Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 14 september 2019

Asker Skiklubb

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Erling SommerfeldtH21 B Finale (33)34.58+3.227.58
7Synne StrandD 19-20 E (29)25.39+3.528.18
8Sondre YtterbøH 17-18E (65)25.51+2.336.39
10Sander ArntzenH 19-20E (41)25.25+3.076.23
12Felix FinsrudH 17-18E (65)26.36+3.186.51
28Vegard GulbrandsenH21 A Finale (46)37.54+5.356.48
29Anna Øfsthus GravirD 17-18 E (43)33.56+10.0311.07
37Vegard LøvliH 19-20E (41)43.12+20.5410.51
Henrik Fredriksen AasH 19-20E (41)diskvalifisert
Magnus Mellbye LarsenH21 B Finale (33)ikke startet

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Joar GjerdahlH 19-20E (41)34.00+11.428.32

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Kaja Samuelsen SkiriD 17-18 E (43)28.03+4.109.11

Byåsen IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ingeborg EideD21 A Finale (47)33.52+2.217.28
11Ragnhild EideD 19-20 E (29)28.02+6.159.04
13Lene Berg HanssenD 19-20 E (29)28.27+6.409.12
15Terje MaroniH21 B Finale (33)38.31+6.558.47
16Petter Liabakk EriksenH 17-18E (65)27.16+3.587.01
22Øyvind WiggenH21 B Finale (33)40.03+8.279.08
43Emma ArnesenD21 A Finale (47)45.24+13.5310.01

Bækkelagets SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nicolas SimoninH21G (1)37.196.41
7Martin SchälliH21 B Finale (33)35.17+3.418.03
14Mariann UlvestadD21 A Finale (47)36.40+5.098.05
16Mathias GløersenH21 B Finale (33)39.00+7.248.54
24Ralph StreetH21 A Finale (46)37.41+5.226.45
26Lone BrochmannD21 A Finale (47)39.42+8.118.45
27Marthe GløersenD21 A Finale (47)39.49+8.188.47
35Magne JutulstadH21 A Finale (46)39.16+6.577.02
Matthew SpeakeH21 B Finale (33)ikke startet
Wolfgang KampelH21 B Finale (33)ikke startet

Eiker OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Øystein SørensenH21 A Finale (46)35.49+3.306.25
24Christine HoenD 17-18 E (43)32.09+8.1610.32
32Solveig Moen LetmolieD 17-18 E (43)35.27+11.3411.37
40Kristine BergliaD21 A Finale (47)43.38+12.079.37

Emblem Il

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
42Marta UlvensøenD21 A Finale (47)45.10+13.399.58

Fossum IF

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Victoria Hæstad BjørnstadD 19-20 E (29)22.54+1.077.24
5Karen Hoel JomaasD 17-18 E (43)25.17+1.248.17
5Erling HjermstadH 19-20E (41)24.36+2.186.10
8Øyvind HjermstadH 19-20E (41)25.05+2.476.18
12Pernille KatlaD 19-20 E (29)28.15+6.289.08
20Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E (29)32.20+10.3310.27
31Sondre Zahl HagenH 17-18E (65)29.47+6.297.40
31Peter GisholtH 19-20E (41)33.56+11.388.31
32Ragnhild HjermstadD21 A Finale (47)40.52+9.219.01
35Eivind Berner MyhreH 17-18E (65)30.23+7.057.49
36Marius BakkeH 17-18E (65)30.26+7.087.50
40Vebjørn Blom-HagenH 17-18E (65)31.29+8.118.06
42Sivert Sande KvermeH 17-18E (65)31.42+8.248.10
Gunvor Hov HøydalD21 B Finale (18)ikke startet
Emil StørmerH 19-20E (41)ikke startet
Ingrid G. KvålsgardD 19-20 E (29)ikke startet
Erik Hæstad BjørnstadH 19-20E (41)ikke startet
Johan MichelsenH21 B Finale (33)ikke startet

Fredrikstad SK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Hans Petter MathisenH21 A Finale (46)34.34+2.156.12
8Marie OlaussenD21 A Finale (47)34.54+3.237.42
9Håvard LucasenH21 A Finale (46)35.25+3.066.21
17Marianne Riddervold KahrsD21 A Finale (47)37.31+6.008.16
21Sondre OttesenH 17-18E (65)27.58+4.407.12
22Mattias KarlssonH21 A Finale (46)37.31+5.126.44
24Marit KahrsD21 A Finale (47)39.26+7.558.42
25Heidi Østlid BagstevoldD21 A Finale (47)39.41+8.108.45
29Runar Saur ModahlH 17-18E (65)29.24+6.067.34
38Eirik ImrikH 17-18E (65)31.08+7.508.01
46Kristoffer B. HelminsenH 17-18E (65)32.43+9.258.25
Adine Blakkestad IngesenD 17-18 E (43)diskvalifisert
Håvard WedegeH21 A Finale (46)diskvalifisert
Gaute Hallan SteiwerH21 A Finale (46)diskvalifisert
Bendik EliassenH 17-18E (65)ikke startet

Freidig

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Oskar Spets StorhovH 19-20E (41)24.27+2.096.08
7Simen Spets StorhovH 17-18E (65)25.36+2.186.35
8Jonas GrønliH 17-18E (65)25.51+2.336.39
10Vera MelkildD 19-20 E (29)27.41+5.548.57
10Håvard Sandstad EidsmoH21 A Finale (46)35.26+3.076.21
11Vegard KittilsenH 17-18E (65)26.34+3.166.50
14Lars SandstadH 17-18E (65)27.03+3.456.58
19Kristian Fredrik LynumH 19-20E (41)28.28+6.107.09
24Jo Even KolstadH 17-18E (65)29.03+5.457.29
25Mikkel HoltH 17-18E (65)29.11+5.537.31
27Dina ReitanD 19-20 E (29)36.59+15.1211.58
27Sindre JohannessenH21 A Finale (46)37.52+5.336.47
33Mattis HoltH21 A Finale (46)38.59+6.406.59
45Håkon HolstadH 17-18E (65)32.29+9.118.22
Mats EidsmoH 19-20E (41)diskvalifisert

Frol IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tobias AlstadH 17-18E (65)23.45+0.276.07
10Mari Kilskar GrevskottD 17-18 E (43)27.12+3.198.55
10Eirin Svanøe-HafstadD21 A Finale (47)35.42+4.117.52
12Yngve SkogstadH21 A Finale (46)35.40+3.216.24
20Jo Forseth IndgaardH21 A Finale (46)37.21+5.026.42
29Simon JakobssonH21 A Finale (46)38.05+5.466.50
36Carl Petter LyngenH21 A Finale (46)39.46+7.277.08
Camilla HengebølD21 B Finale (18)diskvalifisert
Isak BergsetH21 A Finale (46)ikke startet
Stian SundsvikH21 B Finale (33)ikke startet

Ganddal IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Aud Hognestad TaksdalD21 B Finale (18)32.16+0.339.14
2Janne Tjørhom AasheimD 17-18 E (43)24.07+0.147.54
27Ingrid LamarkD 17-18 E (43)33.35+9.4211.00
27Tobias RøddeH 17-18E (65)29.19+6.017.33
54Clemens Sundby ØxnevadH 17-18E (65)34.05+10.478.47
55Markus Andreas BreivoldH 17-18E (65)34.25+11.078.52

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Kristine KravdalD 17-18 E (43)25.52+1.598.28

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Grunde IsaksætreH 17-18E (65)27.57+4.397.12

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Ingeborg RognstadD 17-18 E (43)31.31+7.3810.20

Halden SK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Olav LundanesH21 A Finale (46)33.22+1.035.59
11Kine Hallan SteiwerD21 A Finale (47)35.51+4.207.54
13Niels Christian HellerudH 19-20E (41)26.41+4.236.42
14Karoline AuneD 19-20 E (29)28.46+6.599.18
15Eveliina HirvonenD21 A Finale (47)36.41+5.108.05
16Bodil HelgerudD21 A Finale (47)37.04+5.338.10
20Lizzie InghamD21 A Finale (47)38.17+6.468.27
21Hedda Raadal BjørloD 19-20 E (29)32.34+10.4710.32
26Idun Kristine Felde OlaussenD 19-20 E (29)36.58+15.1111.57
29Iliana IlievaD21 A Finale (47)40.19+8.488.53
34Mats NordbrødenH21 A Finale (46)39.13+6.547.02
34Jo ShepherdD21 A Finale (47)41.56+10.259.15
40Øyvind HelgerudH21 A Finale (46)41.18+8.597.24
41Emil WingstedtH21 A Finale (46)41.24+9.057.25
56Alf Kristian HelleH 17-18E (65)35.20+12.029.06
58Jonatan AuneH 17-18E (65)35.52+12.349.14
61Jakob TorgersenH 17-18E (65)41.54+18.3610.47
65Linus BjørkeH 17-18E (65)1.29.25+1.06.0723.02
Jesse LaukkarinenH21 B Finale (33)ikke startet
Markus HolterH21 B Finale (33)ikke startet

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anine LomeD 19-20 E (29)23.05+1.187.28

Haugesund IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Sigurd Paulsen VieH 17-18E (65)27.23+4.057.03
26Knut Steffen KvalaH21 B Finale (33)40.40+9.049.17

Hedrum OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sindre R HoltH 19-20E (41)24.23+2.056.07
34Ludvig JohnsenH 19-20E (41)37.23+15.059.23
37Viljan van RaaijH 17-18E (65)30.38+7.207.53
49Henrik R HoltH 17-18E (65)33.13+9.558.33

Heming Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kasper FosserH 19-20E (41)22.185.36
5Magnus Eide-FredriksenH 17-18E (65)25.18+2.006.31
21Bjørn Anders FlågenH 19-20E (41)29.40+7.227.27
34Kristian ØstermannH 17-18E (65)30.11+6.537.46
35Malene Teresia JebsenD 17-18 E (43)37.05+13.1212.09
39August Syrdal ØenH 17-18E (65)31.25+8.078.05
59Ferdinand FremmingH 17-18E (65)38.59+15.4110.02
Harald Astrup ArnesenH21 A Finale (46)ikke startet

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Sivert Møklegård PihlH 17-18E (65)29.44+6.267.39
Stig AlvestadH21 B Finale (33)ikke startet

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Jonatan GraversenH 17-18E (65)29.22+6.047.34

IL Gular

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Rune NygaardH21 B Finale (33)38.25+6.498.46
20Mari Fjellbirkeland JohannesenD 17-18 E (43)31.04+7.1110.11
22Eli Fjellbirkeland JohannesenD 19-20 E (29)32.36+10.4910.33
29Eyvind Kjellevold MaldeH 19-20E (41)32.49+10.318.14
35Scott JuvikH 19-20E (41)38.47+16.299.44

Il Imås

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Vilde Brabrand UrfjellD21 B Finale (18)55.34+23.5115.55
23Viggo MolundH21 B Finale (33)40.27+8.519.14
30Terje UrfjellH21 B Finale (33)43.39+12.039.57

Il Leik

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Oskar AndrénH21 A Finale (46)34.34+2.156.12
24Ola KeiseråsH21 B Finale (33)40.29+8.539.14
25Andreas SølbergH21 A Finale (46)37.42+5.236.46

Il Vindbjart

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Hans Gunnar OmdalH21 B Finale (33)ikke startet

Kongsberg OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Marlin HaavengenD 19-20 E (29)24.33+2.467.56
6Mathias DrageH21 B Finale (33)35.10+3.348.01
12Ingvild LangeggenD 17-18 E (43)27.37+3.449.03
13Tale StrandD 17-18 E (43)27.51+3.589.07
16Helene EgerD 19-20 E (29)29.43+7.569.37
17Åsne HaavengenD 17-18 E (43)29.14+5.219.35
19Aurora MoholthD 19-20 E (29)31.24+9.3710.09
19Damien RenardH21 A Finale (46)37.11+4.526.40
23Vetle DrageH 17-18E (65)28.27+5.097.19
36Ingjerd MyhreD21 A Finale (47)42.15+10.449.19
53Rolf Trygve HaugH 17-18E (65)34.04+10.468.46

Konnerud IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jenny BaklidD 17-18 E (43)24.13+0.207.56
4Maiken Økern HågårdD21 B Finale (18)34.07+2.249.46
6Andrea RanvikD 17-18 E (43)25.41+1.488.25
6Jørgen BaklidH 19-20E (41)24.59+2.416.16
9Thea Sildnes BaklidD 19-20 E (29)27.33+5.468.54
15Aslak HeimdalH 19-20E (41)26.46+4.286.43
30Nora Småge HilsenD 17-18 E (43)34.05+10.1211.10
33Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-18 E (43)35.47+11.5411.43
Anniken RanvikD 17-18 E (43)ikke startet

Kristiansand OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Sebastian DalandH 19-20E (41)25.20+3.026.21
10David RundeH 17-18E (65)26.04+2.466.43
13Vegard DanielsenH21 A Finale (46)35.44+3.256.24
16Anna Sofie HoffD21 B Finale (18)51.19+19.3614.42
16Dag BlandkjennH21 A Finale (46)36.15+3.566.30
23Christiane Ruud BøckmanD 17-18 E (43)31.50+7.5710.26
40Julie ChristiansenD 17-18 E (43)48.51+24.5816.00
62Odd Kristian Hagen MyreH 17-18E (65)51.38+28.2013.18
Marius AurebekkH 19-20E (41)diskvalifisert

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Mina SchjervenD 17-18 E (43)32.27+8.3410.38

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Andrine Harriet FremstadD 19-20 E (29)34.04+12.1711.01
41Iver RingheimH 17-18E (65)31.33+8.158.07
Ida Sofie HjortlandD 17-18 E (43)ikke startet

Lillomarka OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenD21 A Finale (47)31.316.57
18Ingrid BlindheimD 17-18 E (43)29.37+5.449.42
20Jens Johan BrekkeH 19-20E (41)28.44+6.267.13
24Elias Skjolden SørensenH 19-20E (41)29.46+7.287.28
28Steinar KollerudH21 B Finale (33)41.30+9.549.28
29Mathias BenjaminsenH21 B Finale (33)41.40+10.049.30
30Eirik Høst FossgardH 19-20E (41)33.19+11.018.22
30Charlotte WatsonD21 A Finale (47)40.33+9.028.57
33Kristian Markhus BrekkeH 19-20E (41)35.22+13.048.53
47Mathias Pedersen VoldH 17-18E (65)32.47+9.298.26

Løten O-Lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Evine Westli AndersenD21 A Finale (47)38.43+7.128.32
28Emilie Westli AndersenD21 A Finale (47)39.55+8.248.48
Yngve VoldenH21 B Finale (33)ikke startet
Marius ØieH21 B Finale (33)ikke startet

Nidarøst OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Stine AuneD 17-18 E (43)39.31+15.3812.57
37Hanne Helmine RogstadD 17-18 E (43)40.27+16.3413.15

Nittedal Ol

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Haakon IngvaldsenH21 B Finale (33)ikke startet

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Robert FredriksenH21 B Finale (33)1.09.02+37.2615.45
51Åsmund SlokvikH 17-18E (65)33.29+10.118.37

NTNUI

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Herman Ryen MartinsenH21 B Finale (33)31.367.12
1Eirik Langedal BreivikH21 A Finale (46)32.195.48
3Marie Line FurlandD21 B Finale (18)33.06+1.239.29
3Audun HeimdalH21 A Finale (46)34.21+2.026.10
5Ane DyrkornD 19-20 E (29)25.34+3.478.16
6August Asheim BirkelandH 19-20E (41)24.59+2.416.16
7Hannah MalmeiD21 B Finale (18)38.53+7.1011.08
7Vegard Jarvis WestergårdH21 A Finale (46)34.50+2.316.15
8Silje ArntzenD21 B Finale (18)40.00+8.1711.27
8Are WigaardH21 B Finale (33)36.12+4.368.15
8Signe Bredholt JørgensenD 19-20 E (29)26.10+4.238.28
9Olav Milian Schmitt GranH21 B Finale (33)36.15+4.398.16
9Ingrid LundanesD21 A Finale (47)34.56+3.257.42
10Jostein TandbergH21 B Finale (33)36.25+4.498.18
11Aurora FossøyD21 B Finale (18)41.22+9.3911.51
12Sunniva OmdalD21 B Finale (18)43.34+11.5112.28
12Øystein Fruseth ChristiansenH21 B Finale (33)37.42+6.068.36
15Triin JäädmaaD21 B Finale (18)46.17+14.3413.15
15Thea DyrkornD 19-20 E (29)29.36+7.499.34
17Ulrik Astrup ArnesenH21 A Finale (46)36.43+4.246.35
21Malin SandstadD21 A Finale (47)38.30+6.598.29
21Håkon Fruseth ChristiansenH21 A Finale (46)37.30+5.116.43
22Karen Oline KolstadD21 A Finale (47)38.32+7.018.30
25Håvard Mo VaadalH21 B Finale (33)40.38+9.029.16
25Ane Nielsen SolbergD 19-20 E (29)34.30+12.4311.09
30Rasmus Rørholt TheisenH21 A Finale (46)38.30+6.116.54
31Tonje VassendD21 A Finale (47)40.43+9.128.59
32Sindre Engzelius GylverH21 B Finale (33)47.21+15.4510.48
33Nina Asheim BirkelandD21 A Finale (47)41.00+9.299.03
35Ida LindkvistD21 A Finale (47)42.05+10.349.17
38Anders Felde OlaussenH21 A Finale (46)40.39+8.207.17
39Tilla Farnes HennumD21 A Finale (47)43.30+11.599.36
41Margrethe WisløffD21 A Finale (47)44.25+12.549.48
42Martin Borge HeirH21 A Finale (46)42.05+9.467.33
44Ingunn Egeberg VáriD21 A Finale (47)46.44+15.1310.18
46Ingvild WangD21 A Finale (47)51.07+19.3611.17
Ronja BjörklundD21 B Finale (18)ikke startet
Camilla ÖhmanD21 B Finale (18)ikke startet
Bjørn LundanesH21 B Finale (33)ikke startet
Jonas Madslien BakkenH21 B Finale (33)ikke startet
Mathias BjuganH21 B Finale (33)ikke startet
Tobias KristensenH21 B Finale (33)ikke startet

Nydalens SK

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleD 17-18 E (43)23.537.49
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17-18E (65)23.186.00
1Ragne WiklundD 19-20 E (29)21.477.02
2Silje Ekroll JahrenD21 A Finale (47)33.36+2.057.25
2Elias JonssonH 19-20E (41)24.22+2.046.07
3Tone Bergerud LyeD21 A Finale (47)33.41+2.107.26
4Lars Young VikH 17-18E (65)24.45+1.276.22
4Anne M Hausken NordbergD21 A Finale (47)33.43+2.127.26
6Emilie WestinD21 B Finale (18)37.22+5.3910.42
6Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18E (65)25.23+2.056.32
7Maren Jansson HaverstadD21 A Finale (47)34.24+2.537.35
8Anders VisterH21 A Finale (46)35.08+2.496.18
9Mariell ArntzenD21 B Finale (18)40.34+8.5111.37
11Marie LilandD 17-18 E (43)27.27+3.349.00
12Anna UlvensøenD21 A Finale (47)36.17+4.468.00
13Beat RothH21 B Finale (33)38.02+6.268.41
14Marianne DæhliD21 B Finale (18)44.23+12.4012.43
16Lukas LilandH 19-20E (41)27.26+5.086.53
18Andreas G. PoldenH21 B Finale (33)39.05+7.298.55
21Yngvild Langedal BreivikD 17-18 E (43)31.05+7.1210.11
25Ada WulfsbergD 17-18 E (43)32.25+8.3210.37
26Eirik Kamstrup HovindH21 A Finale (46)37.45+5.266.46
28Ea LunøeD 17-18 E (43)33.36+9.4311.00
30Alan CherryH21 A Finale (46)38.30+6.116.54
39Henrik EijsinkH21 A Finale (46)41.10+8.517.23
Jon Aukrust OsmoenH21 A Finale (46)diskvalifisert
Marte Madslien BakkenD 17-18 E (43)ikke startet
Inge LindsethH21 B Finale (33)ikke startet
Sverre Waaler KaasH21 B Finale (33)ikke startet

Oddersjaa Ssk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Tone Wigemyr SnerthammerD21 A Finale (47)36.27+4.568.02

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Aurora GjølsjøD 19-20 E (29)25.35+3.488.16
17Johanne Bratland TjernshaugenD 19-20 E (29)30.32+8.459.52
31Marie Lindløv JensenD 17-18 E (43)34.28+10.3511.18

OK Skøynar

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Hallvar HallanH 17-18E (65)32.14+8.568.18
52Håvard VeieH 17-18E (65)33.46+10.288.42

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Simen BallangrudH 19-20E (41)29.42+7.247.27
60Sigurd KvammeH 17-18E (65)39.20+16.0210.08

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ove BaardsgaardH21 B Finale (33)34.45+3.097.56
11Anders HaugskottH 19-20E (41)25.30+3.126.24
27Olav Andreas RemmenH21 B Finale (33)40.41+9.059.17

OL Tønsberg og omegn

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Jakob HjelsethH 17-18E (65)27.03+3.456.58
16Oliver ØstbyH 17-18E (65)27.16+3.587.01
32Morten Krona HaflanH 17-18E (65)29.52+6.347.41
36Olav Aasmundtveit HoffH 19-20E (41)39.23+17.059.53
39Anny Horge RogneD 17-18 E (43)42.03+18.1013.47
48Vetle MathisenH 17-18E (65)32.52+9.348.28

Oppsal Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ludvig RødnesH21 B Finale (33)34.40+3.047.54
4Tina KallesonD 17-18 E (43)24.40+0.478.05
8Ane Sofie KroghD 17-18 E (43)26.35+2.428.42
17Kristoffer Fiane PedersenH21 B Finale (33)39.02+7.268.54
20Thomas RuudH21 B Finale (33)39.52+8.169.06
37Ingvild Maalen-JohansenD21 A Finale (47)42.19+10.489.20

Porsgrunn OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Kjersti Adéla WestinD21 B Finale (18)44.04+12.2112.37
19Halvard KornmoH 17-18E (65)27.54+4.367.11
26Rasmus MathisenH 19-20E (41)30.15+7.577.36
28Håkon KornmoH 19-20E (41)31.42+9.247.57
29Camilla L. RosenvoldD 19-20 E (29)41.06+19.1913.18
Elise AusenD 17-18 E (43)diskvalifisert
Alexander Repstad StoremyrH 19-20E (41)diskvalifisert
Håvard SkriubakkenH 17-18E (65)ikke startet

Raumar Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Kristine Eide RappD 17-18 E (43)28.25+4.329.19
50Øistein Fagerli NæssH 17-18E (65)33.26+10.088.37
57Christoffer SlettenH 17-18E (65)35.25+12.079.07
64Christopher G HøeH 17-18E (65)1.02.10+38.5216.01
Gaute FosstveitH 17-18E (65)brutt
Magnus SvingheimH21 B Finale (33)ikke startet

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Cornelius BjørkH 17-18E (65)24.16+0.586.15

Sauda Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Bjørn Egil RossebøH21 B Finale (33)43.57+12.2110.02

Stavanger Orienteringsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Johan Christie ØrkeH 19-20E (41)26.43+4.256.42
16Sara Nystrøm OlsenD 17-18 E (43)29.04+5.119.31
21Harald KalagerH21 B Finale (33)40.01+8.259.08

Steinkjer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Vibeke Kvistad DengerudD 19-20 E (29)37.40+15.5312.11

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Mathias Skourup RognebakkeH 17-18E (65)29.18+6.007.33
Johan Kristian UndelandH 17-18E (65)ikke startet

Tynset IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
44Jørgen SchjølbergH 17-18E (65)32.24+9.068.21

Tyrving IL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elin-Kristin Hem OlsenD21 B Finale (18)31.439.05
4Håkon Jarvis WestergårdH21 A Finale (46)34.24+2.056.10
5Live Bredholt JørgensenD21 B Finale (18)35.43+4.0010.14
10Mari Jellum HelgerudD21 B Finale (18)41.17+9.3411.49
11Torgeir NørbechH21 A Finale (46)35.31+3.126.22
12Styrk Hundseid KamsvågH 19-20E (41)26.32+4.146.40
15Bjørn EkebergH21 A Finale (46)35.51+3.326.26
18Maren NorderudD 19-20 E (29)30.52+9.059.59
18Marion AebiD21 A Finale (47)37.33+6.028.17
19Emil JönssonH21 B Finale (33)39.14+7.388.57
19Kristine FjeldboD21 A Finale (47)37.43+6.128.19
23Solveig Eline BergD 19-20 E (29)33.58+12.1110.59
23Ivar LundanesH21 A Finale (46)37.39+5.206.45
34Ingrid Lund HovdenD 17-18 E (43)36.36+12.4312.00
37Morten Jarvis WestergårdH21 A Finale (46)40.31+8.127.16
38Mina JørgensenD 17-18 E (43)40.47+16.5413.22
38Lise Østlid BagstevoldD21 A Finale (47)42.57+11.269.28
Stella HolmboeD 17-18 E (43)diskvalifisert
Ådne SkjærsteinH 17-18E (65)ikke startet
Iris HolstD 17-18 E (43)ikke startet
Oda J SikkelandD21 B Finale (18)ikke startet
Synne SkjærsteinD 19-20 E (29)ikke startet
Karl FremstadH21 B Finale (33)ikke startet
Ingrid BergeD21 A Finale (47)ikke startet

Vang OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Njaal Ellegaard MelbyH 19-20E (41)27.43+5.256.57
18Eskil FrøislandH 19-20E (41)28.07+5.497.03
23Even LindaasH 19-20E (41)29.44+7.267.28

Varegg Fleridrett

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Tora Aasheim NymarkD 17-18 E (43)26.49+2.568.47
11Markus Kjærner-SembH21 B Finale (33)36.39+5.038.22
18Per Harald Löfgren JohansenH21 A Finale (46)36.45+4.266.35
33Erik Nymo BohneH 17-18E (65)30.03+6.457.44
43Oskar RøenH21 A Finale (46)50.20+18.019.02
45Christiane TrösseD21 A Finale (47)47.06+15.3510.23
47Kårhild Husby NordstadD21 A Finale (47)1.02.25+30.5413.46

Vegårshei IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Olav VestølH21 B Finale (33)33.53+2.177.44
6Synnøve BråtenD21 A Finale (47)34.18+2.477.34
22Anders VestølH 17-18E (65)28.05+4.477.14

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Ingrid Marie Stubban HygenD 17-18 E (43)30.46+6.5310.05
63Tor Magnus GrøstadH 17-18E (65)55.01+31.4314.10
Alexandra LinløkkenD 17-18 E (43)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Nils TveiteH 17-18E (65)26.43+3.256.53
25Linus OlhansH 19-20E (41)30.04+7.467.33
27Jostein Svaland DaleH 19-20E (41)30.31+8.137.40
32Ivar Aukrust OsmoenH21 A Finale (46)38.49+6.306.58
Vegard Fiane PedersenH21 B Finale (33)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor