Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HARDHAUSEN

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HARDHAUSEN
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 27 oktober 2018

Klasser: Visa alla | Mini Hardhausen | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 50- | D 60- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 50- | H 60- | H 70- | Åpen 2 | Åpen 3 | Trim

Sandnes IL (Rogaland)

66 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Eskil BergeMini Hardhausen (17)57.4318.37
0Håkon BergeMini Hardhausen (17)56.4918.19
0Vegard BergeMini Hardhausen (17)58.2218.49
0Finlay DuncanMini Hardhausen (17)54.4317.39
0Oliver DuncanMini Hardhausen (17)29.339.31
0Thomas DuncanMini Hardhausen (17)29.419.34
0Tuva Halvorsen SætreMini Hardhausen (17)47.3715.21
0Sarah JongenburgerMini Hardhausen (17)57.4718.38
0Tormod LevangMini Hardhausen (17)59.5719.20
0Hanna MaldeMini Hardhausen (17)45.3114.40
0Frida RichterMini Hardhausen (17)57.5918.42
0Andreas SolengMini Hardhausen (17)44.3214.21
0Ine Wathne ThingbøMini Hardhausen (17)1.05.2221.05
0Sjur UndheimMini Hardhausen (17)42.5613.50
0Trym UndheimMini Hardhausen (17)1.05.5921.17
0Aslak WathneMini Hardhausen (17)46.3215.00
1Jon DuncanH 17- (26)1.38.186.58
1Marit HaavardsholmD 50- (8)1.06.499.58
1Amalie Wathne ThingbøD 11-12 (5)50.4811.48
1Kaja PeikliD 13-14 (4)37.048.37
1Jone ValdalH 11-12 (7)36.568.35
1Markus RichterH 13-14 (14)34.137.57
2Mari RichterD 11-12 (5)50.58+0.1011.51
2Andreas Vistnes MyklebostH 13-14 (14)34.15+0.027.57
2Kjetil JørgensenTrim (34)45.52+3.2310.40
3Morten AamodtH 50- (26)1.16.54+1.078.05
3Alva ChristiansenD 11-12 (5)54.13+3.2512.36
3Julie AkslandD 13-14 (4)43.40+6.3610.09
3Jonas Vistnes MyklebostH 11-12 (7)41.01+4.059.32
3Ola Wathne ThingbøH 13-14 (14)34.42+0.298.04
4Thomas ValdalH 15-16 (4)1.35.07+19.4010.00
4Hermann SkogsholmH 70- (12)1.40.38+25.3515.01
4Selma Lothine Fridheim TorpD 13-14 (4)49.49+12.4511.35
4Erling Molvik JørgensenH 11-12 (7)1.14.51+37.5517.24
5Ragnhild RichterD 17- (12)1.48.47+33.1411.27
5Oddgeir EikeskogH 50- (26)1.19.49+4.028.24
5Jorunn JohannesenD 50- (8)1.16.44+9.5511.27
5Ingeborg WathneÅpen 3 (30)1.15.23+8.1811.15
5Marta MyklebostD 11-12 (5)1.06.13+15.2515.23
5Lene Elise Wathne ThingbøTrim (34)50.53+8.2411.50
6Kalle JongenburgerH 13-14 (14)37.13+3.008.39
7Vegard PeikliH 17- (26)1.56.28+18.108.15
7Kristin BakkeÅpen 3 (30)1.16.46+9.4111.27
7Bjørnar PeikliH 13-14 (14)37.26+3.138.42
7Silje BergeTrim (34)51.01+8.3211.51
8Stian HaugvaldstadH 13-14 (14)39.59+5.469.17
8Elisabeth MolvikTrim (34)51.13+8.4411.54
9Jonas AkslandH 17- (26)2.10.25+32.079.14
9Gezien JongenburgerTrim (34)51.20+8.5111.56
10Ove HaugvaldstadÅpen 3 (30)1.25.52+18.4712.48
10Simon Fjermestad HelgesenH 13-14 (14)43.48+9.3510.11
11Tom FurlandH 17- (26)2.10.42+32.249.16
11Gustav LevangH 13-14 (14)50.05+15.5211.38
12Gabriel ÅrsvollH 13-14 (14)50.30+16.1711.44
16Sturle OmdalH 50- (26)1.37.56+22.0910.18
19Liv OmdalTrim (34)1.01.06+18.3714.12
20Eivind RakeTrim (34)1.06.38+24.0915.29
22Gisle WathneH 50- (26)1.48.35+32.4811.25
28Åsa ChristiansenTrim (34)1.46.25+1.03.5624.44
30Ragnhild ChristiansenTrim (34)1.52.45+1.10.1626.13
31Gørild EspedalTrim (34)1.52.51+1.10.2226.14
Kim RichterH 17- (26)diskvalifisert
Ole Morten ThingbøÅpen 2 (15)diskvalifisert
Jomar Halvorsen SætreH 11-12 (7)diskvalifisert
Idar JongenburgerH 11-12 (7)diskvalifisert
Omund Thu LandstadH 13-14 (14)diskvalifisert
Eirik WathneH 11-12 (7)ikke startet
Nina AkslandMini Hardhausen (17)ikke startet
Emil Wathne ThingbøMini Hardhausen (17)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor