Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonVis lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 15 september 2019

D 17

56 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Nydalens SK 11.52.08
2NTNUI 11.55.49+3.41
3Byåsen IL 11.57.38+5.30
4Nydalens SK 21.57.53+5.45
5Halden SK 11.59.48+7.40
6Nydalens SK 31.59.55+7.47
7Konnerud IL 12.00.33+8.25
8Tyrving IL 12.00.46+8.38
9Bækkelagets SK 12.00.53+8.45
10Fossum IF 12.01.49+9.41
11Fredrikstad SK 12.01.58+9.50
12NTNUI 22.02.44+10.36
13Halden SK 22.07.47+15.39
14NTNUI 32.08.18+16.10
15Tyrving IL 22.09.39+17.31
16Kongsberg OL 12.11.11+19.03
17Bækkelagets SK 22.12.33+20.25
18NTNUI 42.14.00+21.52
19Løten o-lag 12.14.23+22.15
20NTNUI 52.14.31+22.23
21Larvik OK 12.14.37+22.29
22Ganddal IL 12.14.45+22.37
23Halden SK 42.16.06+23.58
24Konnerud IL 22.16.12+24.04
25Kongsberg OL 22.16.25+24.17
26Freidig 12.17.29+25.21
27Tyrving IL 62.21.21+29.13
28Byåsen IL 22.21.34+29.26
29Eiker OL 12.22.02+29.54
30Frol IL 12.22.06+29.58
31Halden SK 32.25.00+32.52
32Oppsal Orientering 12.26.18+34.10
33NTNUI 62.27.01+34.53
34Østmarka OK 12.35.56+43.48
35NTNUI 72.39.37+47.29
36Ås-NMBU Orientering 12.41.46+49.38
37OK Moss 12.42.53+50.45
38Nydalens SK 52.43.52+51.44
39Eiker OL 22.46.25+54.17
40Tyrving IL 52.46.36+54.28
41Nydalens SK 42.46.56+54.48
41Varegg Fleridrett 12.46.56+54.48
43Asker Skiklubb 12.49.55+57.47
44Konnerud IL 32.52.13+1.00.05
45IL Koll 12.57.22+1.05.14
46Porsgrunn OL 13.10.50+1.18.42
47Eiker OL 33.11.10+1.19.02
48Sandefjord OK 13.18.22+1.26.14
49Kristiansand OK 13.47.30+1.55.22
Lillomarka OL 1diskvalifisert
Sturla, IF 1diskvalifisert
Tyrving IL 3diskvalifisert
Fossum IF 2brutt
OL Tønsberg og omegn 1brutt
Raumar Orientering 1brutt
Tyrving IL 4brutt

H 17

91 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Nydalens SK 11.58.16
2Frol IL 11.58.25+0.09
3Asker Skiklubb 11.58.36+0.20
4Halden SK 12.01.19+3.03
5NTNUI 12.01.24+3.08
6Bækkelagets SK 12.01.34+3.18
7Fredrikstad SK 12.03.39+5.23
8Nydalens SK 22.03.43+5.27
9Freidig 12.04.59+6.43
10Heming Orientering 12.05.25+7.09
11Kristiansand OK 12.10.25+12.09
12IL Leik 12.10.49+12.33
13Fredrikstad SK 22.11.04+12.48
14NTNUI 22.12.44+14.28
15Varegg Fleridrett 12.13.02+14.46
16Kongsberg OL 12.13.31+15.15
17Nydalens SK 32.14.12+15.56
18NTNUI 32.14.17+16.01
19Nydalens SK 42.15.34+17.18
20Kristiansand OK 22.16.23+18.07
21Halden SK 22.16.48+18.32
22Frol IL 22.16.50+18.34
23IL Vindbjart 12.17.05+18.49
24Fossum IF 12.21.31+23.15
25Tyrving IL 22.21.37+23.21
26Tyrving IL 32.21.46+23.30
27Raumar Orientering 12.21.51+23.35
28Halden SK 32.22.15+23.59
29Vegårshei IL 12.22.19+24.03
30Freidig 22.22.34+24.18
31Oppsal Orientering 12.24.15+25.59
32Nesbyen IL 12.25.06+26.50
33Konnerud IL 12.25.14+26.58
34Lillomarka OL 12.26.22+28.06
35Asker Skiklubb 22.26.29+28.13
36OL Trollelg 12.26.43+28.27
37Nydalens SK 62.27.07+28.51
38Nydalens SK 52.27.43+29.27
39Vang OL 12.30.37+32.21
40Bækkelagets SK 22.32.06+33.50
41Halden SK 42.32.24+34.08
42NTNUI 52.34.17+36.01
43OL Tønsberg og omegn 12.34.46+36.30
44Haugesund IL Orientering 12.35.44+37.28
45IL Koll 12.36.03+37.47
46Fossum IF 32.40.05+41.49
47Freidig 32.40.11+41.55
48Oppsal Orientering 22.40.25+42.09
49Porsgrunn OL 12.40.30+42.14
50Sandefjord OK 12.46.07+47.51
51Ganddal IL 12.46.13+47.57
52Tyrving IL 42.46.22+48.06
53Kongsberg OL 22.46.58+48.42
54Bø OL 12.47.00+48.44
55Porsgrunn OL 32.47.57+49.41
56IL Gular 12.48.50+50.34
57Løten o-lag 12.48.54+50.38
58Heming Orientering 22.50.21+52.05
59OK Moss 12.50.34+52.18
60Freidig 42.51.01+52.45
61Ås-NMBU Orientering 22.54.11+55.55
62Asker Skiklubb 32.54.27+56.11
63NTNUI 42.54.35+56.19
64Fossum IF 22.54.52+56.36
65OL Tønsberg og omegn 22.56.45+58.29
66IK Grane Arendal Orientering 12.57.17+59.01
67IL Imås 13.01.15+1.02.59
68Porsgrunn OL 23.04.33+1.06.17
69Fredrikstad SK 33.05.27+1.07.11
70Notodden OL 13.13.59+1.15.43
71Heming Orientering 33.18.45+1.20.29
72OL Toten-Troll 13.26.07+1.27.51
73Lillomarka OL 23.45.36+1.47.20
74Larvik OK 13.17.48+1.19.32
75Hedrum OL 23.37.44+1.39.28
76Halden SK 53.57.29+1.59.13
Raumar Orientering 2fullført
Ås-NMBU Orientering 1diskvalifisert
Bækkelagets SK 3diskvalifisert
Berger og Svelvik OL 1diskvalifisert
Byåsen IL 1diskvalifisert
Eiker OL 1diskvalifisert
Hedrum OL 1diskvalifisert
Sturla, IF 1diskvalifisert
Halden SK 6brutt
Kristiansand OK 3brutt
Larvik OK 2brutt
NTNUI 6brutt
Oppsal Orientering 3brutt
Stavanger Orienteringsklubb 1brutt
Tyrving IL 1brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor