Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Urban

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Urban
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 28 oktober 2018

D 13-14

6 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Aurora NolteFreidig55.428.26

D 15-16

8 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stine AuneNidarøst OK1.11.378.02

D 17-20

10 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.14.317.27

D 21-

10 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Triin JäädmaaNTNUI54.265.26
2Oda WennemoByåsen IL55.00+0.345.30
3Anu TuomistoNTNUI55.24+0.585.32
4Hanne VefsnmoByåsen IL1.06.32+12.066.39
5Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK1.10.50+16.247.05
Kristin JægerWing OKikke startet
Eva TesarovaWing OKikke startet

D 40-

10 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette Resell NolteFreidig1.03.596.23
2Margot Bolstad LynumFreidig1.09.54+5.556.59
3Eirin LodgaardByåsen IL1.11.21+7.227.08
4Hilde ForbordMalvik IL1.21.48+17.498.10

H-12

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL18.345.48
2Mathias LeroyerFreidig18.44+0.105.51
3Alf Petter LynumFreidig20.38+2.046.26
4Finn Einar BrandsenMalvik IL37.08+18.3411.36
5Jens Anton AndresenMalvik IL37.14+18.4011.38

H 13-14

6 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig35.405.24
2Emil Reinertsen LeroyerFreidig42.24+6.446.25
3Kristoffer LerliMelhus IL45.25+9.456.52
4 Vegard StorliFreidig50.18+14.387.37

H 15-16

8 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Andreas LonaWing OK56.406.22
2Peter Prytz JensenMelhus IL1.04.04+7.247.11
3Ørjan SæterMelhus IL1.13.15+16.358.13
4Erik Tofte jrMelhus IL1.26.27+29.479.42
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILikke startet

H 17-20

10 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders HaugskottOL Trollelg47.354.45
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL51.04+3.295.06
3Vegard KittilsenFreidig51.57+4.225.11
Ådne Skjæveland JøssingWing OKikke startet
Jonas VindalWing OKikke startet

H 21-

10 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar AndrénIL Leik43.444.22
2Øystein GrandeFreidig48.41+4.574.52
3Ola KeiseråsIL Leik50.18+6.345.01
4Andreas HaalandWing OK51.31+7.475.09
5Jérôme SoulardByåsen IL56.18+12.345.37
6Asbjørn Magnus MidtbøWing OK58.29+14.455.50
7Jørgen Berg LauvsnesNOTEAM1.00.09+16.256.00
8Timothé BernardNOTEAM1.01.11+17.276.07
9Johannes Karstein MidtbøWing OK1.04.09+20.256.24
10Sebastian BlasinsNOTEAM1.14.07+30.237.24

H 40-

10 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Andreas BerghMalvik IL49.504.59
2Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL59.23+9.335.56
3Eivind LonaWing OK59.51+10.015.59
4Morten KorsvoldWing OK1.00.48+10.586.04 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Knut HagenByåsen IL1.01.40+11.506.10
6Øyvind SchjelderupWing OK1.01.51+12.016.11
7Stein Ivar FossMelhus IL1.02.51+13.016.17
8Christian Andre AndresenMalvik IL1.07.17+17.276.43 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Jon VindalWing OK1.11.33+21.437.09
10Trond TaraldsenMalvik IL1.22.25+32.358.14
Geir Arne LodgaardByåsen ILdiskvalifisert
Jørgen LongvaByåsen ILdiskvalifisert
Olle MalmringFreidigikke startet

H 55-

8 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John LerliMelhus IL1.11.238.01
2Jan Erik KofoedNidarøst OK1.14.18+2.558.20
Terje MidtbøWing OKdiskvalifisert
Haakon ArnesenByåsen ILikke startet
Bjarne LienByåsen ILikke startet

H 65-

6 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar ForbordMalvik IL53.238.05
1Tor GjermstadWing OK53.238.05
3Leif EngenNidarøst OK55.57+2.348.28
4Anders WaageFreidig1.00.47+7.249.12
5Robert StrømWing OK1.14.43+21.2011.19
Kristian MidthjellVerdal OKdiskvalifisert
Rune M HoltFreidigikke startet

Åpen Kort

6 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone AlmåsIL Leik48.237.19
2Are RogstadNidarøst OK48.34+0.117.21
3Kristin Åstebøl-StoraasWing OK50.06+1.437.35
4Arild HeggesetFreidig52.05+3.427.53
5Åse-Mari WikstrømNOTEAM56.22+7.598.32
6Mai Iren AlmåsIL Leik58.20+9.578.50
7Hanne Helmine RogstadNidarøst OK59.07+10.448.57
8Marte P. H AndresenMalvik IL1.04.32+16.099.46
9Kristin SølbergIL Leik1.04.50+16.279.49
Vegard HansenByåsen ILikke startet

Åpen Mellom

8 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi Marie MohusWing OK1.07.547.37
2Ella KongsvikWing OK1.10.05+2.117.52
3Hanne KongsvikWing OK1.51.48+43.5412.33

Halvmaraton H

20 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas RisethNTNUI1.58.165.39
2Edvard VasdalNOTEAM1.58.18+0.025.39
3Bernt BrynhildsenWing OK2.11.07+12.516.16
4Roy SelandNidarøst OK2.18.40+20.246.38
5Jan KondulaNTNUI2.36.12+37.567.28
Øystein WiggenByåsen ILikke startet

Halvmaraton D

20 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Susanna BrynhildsenWing OK3.38.0810.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor