Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lillomarka Nord/Sør

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lillomarka Nord/Sør
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Lillomarka OL / Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 13 oktober 2018

Herrer 15km

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor Andreas AndersenOppsal Orientering2.12.03
1Thomas RuudOppsal Orientering2.12.03
3Torbjørn Blom-hagenFossum IF2.17.11+5.08
4Ivar SeierstadIL GeoForm2.18.23+6.20
5Holger SchlaupitzIL GeoForm2.20.50+8.47
6Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering2.22.57+10.54
7Morten WettergreenFossum IF2.23.56+11.53
8Ole Jakob FrankrigNydalens SK2.26.17+14.14
9Tobias EspedalNydalens SK2.26.18+14.15
10Mats NordbrødenHalden SK2.26.58+14.55
11Tore MyhrvoldFossum IF2.31.43+19.40
12Stanislaw RitterLillomarka OL2.35.49+23.46
13Bent SkatvedtRaumar Orientering2.42.20+30.17
14Birger KristoffersenKrigsskolen IL2.46.30+34.27
15Lars Karelius NoerBrandval/Kongsvinger OK2.47.01+34.58
16Odin GramstadVBIL2.50.14+38.11
17Hallvard FjærLillomarka OL2.52.38+40.35
18Lasse NederhoedBrandval/Kongsvinger OK2.53.19+41.16
19Terje BlindheimLillomarka OL2.54.55+42.52
20Hallvard BergIL Tyrving2.58.23+46.20
20Christian GrotnesIL Tyrving2.58.23+46.20
22Tor Erik OlsenTeddy TV3.14.21+1.02.18
23Erik HolterLarvik OK3.19.15+1.07.12
24Knut FossgardLillomarka OL3.27.36+1.15.33
25Harald AulieIL Koll3.33.48+1.21.45
26Jon LahlumIL GeoForm3.36.48+1.24.45
27Jeffrey Spronk4.13.56+2.01.53
Tom BerganFet OLdiskvalifisert
Peter NylundHaugerud IFdiskvalifisert
Charles HalaasFossum IFikke startet
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingikke startet

Herrer 10km

75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL1.24.06
2Jan Tore HenriksenNydalens SK1.32.29+8.23
3Are KristiansenIL Tyrving1.32.48+8.42
4Kjetil EspedalNydalens SK1.32.58+8.52
5Sindre LangaasNydalens SK1.33.06+9.00
6Martin Størmer AntonsenNydalens SK1.33.12+9.06
7Bjørn HaugeNydalens SK1.34.27+10.21
8Kjell MarksetIL Koll1.34.35+10.29
9Bjørn WangensteenLillomarka OL1.36.34+12.28
10Christian Fredrik BorgIL Koll1.38.53+14.47
11Skage GrønbergHeming Orientering1.39.30+15.24
12Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL1.40.49+16.43
13Per Ola UlsethNydalens SK1.41.05+16.59
14Ole Petter HaugenNydalens SK1.42.44+18.38
15Øyvind HauglandPrivat1.42.55+18.49
16Eivind HoffIL Tyrving1.44.20+20.14
17Per Øyvind SteneNydalens SK1.46.01+21.55
18Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.47.25+23.19
19Einar JensenNydalens SK1.51.57+27.51
20Rolf Andreas BergNydalens SK1.53.24+29.18
21Kristian Norum MeløysundNydalens SK1.53.25+29.19
22Lasse ArnesenHeming Orientering1.53.37+29.31
23Torkjel NesheimIL Tyrving1.54.38+30.32
24Lars BenestadGrane1.55.45+31.39
25Andreas BarstadÅrvoll IL2.00.00+35.54
26Tore SannesLillomarka OL2.00.12+36.06
27Inge GodalLillomarka OL2.00.34+36.28
28Bjørn ChristensenØstmarka OK2.01.24+37.18
29Ottar WiklundNydalens SK2.02.06+38.00
30Håkon Amundsen2.05.35+41.29
31Jens HenriksenLillomarka OL2.09.41+45.35
32Mats Olav BergLillomarka OL2.11.09+47.03
33Anders FlågenHeming Orientering2.13.51+49.45
34Peter KlavenessMåren OK2.14.33+50.27
35Fredrik HøyerFossum IF2.16.04+51.58
36Truls AngellLillomarka OL2.17.23+53.17
37Petter NæssOppsal Orientering2.18.33+54.27
38Timothy RichardsonNydalens SK2.18.35+54.29
39Sebastian Peters2.18.37+54.31
40Rasmus D. EastwoodLillomarka OL2.20.29+56.23
41Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL2.20.37+56.31
42Jonathan WoodhouseLillomarka OL2.20.40+56.34
43Lars-Erik NygårdAsker SK2.20.48+56.42
44Eiven SkramNittedal OL2.21.13+57.07
45Estin SkramNittedal OL2.21.16+57.10
46Vinjar SkramNittedal OL2.21.40+57.34
47Johan Toverud JensenNydalens SK2.22.10+58.04
48Marius SkramNittedal OL2.22.19+58.13
49Steinar EastwoodLillomarka OL2.22.20+58.14
50Per OsenVestre Akers SK2.24.35+1.00.29
51Vidar ElvekrokEiker OL2.25.44+1.01.38
52Tormod BøeVBIL2.27.16+1.03.10
53Odd Arne LianIL Koll2.31.29+1.07.23
54Rachele RighiniOslostudentenes IK2.31.35+1.07.29
55Tor MadsenStatkraft2.31.39+1.07.33
56Frode JohansenStatoil2.31.42+1.07.36
57Håvard Rekve LianFossum IF2.31.46+1.07.40
58Knut Erik ØstengenThales BIL2.32.08+1.08.02
59Morten TangenOK Moss2.33.57+1.09.51
60Johan MattssonLillomarka OL2.50.03+1.25.57
61Raphael Guedes Barreiros Neto2.56.33+1.32.27
62Erik Rønnov3.01.42+1.37.36
63Dag WangLillomarka OL3.01.46+1.37.40
64Erik BorgIL Koll3.13.50+1.49.44
65Ivar MestadRøyken OL3.19.17+1.55.11
66Lars Audun VoldLillomarka OL3.22.43+1.58.37
67Finn Roar HalvorsrudLillomarka OL3.25.28+2.01.22
68Nils IhlenIL Koll3.29.12+2.05.06
69Roger BrekkeLillomarka OL3.32.54+2.08.48
70Alfred Eckmann AronsenNittedal OL3.37.39+2.13.33
71Michael Eckmann JensenNittedal OL3.37.41+2.13.35
72Torbjørn LundebyLillomarka OL3.37.46+2.13.40
73Jon FanavollKamp/Vestheim IF4.02.52+2.38.46
74Øystein BergÅrvoll IL4.10.00+2.45.54
75Tor HenriksenÅrvoll IL4.12.40+2.48.34
Eskil BrændenLillomarka OLikke startet
Thor NorderudIL Tyrvingikke startet

Herrer 4km

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm39.54
2Per KaarbyOvertoppen IL42.07+2.13
3Harald RikheimPrivat44.55+5.01
4Tove StrandMåren OK46.04+6.10
5Knut Anders LøkenFossum IF46.57+7.03
6Roar SigurdsenRingnes BIL46.59+7.05
7Svein OtterleiØstmarka OK47.08+7.14
8Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb47.38+7.44
9Tov Arne BondalNotodden OL48.10+8.16
10Per OngstadPRIVAT50.05+10.11
11Terje LinløkkenØstmarka OK51.51+11.57
12Tor LahlumKolbotn og Skimt OL52.02+12.08
13Mathias LinløkkenØstmarka OK53.08+13.14
14Erlend OtterleiØstmarka OK53.12+13.18
15Einar SkaareBrevpost/Nittedal55.57+16.03
16Paul WadeFossum IF56.42+16.48
17Øystein MadsenHaugerud IF59.58+20.04
18Audun Sanderud1.01.49+21.55
19Alfred Holtan SanderudLillomarka OL1.02.10+22.16
20Kåre KnudsenIL GeoForm1.14.12+34.18
21Eyvind AasIL GeoForm1.20.37+40.43
22August Lea KabbeNydalens SK1.38.13+58.19
22Birk Falch MildeNydalens SK1.38.13+58.19
24Brage Wergeland BiemLillomarka OL1.51.01+1.11.07
25Bjørn GunnerødAsker Skiklubb2.00.00+1.20.06
26Knut Kristen HangeraasIL GeoForm2.25.20+1.45.26
27Sigurd HaugerudIL Geoform2.46.53+2.06.59
Kai Halvorsen AarekolSiemensikke startet
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

Damer 15km

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Agnes LeoHalden SK2.26.54
2Hedda SkatvedtRaumar Orientering2.42.16+15.22
3Ingrid BlindheimLillomarka OL3.05.23+38.29
4Trude FixdalIL Koll3.34.05+1.07.11
5Trine OldernesLillomarka OL3.45.09+1.18.15
6Merethe Andersen3.45.10+1.18.16

Damer 10km

43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri StørmerNydalens SK1.33.25
2Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL1.44.23+10.58
3Oda ScheeleNydalens SK1.49.41+16.16
4Pia Young VikNydalens SK1.49.44+16.19
5Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK1.50.29+17.04
6Signe Astrup ArnesenHeming Orientering1.53.39+20.14
7Heidi TronbølFet OL1.54.28+21.03
8Ingunn Høst FossgardLillomarka OL1.59.31+26.06
9Charlotte WatsonLillomarka OL1.59.37+26.12
10Britta FismenFossum IF2.00.38+27.13
11Inga Skaarer WiklundNydalens SK2.02.05+28.40
12Dagrun MelkildHeming Orientering2.05.09+31.44
13Ann Elin FlågenHeming Orientering2.05.39+32.14
14Unni SkoglundLillomarka OL2.06.20+32.55
15Kjersti HovFossum IF2.06.39+33.14
16Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm2.06.50+33.25
17Ida Marie FlågenHeming Orientering2.09.02+35.37
18Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL2.11.51+38.26
19Audrun UtskarpenOslostudentenes IK2.12.03+38.38
20Marianne NjåsteinIL Tyrving2.14.19+40.54
21Åshild FlatebakkenIL Tyrving2.14.22+40.57
22Marit EgnerAsker Skiklubb2.17.00+43.35
22Brita Opheim SauarIL Koll2.17.00+43.35
24Lena GottfridssonNittedal OL2.17.53+44.28
24Hilde TellesbøNittedal OL2.17.53+44.28
26Solveig Eline BergIL Tyrving2.30.58+57.33
27Kirsti Grundnes BergIL Tyrving2.31.01+57.36
28Linda FredhOK Moss2.33.54+1.00.29
29Frøy GrøndahlLillomarka OL2.50.03+1.16.38
30Sunniva HalvorsrudLillomarka OL3.20.45+1.47.20
31Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3.21.08+1.47.43
32Camilla AndresenPrivat3.22.46+1.49.21
33Dalia KazokaityteKoll IL3.29.16+1.55.51
34Merete RørvikLillomarka OL3.32.17+1.58.52
35Vibeke HøstLillomarka OL3.32.19+1.58.54
36Line SletnerLillomarka OL3.33.03+1.59.38
37Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL3.37.48+2.04.23
38Elisabeth StrandbergLillomarka OL3.54.20+2.20.55
39Hege Marie FossgardAsker SK3.54.24+2.20.59
40Jorunn BlindheimLillomarka OL3.59.33+2.26.08
41Aase MestadLillomarka OL4.02.00+2.28.35
42Helena GranbergØstmarka OK4.38.53+3.05.28
43Siv Susanne JystadØstmarka OK4.38.54+3.05.29
Hege FeiringIL Tyrvingikke startet
Anne Kristine NorderudIL Tyrvingikke startet
Hege WangLillomarka OLikke startet

Damer 4km

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie ScheeleNydalens SK41.51
2Helene ScheeleNydalens SK44.38+2.47
3Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb47.54+6.03
4Lene ColquhounLillomarka OL56.48+14.57
5Sharon BroadwellGEOFORM1.00.36+18.45
6Ingrid NermoenØstmarka OK1.02.28+20.37
7Gisela SundelinPrivat1.06.51+25.00
8Elin BrekkeLillomarka OL1.15.00+33.09
9Lene Anett KillingmoOK Øst1.17.35+35.44
10Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL1.41.01+59.10
11Heidi HangeraasGEOFORM2.25.06+1.43.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor