Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 14 september 2019

H21 A Finale

5 570 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Langedal BreivikNTNUI32.19
2Olav LundanesHalden SK33.22+1.03
3Audun HeimdalNTNUI34.21+2.02
4Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL34.24+2.05
5Oskar AndrénIl Leik34.34+2.15
5Hans Petter MathisenFredrikstad SK34.34+2.15
7Vegard Jarvis WestergårdNTNUI34.50+2.31
8Anders VisterNydalens SK35.08+2.49
9Håvard LucasenFredrikstad SK35.25+3.06
10Håvard Sandstad EidsmoFreidig35.26+3.07
11Torgeir NørbechTyrving IL35.31+3.12
12Yngve SkogstadFrol IL35.40+3.21
13Vegard DanielsenKristiansand OK35.44+3.25
14Øystein SørensenEiker OL35.49+3.30
15Bjørn EkebergTyrving IL35.51+3.32
16Dag BlandkjennKristiansand OK36.15+3.56
17Ulrik Astrup ArnesenNTNUI36.43+4.24
18Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett36.45+4.26
19Damien RenardKongsberg OL37.11+4.52
20Jo Forseth IndgaardFrol IL37.21+5.02
21Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI37.30+5.11
22Mattias KarlssonFredrikstad SK37.31+5.12
23Ivar LundanesTyrving IL37.39+5.20
24Ralph StreetBækkelagets SK37.41+5.22
25Andreas SølbergIl Leik37.42+5.23
26Eirik Kamstrup HovindNydalens SK37.45+5.26
27Sindre JohannessenFreidig37.52+5.33
28Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb37.54+5.35
29Simon JakobssonFrol IL38.05+5.46
30Rasmus Rørholt TheisenNTNUI38.30+6.11
30Alan CherryNydalens SK38.30+6.11
32Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering38.49+6.30
33Mattis HoltFreidig38.59+6.40
34Mats NordbrødenHalden SK39.13+6.54
35Magne JutulstadBækkelagets SK39.16+6.57
36Carl Petter LyngenFrol IL39.46+7.27
37Morten Jarvis WestergårdTyrving IL40.31+8.12
38Anders Felde OlaussenNTNUI40.39+8.20
39Henrik EijsinkNydalens SK41.10+8.51
40Øyvind HelgerudHalden SK41.18+8.59
41Emil WingstedtHalden SK41.24+9.05
42Martin Borge HeirNTNUI42.05+9.46
43Oskar RøenVaregg Fleridrett50.20+18.01
Håvard WedegeFredrikstad SKdiskvalifisert
Jon Aukrust OsmoenNydalens SKdiskvalifisert
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SKdiskvalifisert
Isak BergsetFrol ILikke startet
Harald Astrup ArnesenHeming Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor