Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM natt VAOK/AAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt VAOK/AAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Søgne og Songdalen OK
Dato: tirsdag 9 oktober 2018

D 13-14

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK35.0117.30
2Tina BoothKristiansand OK49.26+14.2524.43

D 17-20

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK1.04.0517.19

D 21-

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK38.5810.31

H 15-16

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK39.2013.33
2Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK49.29+10.0917.03
3Trygve Børte NomelandKristiansand OK1.08.16+28.5623.32
Erlend Odd BergeKristiansand OKdiskvalifisert

H 17-20

4 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK57.1312.42
2Vetle E. LynnebakkenKristiansand OK1.22.04+24.5118.14
Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
Sigurd Svaland AasBirkenes ILdiskvalifisert
Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILikke startet

H 21-

4 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard WedegeKristiansand OK39.348.47
2Christian BøenKristiansand OK42.25+2.519.25
3Eirik Heddeland MartensKristiansand OK42.35+3.019.27
4Petter Marki ErichsenKristiansand OK47.03+7.2910.27
5Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering48.03+8.2910.40
6Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK48.48+9.1410.50
7Vegard DanielsenKristiansand OK54.59+15.2512.13
8Bjarne FærestrandKristiansand OK1.03.53+24.1914.11
9Jack BjørnsenKristiansand OK1.08.18+28.4415.10
10Fred-Arne SivertsenKristiansand OK1.09.22+29.4815.24
11Oluf BøckmanKristiansand OK1.14.21+34.4716.31
12Harald EikKristiansand OK1.18.08+38.3417.21
13Per Kristian TømtIL Imås1.21.25+41.5118.05
14Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1.32.55+53.2120.38
Kjell Arne HålandOK Sørdiskvalifisert
Thorbjørn VærpKristiansand OKikke startet
Jon Terje EkelandOddersjaa SSKikke startet

Løype 2

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar AasBirkenes IL52.4914.16
2Knut AurebekkTorridal IL1.01.45+8.5616.41
3Trygve LølandBirkenes IL1.11.32+18.4319.20

Løype 3

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvin SimonsenIL Imås1.12.5925.10
Linn Carina DalandKristiansand OKdiskvalifisert
Börje SvenssonMarnadal ILdiskvalifisert
Siri BjorvandBirkenes ILikke startet

Løype 4

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK41.5420.57
Adriana EikKristiansand OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor