkel HoltH 17-18 (51)16.57+0.474.16
8Mari EidsmoD 17-18 (53)16.12+1.354.59
9Vegard KittilsenH 19-20 (33)16.34+0.594.10
10Jonas GrønliH 19-20 (33)16.45+1.104.13
17Håkon HolstadH 19-20 (33)18.16+2.414.36
21Vetle Grønvik EkraH 17-18 (51)18.38+2.284.41
21Hanne SandstadD 21- (31)18.03+3.095.03
26Ane Malene KolstadD 17-18 (53)18.03+3.265.33
Simen Spets StorhovH 19-20 (33)diskvalifisert
Mattis HoltH 21- (38)diskvalifisert
Kasper Sæterhaug KnudsenH 17-18 (51)ikke startet
Mari Angell-PetersenD 21- (31)ikke startet

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Tobias AlstadH 17-18 (51)16.18+0.084.06

Ganddal IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Markus Andreas BreivoldH 17-18 (51)17.35+1.254.25
13Tobias RøddeH 17-18 (51)18.06+1.564.33
22Aud Hognestad TaksdalD 21- (31)18.14+3.205.06
27Morten Bjerga SundliH 21- (38)19.03+3.044.25
33Ingrid LamarkD 17-18 (53)18.20+3.435.38
34Erik LimaH 21- (38)22.48+6.495.18
38Andreas Nybak UrdalH 17-18 (51)22.01+5.515.32
43Ole Kristian TaksdalH 17-18 (51)25.48+9.386.29
Clemens Sundby ØxnevadH 19-20 (33)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Kristine KravdalD 17-18 (53)17.29+2.525.22

Hadeland OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Ingeborg RognstadD 19-20 (20)19.46+4.406.04
51Astrid RognstadD 17-18 (53)22.01+7.246.46

Halden SK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Raúl FerraH 21- G (1)20.194.43
9Jo ShepherdD 21- (31)16.47+1.534.42
13Idun Kristine Felde OlaussenD 21- (31)17.06+2.124.47
24Sigurd Saxe SandvikH 17-18 (51)19.02+2.524.47
29Alf Kristian HelleH 17-18 (51)19.25+3.154.53
36Peder HaugaardH 17-18 (51)21.11+5.015.20
40Jonathan EylertsenH 17-18 (51)23.12+7.025.50
44Linus BjørkeH 17-18 (51)33.00+16.508.18
Niels Christian HellerudH 19-20 (33)diskvalifisert
Iliana IlievaD 21- (31)diskvalifisert
Jakob TorgersenH 17-18 (51)ikke startet

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Vegard RanestadH 17-18 (51)18.58+2.484.46
31Emma Bangstad BergersenD 17-18 (53)18.14+3.375.36

Heming Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Magnus Eide-FredriksenH 17-18 (51)16.53+0.434.15
15Maya Jones ArnesenD 17-18 (53)17.16+2.395.18
16Kristian ØstermannH 17-18 (51)18.14+2.044.35
20Malene Teresia JebsenD 17-18 (53)17.35+2.585.24
24Live ØstvoldD 17-18 (53)17.58+3.215.31
25August Syrdal ØenH 17-18 (51)19.09+2.594.49

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Sivert Møklegård PihlH 17-18 (51)20.27+4.175.09

IL BUL-Tromsø

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hans UrsetH 17-18 (51)16.104.04
8Idunn StrandD 19-20 (20)16.45+1.395.09
13Tora IndregardD 19-20 (20)17.41+2.355.26
15Jonatan GraversenH 19-20 (33)17.24+1.494.22
16Ane-Marte Borg HanssenD 19-20 (20)18.01+2.555.32
26Arntraut GötschD 21- (31)19.41+4.475.30
Henning StrandH 17-18 (51)ikke startet
Gjermund A UrsetH 21- (38)ikke startet

IL Gular

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Scott JuvikH 19-20 (33)17.21+1.464.22
23Eyvind Kjellevold MaldeH 19-20 (33)19.32+3.574.55
Heine LingaH 19-20 (33)diskvalifisert
Mari Fjellbirkeland JohannesenD 17-18 (53)diskvalifisert

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Oskar AndrénH 21- (38)16.26+0.273.49

Kongsberg OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Åsne HaavengenD 17-18 (53)16.31+1.545.04
15Tale StrandD 19-20 (20)17.57+2.515.31
15Vetle DrageH 17-18 (51)18.10+2.004.34
22Johan EgerH 17-18 (51)18.56+2.464.46
26Atle Nikolai WølloH 17-18 (51)19.10+3.004.49
30Mathilde Sæter FlessebergD 17-18 (53)18.12+3.355.36
32Mari ØverbyD 17-18 (53)18.17+3.405.37
45Selma HoivoldD 17-18 (53)19.46+5.096.04
47Elisabeth Brandal SøftingD 17-18 (53)20.00+5.236.09
Rolf Trygve HaugH 17-18 (51)ikke startet

Konnerud IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Mille Vasshaug JægtvikD 17-18 (53)16.48+2.115.10
40Hedda SpangbergD 17-18 (53)18.57+4.205.49
52Tiril KihleD 17-18 (53)31.56+17.199.49
Nora Småge HilsenD 17-18 (53)ikke startet

Kristiansand OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkH 19-20 (33)15.353.55
9Christiane Ruud BøckmanD 19-20 (20)16.48+1.425.10
18David RundeH 19-20 (33)18.17+2.424.36
32Trygve Børte NomelandH 17-18 (51)19.55+3.455.01
33Odd Kristian Hagen MyreH 17-18 (51)19.57+3.475.01
50Julie ChristiansenD 17-18 (53)20.46+6.096.23
Kristian PyttenH 19-20 (33)diskvalifisert
Brage TakleH 17-18 (51)diskvalifisert
Dag BlandkjennH 21- (38)diskvalifisert

Lardal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Kristin Melby JacobsenD 17-18 (53)16.32+1.555.05
28Eline SchjervenD 17-18 (53)18.10+3.335.35
43Mina SchjervenD 17-18 (53)19.26+4.495.58

Larvik OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Runa FremstadD 21- (31)17.22+2.284.51
27Iver RingheimH 17-18 (51)19.15+3.054.50
35Jørgen FrøydH 21- (38)23.22+7.235.26
48Ida Sofie HjortlandD 17-18 (53)20.27+5.506.17

Lillehammer OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 17-18 (53)17.40+3.035.26
23Fanny Horn BirkelandD 21- (31)18.21+3.275.08
Martine SkjelsvikD 17-18 (53)ikke startet

Lillomarka OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenD 21- (31)14.544.10
22Mathias Pedersen VoldH 19-20 (33)19.31+3.564.54
32Mathias BenjaminsenH 21- (38)21.00+5.014.53
33Didrik BredesenH 21- (38)22.38+6.395.15
37Ingrid BlindheimD 17-18 (53)18.40+4.035.44
41Netta Bar-NathanD 17-18 (53)19.00+4.235.50
Elias Skjolden SørensenH 19-20 (33)diskvalifisert
Mathilde SønsterudbråtenD 21- (31)ikke startet

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Emilie Westli AndersenD 21- (31)17.21+2.274.51
20Evine Westli AndersenD 21- (31)17.48+2.544.59

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Stine AuneD 17-18 (53)18.00+3.235.32

Nordre Follo Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Hanna RehnD 17-18 (53)18.07+3.305.34
44Isabel HandstangerD 17-18 (53)19.27+4.505.59

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Lisbeth VollD 21- (31)utenfor konkurranse

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Anna TaksdalH 17-18 (51)utenfor konkurranse

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Bjørn Egil RossebøH 21- (38)utenfor konkurranse

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Emma EngehultD 17-18 (53)18.43+4.065.45

NTNUI

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jenny BaklidD 19-20 (20)15.30+0.244.46
3Sigurd Paulsen VieH 19-20 (33)15.51+0.163.59
4Aurora GjølsjøD 19-20 (20)16.04+0.584.56
4Jørgen BaklidH 21- (38)16.22+0.233.48
5Ingrid LundanesD 21- (31)16.25+1.314.35
6Aslak HeimdalH 19-20 (33)16.20+0.454.06
6Ane DyrkornD 21- (31)16.30+1.364.37
7Hedda Raadal BjørloD 19-20 (20)16.35+1.295.06
11Anu TuomistoD 21- (31)17.00+2.064.45
11Audun HeimdalH 21- (38)16.49+0.503.54
12Hanne VassendD 19-20 (20)17.27+2.215.22
12Johan Christie ØrkeH 19-20 (33)17.10+1.354.19
13Anders VestølH 19-20 (33)17.18+1.434.21
14Tora Aasheim NymarkD 19-20 (20)17.50+2.445.29
14Ulrik Astrup ArnesenH 21- (38)17.05+1.063.58
15Olai Stensland LillevoldH 21- (38)17.28+1.294.03
16Vegard Jarvis WestergårdH 21- (38)17.32+1.334.04
17Eli Fjellbirkeland JohannesenD 19-20 (20)19.16+4.105.55
17Markus Kjærner-SembH 21- (38)17.35+1.364.05
18Sofie Skyttersæter IversenD 21- (31)17.34+2.404.55
20Mathias BjuganH 21- (38)18.08+2.094.13
21Anders Felde OlaussenH 21- (38)18.14+2.154.14
27Marte Hoff HagenD 21- (31)19.55+5.015.34
27Aurora FossøyD 21- (31)19.55+5.015.34
28Sander H. RogndokkenH 21- (38)19.12+3.134.27
Magnus GjerstadH 19-20 (33)ikke startet
Thea DyrkornD 21- (31)ikke startet
Øyvind WiggenH 21- (38)ikke startet

Nydalens SK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars Young VikH 19-20 (33)15.353.55
1Pia Young VikD 17-18 (53)14.374.29
2Janne Tjørhom AasheimD 19-20 (20)15.11+0.054.40
2Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17-18 (51)16.17+0.074.06
4Kasper Bakken UlsethH 17-18 (51)16.19+0.094.06
4Oda ScheeleD 17-18 (53)15.26+0.494.44
5Alva Marika NiklassonD 17-18 (53)15.36+0.594.48
6Jon Aukrust OsmoenH 21- (38)16.29+0.303.50
10Marte Madslien BakkenD 17-18 (53)16.28+1.515.04
10Anders VisterH 21- (38)16.44+0.453.53
13Anders Håvard LarsenH 17-18 (51)18.06+1.564.33
22Henrik EijsinkH 21- (38)18.24+2.254.16
25Andreas G. PoldenH 21- (38)18.38+2.394.20
29Marianne DæhliD 21- (31)20.56+6.025.51
30Roisin LongD 21- (31)21.23+6.295.59
30Sondre Ruud BråtenH 21- (38)19.39+3.404.34
39Yngvild Langedal BreivikD 17-18 (53)18.44+4.075.45
Halvor Tørnqvist HaldenH 19-20 (33)diskvalifisert
Rolf Andreas BergH 17-18 (51)diskvalifisert
Bojan BlumensteinH 21- (38)ikke startet

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Frida HaugskottD 17-18 (53)14.57+0.204.36

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ane Sofie KroghD 19-20 (20)16.08+1.024.57
14Amélie AamodtD 17-18 (53)16.55+2.185.12
31Ludvig RødnesH 21- (38)19.47+3.484.36
Anselm ReichenbachH 17-18 (51)diskvalifisert

Porsgrunn OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Une HoltermannD 17-18 (53)15.58+1.214.54
17Halvard KornmoH 17-18 (51)18.29+2.194.39
24Alexander Repstad StoremyrH 19-20 (33)20.35+5.005.11
26Håkon KornmoH 21- (38)18.41+2.424.20
31Anders L. RosenvoldH 17-18 (51)19.39+3.294.56
36Anine Kjørholt LieD 17-18 (53)18.34+3.575.42

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Kristine Eide RappD 19-20 (20)17.07+2.015.16
19Øistein Fagerli NæssH 19-20 (33)18.28+2.534.39
21Anders HorveiH 19-20 (33)19.01+3.264.47

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Ingeborg Hasle HaslestadD 17-18 (53)19.55+5.186.07

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Gjendine Gjelstad RebårdD 17-18 (53)16.20+1.435.01
29Ingrid MobråthenD 17-18 (53)18.11+3.345.35
Cornelius BjørkH 17-18 (51)ikke startet

Stavanger Orienteringsklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Vilde Margrethe SæbbøD 17-18 (53)15.58+1.214.54
16Sara Nystrøm OlsenD 17-18 (53)17.26+2.495.21
19Jack KoskyH 21- (38)17.55+1.564.10
34Dina TorgersenD 17-18 (53)18.27+3.505.40

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Even GravningenH 19-20 (33)18.46+3.114.43

Sturla, IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Mathias Skourup RognebakkeH 17-18 (51)17.44+1.344.28
18Ingeborg KvarmeD 19-20 (20)19.28+4.225.59
20Lukas KlausenH 17-18 (51)18.37+2.274.41
21Ine InstanesD 17-18 (53)17.39+3.025.25
42Malene InstanesD 17-18 (53)19.19+4.425.56
49Hedda KjeldsenD 17-18 (53)20.28+5.516.17
Johan Kristian UndelandH 19-20 (33)diskvalifisert

Tyrving IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Håkon Jarvis WestergårdH 21- (38)16.09+0.103.45
8Ingjerd MyhreD 21- (31)16.46+1.524.41
9Ådne SkjærsteinH 17-18 (51)17.43+1.334.27
13Karl FremstadH 21- (38)16.59+1.003.56
18Stella HolmboeD 17-18 (53)17.30+2.535.23
23Kristoffer JacobsenH 21- (38)18.26+2.274.17
24Oda J SikkelandD 21- (31)18.59+4.055.19
Marion AebiD 21- (31)ikke startet

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Njaal Ellegaard MelbyH 19-20 (33)diskvalifisert

Varegg Fleridrett

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Kristine FjellangerD 21- (31)16.43+1.494.40
18Jørgen Rokne DahleH 17-18 (51)18.30+2.204.39
18Oskar Madslien SteinhaugH 17-18 (51)18.30+2.204.39
18Oskar RøenH 21- (38)17.47+1.484.08
19Charlotte WatsonD 21- (31)17.43+2.494.57
29Mark PurkisH 21- (38)19.19+3.204.29
35Tage RosenlundH 17-18 (51)20.30+4.205.09
42Kristoffer Kjenes HauglandH 17-18 (51)23.53+7.436.00
Magnus Strømme LidH 17-18 (51)diskvalifisert
Niklas ProforsH 21- (38)diskvalifisert
Vyacheslav MukhidinovH 21- (38)ikke startet

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Ingrid Marie Stubban HygenD 17-18 (53)18.29+3.525.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor