Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HARDHAUSEN

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HARDHAUSEN
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 27 oktober 2018

Mini Hardhausen

3 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)57.4318.37
0Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)56.4918.19
0Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)58.2218.49
0Pernille BreivoldGanddal IL45.3414.41
0Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)54.4317.39
0Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)29.339.31
0Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)29.419.34
0Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)47.3715.21
0Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)57.4718.38
0Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)59.5719.20
0Hanna MaldeSandnes IL (Rogaland)45.3114.40
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)57.5918.42
0Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)44.3214.21
0Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.05.2221.05
0Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)42.5613.50
0Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)1.05.5921.17
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)46.3215.00
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Alva Dahle AustrheimJæren Friluftsråd BILikke startet
Birk Dahle AustrheimJæren Friluftsråd BILikke startet
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 11-12

4 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)50.4811.48
2Mari RichterSandnes IL (Rogaland)50.58+0.1011.51
3Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)54.13+3.2512.36
4Ada C StokkelandÅlgård Orientering58.09+7.2113.31
5Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.06.13+15.2515.23

D 13-14

4 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)37.048.37
2Anna TaksdalGanddal IL40.14+3.109.21
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)43.40+6.3610.09
4Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)49.49+12.4511.35

D 15-16

6 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.05.569.50
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.06.14+0.189.53
3Ingrid LamarkGanddal IL1.14.39+8.4311.08
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 17-

9 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.15.337.57
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.15.39+0.067.57
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.38.10+22.3710.20
4Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.40.18+24.4510.33
5Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1.48.47+33.1411.27
6Vibeke LamarkGanddal IL1.55.14+39.4112.07
7Anita Glenne KallhovdEgersund OK1.55.17+39.4412.08
8Lise IsachsenCegal BIL2.14.13+58.4014.07
9Wibeke LendeFrøyland IL2.31.04+1.15.3115.54
10Berit  Våg AkslandEquinor BIL3.01.08+1.45.3519.04
11Ingunn LandsnesGanddal IL3.27.02+2.11.2921.47
12Marita SkorpeNorconsult BIL3.27.03+2.11.3021.47
Nora SvendsenGanddal ILikke startet
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal ILikke startet

D 50-

6 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)1.06.499.58
2Helen LomelandSUS BIL1.07.25+0.3610.03
3Ann Karin TjørhomGanddal IL1.15.21+8.3211.14
4Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.16.39+9.5011.26
5Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1.16.44+9.5511.27
6Keth BerggrafEquinor BIL1.20.50+14.0112.03
7Ragnhild AuglændGanddal IL1.36.55+30.0614.27
8Anne Katrine LyckeStavanger Turistforening BIL2.20.48+1.13.5921.00

D 60-

6 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb1.07.2110.03
2Marie HerigstadOs Orienteringsklubb1.42.22+35.0115.16
3May MelingStavanger Orienteringsklubb1.42.25+35.0415.17
4Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.45.02+37.4115.40
5Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.45.50+38.2915.47

H 11-12

4 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)36.568.35
2Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb40.11+3.159.20
3Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)41.01+4.059.32
4Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)1.14.51+37.5517.24
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Marius RøddeGanddal ILdiskvalifisert
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 13-14

4 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus RichterSandnes IL (Rogaland)34.137.57
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)34.15+0.027.57
3Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)34.42+0.298.04
4Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb36.55+2.428.35
5Øyvind LamarkGanddal IL36.58+2.458.35
6Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)37.13+3.008.39
7Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)37.26+3.138.42
8Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)39.59+5.469.17
9Samuel A StokkelandÅlgård Orientering43.45+9.3210.10
10Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)43.48+9.3510.11
11Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)50.05+15.5211.38
12Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)50.30+16.1711.44
13Erlend BremnesGanddal IL50.55+16.4211.50
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 15-16

9 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias RøddeGanddal IL1.15.277.56
2Markus Andreas BreivoldGanddal IL1.15.43+0.167.58
3Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.21.36+6.098.35
4Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)1.35.07+19.4010.00
Andreas Nybak UrdalGanddal ILikke startet

H 17-

14 100 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)1.38.186.58
2Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.38.25+0.076.58
3Bjarthe WesterheimStord Orientering1.43.09+4.517.18
4Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.43.30+5.127.20
5Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1.48.04+9.467.39
6Kenneth WesterheimStord Orientering1.51.14+12.567.53
7Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1.56.28+18.108.15
8Morten Bjerga SundliGanddal IL1.59.10+20.528.27
9Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)2.10.25+32.079.14
10Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb2.10.27+32.099.15
11Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)2.10.42+32.249.16
12Joar EilevstjønnGanddal IL2.10.49+32.319.16
13Geir SandSUS BIL2.12.24+34.069.23
14Jørgen BreivoldGanddal IL2.27.02+48.4410.25 Last ned GPS-spor i gpx-format
15Sturla StokkelandÅlgård Orientering2.27.14+48.5610.26
16Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett2.29.01+50.4310.34
17Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb2.32.39+54.2110.49
18Torbjørn Ims ØstbyUIS BIL2.41.02+1.02.4411.25
19Håkon EggebøMulticonsult BIL2.45.04+1.06.4611.42
20Svein KyllingstadMulticonsult BIL2.48.55+1.10.3711.58
21Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland IL2.55.13+1.16.5512.25
22Trond BreilandUIS BIL3.07.38+1.29.2013.18
23John BreilandKlepp IL3.24.51+1.46.3314.31
24Arne HetlelidSchlumberger BIL3.49.40+2.11.2216.17
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Dag Eivind WatsendSandnes Kommune BILdiskvalifisert
Cedric FayemendyEquinor BILikke startet
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orienteringikke startet
Glenn MadlandTime Kommune BILikke startet
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubbikke startet

H 50-

9 500 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb1.15.477.58
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb1.16.06+0.198.00
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1.16.54+1.078.05
4Geir  HaugvaldstadEquinor BIL1.17.05+1.188.06
5Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)1.19.49+4.028.24
6Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.19.50+4.038.24
7Per Olav HaarrGanddal IL1.19.51+4.048.24
8Harald KlippenbergEgersund OK1.20.04+4.178.25
9Lars HelgelandGanddal IL1.21.10+5.238.32
10Henning SundbyGanddal IL1.23.06+7.198.44
11Tore SvendsenGanddal IL1.29.46+13.599.26
12Trond LamarkGanddal IL1.30.01+14.149.28
13Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering1.35.19+19.3210.02
14Svein-Erik KvameGanddal IL1.37.09+21.2210.13
15Morten JohannessenAker Solutions BIL1.37.28+21.4110.15
16Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.37.56+22.0910.18
17Knut TaugbølÅlgård Orientering1.37.59+22.1210.18
18Øystein  DahleJæren Friluftsråd BIL1.40.41+24.5410.35
19Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.43.58+28.1110.56
20Per Ingar HadlandAker Solutions BIL1.45.53+30.0611.08
21Øyvind BerggrafEquinor BIL1.46.00+30.1311.09
22Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)1.48.35+32.4811.25
23Tor BrekkenGanddal IL1.50.57+35.1011.40
24Øistein HaalandEquinor BIL1.55.16+39.2912.08
25Pål H. GjerdenEquinor BIL2.01.57+46.1012.50
26Jakob KarlsenGanddal IL2.20.00+1.04.1314.44
Kjell Olav GjerdeAker Solutions BILikke startet

H 60-

9 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harry BreilandÅlgård Orientering1.30.129.29
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb1.43.56+13.4410.56
3Ove OalandStatoil BIL1.55.17+25.0512.08
4Rolf KleppeKverneland BIL3.16.29+1.46.1720.40
Bjørn EngsethCopno BILikke startet

H 70-

6 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb1.15.0311.12
2Kjell SvihusGanddal IL1.15.13+0.1011.13
3Tormod AaslidEgersund OK1.15.18+0.1511.14
4Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)1.40.38+25.3515.01
5Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.41.21+26.1815.07
6Terje BrautSandnes Kommune BIL1.44.32+29.2915.36
7Jan VærpKlepp Kommune BIL1.45.47+30.4415.47
8Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb1.59.17+44.1417.48
9Kjell MaudalKverneland BIL2.06.23+51.2018.51
10Jan A. BekkeheienSandnes Kommune BIL2.06.24+51.2118.51
11Magne JakobsenKverneland BIL2.06.35+51.3218.53
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubbikke startet

Åpen 2

9 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas Lye ScheieKlepp Kommune BIL1.15.377.57
2Fredrik SandalGanddal IL1.15.52+0.157.59
3Njål Solberg GreinerEquinor BIL1.15.55+0.187.59
4Aart Joakim in't VeldGanddal IL1.19.33+3.568.22
5Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.22.01+6.248.38
6Ove NygaardEquinor BIL1.24.36+8.598.54
7Magnus  LandstadLyse BIL1.33.25+17.489.50
8Oddmund NordgårdSUS BIL1.38.25+22.4810.21
9Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.40.13+24.3610.32
10Arngrim UtskarpenStavanger Kommune BIL1.51.00+35.2311.41
11Ådne HausbergAker Solutions BIL2.07.22+51.4513.24
12Jan-Kenneth PollePosten BIL2.25.39+1.10.0215.19
13Gunnar  ThorsetStavanger Kommune BIL2.26.01+1.10.2415.22
Espen LønneQ Meieriene BILdiskvalifisert
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Ørjan RavndalÅlgård Orienteringikke startet

Åpen 3

6 700 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb1.07.0510.00
2Stig Erlend OllestadNOV BIL1.14.28+7.2311.06
3Gunnar GraabakAibel BIL1.14.53+7.4811.10
4Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb1.15.18+8.1311.14
5Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1.15.23+8.1811.15
6Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb1.15.41+8.3611.17
7Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)1.16.46+9.4111.27
7Per Ivar HofstadEquinor BIL1.16.46+9.4111.27
9Danieul BertrandJWC BIL1.20.11+13.0611.58
10Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.25.52+18.4712.48
11Berit-Kristine LimaGanddal IL1.29.43+22.3813.23
12Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1.31.49+24.4413.42
13Bjarne GimreGanddal IL1.34.47+27.4214.08
14Sveinung RosenvingeEquinor BIL1.38.39+31.3414.43
15Tor Gunnar OsenEquinor BIL1.39.36+32.3114.51
16Håvard Thomassen LauritsenEquinor BIL1.39.48+32.4314.53
17Eiliv Bjarne LønningenOtra IL1.45.10+38.0515.41
18Bruno PierfeliceNOV BIL1.46.50+39.4515.56
19Synnøve WestermoenEquinor BIL2.01.19+54.1418.06
20Ingrid Lycke AustbøSola kommune BIL2.06.23+59.1818.51
21Bodil  KrogedalSweco BIL2.12.26+1.05.2119.45
22Margrete Jian ØyeSweco BIL2.12.27+1.05.2219.46
23Friederike KrahnerSweco BIL2.12.29+1.05.2419.46
24Maria LampeSweco BIL2.12.33+1.05.2819.47
25Marita NicolaysenMulticonsult BIL2.20.30+1.13.2520.58
26Parul KhandelwalMulticonsult BIL2.20.33+1.13.2820.58
27Irene FrøylandMulticonsult BIL2.20.35+1.13.3020.58
Jan Henrik NeuenkirchenStavanger Kommune BILdiskvalifisert
Mariann SveinsvollGanddal ILdiskvalifisert
Linda Marie VestvikKlepp Kommune BILdiskvalifisert
Jean-Sebastien DorneJWC BILbrutt
Arne NygaardLyse BILikke startet

Trim

4 300 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NorabergTrygheim Forus BIL42.299.52
2Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)45.52+3.2310.40
3Antal JansenStatens vegvesen Rogaland49.52+7.2311.35
4Alexander KhorunzhiyAvito Aktiv50.10+7.4111.40
5Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)50.53+8.2411.50
6Tore RøddeGanddal IL50.57+8.2811.50
7Silje BergeSandnes IL (Rogaland)51.01+8.3211.51
8Elisabeth MolvikSandnes IL (Rogaland)51.13+8.4411.54
9Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)51.20+8.5111.56
10Stein Arve FinnestadAvito Aktiv51.23+8.5411.56
11Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb54.41+12.1212.43
12Knut SkjævelandSandnes Småfirma BIL54.50+12.2112.45
13Svein Erik BjørnsenSportsclub 754.53+12.2412.45
14Kristin BreivoldGanddal IL56.13+13.4413.04
15Hans KlausenKlepp Kommune BIL57.24+14.5513.20
16Monica Gilje RennemoNOTEAM59.40+17.1113.52
17Anne Siv GjertsenCopno BIL59.59+17.3013.56
18Gunhild NordbøStavanger Kommune BIL1.00.02+17.3313.57
19Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)1.01.06+18.3714.12
20Eivind RakeSandnes IL (Rogaland)1.06.38+24.0915.29
21Johan  RasmussenSandnes Småfirma BIL1.07.03+24.3415.35
22Anastasiia ChistiakovaNOTEAM1.10.05+27.3616.17
23Margretha AlmedalSportsclub 71.10.09+27.4016.18
24Ingjerd HaddelandStatens vegvesen Rogaland1.10.10+27.4116.19
25Astri SandangerSandnes Småfirma BIL1.11.54+29.2516.43
26Helga KlausenKlepp Kommune BIL1.13.49+31.2017.10
27Marianne HøieEquinor BIL1.17.24+34.5518.00
28Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.46.25+1.03.5624.44
29Mangor EikelandNOTEAM1.48.40+1.06.1125.16
30Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.52.45+1.10.1626.13
31Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)1.52.51+1.10.2226.14
32Eli Thorset VågeStavanger Kommune BIL1.52.53+1.10.2426.15
Sarah AllenAibel BILdiskvalifisert
Igor MuzdekaNorconsult BILdiskvalifisert
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Maria Nilsson RøddeGanddal ILikke startet
Simon StavlandCapgemini BILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor