Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skumringskampen , Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skumringskampen , Finale
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: mandag 22 oktober 2018

H17 Lang

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sander ArntzenAsker Skiklubb44.27
2Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL54.58+10.31
3Torkil Eide SolstadIL Tyrving58.23+13.56
4Aslak HeimdalKonnerud IL59.48+15.21
5Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb59.50+15.23
6Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät1.00.10+15.43
7Stian BergersenIL Tyrving1.02.37+18.10
8Felix FinsrudAsker Skiklubb1.07.14+22.47
9Sondre Zahl HagenFossum IF1.07.28+23.01
10Sondre YtterbøAsker Skiklubb1.14.00+29.33
11Håkon JendalFossum IF1.18.21+33.54
12Svein GranerudAsker Skiklubb1.19.52+35.25
Vegard Blomseth JohnsenNTNUIdiskvalifisert

D17 Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christine HoenEiker OL1.18.14

H17 Kort

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind HoffIL Tyrving37.57
2Jon Arvid FossumAsker Skiklubb39.22+1.25
3Christian GrotnesIL Tyrving41.42+3.45
4Helge StenerudOL Tønsberg og omegn42.54+4.57
5Jan Richard EriksenAsker Skiklubb43.56+5.59
6Gjermund GravirAsker Skiklubb48.55+10.58
7Øyvind Roger HansenRøyken OL49.11+11.14
8Lars BaklidKonnerud IL49.55+11.58
9Peter CarlsenSturla, IF52.10+14.13
10Stein H. HagenFossum IF55.05+17.08
11Bjørn BendiktsenKonnerud IL55.20+17.23
12Kjell Jarle GausemelRøyken OL1.03.00+25.03
13Hasse BergstrømIL Tyrving1.03.46+25.49
Alf Johan HjelmtvedtEiker OLdiskvalifisert

D17 Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma Meyer LarssonIL Tyrving44.56
2Mina JørgensenIL Tyrving52.23+7.27
3Anne Marthe PeveriEiker OL55.12+10.16
4Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb55.28+10.32
5Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.06.41+21.45
5Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.06.41+21.45

H15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb40.35

D15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oda Isnes TyseEiker OL40.59
2Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.04.35+23.36

HD11-14

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikael BirkelundAsker Skiklubb20.24
2Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb32.27+12.03
3Jakob RastadAsker Skiklubb34.15+13.51
4Vilmer NybergAsker Skiklubb34.17+13.53
5Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb34.26+14.02
6Mathias BirkelundAsker Skiklubb36.29+16.05
7Mikkel RastadAsker Skiklubb36.34+16.10
8Kathinka Zahl HagenFossum IF38.28+18.04
9Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb57.40+37.16
10Linus Hognestad SennelsRøyken OL1.05.26+45.02
Trym Holme BrinchAsker Skiklubbdiskvalifisert

C Åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm27.33
2Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb53.24+25.51
3Per SennelsRøyken OL1.00.57+33.24
4Ann-Mari LeivannRøyken OL1.09.36+42.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor