Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: fredag 25 september 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 21 G | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 21- G | Ledere

D 17-18

3 250 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK14.374.29
2Frida HaugskottOL Trollelg14.57+0.204.36
3Ingeborg Rygg EikelandBergens TF14.58+0.214.36
4Oda ScheeleNydalens SK15.26+0.494.44
5Alva Marika NiklassonNydalens SK15.36+0.594.48
6Une HoltermannPorsgrunn OL15.58+1.214.54
6Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.58+1.214.54
8Mari EidsmoFreidig16.12+1.354.59
9Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK16.20+1.435.01
10Marte Madslien BakkenNydalens SK16.28+1.515.04
11Åsne HaavengenKongsberg OL16.31+1.545.04
12Kristin Melby JacobsenLardal OL16.32+1.555.05
13Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL16.48+2.115.10
14Amélie AamodtOppsal Orientering16.55+2.185.12
15Maya Jones ArnesenHeming Orientering17.16+2.395.18
16Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb17.26+2.495.21
17Kristine KravdalGjø-Vard OL17.29+2.525.22
18Stella HolmboeTyrving IL17.30+2.535.23
19Oda Isnes TyseEiker OL17.31+2.545.23
20Malene Teresia JebsenHeming Orientering17.35+2.585.24
21Ine InstanesSturla, IF17.39+3.025.25
22Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK17.40+3.035.26
23Ragnhild Mathea HelmersenFet OL17.47+3.105.28
24Live ØstvoldHeming Orientering17.58+3.215.31
25Stine AuneNidarøst OK18.00+3.235.32
26Ane Malene KolstadFreidig18.03+3.265.33
27Hanna RehnNordre Follo Orientering18.07+3.305.34
28Eline SchjervenLardal OL18.10+3.335.35
29Ingrid MobråthenSandefjord OK18.11+3.345.35
30Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL18.12+3.355.36
31Emma Bangstad BergersenHamar OK18.14+3.375.36
32Mari ØverbyKongsberg OL18.17+3.405.37
33Ingrid LamarkGanddal IL18.20+3.435.38
34Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb18.27+3.505.40
35Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK18.29+3.525.41
36Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL18.34+3.575.42
37Ingrid BlindheimLillomarka OL18.40+4.035.44
38Emma EngehultNotodden OL18.43+4.065.45
39Yngvild Langedal BreivikNydalens SK18.44+4.075.45
40Hedda SpangbergKonnerud IL18.57+4.205.49
41Netta Bar-NathanLillomarka OL19.00+4.235.50
42Malene InstanesSturla, IF19.19+4.425.56
43Mina SchjervenLardal OL19.26+4.495.58
44Isabel HandstangerNordre Follo Orientering19.27+4.505.59
45Selma HoivoldKongsberg OL19.46+5.096.04
46Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK19.55+5.186.07
47Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL20.00+5.236.09
48Ida Sofie HjortlandLarvik OK20.27+5.506.17
49Hedda KjeldsenSturla, IF20.28+5.516.17
50Julie ChristiansenKristiansand OK20.46+6.096.23
51Astrid RognstadHadeland OL22.01+7.246.46
52Tiril KihleKonnerud IL31.56+17.199.49
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gulardiskvalifisert
Martine SkjelsvikLillehammer OKikke startet
Kristine Bog VikaneFana ILikke startet
Nora Småge HilsenKonnerud ILikke startet

D 19-20

3 250 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL15.064.38
2Janne Tjørhom AasheimNydalens SK15.11+0.054.40
3Jenny BaklidNTNUI15.30+0.244.46
4Aurora GjølsjøNTNUI16.04+0.584.56
5Ane Sofie KroghOppsal Orientering16.08+1.024.57
6Ingrid G. KvålsgardFossum IF16.14+1.084.59
7Hedda Raadal BjørloNTNUI16.35+1.295.06
8Idunn StrandIL BUL-Tromsø16.45+1.395.09
9Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK16.48+1.425.10
10Kristine Eide RappRaumar Orientering17.07+2.015.16
11Pernille KatlaFossum IF17.23+2.175.20
12Hanne VassendNTNUI17.27+2.215.22
13Tora IndregardIL BUL-Tromsø17.41+2.355.26
14Tora Aasheim NymarkNTNUI17.50+2.445.29
15Tale StrandKongsberg OL17.57+2.515.31
16Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø18.01+2.555.32
17Eli Fjellbirkeland JohannesenNTNUI19.16+4.105.55
18Ingeborg KvarmeSturla, IF19.28+4.225.59
19Ingeborg RognstadHadeland OL19.46+4.406.04
Karen Hoel JomaasFossum IFdiskvalifisert

D 21-

3 570 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL14.544.10
2Ingeborg EideByåsen IL15.59+1.054.28
3Marianne AndersenFredrikstad SK16.04+1.104.30
4Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF16.18+1.244.33
5Ingrid LundanesNTNUI16.25+1.314.35
6Ane DyrkornNTNUI16.30+1.364.37
7Kristine FjellangerVaregg Fleridrett16.43+1.494.40
8Ingjerd MyhreTyrving IL16.46+1.524.41
9Jo ShepherdHalden SK16.47+1.534.42
10Emma ArnesenByåsen IL16.54+2.004.44
11Anu TuomistoNTNUI17.00+2.064.45
12Ragnhild EideByåsen IL17.02+2.084.46
13Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK17.06+2.124.47
14Lone BrochmannBækkelagets SK17.11+2.174.48
15Emilie Westli AndersenLøten o-lag17.21+2.274.51
16Runa FremstadLarvik OK17.22+2.284.51
17Ragnhild HjermstadFossum IF17.23+2.294.52
18Sofie Skyttersæter IversenNTNUI17.34+2.404.55
19Charlotte WatsonVaregg Fleridrett17.43+2.494.57
20Evine Westli AndersenLøten o-lag17.48+2.544.59
21Hanne SandstadFreidig18.03+3.095.03
22Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18.14+3.205.06
23Fanny Horn BirkelandLillehammer OK18.21+3.275.08
24Oda J SikkelandTyrving IL18.59+4.055.19
25Malin SandstadBækkelagets SK19.20+4.265.24
26Arntraut GötschIL BUL-Tromsø19.41+4.475.30
27Marte Hoff HagenNTNUI19.55+5.015.34
27Aurora FossøyNTNUI19.55+5.015.34
29Marianne DæhliNydalens SK20.56+6.025.51
30Roisin LongNydalens SK21.23+6.295.59
Iliana IlievaHalden SKdiskvalifisert
Lisbeth VollNOTEAMutenfor konkurranse
Thea DyrkornNTNUIikke startet
Mari Angell-PetersenFreidigikke startet
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OLikke startet
Marion AebiTyrving ILikke startet

H 17-18

3 970 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø16.104.04
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK16.17+0.074.06
3Tobias AlstadFrol IL16.18+0.084.06
4Kasper Bakken UlsethNydalens SK16.19+0.094.06
5Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering16.53+0.434.15
6Mikkel HoltFreidig16.57+0.474.16
7Marius BakkeFossum IF17.23+1.134.22
8Markus Andreas BreivoldGanddal IL17.35+1.254.25
9Ådne SkjærsteinTyrving IL17.43+1.334.27
10Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF17.44+1.344.28
11Birk Felland SætnanFossum IF17.55+1.454.30
12Felix FinsrudAsker Skiklubb18.02+1.524.32
13Anders Håvard LarsenNydalens SK18.06+1.564.33
13Tobias RøddeGanddal IL18.06+1.564.33
15Vetle DrageKongsberg OL18.10+2.004.34
16Kristian ØstermannHeming Orientering18.14+2.044.35
17Halvard KornmoPorsgrunn OL18.29+2.194.39
18Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett18.30+2.204.39
18Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18.30+2.204.39
20Lukas KlausenSturla, IF18.37+2.274.41
21Vetle Grønvik EkraFreidig18.38+2.284.41
22Johan EgerKongsberg OL18.56+2.464.46
23Vegard RanestadHamar OK18.58+2.484.46
24Sigurd Saxe SandvikHalden SK19.02+2.524.47
25August Syrdal ØenHeming Orientering19.09+2.594.49
26Atle Nikolai WølloKongsberg OL19.10+3.004.49
27Iver RingheimLarvik OK19.15+3.054.50
28Mats LindaasElverum OK19.21+3.114.52
29Alf Kristian HelleHalden SK19.25+3.154.53
30Sondre Zahl HagenFossum IF19.36+3.264.56
31Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL19.39+3.294.56
32Trygve Børte NomelandKristiansand OK19.55+3.455.01
33Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK19.57+3.475.01
34Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering20.27+4.175.09
35Tage RosenlundVaregg Fleridrett20.30+4.205.09
36Peder HaugaardHalden SK21.11+5.015.20
37Erlend AuneByåsen IL21.20+5.105.22
38Andreas Nybak UrdalGanddal IL22.01+5.515.32
39Jens Øien KlosterFitjar IL22.53+6.435.45
40Jonathan EylertsenHalden SK23.12+7.025.50
41Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb23.22+7.125.53
42Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett23.53+7.436.00
43Ole Kristian TaksdalGanddal IL25.48+9.386.29
44Linus BjørkeHalden SK33.00+16.508.18
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert
Brage TakleKristiansand OKdiskvalifisert
Anselm ReichenbachOppsal Orienteringdiskvalifisert
Jonas MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sondre YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Rolf Andreas BergNydalens SKdiskvalifisert
Anna TaksdalNOTEAMutenfor konkurranse
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigikke startet
Cornelius BjørkSandefjord OKikke startet
Rolf Trygve HaugKongsberg OLikke startet
Sondre BataldenFana ILikke startet
Sander Tonjer FingarsenElverum OKikke startet
Jakob TorgersenHalden SKikke startet
Henning StrandIL BUL-Tromsøikke startet

H 19-20

3 970 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK15.353.55
1Lars Young VikNydalens SK15.353.55
3Sigurd Paulsen VieNTNUI15.51+0.163.59
4Mats EidsmoFreidig15.55+0.204.00
5Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb15.56+0.214.00
6Aslak HeimdalNTNUI16.20+0.454.06
7Sander ArntzenAsker Skiklubb16.29+0.544.09
8Bendik EliassenFredrikstad SK16.32+0.574.09
9Vegard KittilsenFreidig16.34+0.594.10
10Jonas GrønliFreidig16.45+1.104.13
11Petter Liabakk EriksenByåsen IL17.07+1.324.18
12Johan Christie ØrkeNTNUI17.10+1.354.19
13Anders VestølNTNUI17.18+1.434.21
14Scott JuvikIL Gular17.21+1.464.22
15Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø17.24+1.494.22
16Eivind Berner MyhreFossum IF18.10+2.354.34
17Håkon HolstadFreidig18.16+2.414.36
18David RundeKristiansand OK18.17+2.424.36
19Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering18.28+2.534.39
20Even GravningenStokke IL18.46+3.114.43
21Anders HorveiRaumar Orientering19.01+3.264.47
22Mathias Pedersen VoldLillomarka OL19.31+3.564.54
23Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular19.32+3.574.55
24Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL20.35+5.005.11
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILdiskvalifisert
Heine LingaIL Gulardiskvalifisert
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLdiskvalifisert
Johan Kristian UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Niels Christian HellerudHalden SKdiskvalifisert
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKdiskvalifisert
Njaal Ellegaard MelbyVang OLdiskvalifisert
Simen Spets StorhovFreidigdiskvalifisert
Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
Magnus GjerstadNTNUIikke startet

H 21-

4 300 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henry McNultyBækkelagets SK15.593.43
2Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL16.09+0.103.45
3Håvard Sandstad EidsmoFreidig16.21+0.223.48
4Jørgen BaklidNTNUI16.22+0.233.48
5Oskar AndrénIL Leik16.26+0.273.49
6Jon Aukrust OsmoenNydalens SK16.29+0.303.50
7Erling HjermstadFossum IF16.34+0.353.51
8Emil AhlbäckFossum IF16.36+0.373.51
9Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK16.40+0.413.52
10Anders VisterNydalens SK16.44+0.453.53
11Audun HeimdalNTNUI16.49+0.503.54
12Oskar StørmerFossum IF16.55+0.563.56
13Karl FremstadTyrving IL16.59+1.003.56
14Ulrik Astrup ArnesenNTNUI17.05+1.063.58
15Olai Stensland LillevoldNTNUI17.28+1.294.03
16Vegard Jarvis WestergårdNTNUI17.32+1.334.04
17Markus Kjærner-SembNTNUI17.35+1.364.05
18Oskar RøenVaregg Fleridrett17.47+1.484.08
19Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb17.55+1.564.10
20Mathias BjuganNTNUI18.08+2.094.13
21Anders Felde OlaussenNTNUI18.14+2.154.14
22Henrik EijsinkNydalens SK18.24+2.254.16
23Kristoffer JacobsenTyrving IL18.26+2.274.17
23Terje MaroniByåsen IL18.26+2.274.17
25Andreas G. PoldenNydalens SK18.38+2.394.20
26Håkon KornmoPorsgrunn OL18.41+2.424.20
27Morten Bjerga SundliGanddal IL19.03+3.044.25
28Sander H. RogndokkenNTNUI19.12+3.134.27
29Mark PurkisVaregg Fleridrett19.19+3.204.29
30Sondre Ruud BråtenNydalens SK19.39+3.404.34
31Ludvig RødnesOppsal Orientering19.47+3.484.36
32Mathias BenjaminsenLillomarka OL21.00+5.014.53
33Didrik BredesenLillomarka OL22.38+6.395.15
34Erik LimaGanddal IL22.48+6.495.18
35Jørgen FrøydLarvik OK23.22+7.235.26
Niklas ProforsVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Mattis HoltFreidigdiskvalifisert
Dag BlandkjennKristiansand OKdiskvalifisert
Bjørn Egil RossebøNOTEAMutenfor konkurranse
Gjermund A UrsetIL BUL-Tromsøikke startet
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettikke startet
Per Harald Löfgren JohansenBergens TFikke startet
Bojan BlumensteinNydalens SKikke startet
Ralph StreetBækkelagets SKikke startet
Øyvind WiggenNTNUIikke startet

H 21- G

4 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Raúl FerraHalden SK20.194.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor