Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for le Tour de Glåmdal - finale - jaktstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: le Tour de Glåmdal - finale - jaktstart
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: søndag 16 september 2018

N-løype

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn LandeEidskog OL19.0812.45
2Mikkel AasnessOdal OL - Orientering22.32+3.2415.01
3Tor SimonsenOK Øst32.52+13.4421.54
4Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL40.52+21.4427.14
5Leonie BergersenEidskog OL58.55+39.4739.16
6Noah BergersenEidskog OL59.10+40.0239.26

H-16C

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar  LandeEidskog OL44.3417.49
2Emil SkytterenOdal OL - Orientering53.20+8.4621.20
3Petter HusåsOdal OL - Orientering54.23+9.4921.45

17-C

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Glenn BergersenEidskog OL32.2612.58
2Kai Jostein BergersenEidskog OL40.21+7.5516.08
3John TangenEidskog OL41.50+9.2416.44
4Niklas StolpeEidskog OL47.05+14.3918.50
5Klaus EngenEidskog OL59.22+26.5623.44
6Oddbjørn BergersenEidskog OL1.13.47+41.2129.30
Trond LinnesOdal OL - Orienteringbrutt
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orienteringikke startet
Kari VikerhaugenOdal OL - Orienteringikke startet

D-16AB

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora  Briskerud HasselvoldGrue IL1.13.4717.59

17-AB

4 100 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind LandeEidskog OL33.498.14
2Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering34.34+0.458.25
3Jon Ivar BergersenEidskog OL39.59+6.109.45
4Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK48.26+14.3711.48
5Henrik SørensenOdal OL - Orientering48.57+15.0811.56
6Leif BillingsøEidskog OL49.02+15.1311.57 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Ole  RognstadBrandval/Kongsvinger OK49.28+15.3912.03
8Sondre SkytterenOdal OL - Orientering50.50+17.0112.23
9Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK52.18+18.2912.45
10Trond DigernesBrandval/Kongsvinger OK54.56+21.0713.23
11Martin SkytterenOdal OL - Orientering1.04.03+30.1415.37
12Arnor PalmesenBrandval/Kongsvinger OK1.08.20+34.3116.40
13Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK1.13.16+39.2717.52
14Erlend RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK1.16.45+42.5618.43
15Anne Kari Hauger BrufladtBrandval/Kongsvinger OK1.23.46+49.5720.25
Alf Briskerud HasselvoldGrue ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor