Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Røykencup 10 / Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Røykencup 10 / Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: tirsdag 21 august 2018

D15- Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane Baldishol BrevigRøyken O-lag57.51
2Line Drange RuudRøyken O-lag1.07.42+9.51
Hege Holth RekaaRøyken OLikke startet

H15- Lang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL41.51
2Sander ArntzenAsker Skiklubb41.53+0.02
3Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL47.26+5.35
4Henrik Drange RuudRøyken OL55.38+13.47
5Eirik Holth JohannessenRøyken OL1.11.39+29.48

D Veteran Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida SyversenRøyken O-lag1.25.15

H Veteran Lang

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar StrandLierbygda OL52.09
2Trygve BryhnRøyken O-lag55.11+3.02
3Torgeir StrandhagenRøyken OL56.37+4.28
4Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.01.58+9.49
5Trond HegnaAsker Skiklubb1.07.35+15.26
6Christian SchibstedtRøyken O-lag1.17.32+25.23
7Axel DamgaardTrollo1.22.02+29.53
8Kjell Jarle GausmelRøyken O-lag2.11.35+1.19.26

D15- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari TokheimLierbygda OL52.13

H15- Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre StrandLierbygda OL48.55
2Daniel NystuenRøyken OL58.53+9.58
3Eivind HeiebråtenRøyken OL59.44+10.49
4Simen KolbergsrudRøyken OL1.38.33+49.38

D Veteran Kort

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ann Elisabeth GunnulfsenModum OLfullført
2Tone SkramRøyken OL48.40+-0.15
3Helga HaverstadLierbygda OL49.36+0.41
4Siri SætraAsker Skiklubb59.08+10.13
5Eva SyversenRøyken O-lag1.08.08+19.13
6Helen GåsvikLierbygda OL1.08.12+19.17
7Elisabeth Holth JohannessenRøyken O-lag1.14.57+26.02
8Inger SchibstedtRøyken O-lag1.40.58+52.03

H Veteran Kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik W. MoeLierbygda OL37.05
2Rolf E. AndersenLierbygda OL47.35+10.30
3Ivar MestadRøyken OL51.31+14.26
4Hans Ingar SætraAsker Skiklubb51.58+14.53
5Sigbjørn HellerudRøyken O-lag55.35+18.30
6Roar NydalAsker Skiklubb56.25+19.20
7Bjarne TokheimLierbygda OL58.33+21.28

D15-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ann Mari LeivanRøyken O-lag39.38
2Eiril DalanRøyken O-lag43.27+3.49
3Anne NydalAsker Skiklubb47.13+7.35
4Maj Lene NystuenRøyken O-lag1.01.19+21.41

H15-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus HagenRøyken O-lag37.28
2Harald HeiåsRøyken O-lag38.19+0.51
3Eivind OhrenRøyken O-lag39.14+1.46
4Svein Erik HeiebråtenRøyken O-lag52.39+15.11

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trym Alexander StorhaugRøyken OL1.06.50

Nybegynner

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Simen Rambøl KnutsenRøyken O-lag41.25
Randi Marie KristiansenRøyken O-lag36.42
Askil MestadRøyken OL14.38
Andre UelandRøyken OL23.24
Trine UelandRøyken O-lag23.26
Simen WangRøyken O-lag45.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor