Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 14

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 14
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 5 september 2018

Lang

6 000 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian VogelsangNydalens SK40.496.48
2Mats NordbrødenHalden SK41.58+1.096.59
3Haakon IngvaldsenKamrat- och Idtrottsföreningen KIF44.34+3.457.25
4Svein NygårdNorges Bank BIL46.58+6.097.49
5Jørn SundbyLarvik OK47.07+6.187.51
6Thomas NipenBekkelaget47.45+6.567.57
7Holger SchlaupitzIL GeoForm50.04+9.158.20
8Tor Andreas AndersenHalden SK51.19+10.308.33
9Jon KaarbyNydalens SK53.05+12.168.50
10Knut BårtveitBø OL54.09+13.209.01
11Ole Wanvik HaugenFreidig54.25+13.369.04
12Gløer WindsvoldSentrum OK56.08+15.199.21
13Eskil ÅsmulOL Trollelg1.01.55+21.0610.19
14Bjørn BakkevigHeming Orientering1.02.12+21.2310.22
15Erik HolterLarvik OK1.03.20+22.3110.33
16Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering1.03.36+22.4710.36
17Ivar RefslandUiO1.10.33+29.4411.45
18Harald Østgaard LundIL GeoForm1.13.09+32.2012.11
19Jon LahlumIL GeoForm1.13.46+32.5712.17
20Håkon BuggePrivat1.15.32+34.4312.35
21Mariken HomleidIL GeoForm1.17.07+36.1812.51
22John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.19.17+38.2813.12
23Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1.23.39+42.5013.56
24William OnstadKjelsås IL1.24.15+43.2614.02
25Zoltan HorvathDNV1.30.34+49.4515.05
26Lars ChristensenDNV1.37.36+56.4716.16
27Guttorm EggeOSIikke godkjent
28Knut OnsagerIL GeoFormikke godkjent
29Petter ChristensenDNVikke godkjent

Mellom

4 000 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre LangaasNydalens SK30.437.40
2Terje MathisenOpen iT34.40+3.578.40
3Kjell MarksetKoll35.29+4.468.52
4Stig HeirAsker SK35.50+5.078.57
5Espen AubertDaimyo36.55+6.129.13
6Håkon Berg LofthusPrivat37.25+6.429.21
6Øystein KildahlØstmarka OK37.25+6.429.21
8Einar JensenNydalens SK37.28+6.459.22
9Britta FismenFossum IF38.15+7.329.33
10Henrik Smith-MeyerDNV39.04+8.219.46
11Klavs MadsenNydalens SK39.05+8.229.46
12Pål DahleOppsal IF39.25+8.429.51
13Arne GrevskottFron39.40+8.579.55
14Hanne Maria  VisterOSI40.12+9.2910.03
15Mikael OlaussonOslostudentenes IK40.54+10.1110.13
16Per KaarbyFossum IF42.50+12.0710.42
17Knut-Anders LøkenFossum IF43.39+12.5610.54
18Harald RikheimRådtassene44.23+13.4011.05
19Trude FixdalIL Koll44.32+13.4911.08
20Ole VignesIL GeoForm47.48+17.0511.57
21Per-Arne RøstadsandNydalens SK47.59+17.1611.59
22Pål W HansenBDO48.27+17.4412.06
23Sigbjørn ModalsliFossum IF48.42+17.5912.10
24Helge LyeIL Tyrving49.14+18.3112.18
25Tormod BøeDNV49.48+19.0512.27
26Martin GranlySiemens Oslo50.50+20.0712.42
27Jo Ulltveit-MoeKoll51.17+20.3412.49
28Margrete EngzeliusAsker SK51.46+21.0312.56
29Øyvind GylverAsker SK54.04+23.2113.31
30Anne DahlNydalens SK54.35+23.5213.38
31Fanny Fløgstad SohlbergHeming Orientering55.10+24.2713.47
32Nanna Fløgstad SohlbergHeming Orientering55.45+25.0213.56
33Rune HultgreenIL GeoForm56.06+25.2314.01
34Roy GjerdingOK Moss56.22+25.3914.05
35Jon FossFriskis&Svettis57.24+26.4114.21
36Trine Marit Justad RaaenAker Brygge Orientering57.57+27.1414.29
37Gisela SundelinPrivat58.25+27.4214.36
38Roar NydalAsker SK59.14+28.3114.48
39Brit Lisa SkjelkvåleGeoForm1.00.54+30.1115.13
40Tor OmmundsenDNV1.06.19+35.3616.34
41Kjersti ThoStabæk IF1.06.48+36.0516.42
42Tom EdvardsenIL Koll1.08.06+37.2317.01
43Per AagaardHeming Orientering1.11.41+40.5817.55
44Stig Hultgreen  KarlsenIL GeoFormikke godkjent

Kort

2 000 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind RuthDNV24.0012.00
2Lars LøkenEsso Sport32.42+8.4216.21
3Lise HorntvedtLarvik OK33.49+9.4916.54
4Bjørn EgnerHeming Orientering37.28+13.2818.44
5Lise HugdalLillomarka OL37.33+13.3318.46
6Jon C. FougnerHeming Orientering38.11+14.1119.05
7Rolf BergNydalen SK38.19+14.1919.09
8Knut Tore SolheimNydalens SK38.31+14.3119.15
9Ida Christine ParnemoOSI39.56+15.5619.58
10Finn GangePrivat40.17+16.1720.08
11Kjetil JacobsenHamar OK41.07+17.0720.33
12Øystein MadsenHaugerud IL41.14+17.1420.37
13Inger Johanne EikelandNydalens SK42.26+18.2621.13
14Eyvind AasIL GeoForm44.13+20.1322.06
15Anja RuthAker Solutions50.36+26.3625.18
16Toril EineEsso Sport51.28+27.2825.44
17Knut HangeraasIL GeoForm52.25+28.2526.12
18Maren EdvardsenIL Koll52.35+28.3526.17
19Emil Slørdaål Conradi Kjelsås IL57.40+33.4028.50
20Andreas GehrmannKlubbløs58.04+34.0429.02
21Anne NydalAsker58.28+34.2829.14
22Sigurd HaugerudIL GeoFormikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor