Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 14 september 2019

D21 A Finale

4 530 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL31.31
2Silje Ekroll JahrenNydalens SK33.36+2.05
3Tone Bergerud LyeNydalens SK33.41+2.10
4Anne M Hausken NordbergNydalens SK33.43+2.12
5Ingeborg EideByåsen IL33.52+2.21
6Synnøve BråtenVegårshei IL34.18+2.47
7Maren Jansson HaverstadNydalens SK34.24+2.53
8Marie OlaussenFredrikstad SK34.54+3.23
9Ingrid LundanesNTNUI34.56+3.25
10Eirin Svanøe-HafstadFrol IL35.42+4.11
11Kine Hallan SteiwerHalden SK35.51+4.20
12Anna UlvensøenNydalens SK36.17+4.46
13Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa Ssk36.27+4.56
14Mariann UlvestadBækkelagets SK36.40+5.09
15Eveliina HirvonenHalden SK36.41+5.10
16Bodil HelgerudHalden SK37.04+5.33
17Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK37.31+6.00
18Marion AebiTyrving IL37.33+6.02
19Kristine FjeldboTyrving IL37.43+6.12
20Lizzie InghamHalden SK38.17+6.46
21Malin SandstadNTNUI38.30+6.59
22Karen Oline KolstadNTNUI38.32+7.01
23Evine Westli AndersenLøten O-Lag38.43+7.12
24Marit KahrsFredrikstad SK39.26+7.55
25Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK39.41+8.10
26Lone BrochmannBækkelagets SK39.42+8.11
27Marthe GløersenBækkelagets SK39.49+8.18
28Emilie Westli AndersenLøten O-Lag39.55+8.24
29Iliana IlievaHalden SK40.19+8.48
30Charlotte WatsonLillomarka OL40.33+9.02
31Tonje VassendNTNUI40.43+9.12
32Ragnhild HjermstadFossum IF40.52+9.21
33Nina Asheim BirkelandNTNUI41.00+9.29
34Jo ShepherdHalden SK41.56+10.25
35Ida LindkvistNTNUI42.05+10.34
36Ingjerd MyhreKongsberg OL42.15+10.44
37Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering42.19+10.48
38Lise Østlid BagstevoldTyrving IL42.57+11.26
39Tilla Farnes HennumNTNUI43.30+11.59
40Kristine BergliaEiker OL43.38+12.07
41Margrethe WisløffNTNUI44.25+12.54
42Marta UlvensøenEmblem Il45.10+13.39
43Emma ArnesenByåsen IL45.24+13.53
44Ingunn Egeberg VáriNTNUI46.44+15.13
45Christiane TrösseVaregg Fleridrett47.06+15.35
46Ingvild WangNTNUI51.07+19.36
47Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.02.25+30.54
Ingrid BergeTyrving ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor