Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 14 september 2019

H21 B Finale

4 380 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Herman Ryen MartinsenNTNUI31.36
2Olav VestølVegårshei IL33.53+2.17
3Ludvig RødnesOppsal Orientering34.40+3.04
4Ove BaardsgaardOL Trollelg34.45+3.09
5Erling SommerfeldtAsker Skiklubb34.58+3.22
6Mathias DrageKongsberg OL35.10+3.34
7Martin SchälliBækkelagets SK35.17+3.41
8Are WigaardNTNUI36.12+4.36
9Olav Milian Schmitt GranNTNUI36.15+4.39
10Jostein TandbergNTNUI36.25+4.49
11Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett36.39+5.03
12Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI37.42+6.06
13Beat RothNydalens SK38.02+6.26
14Rune NygaardIL Gular38.25+6.49
15Terje MaroniByåsen IL38.31+6.55
16Mathias GløersenBækkelagets SK39.00+7.24
17Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering39.02+7.26
18Andreas G. PoldenNydalens SK39.05+7.29
19Emil JönssonTyrving IL39.14+7.38
20Thomas RuudOppsal Orientering39.52+8.16
21Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb40.01+8.25
22Øyvind WiggenByåsen IL40.03+8.27
23Viggo MolundIl Imås40.27+8.51
24Ola KeiseråsIl Leik40.29+8.53
25Håvard Mo VaadalNTNUI40.38+9.02
26Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering40.40+9.04
27Olav Andreas RemmenOL Trollelg40.41+9.05
28Steinar KollerudLillomarka OL41.30+9.54
29Mathias BenjaminsenLillomarka OL41.40+10.04
30Terje UrfjellIl Imås43.39+12.03
31Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb43.57+12.21
32Sindre Engzelius GylverNTNUI47.21+15.45
33Robert FredriksenNotodden OL1.09.02+37.26
Hans Gunnar OmdalIl Vindbjartikke startet
Matthew SpeakeBækkelagets SKikke startet
Wolfgang KampelBækkelagets SKikke startet
Bjørn LundanesNTNUIikke startet
Jonas Madslien BakkenNTNUIikke startet
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubbikke startet
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Magnus SvingheimRaumar Orienteringikke startet
Mathias BjuganNTNUIikke startet
Yngve VoldenLøten O-Lagikke startet
Inge LindsethNydalens SKikke startet
Haakon IngvaldsenNittedal Olikke startet
Tobias KristensenNTNUIikke startet
Karl FremstadTyrving ILikke startet
Sverre Waaler KaasNydalens SKikke startet
Jesse LaukkarinenHalden SKikke startet
Marius ØieLøten O-Lagikke startet
Johan MichelsenFossum IFikke startet
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Stian SundsvikFrol ILikke startet
Markus HolterHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor