Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: fredag 25 september 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 21 G | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 21- G | Ledere

H 21-

4 300 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henry McNultyBækkelagets SK15.59
2Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL16.09+0.10
3Håvard Sandstad EidsmoFreidig16.21+0.22
4Jørgen BaklidNTNUI16.22+0.23
5Oskar AndrénIL Leik16.26+0.27
6Jon Aukrust OsmoenNydalens SK16.29+0.30
7Erling HjermstadFossum IF16.34+0.35
8Emil AhlbäckFossum IF16.36+0.37
9Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK16.40+0.41
10Anders VisterNydalens SK16.44+0.45
11Audun HeimdalNTNUI16.49+0.50
12Oskar StørmerFossum IF16.55+0.56
13Karl FremstadTyrving IL16.59+1.00
14Ulrik Astrup ArnesenNTNUI17.05+1.06
15Olai Stensland LillevoldNTNUI17.28+1.29
16Vegard Jarvis WestergårdNTNUI17.32+1.33
17Markus Kjærner-SembNTNUI17.35+1.36
18Oskar RøenVaregg Fleridrett17.47+1.48
19Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb17.55+1.56
20Mathias BjuganNTNUI18.08+2.09
21Anders Felde OlaussenNTNUI18.14+2.15
22Henrik EijsinkNydalens SK18.24+2.25
23Kristoffer JacobsenTyrving IL18.26+2.27
23Terje MaroniByåsen IL18.26+2.27
25Andreas G. PoldenNydalens SK18.38+2.39
26Håkon KornmoPorsgrunn OL18.41+2.42
27Morten Bjerga SundliGanddal IL19.03+3.04
28Sander H. RogndokkenNTNUI19.12+3.13
29Mark PurkisVaregg Fleridrett19.19+3.20
30Sondre Ruud BråtenNydalens SK19.39+3.40
31Ludvig RødnesOppsal Orientering19.47+3.48
32Mathias BenjaminsenLillomarka OL21.00+5.01
33Didrik BredesenLillomarka OL22.38+6.39
34Erik LimaGanddal IL22.48+6.49
35Jørgen FrøydLarvik OK23.22+7.23
Niklas ProforsVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Mattis HoltFreidigdiskvalifisert
Dag BlandkjennKristiansand OKdiskvalifisert
Bjørn Egil RossebøNOTEAMutenfor konkurranse
Gjermund A UrsetIL BUL-Tromsøikke startet
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettikke startet
Per Harald Löfgren JohansenBergens TFikke startet
Bojan BlumensteinNydalens SKikke startet
Ralph StreetBækkelagets SKikke startet
Øyvind WiggenNTNUIikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor