Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 14 september 2019

D 17-18 E

3 050 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oda ScheeleNydalens SK23.53
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL24.07+0.14
3Jenny BaklidKonnerud IL24.13+0.20
4Tina KallesonOppsal Orientering24.40+0.47
5Karen Hoel JomaasFossum IF25.17+1.24
6Andrea RanvikKonnerud IL25.41+1.48
7Kristine KravdalGjø-Vard OL25.52+1.59
8Ane Sofie KroghOppsal Orientering26.35+2.42
9Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett26.49+2.56
10Mari Kilskar GrevskottFrol IL27.12+3.19
11Marie LilandNydalens SK27.27+3.34
12Ingvild LangeggenKongsberg OL27.37+3.44
13Tale StrandKongsberg OL27.51+3.58
14Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering28.03+4.10
15Kristine Eide RappRaumar Orientering28.25+4.32
16Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb29.04+5.11
17Åsne HaavengenKongsberg OL29.14+5.21
18Ingrid BlindheimLillomarka OL29.37+5.44
19Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK30.46+6.53
20Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular31.04+7.11
21Yngvild Langedal BreivikNydalens SK31.05+7.12
22Ingeborg RognstadHadeland OL31.31+7.38
23Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK31.50+7.57
24Christine HoenEiker OL32.09+8.16
25Ada WulfsbergNydalens SK32.25+8.32
26Mina SchjervenLardal OL32.27+8.34
27Ingrid LamarkGanddal IL33.35+9.42
28Ea LunøeNydalens SK33.36+9.43
29Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb33.56+10.03
30Nora Småge HilsenKonnerud IL34.05+10.12
31Marie Lindløv JensenOK Moss34.28+10.35
32Solveig Moen LetmolieEiker OL35.27+11.34
33Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL35.47+11.54
34Ingrid Lund HovdenTyrving IL36.36+12.43
35Malene Teresia JebsenHeming Orientering37.05+13.12
36Stine AuneNidarøst OK39.31+15.38
37Hanne Helmine RogstadNidarøst OK40.27+16.34
38Mina JørgensenTyrving IL40.47+16.54
39Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn42.03+18.10
40Julie ChristiansenKristiansand OK48.51+24.58
Stella HolmboeTyrving ILdiskvalifisert
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SKdiskvalifisert
Elise AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Ida Sofie HjortlandLarvik OKikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Iris HolstTyrving ILikke startet
Anniken RanvikKonnerud ILikke startet
Marte Madslien BakkenNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor