Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 6
Arrangørorganisasjon: Lunderseter IL
Dato: tirsdag 4 september 2018

Austmarka IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Tor Solbergseter17-AB (11)46.55+13.0611.43
Mette Solbergseter17-AB (11)brutt

Brandval/Kongsvinger OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Peder Gjølstad Røhnebæk17-AB (11)33.498.27
3Kay Arne Nyhus17-C (16)31.54+5.1412.21
6Kay Håvard Nyhus17-AB (11)45.34+11.4511.23
8Guri Gjølstad Røhnebæk17-C (16)36.41+10.0114.13
8Roar Løvtjernet17-AB (11)45.54+12.0511.28
9Erlend Røhnebæk17-C (16)36.54+10.1414.18
11Kjetil Strengelsrud17-C (16)39.46+13.0615.24
Trond Egil Digernes17-AB (11)brutt

Eidskog OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Asbjørn LandeN-Løype (21)21.4212.28
1Aleksander Tangen HoltetH-16C (4)32.1812.31
1Glenn Bergersen17-C (16)26.4010.20
2Lauritz Palmstrøm-StolpeN-Løype (21)22.31+0.4912.56
2Ragnar LandeH-16C (4)43.24+11.0616.49
2Arne Sørli17-C (16)27.31+0.5110.39
2Eivind Lande17-AB (11)35.59+2.108.59
3Ida Marianne BergersenN-Løype (21)24.26+2.4414.02
4Marissa Penelope BergersenN-Løype (21)24.48+3.0614.15
4John Tangen17-C (16)32.22+5.4212.32
4Jon Ivar Bergersen17-AB (11)40.09+6.2010.02
5Oda Marissa BergersenN-Løype (21)27.27+5.4515.46
6Jonny Halvorsrud17-C (16)33.15+6.3512.53
10Kai Jostein Bergersen17-C (16)37.33+10.5314.33
14Noah BergersenN-Løype (21)41.44+20.0223.59
14Oddbjørn Bergersen17-C (16)46.40+20.0018.05
16Aleksander Tangen HoltetN-Løype (21)44.55+23.1325.48
17Sebastian Tangen HoltetN-Løype (21)46.27+24.4526.41
19Synne SørliN-Løype (21)1.05.20+43.3837.32
20Nora HalvorsrudN-Løype (21)1.05.22+43.4037.34
Tuva BergersenN-Løype (21)diskvalifisert
Niklas Stolpe17-C (16)diskvalifisert
Bård Bergersen17-C (16)ikke startet

Grue IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Tora Briskerud HasselvoldD-16ABikke startet
Anne Kjersti Briskerud17-AB (11)ikke startet

Lunderseter IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Tindra Nybråten-GerhardsenN-Løype (21)37.10+15.2821.21
8Nova Lill Nybråten-GerhardsenN-Løype (21)37.31+15.4921.33
9Nora HåvenN-Løype (21)37.32+15.5021.34
11Lycke Nybråten-GerhardsenN-Løype (21)40.18+18.3623.09
11Nikolai Torp17-AB (11)52.26+18.3713.06
13Eli Seigerud17-C (16)43.03+16.2316.41
15Waldemar HåvenN-Løype (21)43.59+22.1725.16
18Emre Nybråten-GerhardsenN-Løype (21)48.37+26.5527.56
Ole Morten Græsberg17-C (16)ikke startet

Odal OL - Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Petter Kristoffer HusåsH-16C (4)57.29+25.1122.16
3Øyvind Steinbekken17-AB (11)38.25+4.369.36
4Emil SkytterenH-16C (4)1.01.54+29.3623.59
5Martin Skytteren17-C (16)33.14+6.3412.52
5Bjørn Steinbekken17-AB (11)40.39+6.5010.09
6Åsmund NordgaardN-Løype (21)30.00+8.1817.14
7Ole Kristian Steinbekken17-C (16)35.30+8.5013.45
7Sondre Skytteren17-AB (11)45.40+11.5111.25
10Tristan ZainalN-Løype (21)37.59+16.1721.49
10Henrik Åserud Sørensen17-AB (11)49.54+16.0512.28
12Siv SlettbakkenN-Løype (21)41.01+19.1923.34
13Bent-Jøran SlettbakkenN-Løype (21)41.09+19.2723.38
15Kari Vikerhaugen17-C (16)53.39+26.5920.47

OK Hierne

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Oddvar Gravingen17-C (16)40.27+13.4715.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor