Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 15 september 2019

D 17

56 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.52.08
1. Tone Bergerud Lye36.522+0.0236.522+0.02
2. Silje Ekroll Jahren35.594+1.151.12.5120+0.22+0.20
3. Anne M Hausken Nordberg39.1711.52.081-1-0.22
2NTNUI 11.55.49+3.41
1. Tilla Farnes Hennum38.2018+1.3038.2018+1.30
2. Ida Lindkvist34.4411.13.044-14+0.35-0.55
3. Ingrid Lundanes42.453+3.281.55.492-2+3.41+3.06
3Byåsen IL 11.57.38+5.30
1. Lene Berg Hanssen37.5016+1.0037.5016+1.00
2. Ragnhild Eide35.073+0.231.12.573-13+0.28-0.32
3. Ingeborg Eide44.418+5.241.57.3830+5.30+5.02
4Nydalens SK 21.57.53+5.45
1. Oda Scheele37.2712+0.3737.2712+0.37
2. Maren Jansson Haverstad35.022+0.181.12.291-11-0.37
3. Anna Ulvensøen45.2411+6.071.57.534+3+5.45+5.45
5Halden SK 11.59.48+7.40
1. Lizzie Ingham38.2519+1.3538.2519+1.35
2. Eveliina Hirvonen38.109+3.261.16.3510-9+4.06+2.31
3. Kine Hallan Steiwer43.135+3.561.59.485-5+7.40+3.34
6Nydalens SK 31.59.55+7.47
1. Marie Liland37.1410+0.2437.1410+0.24
2. Maria Jonsson39.3413+4.501.16.4812+2+4.19+3.55
3. Marion Huber43.074+3.501.59.556-6+7.47+3.28
7Konnerud IL 12.00.33+8.25
1. Andrea Ranvik37.087+0.1837.087+0.18
2. Jenny Baklid37.367+2.521.14.4470+2.15+1.57
3. Therese Haare45.4912+6.322.00.3370+8.25+6.10
8Tyrving IL 12.00.46+8.38
1. Kristine Fjeldbo37.1410+0.2437.1410+0.24
2. Mari Jevne Arnesen38.1410+3.301.15.289-1+2.59+2.35
3. Marion Aebi45.1810+6.012.00.468-1+8.38+5.39
9Bækkelagets SK 12.00.53+8.45
1. Kine Gulliksen37.119+0.2137.119+0.21
2. Mariann Ulvestad36.225+1.381.13.335-4+1.04+0.43
3. Lone Brochmann47.2013+8.032.00.539+4+8.45+7.41
10Fossum IF 12.01.49+9.41
1. Pernille Katla37.2712+0.3737.2712+0.37
2. Karen Hoel Jomaas43.5121+9.071.21.1816+4+8.49+8.12
3. Victoria Hæstad Bjørnstad40.312+1.142.01.4910-6+9.41+0.52
11Fredrikstad SK 12.01.58+9.50
1. Heidi Østlid Bagstevold37.5717+1.0737.5717+1.07
2. Marit Kahrs40.2915+5.451.18.2613-4+5.57+4.50
3. Marie Olaussen43.326+4.152.01.5811-2+9.50+3.53
12NTNUI 22.02.44+10.36
1. Sigrid Alexandersen36.50136.501
2. Ane Dyrkorn36.446+2.001.13.346+5+1.05+1.05
3. Karen Oline Kolstad49.1018+9.532.02.4412+6+10.36+9.31
13Halden SK 22.07.47+15.39
1. Iliana Ilieva40.2923+3.3940.2923+3.39
2. Bodil Helgerud39.0711+4.231.19.3614-9+7.07+3.28
3. Jo Shepherd48.1114+8.542.07.4713-1+15.39+8.32
14NTNUI 32.08.18+16.10
1. Malin Sandstad44.5136+8.0144.5136+8.01
2. Tonje Vassend39.2712+4.431.24.1822-14+11.49+3.48
3. Anu Tuomisto44.007+4.432.08.1814-8+16.10+4.21
15Tyrving IL 22.09.39+17.31
1. Oda J Sikkeland36.533+0.0336.533+0.03
2. Ida Tiltnes37.568+3.121.14.498+5+2.20+2.17
3. Solveig Blandkjenn54.5034+15.332.09.3915+7+17.31+15.11
16Kongsberg OL 12.11.11+19.03
1. Ingjerd Myhre37.098+0.1937.098+0.19
2. Tale Strand44.4123+9.571.21.5018+10+9.21+9.02
3. Marlin Haavengen49.2119+10.042.11.1116-2+19.03+9.42
17Bækkelagets SK 22.12.33+20.25
1. Marthe Gløersen37.015+0.1137.015+0.11
2. Lene Godager Kaas43.4420+9.001.20.4515+10+8.16+8.05
3. Louise Oram51.4826+12.312.12.3317+2+20.25+12.09
18NTNUI 42.14.00+21.52
1. Margrethe Wisløff41.2428+4.3441.2428+4.34
2. Thea Dyrkorn41.0216+6.181.22.2619-9+9.57+5.23
3. Hannah Malmei51.3423+12.172.14.0018-1+21.52+11.55
19Løten o-lag 12.14.23+22.15
1. Evine Westli Andersen37.4815+0.5837.4815+0.58
2. Nina Smestad51.3736+16.531.29.2529+14+16.56+15.58
3. Emilie Westli Andersen44.589+5.412.14.2319-10+22.15+5.19
20NTNUI 52.14.31+22.23
1. Signe Bredholt Jørgensen38.2820+1.3838.2820+1.38
2. Ingunn Egeberg Vári43.1819+8.341.21.4617-3+9.17+7.39
3. Marie Line Furland52.4531+13.282.14.3120+3+22.23+13.06
21Larvik OK 12.14.37+22.29
1. Andrine Harriet Fremstad41.2227+4.3241.2227+4.32
2. Elin Bjerva43.0018+8.161.24.2223-4+11.53+7.21
3. Ingrid Undstad50.1521+10.582.14.3721-2+22.29+10.36
22Ganddal IL 12.14.45+22.37
1. Janne Tjørhom Aasheim40.1622+3.2640.1622+3.26
2. Ingrid Lamark45.3727+10.531.25.5325+3+13.24+9.58
3. Aud Hognestad Taksdal48.5217+9.352.14.4522-3+22.37+9.13
23Halden SK 42.16.06+23.58
1. Ingrid Kronborg Bronebakk37.4314+0.5337.4314+0.53
2. Karianne Hauge45.2226+10.381.23.0520+6+10.36+9.43
3. Vendula Haldin53.0133+13.442.16.0623+3+23.58+13.22
24Konnerud IL 22.16.12+24.04
1. Thea Sildnes Baklid42.0330+5.1342.0330+5.13
2. Anette Juveli44.0622+9.221.26.0927-3+13.40+8.27
3. Maiken Økern Hågård50.0320+10.462.16.1224-3+24.04+10.24
25Kongsberg OL 22.16.25+24.17
1. Aurora Moholth41.1525+4.2541.1525+4.25
2. Helene Eger42.1917+7.351.23.3421-4+11.05+6.40
3. Åsne Haavengen52.5132+13.342.16.2525+4+24.17+13.12
26Freidig 12.17.29+25.21
1. Hanne Sandstad37.046+0.1437.046+0.14
2. Dina Reitan47.5130+13.071.24.5524+18+12.26+12.12
3. Vera Melkild52.3429+13.172.17.2926+2+25.21+12.55
27Tyrving IL 62.21.21+29.13
1. Live Bredholt Jørgensen41.4729+4.5741.4729+4.57
2. Maren Mohagen Hansen47.2128+12.371.29.0828-1+16.39+11.42
3. Elin-Kristin Hem Olsen52.1328+12.562.21.2127-1+29.13+12.34
28Byåsen IL 22.21.34+29.26
1. Emma Arnesen41.0424+4.1441.0424+4.14
2. Helen Palmer44.5425+10.101.25.5826+2+13.29+9.15
3. Gøril Eide55.3635+16.192.21.3428+2+29.26+15.57
29Eiker OL 12.22.02+29.54
1. Kristine Berglia44.2934+7.3944.2934+7.39
2. Anne Line Nydal Berglia49.2233+14.381.33.5131-3+21.22+13.43
3. Malin Sørensen48.1114+8.542.22.0229-2+29.54+8.32
30Frol IL 12.22.06+29.58
1. Eirin Svanøe-Hafstad36.564+0.0636.564+0.06
2. Mari Kilskar Grevskott39.5114+5.071.16.4711+7+4.18+4.12
3. Camilla Hengebøl1.05.1938+26.022.22.0630+19+29.58+25.40
31Halden SK 32.25.00+32.52
1. Hedda Raadal Bjørlo44.3835+7.4844.3835+7.48
2. Ane Sofie Næss Bjørgul51.4238+16.581.36.2036+1+23.51+16.03
3. Idun Kristine Felde Olaussen48.4016+9.232.25.0031-5+32.52+9.01
32Oppsal Orientering 12.26.18+34.10
1. Vigdis Hobøl47.1541+10.2547.1541+10.25
2. Tina Kalleson47.2929+12.451.34.4432-9+22.15+11.50
3. Ingvild Maalen-Johansen51.3423+12.172.26.18320+34.10+11.55
33NTNUI 62.27.01+34.53
1. Triin Jäädmaa44.1031+7.2044.1031+7.20
2. Ane Nielsen Solberg50.5634+16.121.35.0634+3+22.37+15.17
3. Nina Asheim Birkeland51.5527+12.382.27.0133-1+34.53+12.16
34Østmarka OK 12.35.56+43.48
1. Ingrid Marie Stubban Hygen54.0647+17.1654.0647+17.16
2. Anna Cecilie Linløkken49.1332+14.291.43.1940-7+30.50+13.34
3. Alexandra Linløkken52.3730+13.202.35.5634-6+43.48+12.58
35NTNUI 72.39.37+47.29
1. Aurora Fossøy50.0745+13.1750.0745+13.17
2. Ingvild Wang51.0835+16.241.41.1539-6+28.46+15.29
3. Sunniva Omdal58.2237+19.052.39.3735-4+47.29+18.43
36Ås-NMBU Orientering 12.41.46+49.38
1. Ragnhild Helene Løvli47.5643+11.0647.5643+11.06
2. Linn Mei Waaler1.03.1646+28.321.51.1247+4+38.43+27.37
3. Kaja Winsnes Nordhagen50.3422+11.172.41.4636-11+49.38+10.55
37OK Moss 12.42.53+50.45
1. Johanne Bratland Tjernshaugen47.1440+10.2447.1440+10.24
2. Marie Lindløv Jensen1.03.5647+29.121.51.1046+6+38.41+28.17
3. Aurora Gjølsjø51.4325+12.262.42.5337-9+50.45+12.04
38Nydalens SK 52.43.52+51.44
1. Sofie Aarnes45.0837+8.1845.0837+8.18
2. Ea Lunøe48.1431+13.301.33.2230-7+20.53+12.35
3. Marianne Dæhli1.10.3043+31.132.43.5238+8+51.44+30.51
39Eiker OL 22.46.25+54.17
1. Hilde Hovdenak41.1626+4.2641.1626+4.26
2. Sølvi Fossøy54.1339+19.291.35.2935+9+23.00+18.34
3. Solveig Moen Letmolie1.10.5644+31.392.46.2539+4+54.17+31.17
40Tyrving IL 52.46.36+54.28
1. Maren Norderud45.1138+8.2145.1138+8.21
2. Solveig Eline Berg51.3937+16.551.36.5037-1+24.21+16.00
3. Synne Skjærstein1.09.4642+30.292.46.3640+3+54.28+30.07
41Nydalens SK 42.46.56+54.48
1. Yngvild Langedal Breivik44.2032+7.3044.2032+7.30
2. Ada Wulfsberg1.05.4148+30.571.50.0145+13+37.32+30.02
3. Emilie Westin56.5536+17.382.46.5641-4+54.48+17.16
41Varegg Fleridrett 12.46.56+54.48
1. Christiane Trösse44.2032+7.3044.2032+7.30
2. Tora Aasheim Nymark54.2840+19.441.38.4838+6+26.19+18.49
3. Kårhild Husby Nordstad1.08.0840+28.512.46.5641+3+54.48+28.29
43Asker Skiklubb 12.49.55+57.47
1. Synne Strand38.3021+1.4038.3021+1.40
2. Marit Isachsen56.3543+21.511.35.0533+12+22.36+20.56
3. Silje Marie Våge1.14.5046+35.332.49.5543+10+57.47+35.11
44Konnerud IL 32.52.13+1.00.05
1. Isa Heggedal47.5342+11.0347.5342+11.03
2. Anniken Ranvik55.3242+20.481.43.2541-1+30.56+19.53
3. Amanda Skyttersæter Saugerud1.08.4841+29.312.52.1344+3+1.00.05+29.09
45IL Koll 12.57.22+1.05.14
1. Brita Opheim Sauar1.04.3349+27.431.04.3349+27.43
2. Marte Balchen44.4624+10.021.49.1944-5+36.50+9.07
3. Trude Fixdal1.08.0339+28.462.57.2245+1+1.05.14+28.24
46Porsgrunn OL 13.10.50+1.18.42
1. Kjersti Adéla Westin49.4144+12.5149.4144+12.51
2. Hilde Vassend55.1041+20.261.44.5142-2+32.22+19.31
3. Sara Mathisen1.25.5948+46.423.10.5046+4+1.18.42+46.20
47Eiker OL 33.11.10+1.19.02
1. Nina Jeanette Tollehaug59.3048+22.4059.3048+22.40
2. Christine Hoen59.3544+24.511.59.05480+46.36+23.56
3. Anne Marthe Peveri1.12.0545+32.483.11.1047-1+1.19.02+32.26
48Sandefjord OK 13.18.22+1.26.14
1. Mariann Øren Arvesen46.2239+9.3246.2239+9.32
2. Tiri Rebård1.02.0245+27.181.48.2443+4+35.55+26.23
3. Annette Cecilie Arentz1.29.5849+50.413.18.2248+5+1.26.14+50.19
49Kristiansand OK 13.47.30+1.55.22
1. Ida Aurebekk52.0146+15.1152.0146+15.11
2. Anna Sofie Hoff1.38.3949+1.03.552.30.4049+3+1.18.11+1.03.00
3. Julie Christiansen1.16.5047+37.333.47.30490+1.55.22+37.11
Lillomarka OL 1diskvalifisert
1. Andrine Benjaminsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ingrid Blindheimdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Charlotte Watsondiskvalifisertdiskvalifisert
Sturla, IF 1diskvalifisert
1. Ine Instanesdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ingeborg Kvarmediskvalifisertdiskvalifisert
3. Malene Instanesdiskvalifisertdiskvalifisert
Tyrving IL 3diskvalifisert
1. Helene Lund-Johansendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mina Jørgensendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Stella Holmbodiskvalifisertdiskvalifisert
Fossum IF 2brutt
1. Ragnhild Hjermstadbruttbrutt
2. Britta Fismenbruttbrutt
3. bruttbrutt
OL Tønsberg og omegn 1brutt
1. Tonje Rasmussenbruttbrutt
2. Anny Horge Rognebruttbrutt
3. bruttbrutt
Raumar Orientering 1brutt
1. Kristine Eide Rappbruttbrutt
2. Ingrid Eide Rappbruttbrutt
3. bruttbrutt
Tyrving IL 4brutt
1. Mari Jellum Helgerudbruttbrutt
2. Ingrid Lund Hovdenbruttbrutt
3. Ingrid Lund Hovdenbruttbrutt

H 17

91 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.58.16
1. Lukas Liland38.172+0.0338.172+0.03
2. Jon Aukrust Osmoen38.306+1.371.16.474+2+1.40+1.37
3. Elias Jonsson41.293+0.481.58.161-3-1.40
2Frol IL 11.58.25+0.09
1. Stian Sundsvik38.274+0.1338.274+0.13
2. Jo Forseth Indgaard38.183+1.251.16.453-1+1.38+1.25
3. Yngve Skogstad41.404+0.591.58.252-1+0.09-1.29
3Asker Skiklubb 11.58.36+0.20
1. Henrik Fredriksen Aas38.223+0.0838.223+0.08
2. Sander Arntzen38.183+1.251.16.402-1+1.33+1.25
3. Vegard Gulbrandsen41.565+1.151.58.363+1+0.20-1.13
4Halden SK 12.01.19+3.03
1. Jesse Laukkarinen42.2820+4.1442.2820+4.14
2. Olav Lundanes38.102+1.171.20.389-11+5.31+1.17
3. Magne Dæhli40.4112.01.194-5+3.03-2.28
5NTNUI 12.01.24+3.08
1. Vegard Jarvis Westergård39.545+1.4039.545+1.40
2. Eirik Langedal Breivik39.109+2.171.19.0450+3.57+2.17
3. Audun Heimdal42.207+1.392.01.2450+3.08-0.49
6Bækkelagets SK 12.01.34+3.18
1. Carl Godager Kaas40.249+2.1040.249+2.10
2. Ralph Street38.447+1.511.19.086-3+4.01+1.51
3. Simen Hjalmar Wästlund42.268+1.452.01.3460+3.18-0.43
7Fredrikstad SK 12.03.39+5.23
1. Håvard Lucasen41.0512+2.5141.0512+2.51
2. Hans Petter Mathisen38.275+1.341.19.328-4+4.25+1.34
3. Gaute Hallan Steiwer44.0710+3.262.03.397-1+5.23+0.58
8Nydalens SK 22.03.43+5.27
1. Alan Cherry39.576+1.4339.576+1.43
2. Eirik Kamstrup Hovind39.3410+2.411.19.317+1+4.24+2.41
3. Anders Vister44.1211+3.312.03.438+1+5.27+1.03
9Freidig 12.04.59+6.43
1. Sindre Johannessen40.147+2.0040.147+2.00
2. Vegard Kittilsen43.3318+6.401.23.4714+7+8.40+6.40
3. Håvard Sandstad Eidsmo41.122+0.312.04.599-5+6.43-1.57
10Heming Orientering 12.05.25+7.09
1. Harald Astrup Arnesen42.2419+4.1042.2419+4.10
2. Audun Weltzien41.0512+4.121.23.2911-8+8.22+4.12
3. Kasper Fosser41.565+1.152.05.2510-1+7.09-1.13
11Kristiansand OK 12.10.25+12.09
1. Marius Aurebekk46.5442+8.4046.5442+8.40
2. Vegard Danielsen39.098+2.161.26.0318-24+10.56+2.16
3. Dag Blandkjenn44.2212+3.412.10.2511-7+12.09+1.13
12IL Leik 12.10.49+12.33
1. Andreas Sølberg40.228+2.0840.228+2.08
2. Ola Keiserås46.2525+9.321.26.4723+15+11.40+9.32
3. Oskar Andrén44.029+3.212.10.4912-11+12.33+0.53
13Fredrikstad SK 22.11.04+12.48
1. Mattias Karlsson42.2921+4.1542.2921+4.15
2. Håvard Wedege40.0011+3.071.22.2910-11+7.22+3.07
3. Sindre Østhagen48.3521+7.542.11.0413+3+12.48+5.26
14NTNUI 22.12.44+14.28
1. Ulrik Astrup Arnesen42.1618+4.0242.1618+4.02
2. August Asheim Birkeland43.5020+6.571.26.0619+1+10.59+6.57
3. Rasmus Rørholt Theisen46.3815+5.572.12.4414-5+14.28+3.29
15Varegg Fleridrett 12.13.02+14.46
1. Per Harald Löfgren Johansen42.3122+4.1742.3122+4.17
2. Markus Kjærner-Semb43.0817+6.151.25.3917-5+10.32+6.15
3. Oskar Røen47.2317+6.422.13.0215-2+14.46+4.14
16Kongsberg OL 12.13.31+15.15
1. Mathias Drage41.1716+3.0341.1716+3.03
2. Bjørn Haavengen45.2023+8.271.26.3722+6+11.30+8.27
3. Damien Renard46.5416+6.132.13.3116-6+15.15+3.45
17Nydalens SK 32.14.12+15.56
1. Kornelius Kriszat-Løvfald41.0613+2.5241.0613+2.52
2. Vegard Blomseth Johnsen42.2915+5.361.23.3512-1+8.28+5.36
3. Henrik Eijsink50.3729+9.562.14.1217+5+15.56+7.28
18NTNUI 32.14.17+16.01
1. Martin Borge Heir42.3523+4.2142.3523+4.21
2. Anders Felde Olaussen43.4119+6.481.26.1620-3+11.09+6.48
3. Håkon Fruseth Christiansen48.0118+7.202.14.1718-2+16.01+4.52
19Nydalens SK 42.15.34+17.18
1. Per Melander Often40.2810+2.1440.2810+2.14
2. Andreas G. Polden46.0124+9.081.26.2921+11+11.22+9.08
3. Lars Young Vik49.0523+8.242.15.3419-2+17.18+5.56
20Kristiansand OK 22.16.23+18.07
1. Christian Bøen41.0411+2.5041.0411+2.50
2. Eirik Heddeland Martens42.3516+5.421.23.3913+2+8.32+5.42
3. David Runde52.4435+12.032.16.2320+7+18.07+9.35
21Halden SK 22.16.48+18.32
1. Emil Wingstedt41.1615+3.0241.1615+3.02
2. Mats Nordbrøden47.1826+10.251.28.3425+10+13.27+10.25
3. Niels Christian Hellerud48.1419+7.332.16.4821-4+18.32+5.05
22Frol IL 22.16.50+18.34
1. Simon Jakobsson42.3925+4.2542.3925+4.25
2. Carl Petter Lyngen42.2614+5.331.25.0515-10+9.58+5.33
3. Tobias Alstad51.4533+11.042.16.5022+7+18.34+8.36
23IL Vindbjart 12.17.05+18.49
1. Gjermund Steinsland43.2030+5.0643.2030+5.06
2. Jostein Moe48.3231+11.391.31.5229-1+16.45+11.39
3. Hans Gunnar Omdal45.1313+4.322.17.0523-6+18.49+2.04
24Fossum IF 12.21.31+23.15
1. Øyvind Hjermstad43.1328+4.5943.1328+4.59
2. Erling Hjermstad41.5513+5.021.25.0816-12+10.01+5.02
3. Eivind Berner Myhre56.2343+15.422.21.3124+8+23.15+13.14
25Tyrving IL 22.21.37+23.21
1. Karl Fremstad46.5141+8.3746.5141+8.37
2. Ivar Lundanes44.2321+7.301.31.1427-14+16.07+7.30
3. Morten Jarvis Westergård50.2328+9.422.21.3725-2+23.21+7.14
26Tyrving IL 32.21.46+23.30
1. Styrk Hundseid Kamsvåg41.2917+3.1541.2917+3.15
2. Espen Jakobsen45.1922+8.261.26.4824+7+11.41+8.26
3. Torkil Eide Solstad54.5840+14.172.21.4626+2+23.30+11.49
27Raumar Orientering 12.21.51+23.35
1. Anders Haga38.14138.141
2. Magne Haga36.5311.15.07100.00
3. Øistein Fagerli Næss1.06.4465+26.032.21.5127+26+23.35+23.35
28Halden SK 32.22.15+23.59
1. Mats Haldin43.1429+5.0043.1429+5.00
2. Øyvind Helgerud48.0730+11.141.31.2128-1+16.14+11.14
3. Markus Holter50.5431+10.132.22.15280+23.59+7.45
29Vegårshei IL 12.22.19+24.03
1. Anders Vestøl42.4026+4.2642.4026+4.26
2. Jon Nilsen49.5836+13.051.32.3830+4+17.31+13.05
3. Olav Vestøl49.4126+9.002.22.1929-1+24.03+6.32
30Freidig 22.22.34+24.18
1. Mats Eidsmo42.3724+4.2342.3724+4.23
2. Jonas Grønli47.4728+10.541.30.2426+2+15.17+10.54
3. Oskar Spets Storhov52.1034+11.292.22.3430+4+24.18+9.01
31Oppsal Orientering 12.24.15+25.59
1. Kristoffer Fiane Pedersen45.0738+6.5345.0738+6.53
2. Thomas Ruud49.4435+12.511.34.5136-2+19.44+12.51
3. Sigve Vågsnes49.2425+8.432.24.1531-5+25.59+6.15
32Nesbyen IL 12.25.06+26.50
1. Vegard Myklemyr43.3732+5.2343.3732+5.23
2. Kristian Mikkelsplass50.0637+13.131.33.4333+1+18.36+13.13
3. Kristen Mikkelsplass51.2332+10.422.25.0632-1+26.50+8.14
33Konnerud IL 12.25.14+26.58
1. Aslak Heimdal52.3369+14.1952.3369+14.19
2. Jonas Sommerstad Juveli47.2427+10.311.39.5746-23+24.50+10.31
3. Jørgen Baklid45.1714+4.362.25.1433-13+26.58+2.08
34Lillomarka OL 12.26.22+28.06
1. Elias Skjolden Sørensen48.4255+10.2848.4255+10.28
2. Steinar Kollerud49.1633+12.231.37.5841-14+22.51+12.23
3. Jens Johan Brekke48.2420+7.432.26.2234-7+28.06+5.15
35Asker Skiklubb 22.26.29+28.13
1. Felix Finsrud48.2249+10.0848.2249+10.08
2. Sondre Ytterbø49.0632+12.131.37.2838-11+22.21+12.13
3. Erling Sommerfeldt49.0122+8.202.26.2935-3+28.13+5.52
36OL Trollelg 12.26.43+28.27
1. Anders Haugskott41.0613+2.5241.0613+2.52
2. Ove Baardsgaard52.2146+15.281.33.2731+18+18.20+15.28
3. Olav Andreas Remmen53.1636+12.352.26.4336+5+28.27+10.07
37Nydalens SK 62.27.07+28.51
1. Øystein Pettersen47.1845+9.0447.1845+9.04
2. Einar Tommelstad50.4339+13.501.38.0143-2+22.54+13.50
3. Halvor Saunes49.0624+8.252.27.0737-6+28.51+5.57
38Nydalens SK 52.27.43+29.27
1. Sverre Turter Sandvold47.0743+8.5347.0743+8.53
2. Beat Roth50.5140+13.581.37.5841-2+22.51+13.58
3. Sverre Waaler Kaas49.4527+9.042.27.4338-3+29.27+6.36
39Vang OL 12.30.37+32.21
1. Njaal Ellegaard Melby48.2249+10.0848.2249+10.08
2. Even Lindaas51.3342+14.401.39.5545-4+24.48+14.40
3. Eskil Frøisland50.4230+10.012.30.3739-6+32.21+7.33
40Bækkelagets SK 22.32.06+33.50
1. Magne Jutulstad43.2431+5.1043.2431+5.10
2. Mathias Gløersen54.1451+17.211.37.3839+8+22.31+17.21
3. Martin Schälli54.2839+13.472.32.0640+1+33.50+11.19
41Halden SK 42.32.24+34.08
1. Andreas Johansson44.0637+5.5244.0637+5.52
2. Matthieu Puech52.2045+15.271.36.26370+21.19+15.27
3. Lacho Iliev55.5842+15.172.32.2441+4+34.08+12.49
42NTNUI 52.34.17+36.01
1. Are Wigaard43.5436+5.4043.5436+5.40
2. Håvard Mo Vaadal49.4134+12.481.33.3532-4+18.28+12.48
3. Øystein Fruseth Christiansen1.00.4254+20.012.34.1742+10+36.01+17.33
43OL Tønsberg og omegn 12.34.46+36.30
1. Oliver Østby47.3046+9.1647.3046+9.16
2. Morten Krona Haflan50.1438+13.211.37.4440-6+22.37+13.21
3. Jakob Hjelseth57.0245+16.212.34.4643+3+36.30+13.53
44Haugesund IL Orientering 12.35.44+37.28
1. Sigurd Paulsen Vie42.4327+4.2942.4327+4.29
2. Knut Steffen Kvala55.3552+18.421.38.1844+17+23.11+18.42
3. Bjørn Egil Rossebø57.2646+16.452.35.44440+37.28+14.17
45IL Koll 12.36.03+37.47
1. Audun Bjerkreim Nilsen43.4433+5.3043.4433+5.30
2. Bo Engdahl50.5841+14.051.34.4235+2+19.35+14.05
3. Jarl Magnus Berge1.01.2157+20.402.36.0345+10+37.47+18.12
46Fossum IF 32.40.05+41.49
1. Morten Fismen51.1065+12.5651.1065+12.56
2. Torbjørn Blom-hagen55.3552+18.421.46.4557-8+31.38+18.42
3. Leif Størmer53.2037+12.392.40.0546-11+41.49+10.11
47Freidig 32.40.11+41.55
1. Mikkel Holt48.3854+10.2448.3854+10.24
2. Kristian Fredrik Lygnum51.3943+14.461.40.1748-6+25.10+14.46
3. Lars Sandstad59.5452+19.132.40.1147-1+41.55+16.45
48Oppsal Orientering 22.40.25+42.09
1. Ludvig Rødnes48.3553+10.2148.3553+10.21
2. Ola Marius Pedersen53.4250+16.491.42.1749-4+27.10+16.49
3. Bent Erik Skaug58.0849+17.272.40.2548-1+42.09+14.59
49Porsgrunn OL 12.40.30+42.14
1. Rasmus Mathisen49.1958+11.0549.1958+11.05
2. Halvard Kornmo53.3849+16.451.42.5752-6+27.50+16.45
3. Magnus Aarhus Kinn57.3347+16.522.40.3049-3+42.14+14.24
50Sandefjord OK 12.46.07+47.51
1. Cornelius Bjørk48.5157+10.3748.5157+10.37
2. Trond Gjelstad56.3158+19.381.45.2254-3+30.15+19.38
3. Sturle Furland1.00.4555+20.042.46.0750-4+47.51+17.36
51Ganddal IL 12.46.13+47.57
1. Clemens Sundby Øxnevad46.2139+8.0746.2139+8.07
2. Markus Andreas Breivold56.2856+19.351.42.4950+11+27.42+19.35
3. Tobias Rødde1.03.2458+22.432.46.1351+1+47.57+20.15
52Tyrving IL 42.46.22+48.06
1. Trygve Hem Olsen51.4668+13.3251.4668+13.32
2. Emil Jönsson53.1948+16.261.45.0553-15+29.58+16.26
3. Anders Tiltnes1.01.1756+20.362.46.2252-1+48.06+18.08
53Kongsberg OL 22.46.58+48.42
1. Vetle Drage47.4448+9.3047.4448+9.30
2. Odd Strand52.1744+15.241.40.0147-1+24.54+15.24
3. Rolf Trygve Haug1.06.5766+26.162.46.5853+6+48.42+23.48
54Bø OL 12.47.00+48.44
1. Eivind Romberg Kvaale51.0264+12.4851.0264+12.48
2. Lars Steinar Hefre1.01.3764+24.441.52.3960-4+37.32+24.44
3. Dag Steinar Ragvin54.2138+13.402.47.0054-6+48.44+11.12
55Porsgrunn OL 32.47.57+49.41
1. Runar Torpe Lien51.3067+13.1651.3067+13.16
2. Dag Ausen57.3259+20.391.49.0258-9+33.55+20.39
3. Magne Wiig Mathisen58.5550+18.142.47.5755-3+49.41+15.46
56IL Gular 12.48.50+50.34
1. Rune Nygaard43.5035+5.3643.5035+5.36
2. Eyvind Kjellevold Malde59.0261+22.091.42.5251+16+27.45+22.09
3. Scott Juvik1.05.5864+25.172.48.5056+5+50.34+22.49
57Løten o-lag 12.48.54+50.38
1. Yngve Volden48.4656+10.3248.4656+10.32
2. John Anders Bakke1.04.5865+28.051.53.4463+7+38.37+28.05
3. Marius Øie55.1041+14.292.48.5457-6+50.38+12.01
58Heming Orientering 22.50.21+52.05
1. Magnus Eide-Fredriksen53.0470+14.5053.0470+14.50
2. Kristian Østermann1.00.4562+23.521.53.4966-4+38.42+23.52
3. Bjørn Anders Flågen56.3244+15.512.50.2158-8+52.05+13.23
59OK Moss 12.50.34+52.18
1. Øystein Olsen49.5362+11.3949.5362+11.39
2. Thomas Roskifte56.3057+19.371.46.2355-7+31.16+19.37
3. Henning Bratland Carlsen1.04.1160+23.302.50.3459+4+52.18+21.02
60Freidig 42.51.01+52.45
1. Jo Even Kolstad47.3147+9.1747.3147+9.17
2. Håkon Holstad1.05.4267+28.491.53.1361+14+38.06+28.49
3. Pål Kittilsen57.4848+17.072.51.0160-1+52.45+14.39
61Ås-NMBU Orientering 22.54.11+55.55
1. Linus Olhans57.3671+19.2257.3671+19.22
2. Vegard Fiane Pedersen56.0855+19.151.53.4463-8+38.37+19.15
3. Henrik Upsal1.00.2753+19.462.54.1161-2+55.55+17.18
62Asker Skiklubb 32.54.27+56.11
1. Per Wiréhn50.5263+12.3850.5263+12.38
2. Magnus Mellbye Larsen55.4854+18.551.46.4056-7+31.33+18.55
3. Tommy Jauhojärvi1.07.4767+27.062.54.2762+6+56.11+24.38
63NTNUI 42.54.35+56.19
1. Herman Ryen Martinsen46.2840+8.1446.2840+8.14
2. Olav Milian Schmitt Gran48.0629+11.131.34.3434-6+19.27+11.13
3. Jostein Tandberg1.20.0171+39.202.54.3563+29+56.19+36.52
64Fossum IF 22.54.52+56.36
1. Marius Bakke49.2460+11.1049.2460+11.10
2. Vebjørn Blom-Hagen1.01.0063+24.071.50.2459-1+35.17+24.07
3. Peter Gisholt1.04.2861+23.472.54.5264+5+56.36+21.19
65OL Tønsberg og omegn 22.56.45+58.29
1. Vetle Mathisen48.2249+10.0848.2249+10.08
2. Olav Aasmundtveit Hoff1.09.0268+32.091.57.2468+19+42.17+32.09
3. Anders Krona Haflan59.2151+18.402.56.4565-3+58.29+16.12
66IK Grane Arendal Orientering 12.57.17+59.01
1. Stig Alvestad48.2652+10.1248.2652+10.12
2. Sivert Møklegård Pihl1.05.2166+28.281.53.4765+13+38.40+28.28
3. Aslak Blågestad1.03.3059+22.492.57.1766+1+59.01+20.21
67IL Imås 13.01.15+1.02.59
1. Viggo Molund43.4734+5.3343.4734+5.33
2. Sigurd Daland1.11.5571+35.021.55.4267+33+40.35+35.02
3. Tarjei Nicolaisen1.05.3362+24.523.01.15670+1.02.59+22.24
68Porsgrunn OL 23.04.33+1.06.17
1. Håkon Kornmo1.00.3872+22.241.00.3872+22.24
2. Thore Kornmo53.0547+16.121.53.4362-10+38.36+16.12
3. Alexander Repstad Storemyr1.10.5068+30.093.04.3368+6+1.06.17+27.41
69Fredrikstad SK 33.05.27+1.07.11
1. Sondre Ottesen49.2059+11.0649.2059+11.06
2. Runar Saur Modahl1.10.2670+33.331.59.4669+10+44.39+33.33
3. Eirik Imrik1.05.4163+25.003.05.27690+1.07.11+22.32
70Notodden OL 13.13.59+1.15.43
1. Åsmund Slokvik49.3261+11.1849.3261+11.18
2. Robert Fredriksen1.12.1072+35.172.01.4270+9+46.35+35.17
3. Vebjørn Kvisli1.12.1769+31.363.13.59700+1.15.43+29.08
71Heming Orientering 33.18.45+1.20.29
1. Ferdinand Fremming1.05.2274+27.081.05.2274+27.08
2. Nils Petter Fremming57.4060+20.472.03.0271-3+47.55+20.47
3. Lasse Arnesen1.15.4370+35.023.18.45710+1.20.29+32.34
72OL Toten-Troll 13.26.07+1.27.51
1. Simen Ballangrud47.1044+8.5647.1044+8.56
2. Sigurd Kvamme1.18.3074+41.372.05.4072+28+50.33+41.37
3. Håvard Kvamme1.20.2772+39.463.26.07720+1.27.51+37.18
73Lillomarka OL 23.45.36+1.47.20
1. Eirik Høst Fossgard51.1966+13.0551.1966+13.05
2. Mathias Pedersen Vold1.16.3173+39.382.07.5073+7+52.43+39.38
3. Kristian Markhus Brekke1.37.4673+57.053.45.36730+1.47.20+54.37
74Larvik OK 13.17.48+1.19.32
1. Arne Dirdal1.05.4277+27.281.05.4277+27.28
2. Lars Fremstad1.11.0075+34.072.16.42770+1.01.35+34.07
3. Trond Strandberg1.01.0674+20.253.17.4874-3+1.19.32+17.57
75Hedrum OL 23.37.44+1.39.28
1. Jarle Lysnes1.02.0076+23.461.02.0076+23.46
2. Roger Lysnes1.13.4676+36.532.15.46760+1.00.39+36.53
3. Ludvig Johnsen1.21.5875+41.173.37.4475-1+1.39.28+38.49
76Halden SK 53.57.29+1.59.13
1. Marius Bjugan51.3975+13.2551.3975+13.25
2. Jakob Torgersen1.18.3977+41.462.10.18750+55.11+41.46
3. Alf Kristian Helle1.47.1176+1.06.303.57.2976+1+1.59.13+1.04.02
Raumar Orientering 2fullført
1. Christoffer Sletten1.03.5573+25.411.03.5573+25.41
2. Øystein Rapp1.10.0069+33.072.13.5574+1+58.48+33.07
3. fullførtfullført
Ås-NMBU Orientering 1diskvalifisert
1. Nils Tveitediskvalifisertdiskvalifisert
2. Ivar Aukrust Osmoendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jostein Svaland Dalediskvalifisertdiskvalifisert
Bækkelagets SK 3diskvalifisert
1. Olav Ekrheimdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mathias Nipendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Eskil Sande Gullorddiskvalifisertdiskvalifisert
Berger og Svelvik OL 1diskvalifisert
1. Joar Gjerdahldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Egil Furuadiskvalifisertdiskvalifisert
3. Hans Marius Nelsondiskvalifisertdiskvalifisert
Byåsen IL 1diskvalifisert
1. Petter Liabakk Eriksendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Øyvind Wiggendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Terje Maronidiskvalifisertdiskvalifisert
Eiker OL 1diskvalifisert
1. Øystein Sørensendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kenneth Sandvolddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Martin Sørensendiskvalifisertdiskvalifisert
Hedrum OL 1diskvalifisert
1. Sindre R Holtdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Henrik R Holtdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Viljan van Raaijdiskvalifisertdiskvalifisert
Sturla, IF 1diskvalifisert
1. Mathias Skourup Rognebakkediskvalifisertdiskvalifisert
2. Egil Frydenlunddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Johan Kristian Undelanddiskvalifisertdiskvalifisert
Halden SK 6brutt
1. Linus Bjørkebruttbrutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt
Kristiansand OK 3brutt
1. Petter Marki Erichsenbruttbrutt
2. Odd Kristian Hagen Myrebruttbrutt
3. Jack Bjørnsenbruttbrutt
Larvik OK 2brutt
1. Per Olav Gulbrandsenbruttbrutt
2. Ole Edvard Hjortlandbruttbrutt
3. Tom Kristensenbruttbrutt
NTNUI 6brutt
1. Gaute Friestadbruttbrutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt
Oppsal Orientering 3brutt
1. NN NNbruttbrutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt
Stavanger Orienteringsklubb 1brutt
1. Johan Christie Ørkebruttbrutt
2. Sara Nystrøm Olsenbruttbrutt
3. Harald Kalagerbruttbrutt
Tyrving IL 1brutt
1. Håkon Jarvis Westergårdbruttbrutt
2. Torgeir Nørbechbruttbrutt
3. Bjørn Ekebergbruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor