Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 14 september 2019

H 19-20E

3 980 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kasper FosserHeming Orientering22.18
2Elias JonssonNydalens SK24.22+2.04
3Sindre R HoltHedrum OL24.23+2.05
4Oskar Spets StorhovFreidig24.27+2.09
5Erling HjermstadFossum IF24.36+2.18
6August Asheim BirkelandNTNUI24.59+2.41
6Jørgen BaklidKonnerud IL24.59+2.41
8Øyvind HjermstadFossum IF25.05+2.47
9Sebastian DalandKristiansand OK25.20+3.02
10Sander ArntzenAsker Skiklubb25.25+3.07
11Anders HaugskottOL Trollelg25.30+3.12
12Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL26.32+4.14
13Niels Christian HellerudHalden SK26.41+4.23
14Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb26.43+4.25
15Aslak HeimdalKonnerud IL26.46+4.28
16Lukas LilandNydalens SK27.26+5.08
17Njaal Ellegaard MelbyVang OL27.43+5.25
18Eskil FrøislandVang OL28.07+5.49
19Kristian Fredrik LynumFreidig28.28+6.10
20Jens Johan BrekkeLillomarka OL28.44+6.26
21Bjørn Anders FlågenHeming Orientering29.40+7.22
22Simen BallangrudOL Toten-Troll29.42+7.24
23Even LindaasVang OL29.44+7.26
24Elias Skjolden SørensenLillomarka OL29.46+7.28
25Linus OlhansÅs-NMBU Orientering30.04+7.46
26Rasmus MathisenPorsgrunn OL30.15+7.57
27Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering30.31+8.13
28Håkon KornmoPorsgrunn OL31.42+9.24
29Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular32.49+10.31
30Eirik Høst FossgardLillomarka OL33.19+11.01
31Peter GisholtFossum IF33.56+11.38
32Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL34.00+11.42
33Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL35.22+13.04
34Ludvig JohnsenHedrum OL37.23+15.05
35Scott JuvikIL Gular38.47+16.29
36Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn39.23+17.05
37Vegard LøvliAsker Skiklubb43.12+20.54
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLdiskvalifisert
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Mats EidsmoFreidigdiskvalifisert
Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
Emil StørmerFossum IFikke startet
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor