Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM natt VAOK/AAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt VAOK/AAOK
Arrangørorganisasjoner: Agder O-krets / Søgne og Songdalen OK
Dato: tirsdag 9 oktober 2018

Birkenes IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Steinar AasLøype 2 (3)52.4914.16
3Trygve LølandLøype 2 (3)1.11.32+18.4319.20
Sigurd Svaland AasH 17-20 (4)diskvalifisert
Siri BjorvandLøype 3 (3)ikke startet
Asgeir Reiersen JensenH 17-20 (4)ikke startet

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Stig AlvestadH 21- (15)48.03+8.2910.40

IL Imås

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Øyvin SimonsenLøype 3 (3)1.12.5925.10
13Per Kristian TømtH 21- (15)1.21.25+41.5118.05

Kristiansand OK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Brage TakleH 15-16 (4)39.2013.33
1Christiane Ruud BøckmanD 17-20 (1)1.04.0517.19
1Marianne AndersenD 21- (1)38.5810.31
1Håvard WedegeH 21- (15)39.348.47
1David RundeH 17-20 (4)57.1312.42
2Simon Beckmann KristiansenH 15-16 (4)49.29+10.0917.03
2Christian BøenH 21- (15)42.25+2.519.25
2Tina BoothD 13-14 (2)49.26+14.2524.43
2Vetle E. LynnebakkenH 17-20 (4)1.22.04+24.5118.14
3Trygve Børte NomelandH 15-16 (4)1.08.16+28.5623.32
3Eirik Heddeland MartensH 21- (15)42.35+3.019.27
4Petter Marki ErichsenH 21- (15)47.03+7.2910.27
6Håvar Birkeland StormoenH 21- (15)48.48+9.1410.50
7Vegard DanielsenH 21- (15)54.59+15.2512.13
8Bjarne FærestrandH 21- (15)1.03.53+24.1914.11
9Jack BjørnsenH 21- (15)1.08.18+28.4415.10
10Fred-Arne SivertsenH 21- (15)1.09.22+29.4815.24
11Oluf BøckmanH 21- (15)1.14.21+34.4716.31
12Harald EikH 21- (15)1.18.08+38.3417.21
Linn Carina DalandLøype 3 (3)diskvalifisert
Erlend Odd BergeH 15-16 (4)diskvalifisert
Marius AurebekkH 17-20 (4)diskvalifisert
Adriana EikLøype 4 (1)brutt
Thorbjørn VærpH 21- (15)ikke startet

Marnadal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Börje SvenssonLøype 3 (3)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Jon Terje EkelandH 21- (15)ikke startet

OK Sør

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Kjell Arne HålandH 21- (15)diskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteD 13-14 (2)35.0117.30
1Selma WhiteLøype 4 (1)41.5420.57
14Svein Erik WiigH 21- (15)1.32.55+53.2120.38

Torridal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Knut AurebekkLøype 2 (3)1.01.45+8.5616.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor