Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: fredag 25 september 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 21 G | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 21- G | Ledere

D 17-18

3 250 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pia Young VikNydalens SK14.37
2Frida HaugskottOL Trollelg14.57+0.20
3Ingeborg Rygg EikelandBergens TF14.58+0.21
4Oda ScheeleNydalens SK15.26+0.49
5Alva Marika NiklassonNydalens SK15.36+0.59
6Une HoltermannPorsgrunn OL15.58+1.21
6Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.58+1.21
8Mari EidsmoFreidig16.12+1.35
9Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK16.20+1.43
10Marte Madslien BakkenNydalens SK16.28+1.51
11Åsne HaavengenKongsberg OL16.31+1.54
12Kristin Melby JacobsenLardal OL16.32+1.55
13Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL16.48+2.11
14Amélie AamodtOppsal Orientering16.55+2.18
15Maya Jones ArnesenHeming Orientering17.16+2.39
16Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb17.26+2.49
17Kristine KravdalGjø-Vard OL17.29+2.52
18Stella HolmboeTyrving IL17.30+2.53
19Oda Isnes TyseEiker OL17.31+2.54
20Malene Teresia JebsenHeming Orientering17.35+2.58
21Ine InstanesSturla, IF17.39+3.02
22Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK17.40+3.03
23Ragnhild Mathea HelmersenFet OL17.47+3.10
24Live ØstvoldHeming Orientering17.58+3.21
25Stine AuneNidarøst OK18.00+3.23
26Ane Malene KolstadFreidig18.03+3.26
27Hanna RehnNordre Follo Orientering18.07+3.30
28Eline SchjervenLardal OL18.10+3.33
29Ingrid MobråthenSandefjord OK18.11+3.34
30Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL18.12+3.35
31Emma Bangstad BergersenHamar OK18.14+3.37
32Mari ØverbyKongsberg OL18.17+3.40
33Ingrid LamarkGanddal IL18.20+3.43
34Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb18.27+3.50
35Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK18.29+3.52
36Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL18.34+3.57
37Ingrid BlindheimLillomarka OL18.40+4.03
38Emma EngehultNotodden OL18.43+4.06
39Yngvild Langedal BreivikNydalens SK18.44+4.07
40Hedda SpangbergKonnerud IL18.57+4.20
41Netta Bar-NathanLillomarka OL19.00+4.23
42Malene InstanesSturla, IF19.19+4.42
43Mina SchjervenLardal OL19.26+4.49
44Isabel HandstangerNordre Follo Orientering19.27+4.50
45Selma HoivoldKongsberg OL19.46+5.09
46Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK19.55+5.18
47Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL20.00+5.23
48Ida Sofie HjortlandLarvik OK20.27+5.50
49Hedda KjeldsenSturla, IF20.28+5.51
50Julie ChristiansenKristiansand OK20.46+6.09
51Astrid RognstadHadeland OL22.01+7.24
52Tiril KihleKonnerud IL31.56+17.19
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gulardiskvalifisert
Martine SkjelsvikLillehammer OKikke startet
Kristine Bog VikaneFana ILikke startet
Nora Småge HilsenKonnerud ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor